XC7 Grudziądz - Północna Liga MTB XC z K3AGRO

Osoby zarejestrowane w systemie

Młodzik

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 szymon więckiewicz grudziądz UKS NOWA WIEŚ Młodzik Tak 2021-09-19
2 Karol HARENDA Dolaszewo UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2021-10-04
3 Adam Hercke Starogard Gdański GK STG Młodzik Tak 2021-10-04
4 Damian Milewski Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik - 2021-10-05
5 Jan Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2021-10-05
6 Oliwier Radzikowski Grudziądz UKS NOWA WIEŚ Młodzik Tak 2021-10-06
7 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2021-10-06


Do góry


Młodziczka

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Amelia Gratowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Młodziczka Tak 2021-09-20
2 Amelia Szymańska Rypin Cykliści Rypin Młodziczka Tak 2021-09-30


Do góry


Junior

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Jan Jóźwiak Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior Tak 2021-09-16
2 Kamil Nowak Włocławek WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM Junior Tak 2021-09-16
3 Dawid Soczywko Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2021-10-03
4 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior Tak 2021-10-04
5 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2021-10-05
6 Nikodem Jarząbek Karsin Junior Tak 2021-10-05
7 Miłosz Błaszczyk Włocławek Bogdziewicz Team Junior Tak 2021-10-06
8 Franciszek Donarski Bydgoszcz N-Bike Academy Junior Tak 2021-10-06
9 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Junior Tak 2021-10-08


Do góry


Juniorka

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2021-09-13
2 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team Juniorka Tak 2021-09-27
3 Katarzyna Guss Piła UKS Sportowiec Piła Juniorka Tak 2021-10-03


Do góry


Kobiety

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Kobiety Tak 2021-09-13
2 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety Tak 2021-10-01
3 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn Kobiety Tak 2021-10-02
4 Bożena Lorkowska Gdańsk Belta Team Gdańsk Kobiety Tak 2021-10-04
5 Beata Lorkowska Gdańsk Belta Team Gdańsk Kobiety Tak 2021-10-04
6 Edyta Jakubowska-Olech Świecie NWT MTB Świecie Kobiety Tak 2021-10-04
7 Małgorzata Białecka Gdynia ASE Trek Gdynia Kobiety - 2021-10-04
8 Elżbieta Wydrowska Gdańsk DiverseExtremeTeam Kobiety - 2021-10-05
9 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania TEAM MX SKÓRCZ Kobiety Tak 2021-10-05
10 Vera Artsiukevich Gdynia Kobiety Tak 2021-10-06


Do góry


M20

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Damian Fysz Solec Kujawski M20 Tak 2021-09-12
2 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2021-09-15
3 Oskar Rozwadowski Toruń M20 Tak 2021-09-21
4 Miłosz Wojciechowski Piła M20 Tak 2021-09-22
5 Mateusz Romanowski Stare Pole M20 Tak 2021-09-28
6 Aleksander Nabekalo Gdańsk MTB Wentylek M20 Tak 2021-10-02
7 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk M20 Tak 2021-10-04
8 Artur Kruszewski Morąg M20 Tak 2021-10-04
9 Michał Płatonow GDAŃSK Przekop Waty M20 Tak 2021-10-05
10 Robert Broniecki Grudziądz M20 Tak 2021-10-05
11 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 Tak 2021-10-05
12 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2021-10-06
13 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie AZS WSG Bydgoszcz M20 Tak 2021-10-06
14 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M20 Tak 2021-10-06
15 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2021-10-10


