4. Rowerowy Dzień Dziecka

Osoby zarejestrowane w systemie

2-4 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Nikodem Tyburski Bydgoszcz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
2 Michał Pawski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
3 Julian Paprota Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
4 Tymoteusz Piasecki Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
5 Norbert Kręcki Świecie 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
6 Jan Barczak Grudziądz Motocykliczni Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
7 Nikodem Nakonieczny Grudziądz Parkrun Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
8 Szymon Goławski Grudziądz Brak 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
9 Jakub Lewandowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
10 Fabian Nowak Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
11 Leon Czaplewski Grudziadz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
12 Aleksander Cywiński Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
13 Tymon Mazur Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
14 Filip Adamski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
15 Michał Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-28


Do góry


2-4 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Aleksandra Bujak Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
2 Rozalia Czerepowicka Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
3 Antonina Roczyńska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
4 Laura Frencel Grudziądz Szalone Dziewuchy 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
5 Sara Lankiewicz Nowa Wieś 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
6 Pola Tepper Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
7 Weronika Wtorek Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
8 Antonina Zielińska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
9 LILIANA KWIATKOWSKA Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-28


Do góry


5-6 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Ksawery Wachowiak Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
2 Eryk Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
3 Wiktor Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
4 Jerzy Czerepowicki Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
5 Jan Chodorowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
6 Aleksander Bilski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
7 Sebastian Kamiński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
8 Kornel Paprota Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
9 Ksawery Śmiejewski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
10 Wiktor Sawicki Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
11 Hubert Kręcki Świecie 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
12 Kacper Wiśniewski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
13 SZYMON TOMCZUK Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
14 NIKODEM TOMCZUK Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
15 Miłosz Niewiadomski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
16 Bartosz Mikita Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
17 Adam Hernik Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
18 Miłosz Rakoczy Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-28
19 Cezary Płaczek BiałyBór 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-28
20 Kacper Pieściński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-29


Do góry


5-6 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 BLANKA SZWEJKOWSKA Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
2 Klaudia Śmigowska Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
3 Maja Śmigowska Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
4 Zuzanna Błachuta KWIDZYN 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
5 Lena Wiśniewska Grudziądz Brak klubu 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
6 Alina Markowska Grudziądz lub wybierz z listy 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
7 Nina Szymańska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
8 Liwia Szymańska Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
9 Pola Tylicka Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
10 Nina Dzięciołowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
11 Agnieszka Świerczyńska Grudziądz Mundur na rowerze 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
12 Blanka Fysz Solec Kujawski 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
13 Julia Bucior Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
14 Nikola Brzezińska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-27
15 Hanna Langowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-27
16 Wiktoria Osuch Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-28
17 Wiktoria Sternicka Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-28
18 Martyna Goetz Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-07


Do góry


7-8 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Leon Matuszewski Grudziądz Przedszkole Kraina marzeń 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
2 Tomek Kobuszynska Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
3 Emil Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
4 Miłosz Kropisz Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
5 BRUNO SZWEJKOWSKI Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
6 Filip Pawski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
7 Konstanty Czerepowicki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
8 Michał Kaniewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
9 Gniewosz Zięba Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
10 Oliwier Kruszewski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
11 Aleksander Smarz Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
12 Igor Kamiński Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
13 Antoni Jaciubek Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
14 Gabriel Lankiewicz Nowa Wieś 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
15 Tymon Dzięciołowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
16 Hubert Tepper Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
17 Aleksander Bloch Kwidzyn Kwidzyński Klub Kolarski 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
18 Kamil Zakrzewski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
19 Jakub Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
20 Piotr Lewandowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
21 Oskar Bajor Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
22 Jakub Kwiatkowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
23 Rafał Flutczyński Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
24 Jan Wardacki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
25 Tymoteusz Reder Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
26 Emil Matuszewski Turznice 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
27 Oskar Brzeziński Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
28 Jan Zanmojski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
29 Jakub Jędrak Grudziąsz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
30 Witold Jóźwiak Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
31 Michał Walczak Świecie 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
32 Dawid Dziedzic Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
33 Rafał Niedźwiecki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
34 Adam Tadych Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-28
35 Bartosz Byczkowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-28


