Rozbiegany Dzień Dziecka

Osoby zarejestrowane w systemie

2-4 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Nikodem Nakonieczny Grudziądz Parkrun Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-30
2 Aleksander Janicki Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-01
3 Wiktor Kedzia Jabłonowo pomorskie 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-01
4 Jakub Gmaj Grudziądz Przedszkole Miejskie Rządz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-01
5 Jan Górski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-01
6 Nikodem Jurek Rogóźno 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-02
7 Fabian Krauza Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-02
8 Fabian Stolp Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-03
9 Nikodem Tyburski Bydgoszcz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-03
10 Jan Barczak Grudziądz Motocykliczni Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-03
11 Tobiasz Jabłońskai Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
12 Szymon Stopiński Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
13 Maksymilian Pyszora Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
14 Krystian Stręciwilk Nicwałd 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
15 Gabriel Kłosowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
16 Ksawery Banach Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-06
17 Jakub Klimek Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-06
18 Natan Gumowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-10
19 Antoni Dobrotwór GRUDZIĄDZ 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-14
20 Jakub Wiśniewski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-16
21 Karol Mączkowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-16
22 Michał Zakrzewski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-17
23 Jakub Latopolski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-17
24 Jan Jarmuszewski Gdańsk 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-18


Do góry


2-4 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Antonina Zielińska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-30
2 Aleksandra Bujak Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-30
3 Maria Taczyńska Gruta 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-01
4 Marta Bartoś Grudziądz Przedszkole Lotnisko 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-01
5 Zuzanna Górska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-01
6 Oliwia Warsińska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-02
7 Zofia Żbikowski Marusza 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-03
8 Amelia Urmanin Rulewo 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-08
9 KORNELIA ŚWIĄTKOWSKA Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-09
10 Iga Kruszewska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-11
11 Zofia Grzebieniewska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-13
12 Anna Kierzkowska GRUDZIĄDZ 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-14
13 Barbara Goetz Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-15
14 Łucja Rulewska Grudziadz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-17
15 Iga Rulewska Grudziadz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-17
16 Julia Bieniek Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-17
17 Maja Łużyńska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-17
18 Wiktoria Lewandowska Słup 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-18
19 Alicja Krawczewicz Słup 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-18
20 Jagoda Trzonek Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-18


Do góry


5-6 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Eryk Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-30
2 Marcin Giec Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-30
3 Jakub Drumowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-30
4 Julian Taczyński Gruta 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-01
5 Aleksy Krzesak Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-01
6 Tymon Makowski Mełno 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-01
7 Tymon Fiałkowski Grudziądz Klub Grudziadzkich Fit mam 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-01
8 Marcel Nowicki Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-04
9 Sylwester Osmański Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-04
10 NIKODEM TOMCZUK Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-04
11 Adam Hernik Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
12 Tymoteusz Stopiński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
13 Wiktor Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
14 Błażej Stręciwilk Nicwałd 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
15 Kornel Osypiuk Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
16 Kacper Kuziemski Wąbrzeźno 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-07
17 Jan Chodorowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-07
18 Filip Dryszczyk Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-07
19 Matvii Saviuk Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-08
20 Aleksander Bilski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-10
21 SZYMON TOMCZUK Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-13
22 Adam Kierzkowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-14
23 Stanisław Dobrotwór GRUDZIĄDZ 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-14
24 Paweł Zakrzewski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-17
25 Igor Lewandowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-17
26 Bartosz Chełkowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-19


Do góry


5-6 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Martyna Goetz Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-30
2 Marta Jaciubek Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-30
3 Zoja Ścibior Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-02
4 Zuzanna Cerk Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-03
5 Jagoda Radziemska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-03
6 Alicja Zielecka Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-03
7 Matylda Smarz Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-04
8 Pola Tylicka Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-04
9 Wiktoria Sternicka Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-05
10 Róża Janicka Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-05
11 Maja Śmigowska Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-05
12 Klaudia Śmigowska Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-05
13 Zoja Osypiuk Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-05
14 Zuzanna Borkowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-07
15 Laura Świder Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-08
16 Otylia Kozłowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-09
17 Lena Gumowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-10
18 Helena Klimek Blizno Klimki biegno 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-11
19 Nela Radzikowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-12
20 Maja Dąbrowska Grudziądz FOFÓR Team 4.0 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-12
21 Pola Piasecka Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-12
22 Nikola Brzezińska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-12
23 NATALIA BLANK Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-12
24 Jagoda Budźko Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-13
25 Kalina Mączkowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-16
26 Apolonia Kujawska Grudziądz / Mały Rudnik Elza Squad 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-17
27 Inka Rulewska Grudziadz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-17
28 Kaja Łużyńska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-17
29 Marta Wirkus Nowa Wieś 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-19