Do góry


M30

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Łukasz Kwaśniewski Osiek lukaszcycling.com M30 Tak 2021-09-13
2 Maciej Sadurski Toruń SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2021-09-14
3 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2021-09-15
4 Paweł Marciniak Bydgoszcz M30 Tak 2021-09-16
5 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 Tak 2021-09-17
6 Paweł Gołębicki Gdańsk Torus Grom Gdańsk M30 Tak 2021-09-17
7 Mateusz Rudzki Bydgoszcz Rajd Nietoperza M30 Tak 2021-09-17
8 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz M30 Tak 2021-09-17
9 Sebastian Woźniak Grudziądz Brak klubu M30 Tak 2021-09-18
10 Roman Krześniak Świecie Bart Bike Team Sulnowo M30 Tak 2021-09-18
11 Piotr Hinz Bydgoszcz M30 Tak 2021-09-18
12 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 Tak 2021-09-19
13 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M30 Tak 2021-09-23
14 Kajetan Golicki Tczew Tczewska Grupa Trailowa M30 Tak 2021-09-23
15 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2021-09-24
16 Rafał Janicki Bydgoszcz Skra Parerek M30 - 2021-09-26
17 Sławomir Bethke Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M30 - 2021-09-27
18 Marcin Superson Gdynia M30 - 2021-09-27
19 Sławomir Riebandt Rokitki lukaszcycling.com M30 Tak 2021-09-30
20 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2021-10-01
21 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30 Tak 2021-10-04
22 Łukasz Lewicki Brodnica SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2021-10-05
23 Grzegorz Stupieńko Gdańsk BST - Banach Sport Team M30 Tak 2021-10-05
24 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M30 Tak 2021-10-06
25 Mateusz Hoppe gdansk ABCSURF TREK M30 Tak 2021-10-06
26 Remigiusz Gęsicki Golub-Dobrzyń SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2021-10-08
27 Borys Kawałkowski Mediolan Black Rose Grudziądz M30 Tak 2021-10-10


Do góry


M40

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-09-12
2 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM M40 Tak 2021-09-13
3 Rafał Jaskólski Gniew M40 Tak 2021-09-13
4 Marcin Gratowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-09-14
5 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-09-16
6 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-09-16
7 Damian Paszynin Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 - 2021-09-18
8 Tomasz Nowakowski Bydgoszcz M40 Tak 2021-09-19
9 Tomasz Budziński Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M40 Tak 2021-09-22
10 Rafał Gruszczyński Chełmża ANC System M40 Tak 2021-09-26
11 Jacek Frydrychowicz Gdańsk XTrack.com M40 Tak 2021-09-26
12 Robert Żebrowski Ostróda Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team M40 Tak 2021-09-28
13 Przemysław Dana Mały Rudnik M40 Tak 2021-10-03
14 Michał Falkowski Malbork M40 Tak 2021-10-04
15 Marcin Grzybek żnin Klub Sportowy Szosa Żnin M40 Tak 2021-10-04
16 Marcin Sykuła Gdynia BST-Banach Sport Team M40 Tak 2021-10-04
17 Piotr Frydrychowicz Gdańsk XTrack.com M40 Tak 2021-10-04
18 Patryk Galiński GDAŃSK BST - Banach Sport Team M40 Tak 2021-10-04
19 Michal Jarosiewicz Gdansk Bst Banach Sport Team M40 Tak 2021-10-05
20 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M40 Tak 2021-10-05
21 Karol Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-10-05
22 Sebastian Trzaska Poznań M40 Tak 2021-10-05
23 Marcin Suchomski ŚWIECIE TDCC M40 Tak 2021-10-06
24 Bartosz Koniuszewski Gdańsk WINAAR MTB! M40 Tak 2021-10-06
25 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 Tak 2021-10-06
26 MAREK BIELOWICZ Gdynia BST-Banach Sport Team M40 Tak 2021-10-06
27 Rafał Jackowski Nowe Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-10-08
28 Michał Bogdziewicz Gdańsk Bogdziewicz Team M40 Tak 2021-10-08
29 Łukasz Partyka Grudziądz M40 Tak 2021-10-09
30 Paweł Gaca Bydgoszcz METRO NIERUCHOMOŚCI BYDGOSZCZ M40 Tak 2021-10-10
31 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 Tak 2021-10-10
32 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M40 Tak 2021-10-10
33 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-10-10
34 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2021-10-10
35 Tomasz Kellas Grudziądz M40 Tak 2021-10-10


Do góry


M50+

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2021-09-12
2 Adam Kamrowski Gniew M50+ - 2021-09-16
3 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2021-09-20
4 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M50+ Tak 2021-09-24
5 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2021-10-01
6 Jacek Lewandowski Brodnica KKS Masters Brodnica M50+ Tak 2021-10-04
7 Mirosław Rybiński Grudziądz M50+ Tak 2021-10-04
8 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2021-10-05
9 Mariusz Goliński Gdynia ASE Trek Gdynia M50+ Tak 2021-10-10


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×