Golub-Dobrzyń MTB Maraton 2021

Osoby zarejestrowane w systemie

Maraton 35km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr. Dodatkowe info.
1 Mariusz Koralewski Kwidzyn M2 Tak 2021-08-12
2 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M4 Tak 2021-08-13
3 Arkadiusz Fołta Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M2 Tak 2021-08-13
4 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M2 Tak 2021-08-13
5 Paweł Marciniak Bydgoszcz M2 Tak 2021-08-13
6 Dariusz Pacuk Toruń DP Projekt M4 - 2021-08-13
7 Piotr RYBIŃSKI Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M3 Tak 2021-08-13
8 Adam Lutoborski Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M4 Tak 2021-08-13
9 Marek Strek Lipno Lipa MTB M3 Tak 2021-08-13
10 Jerzy Hoffmann Brodnica GMP Brodnica M4 Tak 2021-08-13
11 Remigiusz Buszka Toruń M3 Tak 2021-08-13
12 Michal Buszka Toruń M1 Tak 2021-08-13
13 Damian Fysz Solec Kujawski SISU-OWB rowertour.com M1 Tak 2021-08-14
14 Tomasz Tomaszewski Golub-Dobrzyń Nova Trading Zakręceni na Stale M3 Tak 2021-08-14
15 Krystian Wojciechowski Wieniec WSKG M2 Tak 2021-08-14
16 Piotr Sobieralski Tczew V02max M3 - 2021-08-14
17 Rafał Gruszczyński Chełmża SISU-OWB rowertour.com M3 Tak 2021-08-14
18 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M2 Tak 2021-08-15
19 Bartosz Jasiński Golub-Dobrzyń Skylo.pl Sport Team M1 Tak 2021-08-16
20 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN M1 - 2021-08-16
21 Tomasz Skurcz Toruń M2 Tak 2021-08-16
22 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M3 - 2021-08-17
23 Marcin Blumkowski Golub-Dobrzyń Skylo.pl Sport Team M1 Tak 2021-08-17
24 Leszek Szczepański Kwidzyn DZIKI TEAM KWIDZYN M2 Tak 2021-08-17
25 Bartosz Jaworski Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M2 Tak 2021-08-18
26 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M3 Tak 2021-08-22
27 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN K1 Tak 2021-08-22
28 Tomasz Nowakowski Bydgoszcz M3 Tak 2021-08-23
29 OTYLIA RYBIŃSKA BRODNICA K2 Tak 2021-08-25
30 Karolina Szrull Grążawy Szrull-ewo K2 Tak 2021-08-25
31 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN K1 - 2021-08-28
32 Dariusz Sulowski Toruń M4 Tak 2021-08-28
33 Remigiusz Gęsicki Brodnica Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M2 Tak 2021-08-28
34 Maciej Ciesielski Golub-Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M2 - 2021-08-29
35 Roman Krześniak Świecie Bart Bike Team Sulnowo M2 Tak 2021-08-30
36 Tomasz Rzepecki Bydgoszcz TrainingExplorer.app M3 Tak 2021-08-30
37 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team K1 Tak 2021-08-30
38 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M3 Tak 2021-08-30
39 Marcin Gratowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 Tak 2021-08-30
40 Bartosz Zaostrowcew Toruń M3 Tak 2021-08-31
41 Cristian Fernandez Bydgoszcz M3 Tak 2021-08-31
42 Patryk Pol Grudziądz M3 Tak 2021-08-31
43 Michał Wyżlic WARSZAWA Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M3 - 2021-08-31
44 Radosław Stefański Białkowo M2 - 2021-08-31
45 Radosław Kopacz Bydgoszcz M3 Tak 2021-08-31
46 Agnieszka Myk-Kopacz Bydgoszcz K3 Tak 2021-08-31
47 Marta Górska Gruczno K1 - 2021-08-31
