UŁAN 600 v2.0

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

GALOP250

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Bartek Mikler Jarocin Victoria Accent Team Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) Tak 2022-10-10
2 Michał Lewandowski Wąbrzeźno KKS Masters Brodnica Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2022-10-10
3 Cezary Brak Grudziądz Sara Workwear Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2022-10-10
4 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2022-10-10
5 Bartosz Wąs Grudziądz Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2022-10-10
6 Marcin Gratowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2022-10-10
7 Maja Miechowiecka Toruń Husky w paski Women (GALOP250 - 8:00) GALOP250 (start sob. 8:00) - 2022-10-10
8 Lukasz Stramek Torun Crossfox Polna Men (GALOP250 - 8:00) GALOP250 (start sob. 8:00) - 2022-10-10
9 Bartosz Dyguła Pruszcz Gdański 49. BLot Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2022-10-11
10 Piotr RYBIŃSKI Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2022-10-11
11 Adrian Leciejewski Poznań Men (GALOP250 - 6:30) GALOP250 (start sob. 6:30) - 2022-10-11
12 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2022-10-12
13 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2022-10-12
14 Sebastian Wilk Kowalewo pomorskie Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2022-10-12
15 Maria Świerczyńska Grudziądz Mundur na Rowerze Women (GALOP250 - 8:00) GALOP250 (start sob. 8:00) - 2022-10-12
16 Krzysztof Lewandowski Toruń Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2022-10-14
17 Andrzej Miedziejewski Brwinów Rate My Trail Team Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2022-10-14
18 Tomasz Hajdukiewicz Elbląg Men (GALOP250 - 7:30) GALOP250 (start sob. 7:30) Tak 2022-10-14
19 Andrzej Tylicki Grudziądz Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) Tak 2022-10-15
20 Marcin Zagojski Warszawa Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2022-10-15
21 Piotr Jabłoński Rzeszów Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2022-10-18
22 Jacek Janusz Bydgoszcz FSD Sport Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2022-10-18
23 Andrzej Maciaszek Książki miastoaktywni.pl Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2022-10-20
24 Arkadiusz Trzciałkowski Susz Hard Ride CSiR Susz Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2022-10-24
25 Marek Osowski Lubin Men (GALOP250 - 8:30) GALOP250 (start sob. 8:30) - 2022-10-28
26 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2022-10-30
27 Michał Niesiobędzki Ożarów Mazowiecki Szybka dwudziestka Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2022-11-02
28 Piotr Byster Ożarów Mazowiecki Szybka 20tka Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2022-11-02
29 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) Tak 2022-11-05
30 Kinga Lipińska Grudziądz Bez Formy Team Women (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) Tak 2022-11-05
31 Robert Matusiak Toruń Men (GALOP250 - 7:30) GALOP250 (start sob. 7:30) - 2022-11-08
32 Piotr Szpejewski Dzierzgoń Browerzyści Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) Tak 2022-11-10
33 Filip Malawski Warszawa Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2022-11-10
34 Dawid Banasiak Grudziądz Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2022-11-12
35 Tomasz Karolewicz Gostyń JIM TEAM MTB GOSTYŃ Men (GALOP250 - 8:30) GALOP250 (start sob. 8:30) - 2022-11-14
36 Paulina Szmiendowska Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM Women (GALOP250 - 8:00) GALOP250 (start sob. 8:00) Tak 2022-11-14