Do góry


7-8 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Liliana Wilkowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
2 Aleksandra Ficerman Linarczyk 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
3 Estera Ledwochowski Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
4 Alicja Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
5 Nikoletta Kamecka Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
6 Zofia Kamińska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
7 Klara Mokłowicz Wejherowo Znikające punkty 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
8 Antonina Sieniawska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
9 Natalia Barczak Grudziądz Motocykliczni Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
10 Anna Szymańska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
11 Zosia Czajkowska Grudziądz SP20 Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
12 Nina Pajer Sztynwag 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
13 Maja Mikita Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
14 Julia Adamska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-27
15 Lena Tomaszewska Biały Bór 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-27


Do góry


9-10 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Maciej Mrozek Grudziądz nsp1 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
2 Wiktor Jablonski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
3 Julian Madej Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
4 BORYS SZWEJKOWSKI Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
5 Marcel Kamecki Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
6 Dominik Czerepowicki Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
7 Aleksander Angowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
8 Stanisław Pijanowski Grudziadz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
9 Stanisław Sieniawski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
10 Radosław Piasecki Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
11 Gustaw Zuchora Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
12 Antoni Rembelski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
13 Antoni Liedtka Węgrowo 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
14 Jan Kalinowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
15 Jakub Wiśniewski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
16 Wiktor Tepper Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
17 Filip Czaplewski Grudziadz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
18 Antoni Jastrzębski Grudziądz UKS Tandem SP 20 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
19 Mikolaj Hernik Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
20 Tomasz Drumowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
21 Jakub Goliński Warlubie 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
22 Kamil Dziedzic Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
23 Jakub Jopek Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
24 Mateusz Sternicki Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-28
25 Mikołaj Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-28
26 Oskar Jeliński Grudziadz SP 8 w Grudziądzu 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-29
27 Jakub Chładki Grudziadz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-29


Do góry


9-10 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Anna Kobuszynska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
2 Emilia Bączkowska Grudziądz SLK Team 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
3 Joanna Wrzos Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
4 Karolina Czepek Grudziądz Czepek Team 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
5 MARTYNA PĄK Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
6 Maria Liedtka Węgrowo 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
7 Bianka Malinowska Grupa 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
8 Wiktoria Wierzchowska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
9 Aleksandra Zamojska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-27
10 Natalia Radzimowska Warlubie 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-27
11 Amelia Niedźwiecka Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-27
12 Nadia Osuch Grudziadz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-28
13 Jagna Bugajska Grudziadz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-28


Do góry


11-12 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Jakub Ficerman Linarczyk 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
2 Miłosz Nowacki Grupa 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
3 Igor Galikowski Bydgoszcz KS N-Bike Academy 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
4 Nikodem Przeracki Grudziadz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
5 Mateusz Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
6 Jan Liedtka Węgrowo 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
7 Amadeusz Reder Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
8 Leonard Rezmer Grudziądz UKS Tandem SP 20 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
9 Aleksander Wojciechowska Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
10 Aleksander Tomaszewski Biały Bór SP 7 Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
11 Oskar Miradziński Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-28
12 Aleksander Kalinowski Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-28
13 Piotr Dzwonkowski Grudziadz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-28


Do góry


11-12 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Lena Bujak Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
2 Maja Jablonska Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
3 Aleksandra Steyer Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
4 Lena Chodorowska Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
5 Martyna Wrzos Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
6 Eliza Mokłowicz Wejherowo Znikające punkty 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
7 Julia Podsiadła Brodnica 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
8 Julia Kalinowska Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
9 Marysia Czajkowska Grudziądz SP20 Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
10 Julia Goławska Grudziądz Brak klubu 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
11 Martyna Wtorek Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
12 Kaja BABICKA Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
13 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
14 Róża Bugajska Grudziadz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-28


Do góry


13-15 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Nikodem Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
2 Alex Szwejkowski Grudziądz UKS Tandem SP 20 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
3 Adam Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
4 Jakub Trzciński Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
5 Michał Tylicki Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
6 Marcel Dorau Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
7 Stanisław Łysiak Niemcz KS N-Bike Academy 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-25
8 Hubert Kowarowski Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
9 Piotr Pawlik Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
10 Filip Bielik Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
11 Paweł Mioduszewski Niemcz KS N-Bike Academy 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
12 Mateusz Wtorek Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
13 Mateusz Bajor Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
14 Wiktor Bajor Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-26
15 Patryk Szybowski Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
16 Konrad Żuchliński Grudzadz Alks Stal Grudzadz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-27
17 Miłosz Gogolewski Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-28


Do góry


13-15 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Urszula Czepek Grudziądz Czepek Team 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
2 Zuzanna Fojut Grudziądz 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-25
3 Karolina Pol Grudziądz 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26
4 Maja Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-26


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×