II Bieg Karpia

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Łukasz Markowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
2 ADAM AMBROZIAK Kowale Open M - 2018-12-06
3 SYLWIA AMBROZIAK Kowale Open K - 2018-12-06
4 DOROTA ANZEL Mokre Open K - 2018-12-06
5 Piotr Arbszajtys Gardeja GGB Open M - 2018-12-06
6 IZABELA ARBSZAJTYS Kalmuzy Open K - 2018-12-06
7 Kacper Arendt Nicwałd Open M - 2018-12-06
8 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K - 2018-12-06
9 ADAM BAŁDYGA Grudziądz Open M - 2018-12-06
10 Beata BARSKA-MOJEK GRUPA Mojsonki Open K - 2018-12-06
11 Mariusz Bartkowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
12 Ligia Bartos Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
13 ARKADIUSZ BARTOS Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
14 Ryszard Bartosiak Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M - 2018-12-06
15 Mirosław Bączkowski Grupa Open M - 2018-12-06
16 PRZEMYSLAW BEDNARCZYK Grudziadz Open M - 2018-12-06
17 KRZYSZTOF BEJMA Wałdowo Szlacheckie Open M - 2018-12-06
18 TOBIASZ BOGDAN Grudziądz Open M - 2018-12-06
19 DAWID BOROWIAK Grudziądz Open M - 2018-12-06
20 MONIKA BOROWSKA BIAŁOCHOWO Open K - 2018-12-06
21 AMELIA BOROWSKA BIAŁOCHOWO Open K - 2018-12-06
22 ROZALIA BOROWSKA BIAŁOCHOWO Open K - 2018-12-06
23 DAMIAN BOROWSKI BIAŁOCHOWO Open M - 2018-12-06
24 Grażyna Brac Grudziądz Open K - 2018-12-06
25 Marian Brac Grudziądz Open M - 2018-12-06
26 DOROTA BRAC Grudziądz Open K - 2018-12-06
27 Paweł Brac Grudziądz Open M - 2018-12-06
28 Tomasz Cerk Grudziądz Open M - 2018-12-06
29 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie Open K - 2018-12-06
30 SŁAWOMIR CERSKI Pieńki Królewskie Open M - 2018-12-06
31 WIKTOR CERSKI Pieńki Królewskie Open M - 2018-12-06
32 BARTŁOMIEJ CERSKI Pieńki Królewskie Open M - 2018-12-06
33 Ewa Chmura Grudziadz Open K - 2018-12-06
34 Tomasz Chmura Grudziądz Open M - 2018-12-06
35 Justyna Chmura Grudziądz Open K - 2018-12-06
36 MONIKA CHODUKIEWICZ Kwidzyn Open K - 2018-12-06
37 Filip Chodziutko Mokre Open M - 2018-12-06
38 Beata Chodziutko-Furso Mokre Open K - 2018-12-06
39 Beata Chudecka Gródek Diabelskie Pioruny Open K - 2018-12-06
40 Robert Chudecki Gródek Diabelskie Pioruny Open M - 2018-12-06
41 Waldemar Chyliński Grudziądz UKS Tandem SP 20 Open M - 2018-12-06
42 Rafał Chyła Świerkocin Open M - 2018-12-06
43 MAREK CIECZKA Grudziądz Open M - 2018-12-06
44 Mateusz Czajka Jeżewo LUKS OLIMP Open M - 2018-12-06
45 Artur Czajka Grudziądz Open M - 2018-12-06
46 Grzegorz Czerniak Nowa Wieś Mam ochotę pobiegać Open M - 2018-12-06
47 MARCIN CZYŻYKOWSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
48 Sylwia Darda Kwidzyn Open K - 2018-12-06
49 Anna Dąbrowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
50 Aleksandra de Virion Gdańsk Taka RYBA\ Koty3! Open K - 2018-12-06
51 Tomasz Dejewski Grudziądz Nowa Wieś Żołnierz WOT Open M - 2018-12-06
52 Marek Demirski Śliwice Biegające Śliwice Open M - 2018-12-06
53 ALINA DŁONIAK Inowrocław Open K - 2018-12-06
54 EDMUND DŁONIAK Inowrocław Open M - 2018-12-06
55 Andrzej Dolewski Grudziadz Akademia Biegania Grudziądz Open M - 2018-12-06
56 PAWEŁ DOLIWKA Lubawa Open M - 2018-12-06
57 Michał drabiniak Grudziądz Open M - 2018-12-06
58 Zdzisław Dulkiewicz Kwidzyn Open M - 2018-12-06
59 Tadeusz DULSKI Grudziądz SP 8 Grudziądz Open M - 2018-12-06
60 Robert Dyjach Gruczno Schumacher Team Bydgoszcz Open M - 2018-12-06
61 PIOTR DYJACH Świecie Open M - 2018-12-06
