VII Wąbrzeska Dziesiątka dla Dzieci

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

4-6 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Jan Dudzik Płużnica 4-6 lat (chłopcy) Tak 2024-05-28
2 Pola Bednarska Toruń Motylki 4-6 lat (dziewczynki) Tak 2024-05-28
3 Lena Leśnikowska Wąbrzeźno 4-6 lat (dziewczynki) Tak 2024-05-28
4 Nadia Marchlewicz Wąbrzeźno 4-6 lat (dziewczynki) Tak 2024-05-28
5 Gabriela Ogorzałek Wąbrzeźno 4-6 lat (dziewczynki) Tak 2024-05-28
6 Izabela Stępniak Wabrzeżno 4-6 lat (dziewczynki) Tak 2024-05-28
7 Miłosz Grudowski Wałycz 4-6 lat (chłopcy) Tak 2024-05-28
8 Julian Taczyński Wąbrzeźno 4-6 lat (chłopcy) Tak 2024-06-01
9 Tymon Węgliński Wąbrzeźno Koniec skladu 4-6 lat (chłopcy) - 2024-06-01
10 Amelia Piotrowska Chełmża 4-6 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-01
11 Jakub Cieślik Wałycz 4-6 lat (chłopcy) Tak 2024-06-02
12 Ewa Grodzicka Płużnica 4-6 lat (dziewczynki) - 2024-06-02
13 Marta Gilewska Lisewo miastoaktywni.pl 4-6 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-03
14 Antoni Krzemiński Małszyce 4-6 lat (chłopcy) Tak 2024-06-09
15 Aniela Zielińska Grudziądz 4-6 lat (dziewczynki) - 2024-06-14
16 Aleksander Legut Wąbrzeźno 4-6 lat (chłopcy) Tak 2024-06-15
17 Zuzanna Malinowska Wąbrzeźno SP2 4-6 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-15


Do góry


7-9 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Hubert Albrecht Wąbrzeźno 7-9 lat (chłopcy) Tak 2024-05-28
2 Viktoria Kruk Nowa Wieś Królewska 7-9 lat (dziewczynki) - 2024-05-28
3 Tymon Makowski Mełno 7-9 lat (chłopcy) - 2024-05-28
4 Maja Lewandowska Płużnica 7-9 lat (dziewczynki) Tak 2024-05-28
5 Bartosz Kopijka Wąbrzeźno 7-9 lat (chłopcy) Tak 2024-05-28
6 Liliana Angowska Czystochleb Sp 2 Wąbrzeźno 7-9 lat (dziewczynki) Tak 2024-05-28
7 Michał Lewandowski Wąbrzeźno 7-9 lat (chłopcy) - 2024-05-28
8 Adrianna Wzorek Wąbrzeźno 7-9 lat (dziewczynki) Tak 2024-05-28
9 Wojciech Nowatkowski Wąbrzeźno 7-9 lat (chłopcy) Tak 2024-05-29
10 Zuzanna Kotas Wąbrzeźno 7-9 lat (dziewczynki) - 2024-05-30
11 Katarzyna Machelska Obory 7-9 lat (dziewczynki) - 2024-05-31
12 Krzysztof Machelski Obory 7-9 lat (chłopcy) - 2024-05-31
13 Aleksandra Reiwer Wąbrzeźno Sp 2 Wąbrzeźno 7-9 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-01
14 Dominika Rumińska Wąbrzeźno 7-9 lat (dziewczynki) - 2024-06-01
15 Otylia Kozłowska Grudziądz SP16 7-9 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-01
16 Aniela Kozłowska Grudziądz SP16 7-9 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-01
17 Michał Cieślik Wałycz 7-9 lat (chłopcy) Tak 2024-06-02
18 Gabriela Wzorek Wąbrzeźno 7-9 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-02
19 Natalia Kurczewska Toruń 7-9 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-04
20 Helena Klimek Blizno H2O TEAM 7-9 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-06
21 Aleksander Bilski Grudziądz 7-9 lat (chłopcy) Tak 2024-06-11
22 Ignacy Wojnowski Wąbrzeźno 7-9 lat (chłopcy) - 2024-06-11
23 Agnieszka Zielińska Wąbrzeźno 7-9 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-12
24 Marta Motofa Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno 7-9 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-12
25 Kacper Balmas Ryńsk 7-9 lat (chłopcy) Tak 2024-06-15
26 Pola Malinowska Wąbrzeźno SP2 7-9 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-15
27 Jan Radtke Grudziądz Parkrun Grudziadz 7-9 lat (chłopcy) - 2024-06-16
28 Nela Dziubak Grudziądz 7-9 lat (dziewczynki) - 2024-06-16
29 Wiktor Dziubak Grudziądz 7-9 lat (chłopcy) - 2024-06-16
30 Pola Gołębiewska Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz 7-9 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-18
31 Aleksander GOŁĘBIEWSKI Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz 7-9 lat (chłopcy) Tak 2024-06-18


Do góry


10-12 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Amelia Majka Wąbrzeźno 10-12 lat (dziewczynki) - 2024-05-28
2 Zuzanna Grzywacz Myśliwiec 10-12 lat (dziewczynki) - 2024-05-28
3 Jagoda Dudzik Płużnica 10-12 lat (dziewczynki) Tak 2024-05-28
4 Szymon Kazubowski Grudziądz 10-12 lat (chłopcy) Tak 2024-05-30
5 Franciszek Jurczak Gdańsk 10-12 lat (chłopcy) Tak 2024-05-30
6 JULIA Politowska Wąbrzeźno 10-12 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-01
7 Kaja Piotrowska Bielawy 10-12 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-01
8 Antonina Klimek Blizno H2O TEAM 10-12 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-06
9 Jan Klimek Blizno H2O TEAM 10-12 lat (chłopcy) Tak 2024-06-06
10 Konstancja Krzemińska Małszyce 10-12 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-09


Do góry


13-15 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Filip Majka Wąbrzeźno 13-15 lat (chłopcy) - 2024-05-28
2 Piotr Ogorzałek Wąbrzeźno 13-15 lat (chłopcy) Tak 2024-05-28
3 Kacper Piotrowski Bielawy 13-15 lat (chłopcy) Tak 2024-06-01
4 Michalina Krupińska Grudziądz 13-15 lat (dziewczynki) Tak 2024-06-11


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×