37 Natalia Tulisz Karpiny 16A Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn Women (GALOP250 - 8:00) GALOP250 (start sob. 8:00) Tak 2022-11-14
38 Jakub Michalski Poznań Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2022-11-14
39 Mirosław Rybiński Grudziądz Men (GALOP250 - 8:00) GALOP250 (start sob. 8:00) - 2022-11-15
40 Aleksandra Bublik Bydgoszcz Nkub Women (GALOP250 - 6:30) GALOP250 (start sob. 6:30) - 2022-11-16
41 Radosław Stefański Białkowo Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2022-11-17
42 Paweł Kapica Prabuty BIKE CLUB PRABUTY Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2022-11-29
43 Jacek Baran Prabuty BIKE CLUB PRABUTY Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2022-11-29
44 Sławek Krawczyk Tomaszów Mazowiecki Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2022-11-30
45 Radosław Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2022-12-01
46 Jacek Smarz Ciechocinek Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) Tak 2022-12-05
47 Dawid Śliwiński Grudziądz DSPRO Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2022-12-25
48 Sławomir Trochowski LASKOWICE Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2022-12-27
49 Marcin Dymarkowski Grudziądz Men (GALOP250 - 7:30) GALOP250 (start sob. 7:30) Tak 2022-12-28
50 Joanna Bartkowska Brzozówka Women (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2022-12-29
51 Karol Banaszek Grudziądz Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2022-12-29
52 Maciej Zygowski Grudziądz Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2022-12-30
53 Sławomir Foremski Toruń Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2022-12-30
54 Daniel Śledzik Szczytno ZTPL.CC Men (GALOP250 - 7:30) GALOP250 (start sob. 7:30) Tak 2022-12-31
55 Paweł Czaczkowski Świecie nad Osą Men (GALOP250 - 7:30) GALOP250 (start sob. 7:30) Tak 2022-12-31
56 Lech Gorzoch Odryty Men (GALOP250 - 7:30) GALOP250 (start sob. 7:30) Tak 2022-12-31
57 Łukasz Kwaśniewski Osiek LUKASZCYCLING.COM Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2023-01-02
58 Wojciech Janiszewski Leśna Jania LUKASZCYCLING.COM Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2023-01-02
59 Michał Lewandowski Grudziądz Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) - 2023-01-04
60 Krzysztof Remlinger Gdańsk Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2023-01-06
61 Łukasz Żółtowski Gdańsk Men (GALOP250 - 6:30) GALOP250 (start sob. 6:30) Tak 2023-01-07
62 Kamil Jatkowski Kwidzyn Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) Tak 2023-01-08
63 Marek Mioduszewski Gdańsk Men (GALOP250 - 6:00) GALOP250 (start sob. 6:00) Tak 2023-01-11
64 Bartosz Bruhn Gdańsk Silky Coders Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2023-01-15
65 Marcin Piechocki Gdańsk LPP Team Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2023-01-16
66 Paweł Dolny Gdańsk JIT TEAM Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2023-01-16
67 Patryk Ciepielewski Tczew Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2023-01-16
68 Mateusz Tatar Gdańsk LPP Team Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2023-01-17
69 Marcin Warchałowski Kamionki Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2023-01-18
70 Marcin Meger Kwidzyn Mamba Men (GALOP250 - 6:30) GALOP250 (start sob. 6:30) Tak 2023-01-21
71 Marcin Praxmajer Płock Płocki Klub kolarski Men (GALOP250 - 8:30) GALOP250 (start sob. 8:30) - 2023-01-22
72 Bartosz Siwiński Zielona Góra Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2023-01-27
73 Adam Kutkowski Lidwików Płocki Klub Kolarski Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) - 2023-01-29
74 Piotr Słodowicz Gdańsk LPP Team Men (GALOP250 - 7:00) GALOP250 (start sob. 7:00) Tak 2023-01-31