62 ZENON DZIDA Grupa Open M - 2018-12-06
63 Rafał Dziedzic Kwidzyn Traktor Team Open M - 2018-12-06
64 iwona dziekan Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K - 2018-12-06
65 Arkadiusz Fuminkowski Aleksandrów Kujawski Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski Open M - 2018-12-06
66 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open K - 2018-12-06
67 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open M - 2018-12-06
68 Grażyna Gąsior Grudziądz Open K - 2018-12-06
69 ANNA GDANIEC Starogard Gdański Open K - 2018-12-06
70 Monika Gollus Grudziądz Open K - 2018-12-06
71 Grzegorz Gollus Grudziądz Open M - 2018-12-06
72 Janusz Gołębiewski Rogóźno Open M - 2018-12-06
73 HUBERT GOŁĘBIOWSKI Gruta Open M - 2018-12-06
74 MAŁGORZATA GOŁUŃSKA-MICHNA Ocypel / Grudziądz Stowarzyszenie Przyjaciół Ocypla Open K - 2018-12-06
75 Oliwia Gontowska Gać Open K - 2018-12-06
76 Arkadiusz Gontowski Gać Open M - 2018-12-06
77 Sylwia Grabowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
78 WOJTEK GRABOWSKI grudziądz Open M - 2018-12-06
79 Marceli Granica Zakrzuewo Open M - 2018-12-06
80 Sebastian Grucza Grudziądz Open M - 2018-12-06
81 Marek Grzebieniewski Grudziądz Open M - 2018-12-06
82 DOROTA GRZEGORCZYK Kowale Open K - 2018-12-06
83 ROBERT GRZELAK GARDEJA Gmina Gardeja Biega Open M - 2018-12-06
84 Roland Gurski Grudziądz Open M - 2018-12-06
85 Mateusz Guzmann Grudziądz Open M - 2018-12-06
86 Dorota Guzmann Grudziądz Open K - 2018-12-06
87 IWONA GUZMANN-MASŁOWSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
88 Marek Helak Grudziądz Open M - 2018-12-06
89 Marcin Hernik Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2018-12-06
90 ELŻBIETA HULEWICZ Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
91 Armin Igielski Grudziądz TANCIA team Open M - 2018-12-06
92 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team Open M - 2018-12-06
93 SZYMON JAGIELSKI ŁASIN Dziki z Łasina Open M - 2018-12-06
94 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Open M - 2018-12-06
95 Marek Jankowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
96 MAŁGORZATA JARANTOWICZ Świecie Open K - 2018-12-06
97 Bartosz Jarocki Szczecin Open M - 2018-12-06
98 TOMASZ JARUSZEWSKI R Grudziądz Open M - 2018-12-06
99 Karolina Jasińska Grudziądz Open K - 2018-12-06
100 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element Open M - 2018-12-06
101 Leszek JASKÓLSKI Wąbrzeźno Open M - 2018-12-06
102 Mirela Jaskulska Grudziądz Team Grudziądz Open K - 2018-12-06
103 KAZIMIERZ JASKULSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
104 GRAŻYNA JASZCZERSKA Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
105 PIOTR JASZCZERSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
106 PAWEŁ JASZCZERSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
107 MONIKA JAWORSKA Sulnowo Open K - 2018-12-06
108 Tomasz Jaworski Świecie BLACKRAM team Open M - 2018-12-06
109 Anna Jegierska Grudziądz Open K - 2018-12-06
110 Dariusz Jegierski Grudziądz Open M - 2018-12-06
111 Agnieszka Jelińska Łasin Biegam bo lubię Open K - 2018-12-06
112 Michał Jerzyk Kwidzyn Open M - 2018-12-06
113 Paulina Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Open K - 2018-12-06
114 Aneta Jerzyk Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Open K - 2018-12-06
115 Paweł Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Open M - 2018-12-06
116 ROBERT JERZYK KANICZKI Traktor Team Gmina Kwidzyn Open M - 2018-12-06
