III Bieg Ułański

sobota, 21 sierpnia 2021

Powrót

Zapisy Lista

Już po raz trzeci zapraszamy na biegową szarżę na Błoniach Nadwiślańskich w Grudziadzu! 21 sierpnia odbędzie się 3. Bieg po Złotą Ostrogę Centrum Wyszkolenia Kawalerii, organizowany przez MORiW oraz Fundację na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej w ramach XXXII Zjazdu Kawalerzystów. Zapraszamy na zmagania z trudną, terenową trasą o długości 12 km biegnącą po śladzie singletracka Wisła. Aby dać Wam więcej szans w prawdopodobnie upalną sierpniową sobotę – startujemy o godz. 9.00. Dla zwycięzców jak co roku przygotowano ułańskie trofea – statuetki końskich łbów oraz Złotą Ostrogę dla ułana, który pierwszy wcwałuje na metę w grudziądzkiej Marinie. Nagrody wręczone zostaną podczas popołudniowych pokazów kawaleryjskich na Błoniach Nadwiślańskich.

Dystans: 12 km trasą Singletracka Wisła

Data: Sobota, 21 sierpnia 2021

Start: Bieg 12km godzina 09:00 

Lokalizacja: Grudziądz, Marina ul. Portowa 8

Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu tel. 56 46 256 54

                      Fundacja Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej

Opłata startowa i zapisy: 50zł do 18.08.2021,oraz w dniu biegu w przypadku wolnych miejsc (w dniu zawodów płatność tylko gotówką).

Nagrody 🏆: Nagradzamy 3 pierwsze miejsca open w kategorii kobiet i mężczyzn (godz. 16.30, w przerwie pokazów Szwadronu Kawalerii Wojska Polskiego na Błoniach Nadwiślańskich).

Limit 200 osób.

Do zobaczenia!

Zapisy

Zapisy pod poniższym linkiem.

Zapisy Lista

Regulamin

Regulamin biegu

Regulamin
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×