Do góry


UŁAN600

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Adam Walentynowicz Sopot DOMO TEAM Men (UŁAN600 - 7:30) UŁAN600 (start pt. 7:30) Tak 2022-10-10
2 Marek Goerick Elbląg Regent College Bike Club Men (UŁAN600 - 8:30) UŁAN600 (start pt. 8:30) Tak 2022-10-10
3 Łukasz Ptak WOŁCZA WIELKA ROWEROWE POLATANIE Men (UŁAN600 - 6:00) UŁAN600 (start pt. 6:00) Tak 2022-10-10
4 Grzegorz Kobielski Ząbki Men (UŁAN600 - 6:00) UŁAN600 (start pt. 6:00) - 2022-10-10
5 Pawel Zalewski Ełk Porta Drzwi Team Ełk Men (UŁAN600 - 6:00) UŁAN600 (start pt. 6:00) - 2022-10-10
6 Bartłomiej Kozieł Bytom Men (UŁAN600 - 8:00) UŁAN600 (start pt. 8:00) - 2022-10-10
7 Jarosław Borowski Chełmonie GTR Golub - Dobrzyń Men (UŁAN600 - 8:30) UŁAN600 (start pt. 8:30) Tak 2022-10-10
8 Maciej Gostomski Dąbrówka Men (UŁAN600 - 6:00) UŁAN600 (start pt. 6:00) Tak 2022-10-10
9 Szczepan Kuś Wrocław Men (UŁAN600 - 6:30) UŁAN600 (start pt. 6:30) - 2022-10-10
10 Marek Lis Piaseczno / Głosków Men (UŁAN600 - 7:00) UŁAN600 (start pt. 7:00) Tak 2022-10-10
11 Tomasz Wesołowski Bydgoszcz Men (UŁAN600 - 6:30) UŁAN600 (start pt. 6:30) - 2022-10-13
12 Tomasz Sobótka Knurów Gazdówka na Białym Krzyżu Men (UŁAN600 - 8:00) UŁAN600 (start pt. 8:00) Tak 2022-10-15
13 Krzysztof Wizner Wtelno Men (UŁAN600 - 6:30) UŁAN600 (start pt. 6:30) Tak 2022-10-20
14 Marcin Kozioł Dywity Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Men (UŁAN600 - 7:00) UŁAN600 (start pt. 7:00) Tak 2022-11-06
15 Tomek Aftyka Iława Men (UŁAN600 - 6:00) UŁAN600 (start pt. 6:00) Tak 2022-11-07
16 Bartosz Anusiak Osiek nad Wisłą www.pracowniakonserwacji.eu Men (UŁAN600 - 8:30) UŁAN600 (start pt. 8:30) Tak 2022-11-08
17 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Men (UŁAN600 - 6:00) UŁAN600 (start pt. 6:00) Tak 2022-11-09
18 Mariusz Kopeć Kraków Men (UŁAN600 - 8:30) UŁAN600 (start pt. 8:30) Tak 2022-11-09
19 Michał Salinski Kwidzyn Kts ironman Men (UŁAN600 - 6:00) UŁAN600 (start pt. 6:00) Tak 2022-11-12
20 Dominik Sieradzki Gdynia Men (UŁAN600 - 6:00) UŁAN600 (start pt. 6:00) Tak 2022-11-17
21 Alicja Kordylak Gdańsk Women (UŁAN600 - 6:00) UŁAN600 (start pt. 6:00) Tak 2022-11-17
22 Bartosz Wudniak Inowrocław Men (UŁAN600 - 6:30) UŁAN600 (start pt. 6:30) Tak 2022-11-17
23 Łukasz Zieliński Bydgoszcz Daleko jeszcze? Men (UŁAN600 - 6:00) UŁAN600 (start pt. 6:00) - 2022-11-20
24 EMILIA MARIAŃSKA ŁOCHOWICE Women (UŁAN600 - 6:30) UŁAN600 (start pt. 6:30) - 2022-11-23
25 Leszek Mariański Łochowice Men (UŁAN600 - 6:30) UŁAN600 (start pt. 6:30) - 2022-11-23
26 Stefan Siwek Rogów Men (UŁAN600 - 8:00) UŁAN600 (start pt. 8:00) Tak 2022-11-27
27 Adam Klatecki Pruszcz Men (UŁAN600 - 8:30) UŁAN600 (start pt. 8:30) Tak 2022-11-29
28 Justyna Tumiłowicz-Jatkowska Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Women (UŁAN600 - 8:00) UŁAN600 (start pt. 8:00) Tak 2022-12-06
29 Piotr Sudoł Szczecin Men (UŁAN600 - 8:00) UŁAN600 (start pt. 8:00) - 2022-12-16
30 Marcin Balcerzak Czerminek Men (UŁAN600 - 6:00) UŁAN600 (start pt. 6:00) Tak 2022-12-16
31 Jakub Tomala Wrocław Men (UŁAN600 - 8:00) UŁAN600 (start pt. 8:00) Tak 2022-12-20
32 Maciej Kawecki Kwidzyn Men (UŁAN600 - 8:00) UŁAN600 (start pt. 8:00) Tak 2022-12-26
33 Kamil Mrowiec Warszawa Bike Salon Team Men (UŁAN600 - 8:30) UŁAN600 (start pt. 8:30) Tak 2022-12-27
34 Rafał Lemkowski RAKOWIEC Cyklo Kwidzyn Men (UŁAN600 - 6:00) UŁAN600 (start pt. 6:00) Tak 2022-12-29
35 Tomasz Krzaczkowski Rakowiec Men (UŁAN600 - 6:00) UŁAN600 (start pt. 6:00) Tak 2022-12-29
36 Piotr Pascha Bydgoszcz Men (UŁAN600 - 8:30) UŁAN600 (start pt. 8:30) - 2023-01-04
37 Bartosz Idczak Wrocław Burunduki Men (UŁAN600 - 8:00) UŁAN600 (start pt. 8:00) Tak 2023-01-06
38 Wiktor Lewandowski Gdańsk Men (UŁAN600 - 7:00) UŁAN600 (start pt. 7:00) Tak 2023-01-09
39 Marek Łempicki Przyłęki Men (UŁAN600 - 7:00) UŁAN600 (start pt. 7:00) - 2023-01-23