117 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
118 PIOTR JURCZYK Grudziądz Open M - 2018-12-06
119 DANIEL JURCZYK Skarszewy Open M - 2018-12-06
120 SANDRA JURCZYK Jabłowo Open K - 2018-12-06
121 Michał Kaczmarek Grudziądz Open M - 2018-12-06
122 Sebastian Kaczmarek Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2018-12-06
123 Robert Kaczorowski Grudziądz Bez klubu Open M - 2018-12-06
124 ANIA KAMIŃSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
125 Michał Kamiński Grudziądz Open M - 2018-12-06
126 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M - 2018-12-06
127 Artur Kamiński Grudziądz Open M - 2018-12-06
128 Agnieszka Karnowska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open K - 2018-12-06
129 Milena Karpińska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2018-12-06
130 Angelika Karwowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
131 Ewa Kawska Grudziądz Open K - 2018-12-06
132 MARTYNA KEDZIA Grudziadz Open K - 2018-12-06
133 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
134 MICHAŁ KĘSKA Przechowo Open M - 2018-12-06
135 MATEUSZ KĘSKA Świecie Open M - 2018-12-06
136 DOMINIKA KIEŁBOWICZ Grudziądz Open K - 2018-12-06
137 Kamil Kiełbowicz Mokre Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu Open M - 2018-12-06
138 KACPER KIEŁBOWICZ Mokre Open M - 2018-12-06
139 RAFAŁ KLAFTA Grudziądz Open M - 2018-12-06
140 AGNIESZKA KLONOWSKA ŚWIECIE Open K - 2018-12-06
141 MAJA KLONOWSKA ŚWIECIE Open K - 2018-12-06
142 TOMASZ KLONOWSKI Świecie Open M - 2018-12-06
143 MARTYNA KNORST Zakurzewo Open K - 2018-12-06
144 KRZYSZTOF KOLIŃSKI Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M - 2018-12-06
145 MATEUSZ KOŃCZALSKI Kwidzyn Open M - 2018-12-06
146 EWA KOPCZYŃSKA Kwidzyn Open K - 2018-12-06
147 Michał Kopecki Warszawa Open M - 2018-12-06
148 Agnieszka Kopeć Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Open K - 2018-12-06
149 Ariel Kornacki Grudziądz Open M - 2018-12-06
150 Daniel Korycki Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2018-12-06
151 MARCIN KOSIK Grudziądz Open M - 2018-12-06
152 ANDRZEJ KOSIOROWSKI Kwidzyn Open M - 2018-12-06
153 Małgorzata Kosowicz Grudziądz Czopki Kolczaste Open K - 2018-12-06
154 Sylwia Kosowicz Grudziądz Czopki Kolczaste Open K - 2018-12-06
155 Michał Kosowicz Grudziądz Czopki Kolczaste Open M - 2018-12-06
156 IWONA KOSTRZEWSKA Mokre Open K - 2018-12-06
157 ALEKSANDER KOSTRZEWSKI GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
158 Marlena Kotłowska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open K - 2018-12-06
159 Marcin Kotz Grudziądz Open M - 2018-12-06
160 OKSANA KOVALCHUK Grudziądz Open K - 2018-12-06
161 Jakub Kowal Grudziądz ZSM Grudziądz Open M - 2018-12-06
162 Łukasz Kowalczyk Grudziądz Bezpieczny Grudziądz Open M - 2018-12-06
163 ANNA KOWALSKA Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open K - 2018-12-06
164 JOANNA KOZŁOWSKA Śliwice Open K - 2018-12-06
165 KRZYSZTOF KOZŁOWSKI Śliwice Open M - 2018-12-06
166 Piotr Krajewski Grudziądz ZK2 Open M - 2018-12-06
167 Wojciech Krajnik Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M - 2018-12-06
168 Maciej Krasnodębski Grudziądz Open M - 2018-12-06
169 Piotr Kruczkowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
170 IZABELA KRUPIŃSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
171 Mirosław Krusiński Sztum Gemalto Open M - 2018-12-06
172 RENATA KRUSZYNA Dziemionna Open K - 2018-12-06
173 ROBERT KRUSZYNA Dziemionna Open M - 2018-12-06
