2 Bieg Sosny

Osoby zarejestrowane w systemie

Open K

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 ANETTA MIZURA-STENCEL Starogard Gdański Open K - 2019-09-05
2 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K - 2019-09-05
3 Małgorzata Tobolska bydgoszcz Open K - 2019-09-05
4 Anna Jakubowska Grudziądz Parkran Grudziądz Open K - 2019-09-05
5 ELIZA KOWALSKA Grudziądz Open K - 2019-09-05
6 Iwona Kamińska Grudziądz WOT 83BLP Open K - 2019-09-05
7 EWA SOBOCZYŃSKA Grudziądz Open K - 2019-09-05
8 PAULINA WISNIEWSKA Grudziądz Open K - 2019-09-05
9 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Open K - 2019-09-05
10 PATRYCJA KUBNY Szynych OSP Szynych Open K - 2019-09-05
11 MARIOLA OSTROWSKA Warszawa Adidas Runners Warsaw Open K - 2019-09-05
12 MONIKA TYTKIEWICZ Grudziądz Open K - 2019-09-05
13 JUSTYNA TOMASZEWSKA Grudziądz Open K - 2019-09-05
14 Małgorzata Jabłońska Grudziądz Wtorkowy Trening Open K - 2019-09-05
15 Magdalena Lipniewska Kolno Open K - 2019-09-05
16 MAGDALENA ANDRZEJCZAK Grudziądz Open K - 2019-09-05
17 Justyna Jaworowska Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K - 2019-09-05
18 Aliona Alipowa Grudziądz Run4Fun Open K - 2019-09-05
19 SYLWIA PIÓRKOWSKA Chełmno Open K - 2019-09-05
20 WIOLETTA MICHAŁKOWSKA Grudziądz Open K - 2019-09-05
21 Sylwia Grabowska Grudziądz Open K - 2019-09-05
22 Elżbieta Kucharczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2019-09-05
23 Dorota Kujda Osielsko Open K - 2019-09-05
24 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Open K - 2019-09-05
25 Tatiana Nowicka Świecie Diabelskie Pioruny Open K - 2019-09-05
26 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open K - 2019-09-05
27 Agata Matuszak Grudziądz Open K - 2019-09-05
28 Aneta Noch Grudziądz Fit Mania Open K - 2019-09-05
29 Magdalena Kłosowska Grudziądz Fit Mania Open K - 2019-09-05
30 Agata Wojenko Grudziądz Open K - 2019-09-05
31 Natalia GRACZYKOWSKA Grudziądz Łubudubu Open K - 2019-09-05
32 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie Open K - 2019-09-05
33 Małgorzata Szarszewska Grudziądz Open K - 2019-09-05
34 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open K - 2019-09-05
35 Grażyna Tobolska Grudziądz Open K - 2019-09-05
36 Anna Basak Brankówka Open K - 2019-09-07
37 Emilia Wydra Brankówka Open K - 2019-09-07


