III Bieg Ułański

sobota, 21 sierpnia 2021

Powrót

Lista

Już po raz trzeci zapraszamy na biegową szarżę na Błoniach Nadwiślańskich w Grudziadzu! 21 sierpnia odbędzie się 3. Bieg po Złotą Ostrogę Centrum Wyszkolenia Kawalerii, organizowany przez MORiW oraz Fundację na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej w ramach XXXII Zjazdu Kawalerzystów. Zapraszamy na zmagania z trudną, terenową trasą o długości 10 km biegnącą po śladzie singletracka Wisła. Aby dać Wam więcej szans w prawdopodobnie upalną sierpniową sobotę – startujemy o godz. 9.00. Dla zwycięzców jak co roku przygotowano ułańskie trofea – statuetki końskich łbów oraz Złotą Ostrogę dla ułana, który pierwszy wcwałuje na metę w grudziądzkiej Marinie. Nagrody wręczone zostaną podczas popołudniowych pokazów kawaleryjskich na Błoniach Nadwiślańskich.

Dystans: 10 km trasą Singletracka Wisła

Data: Sobota, 21 sierpnia 2021

Start: Bieg 10km godzina 09:00 

Lokalizacja: Grudziądz, Marina ul. Portowa 8

Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu tel. 56 46 256 54

                      Fundacja Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej

Opłata startowa i zapisy: 50zł do 18.08.2021 oraz w dniu biegu w przypadku wolnych miejsc (w dniu zawodów płatność tylko gotówką).

Nagrody 🏆: Nagradzamy 3 pierwsze miejsca open w kategorii kobiet i mężczyzn (godz. 16.30, w przerwie pokazów Szwadronu Kawalerii Wojska Polskiego na Błoniach Nadwiślańskich).

Limit 200 osób.

Do zobaczenia!

Zapisy

Zapisy online są zamknięte.

Lista

Regulamin

Regulamin biegu

Regulamin
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×