174 Tomasz Krzyżykowski Piaski Open M - 2018-12-06
175 Krzysztof Krzyżykowski Biały Bór Open M - 2018-12-06
176 Jędrzej Krzyżykowski Biały Bór Open M - 2018-12-06
177 BARTOSZ KUC Świecie Open M - 2018-12-06
178 KAMIL KUJAWA Grudziądz Open M - 2018-12-06
179 MAGDALENA KUJAWA Grudziądz Open K - 2018-12-06
180 DARIUSZ KULGAJUK Grudziądz Open M - 2018-12-06
181 Marcin Kulpa Grudziądz Open M - 2018-12-06
182 Kamilla Lamkowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
183 Ariel Lamkowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
184 Daniel Lamparski Świecie Open M - 2018-12-06
185 ŁUKASZ LANGE LANGE Grupa Open M - 2018-12-06
186 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2018-12-06
187 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2018-12-06
188 Zuzanna Latańska Papowo Biskupie Open K - 2018-12-06
189 Krzysztof Lewandowski Linowo Parkrun Grudziadz Open M - 2018-12-06
190 Kinga Lipińska Grudziądz Open K - 2018-12-06
191 ŻANETKA LIPIŃSKA GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
192 IRUŚ LIPIŃSKI GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
193 Iza Lisiewicz GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
194 TERESA ŁEPEK Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2018-12-06
195 Ania Łęgowska Kwidzyn Open K - 2018-12-06
196 TADEUSZ ŁOŚ Kwidzyn Open M - 2018-12-06
197 ANNA MACIEJEWSKA Kwidzyn Open K - 2018-12-06
198 Dominika Madej Gdańsk Open K - 2018-12-06
199 Paweł Madej GDAŃSK PGB Sportowa Paczka Open M - 2018-12-06
200 Katarzyna Majewska Nowa Wieś Morsy z Grudziądza Open K - 2018-12-06
201 Przemysław Majewski Nowa Wieś Open M - 2018-12-06
202 Tomasz Makowski Ruda ################ Open M - 2018-12-06
203 Beata Maksajdowska GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziadz Open K - 2018-12-06
204 Bernadeta Mandosik Grudziądz Teamochal Open K - 2018-12-06
205 Jerzy Mandosik Grudziądz Teamochal Open M - 2018-12-06
206 PATRYK MARCHLEWSKI Gdańsk Open M - 2018-12-06
207 Anna Markowska Grudziądz SP 8 Open K - 2018-12-06
208 Katarzyna Markowska Grudziądz lub wybierz z listy Open K - 2018-12-06
209 Andrzej Markuszewski Grudziądz Trenować z Najlepszymi Open M - 2018-12-06
210 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M - 2018-12-06
211 Agata Matuszak Grudziądz Open K - 2018-12-06
212 Daniel Matuszak Grudziądz Open M - 2018-12-06
213 Paweł Mazur Grudziądz Najmowicz Triathlon/TRS Susz/Agrolok Open M - 2018-12-06
214 MARIETTA MAZUR Grudziądz Open K - 2018-12-06
215 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2018-12-06
216 Maciej Mączkowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
217 Arleta Meloch Grudziądz Open K - 2018-12-06
218 MARCIN MICHALAK MOKRE Open M - 2018-12-06
219 MARIA MICHALAK Mokre Open K - 2018-12-06
220 Łukasz Michna Zdrojewo Open M - 2018-12-06
221 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
222 Piotr Miesikowski Grudziadz Open M - 2018-12-06
223 Radosław MOJEK GRUPA Mojsonki Open M - 2018-12-06
224 Kamil Mojek Mokre ewiGEO Open M - 2018-12-06
225 Paulina Mojek Mokre ewiGEO Open K - 2018-12-06
226 ALEKSANDRA MOJEK GRUPA Open K - 2018-12-06
227 Mateusz Mokwa Grudziądz Open M - 2018-12-06
228 AGNIESZKA MORITZ MOKRE Open K - 2018-12-06
229 Joanna Mroczkowska Kwidzyn Brak klubu Open K - 2018-12-06
230 IGOR NAGEL NAGEL Grudziądz Open M - 2018-12-06
231 BRUNO NALASKOWSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
232 DOMINIKA NIEĆKO Grudziądz Open K - 2018-12-06