Do góry


Open M

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Radosław MOJEK GRUPA Mojsonki Open M - 2019-09-05
2 DOMINIK NAPIONTEK Grudziądz Open M - 2019-09-05
3 MACIEJ GRZYWACZ Sulnowo KS Wda Świecie Open M - 2019-09-05
4 KAROL ŁAGODA Grudziądz Open M - 2019-09-05
5 WIKTOR JAKUBOWSKI Klamry MAKT TEAM Open M - 2019-09-05
6 Hubert Wilangowski Mokre Open M - 2019-09-05
7 MATEUSZ WOJCIECHOWSKI Grudziądz Open M - 2019-09-05
8 JAN KĄDZIORSKI Świecie Open M - 2019-09-05
9 PIOTR ŚLEBODA Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open M - 2019-09-05
10 Tomasz Wielgus Pieńki Królewskie Open M - 2019-09-05
11 Tomasz Zimmermann Sosnówka KM PSP GRUDZIĄDZ Open M - 2019-09-05
12 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz Open M - 2019-09-05
13 Dawid Szuchowski Grudziadz MEBLOLUX Open M - 2019-09-05
14 Denis Tomaszewski Biały Bór Open M - 2019-09-05
15 TOMASZ KUBNY Szynych OSP Szynych Open M - 2019-09-05
16 SEBASTIAN WIŚNIEWSKI Szynych Open M - 2019-09-05
17 Maciej Rakoczy Grudziądz Vadain Running Club Open M - 2019-09-05
18 JERZY HOŁDA Stolno Open M - 2019-09-05
19 SZYMON TRZASKOWSKI Grudziądz MTS Kwidzyn Open M - 2019-09-05
20 Jakub Łakomy Sztynwag TF5 Open M - 2019-09-05
21 Jacek Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M - 2019-09-05
22 BARTOSZ WOJCIECHOWSKI Wałdowo Szlacheckie Open M - 2019-09-05
23 ARKADIUSZ DUDZIK Grudziądz Open M - 2019-09-05
24 JAROSŁAW KOSZYŃSKI Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open M - 2019-09-05
25 SEBASTIAN WALAWANDER Grudziądz Open M - 2019-09-05
26 RADOSŁAW KWIATKOWSKI Wałdowo Szlacheckie Open M - 2019-09-05
27 ADAM KRZYWDZIŃSKI Grudziądz Open M - 2019-09-05
28 Łukasz Zieliński Grudziądz Syty Kaban Open M - 2019-09-05
29 Paweł Szulc Grudziądz TELE TAXI MERCEDES Open M - 2019-09-05
30 Andrzej Sosnowski Grudziądz TF5/Stomil Training Open M - 2019-09-05
31 MATEUSZ MURAWSKI Chełmno TF5 Open M - 2019-09-05
32 Tomasz Laskowski Ruda Parkran Grudziądz Open M - 2019-09-05
33 LESZEK MELERSKI Grudziądz Open M - 2019-09-05
34 Adrian Tomczuk Grudziądz Open M - 2019-09-05
35 Daniel Matuszak Grudziądz Open M - 2019-09-05
36 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M - 2019-09-05
37 Michał Wróbel Grudziądz Open M - 2019-09-05
38 Piotr Krajewski Grudziądz ZK2 Open M - 2019-09-05
39 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open M - 2019-09-05
40 Arkadiusz Kujda Osielsko 1 Brygada Logistyczna Open M - 2019-09-05
41 Paweł Kowalski Grudziądz Open M - 2019-09-05
42 Seweryn Wolczynski Pienki krolewski Open M - 2019-09-05
43 Tomasz Krzyżykowski Piaski Open M - 2019-09-05
44 Michał drabiniak Grudziądz Open M - 2019-09-05
45 Lukasz Pietrykowski Grudziadz Brak klubu Open M - 2019-09-05
46 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M - 2019-09-05
47 Mateusz Szczepański Szembruk START TEAM WĄBRZEŹNO Open M - 2019-09-05
48 Kamil Wojdacz Grudziądz Open M - 2019-09-05
49 Kamil Mojek Mokre Open M - 2019-09-05
50 Waldemar Chyliński Grudziądz UKS Tandem SP 20 Open M - 2019-09-05
51 Ariel Kornacki Grudziądz Open M - 2019-09-05
52 TOMASZ TRZASKOWSKI Grudziądz Open M - 2019-09-05
53 ADAM BAŁDYGA Grudziądz Open M - 2019-09-05
54 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz Open M - 2019-09-05
55 WIKTOR CERSKI Pieńki Królewskie SP 8 w Grudziądzu Open M - 2019-09-05
56 Marcin Dziadzio Turznice Open M - 2019-09-07
57 Rafał Batiuk Grudziadz Open M - 2019-09-07
58 Andrzej Goławski Grudziądz Open M - 2019-09-07
59 Mariusz Simiński Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA Open M - 2019-09-07
60 Dariusz Laskowski Grudziądz Open M - 2019-09-07
61 KRZYSZTOF BEJMA Wałdowo Szlacheckie Open M - 2019-09-07
62 Mariusz Bartosiński Chełmno Coffee Team Open M - 2019-09-07


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×