48 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń ZawszeDoCelu M3 Tak 2021-08-31
49 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M1 Tak 2021-08-31
50 Dawid Janus Ketrzyn ZuzgaRacing Team M2 - 2021-08-31
51 Wojciech Kowalczyk Susz Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn M1 Tak 2021-08-31
52 TOMASZ SMOLIŃSKI Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M3 - 2021-09-01
53 Rafał Karkowski Płock Płocki Klub Kolarski M3 Tak 2021-09-02
54 ROBERT PECIAKOWSKI BIELSK PEK-MONT EKIPA MTB M3 Tak 2021-09-02
55 Agata Rój-Karkowska Płock Płocki Klub Kolarski K3 - 2021-09-02
56 Marek Migdalski Dolna Grupa Klub Kolarski Wda Świecie M2 - 2021-09-02
57 Marcin Uliczny Płock Płocki Klub Kolarski M3 Tak 2021-09-02
58 Piotr Góralski Płock PŁOCKI KLUB KOLARSKI M4 Tak 2021-09-02
59 Cezary Bijak Płock Płocki Klub Kolarski M3 - 2021-09-02
60 Paweł Szymerski Łęg Probostwo PEK-MONT EKIPA MTB M4 Tak 2021-09-02
61 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Bart Bike Team Sulnowo M2 Tak 2021-09-03
62 Mariusz Jabłoński Golub-Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M3 Tak 2021-09-03
63 Marcin Lorek Torun M4 - 2021-09-04
64 Paweł Żuralski Nowe Miasto Lubawskie ziemia lubawska M2 Tak 2021-09-04
65 Piotr Nierzwicki Sulnowo Bart Bike Team Sulnowo M2 Tak 2021-09-04
66 Krzysztof Machnij Lubawa LKK Ziemia Lubawska M3 Tak 2021-09-04
67 Tomasz Zieliński Toruń M4 - 2021-09-04
68 Sławomir Zaremba Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M4 Tak 2021-09-06
69 Janusz Kornacki Golub-dobrzyn GTR GOLUB-DOBRZYŃ M2 Tak 2021-09-08
70 Wojtek Kowalski Gniew QARK-BIKES.COM M3 Tak 2021-09-08
71 Mirosław Rybiński Grudziądz TCH Cycling Punks M4 - 2021-09-08
72 Emilia Walczak Toruń K2 Tak 2021-09-08
73 Andrzej Ramowski Toruń M2 Tak 2021-09-08
74 Bartek Borkowicz Lipno Lipa MTB M2 Tak 2021-09-09
75 Wioletta Kucharska Golub-Dobrzyń ZawszeDoCelu K3 Tak 2021-09-09
76 Marcin Małas Bydgoszcz Oponeo.pl / AZS Politechnika Gdańska M1 Tak 2021-09-10
77 Jacek Malinowski Płock Płocki Klub Kolarski M4 Tak 2021-09-11
78 Andrzej Kalich Rypin Cykliści Rypin M3 - 2021-09-11
79 Jarosław Iwaniuch Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M3 Tak 2021-09-11
80 Robert Jaroszczuk Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 Tak 2021-09-12
81 Włodzimierz Wiśniewski Toruń SPC M4 Tak 2021-09-13
82 Waldemar Blachowski Toruń M3 Tak 2021-09-13
83 Jarosław Romanowski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 Tak 2021-09-13
84 Michał Sybilski Toruń M3 Tak 2021-09-13
85 Marek Oniszko Płock PKK M3 - 2021-09-14
86 Tomasz Sajnaga Lipno Lipa MTB M3 Tak 2021-09-14
87 Jarosław Piechna Świecie M3 Tak 2021-09-14
88 Adam Mowiński Nowe Miasto lubawskie Nml M3 Tak 2021-09-14
89 Mateusz Tengowski Kwidzyn Lider Sztum M1 Tak 2021-09-14
90 Maksymilian Wiśniewski Toruń SPC M1 Tak 2021-09-15
91 Krzysztof Białek Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 - 2021-09-15
92 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M4 Tak 2021-09-15
93 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M1 Tak 2021-09-15
94 Paweł Zakrzewski Lipno Lipa MTB M2 Tak 2021-09-15
95 Marcin Kaczerzewski Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M3 Tak 2021-09-15
96 Tomasz Ossowski Głogowo M2 Tak 2021-09-16