Do góry


7-8 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Emil Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-30
2 Michał Kaniewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-30
3 Igor Kedzia Jabłonowo pomorskie 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-01
4 Paweł Skibowski Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-03
5 Szymon Froncek Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-03
6 Nikodem Żbikowski Marusza 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-03
7 Aleksander Smarz Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-04
8 Antoni Owczarczyk Grudziądz Amator 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-04
9 Mateusz Mączkowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-04
10 Leon Ciećko Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-04
11 Benjamin Jabłońsk Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
12 Dawid Dziedzic Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
13 Michał Szczepanek Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
14 Leon Matuszewski Grudziądz Przedszkole Kraina marzeń 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-08
15 Ksawery Kulwicki Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-10
16 Jan Klimek Blizno Klimki biegno 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-11
17 Oskar Brzeziński Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-12
18 Aleksander Wiśniewski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-16
19 Stefan Herduś Węgrowo 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-18


Do góry


7-8 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Maria Giec Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-30
2 Alicja Talma Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-01
3 Alicja Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-02
4 Natalia Barczak Grudziądz Motocykliczni Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-03
5 Nadia Knorst Zakurzewo 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-04
6 Florentyna Konczal Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-05
7 Maja Kościńska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-06
8 Dominika Klimek Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-06
9 Martyna Sokołowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-07
10 Liliana Wilkowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-08
11 Aleksandra Belka Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-09
12 Aniela Kozłowska Grudziadz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-09
13 ZOFIA DEJEWSKA Nowa Wieś 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-11
14 Klara Mokłowicz Wejherowo Znikające punkty 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-11
15 Martyna Kruszewska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-11
16 Milena Wisz Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-12
17 Aleksandra Grzella Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-14
18 Alicja Jaworowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-15
19 Lena Tomaszewska Biały Bór 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-15
20 Zofia Strzelecka Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-17
21 Emilia Iwańska Szynych 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-17


Do góry


9-10 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Antoni Jastrzębski Grudziądz UKS Tandem SP 20 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-30
2 Tomasz Drumowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-30
3 Antoni Liedtka Węgrowo 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-30
4 Piotr Bartoś Grudziądz Sp21 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-01
5 Igor Dominikowski Grudziądz SP 18 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-02
6 Mikolaj Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-03
7 Axel Żłobiński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
8 Kamil Dziedzic Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
9 Mateusz Sternicki Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
10 Mikołaj Hernik Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
11 Aleksander Kłosowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-05
12 Tymoteusz Brąszkowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-06
13 Wiktor Jablonski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-07
14 Jakub Foltyński Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-15
15 Piotr Krawczewicz Słup 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-17
16 Miłosz Kopczyński Słup 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-17


Do góry


9-10 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Emilia Bączkowska Grudziądz SLK Team 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-30
2 Róża Bugajska Grudziadz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-30
3 Maria Liedtka Węgrowo 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-30
4 Amelia Krzesak Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-01
5 Antonina Górska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-01
6 Maja Zielecka Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-03
7 Eliza Huk Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-03
8 Julia Szwejkowska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-04
9 Michalina Świder Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-08
10 JULIA ŚWIĄTKOWSKA Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-09
11 Paula Głogowska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-11
12 Zuza Białas Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-11
13 Antonia Klimek Blizno Klimki biegno 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-11
14 Maja Piasecka Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-12
15 Emilia Wisz Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-12
16 Karolina Czepek Grudziądz Czepek Team 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-17
17 Amelia Niedźwiecka Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-17


Do góry


11-12 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Mateusz Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-30
2 Franciszek Sobczyk Grudziądz Park run 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-30
3 Miłosz Nowacki Grupa 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-30
4 Jan Liedtka Węgrowo 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-30
5 Tymon Stolp Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-03
6 Jeremi Wojciechowski Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-03
7 Adam Wiśniewski Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-08
8 Alex Felski Grudziadz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-10
9 Aleksander Tomaszewski Biały Bór SP 7 Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-15
10 IGOR ZABORSKI GRUDZIĄDZ SP 20 Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-16


Do góry


11-12 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Paula Gądek Grudziadz Szkoła Podstawowa nr 20 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-30
2 Emilia Jaciubek Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-30
3 Lena Bujak Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-30
4 Jagna Bugajska Grudziadz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-04-30
5 Sandra Kulpa Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-01
6 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-04
7 Lena Chodorowska Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-07
8 Maja Jablonska Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-07
9 LENA DEJEWSKA Nowa Wieś 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-11
10 Eliza Mokłowicz Wejherowo Znikające punkty 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-11
11 Lena Iwańska Szynych 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-17
12 Julia Lewandowska Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-18


Do góry


13-15 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Nikodem Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-04-30
2 Filip FLOREK Grupa run team Florasy 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-03
3 Jakub FLOREK Grupa run team Florasy 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-03
4 Michał Tylicki Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-05-13


Do góry


13-15 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Maja Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-04
2 Agata Makuch Grudziądz Sp nr 18 Grudziądz 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-05-11


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×