Do góry


KOŃSKI350

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Stanisław Piasecki Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-10
2 Leszek Ruminski Ostróda MTB OSTRÓDA TEAM Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-10
3 Paweł Ćwidak Gdańsk SKPT Gdańsk Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-10
4 Piotr Brzoska OSTRÓDA Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-10
5 Adam Tomczak Bydgoszcz Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-10
6 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) - 2022-10-10
7 Marcin Fausek Lulkowo SISU-OWB rowertour.com Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) - 2022-10-10
8 Sławek Mądzielewski Świecie Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-11
9 Arkadiusz Kędziora Toruń Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-12
10 Patryk Schultz Grudziądz Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-12
11 Sławomir Smoleń Chełmno Klub Kolarski Wda Świecie Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-12
12 Przemysław Baniewicz Toruń Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-13
13 Paweł Presman Stalowa Wola Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-14
14 ewa krawiec Poznań Women (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-14
15 Mariusz Koprowski Płock Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-15
16 Robert Warchałowski Płock Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-16
17 Jan Skrok-Wolski Żory Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-17
18 Tomasz Teofilak Pruszcz Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) - 2022-10-22
19 Arkadiusz Czarnuch Świecie Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) - 2022-10-26
20 Robert Piechnicki Kostrzyn Buszkówiec Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-10-31
21 Maciej Piwowarczuk Warszawa Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-11-05
22 Marcin Borucki Grudziądz Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-11-05
23 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-11-10
24 Robert Wąsik Toruń Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) - 2022-11-10
25 Michał Łęgowski Ilawa Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-11-10
26 Piotr Zeliaś Stalowa Wola Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-11-17
27 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) - 2022-12-01
28 Piotr Skweres Swarzędz Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) - 2022-12-13
29 JAKUB POZOGA Radkowice Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-12-18
30 Łukasz Wiśniewski Grudziądz Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2022-12-28
31 Karol Czajkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) - 2022-12-30
32 Dawid Cegielka Warszawa KS Bachmaty Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) - 2022-12-30
33 Igor Milewski Gdansk Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) - 2022-12-31
34 Robert Bulczyński Grudziadz Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) - 2023-01-14
35 Maciej Szczęsny Grudziądz Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) Tak 2023-01-15
36 Patryk Lipka Toruń Men (KOŃSKI350 - 23:59) KOŃSKI350 (start pt. 23:59) - 2023-01-22


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×