97 Dariusz Nowak Koszalin M4 - 2021-09-16
98 Przemysław Łucyk Włocławek M3 Tak 2021-09-16
99 krzysztof Rogala susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 - 2021-09-16
100 Mariusz Jesionowski Świecie MTB Eldar Świecie M3 Tak 2021-09-16
101 Damian Wilman Golub-Dobrzyń M1 Tak 2021-09-17
102 Stanisław Pawłowski Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M4 Tak 2021-09-17
103 Mirosław Słomski Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M3 Tak 2021-09-17
104 Jan Jóźwiak Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M1 Tak 2021-09-17
105 Paweł Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M2 - 2021-09-17
106 CEZARY KOZŁOWSKI Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB M3 - 2021-09-17
107 Radosław Okoński Soczewka STOLMAX M3 - 2021-09-17
108 Krzysztof Siebert Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M4 Tak 2021-09-17
109 Grzegorz Olszewski Dobrów M2 Tak 2021-09-17
110 Arkadiusz Trzciałkowski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 - 2021-09-18
111 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M4 - 2021-09-18
112 Przemysław Behnke Płock Płocki Klub Kolarski M2 - 2021-09-18
113 Michał Zurel Rypin CYKLISCI RYPIN M3 Tak 2021-09-18
114 Damian Stolarski Lipno Rowerowe Lipno M2 - 2021-09-18
115 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL K2 Tak 2021-09-18
116 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M3 Tak 2021-09-18
117 Damian Paszynin Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 Tak 2021-09-18
118 Waldemar Zurel Rypin CYKLISCI RYPIN M4 Tak 2021-09-19
119 Zbigniew Lichaczewski Bałoszyce EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M3 Tak 2021-09-19
120 Marcin Jaciubek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M2 - 2021-09-19
121 Maciej Jeziorowski Bydgoszcz M3 Tak 2021-09-19
122 Roland Sobczak Płock Warszawski Klub Kolarski M1 Tak 2021-09-19
123 Krzysztof Korczak Golub-Dobrzyń ZawszeDoCelu M2 Tak 2021-09-19
124 Marcin Pokorski Grabowiec NICROMETAL M3 Tak 2021-09-19
125 Jędrzej Kordas Lidzbark UKS Ostróda Sport Team M2 Tak 2021-09-19
126 Arkadiusz Bińczak Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M3 Tak 2021-09-19
127 Szymon Kowszewicz Niwy CSU Racing Team Bydgoszcz M3 Tak 2021-09-20
128 Przemyslaw Snowacki Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M3 Tak 2021-09-20
129 Maria Świerczyńska Grudziądz Mundur na rowerze K2 Tak 2021-09-20
130 Adam Łowigus Łochowo SiSu OWB rowertour.com M2 Tak 2021-09-20
131 Jerzy Chudzyński Szubin SISU-OWB rowertour.com M4 Tak 2021-09-20
132 Sławomir Ćwikła Potulice UNO GRUPPETTO M3 Tak 2021-09-20
133 Łukasz Lewicki Brodnica KKS Masters Brodnica M2 Tak 2021-09-20
134 Paweł Łasiński Brodnica VISOTEC Brodnica M3 Tak 2021-09-20
135 Ernest Wawrzyniuk Silno M3 Tak 2021-09-20
136 Marcin Schröder Świecie MTB Eldar Świecie M3 Tak 2021-09-20
137 Małgorzata Lipińska Elgiszewo K3 Tak 2021-09-20
138 Leszek Mariański Łochowice M4 - 2021-09-20
139 EMILIA MARIAŃSKA ŁOCHOWICE K3 Tak 2021-09-20
140 Mariusz Chmura Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 Tak 2021-09-21
141 Mariusz Biniecki Włocławek M3 - 2021-09-26
142 Dariusz Moskała Toruń M4 - 2021-09-26
143 Wojciech Lesiczka Kwidzyn M3 - 2021-09-26
