2. Bieg Ząbka

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Bieg dla dzieci

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Lev Burmii Grudziądz SP 20 Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-26
2 Ksawery Kulwicki Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-26
3 Zuzanna Kulwicka Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-26
4 ZOFIA DEJEWSKA Nowa Wieś Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-26
5 Agata Tęcza Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-26
6 Julia Arszyńska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-26
7 Jakub Rajnik Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-26
8 Cecylia Niewadzi Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-28
9 Mark Prokopchuk Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-28
10 Antonina Kawka Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-28
11 Adam Kawka Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-28
12 Wojciech Małkowski Białe Błota Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-28
13 Joanna Jeziorska Mały Rudnik Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-28
14 KACPER KWIATEK Grudziadz Amatorka Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-29
15 Pola Gołębiewska Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-29
16 Aleksander GOŁĘBIEWSKI Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-29
17 Zofia Śliwińska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-29
18 Wiktor Sawicki Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-29
19 Szymon Sawicki Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-29
20 Marcel Wojciechowski Grudziądz Football Academy Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-01
21 Urszula Ignaszewska Grudziądz HEJ HEJ KOLEJORZ XD Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-02
22 Aniela Zielińska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-02
23 Gabriel Lankiewicz Nowa Wieś Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-03
24 Sara Lankiewicz Nowa Wieś Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-03
25 Szymon Henzel Grudziądz NiezalezNA Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-05
26 Mirosław Alipow Grudziądz Sp 20 Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-05
27 Alex Krawczyk Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-06
28 Fabian Krawczyk Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-06
29 Axel Żłobiński Grudziądz Szkoła Podstawowa nr 8 w Grudziądzu Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-10
30 Alina Markowska Grudziądz BDD Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-10
31 Oskar Góralski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-11
32 Jowita Góralska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-11
33 Tymoteusz Zduński Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-13
34 Franciszek Chust Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-14
35 Szymon Szczygieł Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-14
36 Alicja Deluga Grudziadz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-19
37 Izabela Maszewska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-20
38 Tymon Zieliński Gruta Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-20
39 Tymoteusz Zygadlewicz Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-20
40 Marcel Nowicki Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-20
41 Jan Nasieniewski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-20
42 Michał Kaniewski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-20
43 Marcelina Magdowska Grudziądz Fit House Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-20
44 Zuzanna Magdowska Grudziądz Fit House Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-20
45 Kaja Maszewska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-22
46 Wiktor Robakiewicz Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-22


Do góry


Bieg główny

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Dawid Zimliński Świecie Parkrun Grudziądz / Świecie Biega Open M Tak 2024-04-25
2 MACIEJ PRZERACKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2024-04-25
3 Gosia Wrzesińska - Czachór Grudziądz Open K Tak 2024-04-26
4 Izabela Nowacka Grupa Aktywny Grudziądz grupa biegowa Open K - 2024-04-26
5 Karolina Barańska Grudziądz Open K Tak 2024-04-26
6 Karolina Kosmowska Grudziądz NiezalezNA Open K - 2024-04-26
7 Agnieszka Olszewska Grudziądz Tuptusie Grudziądz Open K Tak 2024-04-26
8 Monika Krawczyk Grudziądz Open K Tak 2024-04-26
9 Marta Urbańska Grudziądz Tuptusie Grudziądz Open K Tak 2024-04-26
10 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2024-04-26
11 Katarzyna Kruzel Grudziądz Tuptusie Open K Tak 2024-04-26
12 Elwira Góralska Grudziądz Open K Tak 2024-04-26
13 Iwona Grucza Grudziądz Open K - 2024-04-26
14 Monika Kitowska Grudziądz Open K Tak 2024-04-26
15 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M - 2024-04-27
16 Marek Cywka Grudziądz Open M Tak 2024-04-27
17 Magdalena Sobieraj Grudziądz Open K - 2024-04-28
18 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś Open K - 2024-04-28
19 Bartosz Krzywdziński Świecie Świecie Biega Open M Tak 2024-04-29
20 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka Open K Tak 2024-04-29
21 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz Open K - 2024-04-29
22 Aleksandra Librant Grudziądz Spinaker Open K Tak 2024-04-29
23 Grażyna Laskowska Grudziądz Tuptusie Grudziądz Open K Tak 2024-04-29
24 Anka Wiśniecka Grudziądz Open K - 2024-04-30
25 Marek Wojciechowski Grudziądz Football Academy Grudziądz Open M - 2024-05-01
26 Dagmara Czajkowska Grudziądz Open K Tak 2024-05-04
27 Bartłomiej Popinski Grudziadz PatOLA69 Open M Tak 2024-05-05
28 Oliver Klinger Grudziądz Tuszewiaki Open M - 2024-05-05
29 Aliona Alipowa Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Open K Tak 2024-05-06
30 Lera Bubnowicz Grudziądz GKP Orka Grudziądz Open K Tak 2024-05-06
31 Bartosz Wiatr Grudziądz Open M - 2024-05-06
32 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2024-05-07
33 Monika Borzych Grudziądz Tuptusie Grudziądz Open K Tak 2024-05-08
34 Dorota Weremi Grudziądz Open K - 2024-05-08
35 Wojtek Andrzejczak Grudziądz Zitadelle Open M Tak 2024-05-08
36 Michał Murawski Stare Błonowo Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2024-05-08
37 Michał Trzonek Grudziądz Zitadelle Open M Tak 2024-05-09
38 Dariusz Murawski Grudziądz Zitadelle Open M Tak 2024-05-10
39 Dorota Zygadlewicz Grudziądz Open K Tak 2024-05-11
40 Krzysztof Nosek Grudziądz RCI BYDGOSZCZ Open M Tak 2024-05-12
41 Monika Lemke Grudziądz Open K Tak 2024-05-12
42 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Open M Tak 2024-05-12
43 Sandra Podlasińska-Zduńska Open K Tak 2024-05-13
44 Paulina Podlasińska Grudziądz Open K Tak 2024-05-13
45 Aleksandra Murawska Grudziądz Open K Tak 2024-05-13
46 Dominika Rajnik Grudziądz Open K Tak 2024-05-13
47 Łukasz Piekarski Grudziądz Radio Eska Open M - 2024-05-14
48 Paweł Szeryński Grudziądz Open M Tak 2024-05-14
49 Patryk Paprocki Grudziądz Open M - 2024-05-15
50 Klaudia Babik Grudziądz Open K Tak 2024-05-15
51 Katarzyna Stolp Grudziądz Open K - 2024-05-17
52 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2024-05-18
53 Nadia Gusman Nowa wieś Nie mam Open K - 2024-05-19
54 JOANNA BARDOŃSKA Grudziądz Aktywny Grudziądz Open K Tak 2024-05-20
55 Sylwia Nasieniewska Grudziądz Open K Tak 2024-05-20
56 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M - 2024-05-20
57 Agnieszka Magdowska Grudziądz Fit House Grudziądz Open K Tak 2024-05-20
58 Kinga Kotewicz Mikołajki 4 Pułk Chemiczny Open K - 2024-05-20
59 Patrycja Borkowska Grudziądz Open K Tak 2024-05-20
60 Andrzej Krawczyk Grudziądz Open M Tak 2024-05-22
61 Maciej Maszewski Grudziądz Open M Tak 2024-05-22


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×