MaxWork

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

DOUBLES (M/M) 13:30

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.


Do góry


DOUBLES (M/M) 11:15

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Adam Zieliński Toruń CrossFit Toruń Open 2x Men (11:15) Tak 2022-06-15
2 Krzysztof Wielgosz Grudziądz Vadain Running CLub Open 2x Men (11:15) Tak 2022-06-27
3 Artur Bągalski Grudziądz Geotermia Grudziądz Open 2x Men (11:15) Tak 2022-08-09
4 Konrad Sworowski Grudziadz Stomil Crossfit Open 2x Men (11:15) Tak 2022-08-25


Do góry


DOUBLES (M/W) 11:30

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Maria Krisztapowicz Grudziadz Stomil Crossfit Open Women/Men (11:30) Tak 2022-05-31
2 Monika Kaczerowska Iława Open Women/Men (11:30) Tak 2022-05-31
3 Małgorzata Kalisz Grudziądz Open Women/Men (11:30) Tak 2022-06-02
4 Miłosz Kopczyński Grudziądz Stomil Training Open Women/Men (11:30) Tak 2022-06-02
5 Kamila Skrzypek Grudziądz Vadain Running Club Open Women/Men (11:30) Tak 2022-06-27
6 Łukasz Bordewicz Nowe Open Women/Men (11:30) Tak 2022-07-14
7 Patryk Chojnacki Grudziądz Open Women/Men (11:30) Tak 2022-07-27
8 Ewelina Witulska Grudziądz Geotermia Open Women/Men (11:30) Tak 2022-07-28
9 Anna Żurek Świecie Herobox Świecie Open Women/Men (11:30) Tak 2022-08-18
10 Joanna Kur Grudziądz Stomil trening Open Women/Men (11:30) Tak 2022-08-24


Do góry


DOUBLES (M/W) 13:45

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Robert Kwiatkowski Grudziądz Stomil Training Open Women/Men (13:45) Tak 2022-05-27


Do góry


DOUBLES (W/W) 11:00

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Dominika Gnaś Toruń crossfit Toruń Open 2x Women (11:00) Tak 2022-06-07
2 Katarzyna Mokrzycka Grudziądz Open 2x Women (11:00) Tak 2022-06-12
3 Kasia Baron Grudziądz Vadain Running Club Open 2x Women (11:00) Tak 2022-06-27


Do góry


DOUBLES (W/W) 13:15

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Anna Kotewicz Grudziądz CrossBox Gdz Open 2x Women (13:15) Tak 2022-06-01
2 Sandra Kwaśnik Grudziądz Open 2x Women (13:15) Tak 2022-08-19


Do góry


MAXWORK MEN 12:00

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Patryk Łęgowski Grudziądz M35-39 (12:00) Tak 2022-05-15
2 Dominik Kowalski Grudziądz Carbon Silesia Sport M40-44 (12:00) Tak 2022-05-16
3 Tomasz Burkiewicz Grudziądz Stomil Training M35-39 (12:00) Tak 2022-05-22
4 Adrian Ploetz Grudziądz Stomil Training M30-34 (12:00) Tak 2022-05-25
5 Karol Piekutowski Grudziądz M35-39 (12:00) Tak 2022-05-27
6 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz M35-39 (12:00) Tak 2022-06-02
7 Radosław Wilkiewicz Mokre Swans Area M45-49 (12:00) Tak 2022-06-09
8 Krzysztof Jeliński Grudziądz M35-39 (12:00) Tak 2022-06-29
9 Tadeusz Milan-Szymański Grudziądz M40-44 (12:00) Tak 2022-07-20
10 Michał Luciński Toruń M30-34 (12:00) Tak 2022-07-23


Do góry


MAXWORK MEN 12:30

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Łukasz Mastalarek Grudziądz M30-34 (12:30) Tak 2022-05-22
2 Łukasz Talma Grudziądz Parkrun Grudziadz M30-34 (12:30) Tak 2022-06-05
3 Marcin Skoczeń Pułtusk ORBISFERA M35-39 (12:30) Tak 2022-07-29
4 Daniel Michna Pelplin Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice M35-39 (12:30) Tak 2022-08-10
5 Norbert Kinecki Nowe M35-39 (12:30) Tak 2022-08-11


Do góry


MAXWORK MEN 13:00

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Paweł Łazarski Grudziądz Stomil Crossfit M35-39 (13:00) Tak 2022-06-14
2 Mariusz Bartkowski Grudziądz Arbormaniak M35-39 (13:00) Tak 2022-08-08
3 Radosław Kozłowski Grudziądz Geotermia Grudziądz M30-34 (13:00) Tak 2022-08-26


Do góry


MAXWORK MEN 14:00

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Andrzej Sosnowski Grudziądz M50-54 (14:00) Tak 2022-05-27
2 Robert Muś Grudziądz Stomil Training M45-49 (14:00) Tak 2022-05-30
3 Marcin Zygmunt Grudziądz Trener Mentalny M45-49 (14:00) Tak 2022-05-31
4 Piotr Kowalczyk Grudziądz Stomil Training M30-34 (14:00) Tak 2022-05-31
5 Seweryn Koślacz Grudziądz M30-34 (14:00) Tak 2022-05-31
6 Seweryn Wolczynski Pienki królewskie M45-49 (14:00) Tak 2022-05-31
7 Marek Boguta Grudziądz Wisła/Mekro/StomilTr M45-49 (14:00) Tak 2022-05-31
8 Piotr Zimmermann Sosnówka Stomil Training M16-24 (14:00) Tak 2022-06-01
9 Łukasz Michna Zdrojewo M40-44 (14:00) Tak 2022-06-01
10 Tomasz Maćkowski Zalasewo M40-44 (14:00) Tak 2022-07-23


Do góry


MAXWORK WOMEN 11:45

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Stomil Training K45-49 (11:45) Tak 2022-06-30
2 Agnieszka Misztal Warszawa K40-44 (11:45) Tak 2022-06-30


Do góry


MAXWORK WOMEN 12:15

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.


Do góry


MAXWORK WOMEN 12:45

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×