144 Marcin Najder Golub Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M3 - 2021-09-26
145 Karol Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 - 2021-09-26
146 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 - 2021-09-26
147 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM M3 - 2021-09-26
148 Agnieszka Kamińska Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com K3 - 2021-09-26
149 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M1 - 2021-09-26
150 Łukasz Chmielewski Golub-Dobrzyń MOCNO W PRAWO TEAM M2 - 2021-09-26
151 Miłosz Gapiński Golub Dobrzyń M1 - 2021-09-26
152 Kacper Belt Świecie M1 - 2021-09-26
153 Kasia Jakubowska Brodnica KKS Masters Brodnica K3 - 2021-09-26
154 Krzysztof Kusinek Bruilino Dolne M3 - 2021-09-26
155 Jarosław Sonnenfeld Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz M3 - 2021-09-26
156 Adam Jankowski Grudziądz M3 - 2021-09-26
157 Rafał Jasiński Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz M3 - 2021-09-26
158 Marta Motylewska Płock Płocki Klub kolarski K2 Tak 2021-09-26
159 Patryk Warnel Golub Dobrzyń M2 - 2021-09-26
160 Michał Szram Jabłonowo Pomorskie KKS Masters Brodnica M2 - 2021-09-26
161 Maciej Jedowski Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M3 - 2021-09-26
162 Jacek Brygier Płock Płocki Klub Kolarski M4 - 2021-09-26
163 Jarosław Piasecki Toruń M2 - 2021-09-26


Do góry


Wyścigi dla dzieci

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr. Dodatkowe info.
1 Szymon Maćkiewicz Chełmża D4 (chłopcy) Tak 2021-08-13
2 Zosia Pacuk Toruń SP 17 Torun D4 (dziewczynki) Tak 2021-08-13
3 Jaś Pacuk Toruń SP 17 Torun D2 (chłopcy) Tak 2021-08-13
4 Amelia Koralewska Kwidzyn Traktor Team Kwidzyn D1 (dziewczynki) Tak 2021-08-13
5 Amelia Gratowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing D4 (dziewczynki) - 2021-08-25
6 Maja Fernandez Bydgoszcz D1 (dziewczynki) Tak 2021-08-31
7 Karolina Pol Grudziądz D3 (dziewczynki) Tak 2021-08-31
8 Amelia Szymańska Rypin Cykliści Rypin D4 (dziewczynki) Tak 2021-09-03
9 Michał Bylewski Trzcianka UKS Sportowiec Piła D4 (chłopcy) - 2021-09-04
10 Franek Witkowski Toruń SP 17 Torun D2 (chłopcy) Tak 2021-09-12
11 Bartosz Oniszko Płock D3 (chłopcy) - 2021-09-14
12 Julia Oniszko Płock D1 (dziewczynki) - 2021-09-14
13 Oliwier Janicki Bydgoszcz NbikeAkademy D4 (chłopcy) - 2021-09-14
14 Maksymilian Janicki Bydgoszcz Nbikeacademy D4 (chłopcy) Tak 2021-09-14
15 Martyna Janicka Bydgoszcz Nbikeacademy D3 (dziewczynki) Tak 2021-09-14
16 Antoni Janicki Bydgoszcz Nbikeacademy D0 (chłopcy) Tak 2021-09-15
17 szymon więckiewicz grudziądz UKS NOWA WIEŚ D4 (chłopcy) Tak 2021-09-19
18 Kamil Korczak Ruziec D3 (chłopcy) Tak 2021-09-19
19 Julia Korczak Golub-Dobrzyń D1 (dziewczynki) Tak 2021-09-19
20 Łucja Korczak Golub-Dobrzyń D2 (dziewczynki) Tak 2021-09-19
21 Tymoteusz Korczak Golub-Dobrzyń D2 (chłopcy) Tak 2021-09-19
22 Joachim Łowigus Łochowo SiSu OWB rowertour.com D3 (chłopcy) Tak 2021-09-20
23 Rita Łowigus Łochowo SiSu OWB rowertour.com D2 (dziewczynki) Tak 2021-09-20
24 Amelia Jastrzębska Toruń SP 17 Torun D4 (dziewczynki) Tak 2021-09-20
25 Hubert Budzyński Brodzica D0 (chłopcy) - 2021-09-26
26 Lucjan Budzyński Brodnica D1 (chłopcy) - 2021-09-26


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×