233 WOJCIECH NIEĆKO Grudziądz Open M - 2018-12-06
234 Ewa Niewiadomska-Roman Nowa Wieś Romki Open K - 2018-12-06
235 Gabriela Nowacka Grudziądz Open K - 2018-12-06
236 Tatiana Nowicka Świecie Diabelskie Pioruny Open K - 2018-12-06
237 KATARZYNA NOWICKA Kwidzyn-Mareza Open K - 2018-12-06
238 Wojciech Okleja Grudziądz Open M - 2018-12-06
239 Maksymilian Okrój Kościerzyna OkrójTEAM Open M - 2018-12-06
240 Agnieszka Olszewska Grudziądz Amator Open K - 2018-12-06
241 ŁUKASZ OLSZEWSKI KWIDZYN Kwidzyn Biega Open M - 2018-12-06
242 TOMASZ OSINSKI Grupa Open M - 2018-12-06
243 MAGDALENA OSOWSKA ŚWIECIE Open K - 2018-12-06
244 Natalia Ozimek Grudziądz Open K - 2018-12-06
245 Tomasz Pastewski Grudziądz Open M - 2018-12-06
246 Magdalena Pawlak Grudziądz Wtorkowy Trening Open K - 2018-12-06
247 Anna Pawlik Grudziądz Open K - 2018-12-06
248 BARTOSZ PAWLIK Grudziądz Open M - 2018-12-06
249 ALEKSANDRA PAWŁOWSKA Mokre Open K - 2018-12-06
250 Andrzej Pawłowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
251 GRZEGORZ PĘK PĘK GRUPA Open M - 2018-12-06
252 Marcelina Piechna Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K - 2018-12-06
253 MICHAŁ PIEŃCZEWSKI Mokre Open M - 2018-12-06
254 Lukasz Pietrykowski Grudziadz Brak klubu Open M - 2018-12-06
255 KATARZYNA PIŁAT Grudziądz Open K - 2018-12-06
256 Wioletta Piórkowska Okrągła Łąka Traktor Team Gmina Kwidzyn Open K - 2018-12-06
257 NATALIA PIÓRKOWSKA Gdańsk Open K - 2018-12-06
258 SYLWIA PIÓRKOWSKA Chełmno Open K - 2018-12-06
259 MARIUSZ PIÓRKOWSKI Gdańsk Open M - 2018-12-06
260 Bartosz PLEWA Grudziądz Open M - 2018-12-06
261 Maciej Pniewski Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team Open M - 2018-12-06
262 EWELINA PODLASIŃSKA sadlinki Open K - 2018-12-06
263 Magdalena Polak Wąbrzeźno Open K - 2018-12-06
264 Paweł Polakowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2018-12-06
265 Magdalena Polińska Grudziądz Open K - 2018-12-06
266 Beata Połubiak Grudziądz Open K - 2018-12-06
267 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz Open M - 2018-12-06
268 Paulina Pudlewska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K - 2018-12-06
269 Piotr Pudlewski Grudziądz Open M - 2018-12-06
270 Sławomir Pulkowski Rogóźno Żołnierz WOT Open M - 2018-12-06
271 SŁAWEK PURZYCKI Gdańsk Open M - 2018-12-06
272 Tomasz Puzio Świecie Open M - 2018-12-06
273 Natalia Raciniewska Grudziądz Open K - 2018-12-06
274 Grzegorz Rakowiecki Grudziądz Carita Open M - 2018-12-06
275 Jacek Richter Gdynia Taka RYBA\ Koty3! Open M - 2018-12-06
276 JULIANNA RIGHI Inowrocław Open K - 2018-12-06
277 NATALIA ROCŁAWSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
278 Bartosz Roman Nowa Wieś Romki Open M - 2018-12-06
279 Marek Rosiński Brodnica MORS BRODNICA Open M - 2018-12-06
280 Anna Rozmarynowicz Dąbrowa Chełmińska Morsy z Zalesia Open K - 2018-12-06
281 Natalia Rulewska Grudziadz Open K - 2018-12-06
282 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M - 2018-12-06
283 Sylwia Rutkowska GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
284 Ania Sereda Grudziądz ŁUBUDUBU Open K - 2018-12-06
285 WIOLETTA SIGNERSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
286 JUSTYNA SIKORSKA Susz Open K - 2018-12-06
287 DAMIAN SIWEK Sadlinki Open M - 2018-12-06
288 Joanna Skorek Grudziądz Open K - 2018-12-06
289 Barbara Skorek Grudziądz Open K - 2018-12-06
290 Stanisław Skwiot Gdańsk Taka RYBA Open M - 2018-12-06
291 Gabriela Sławska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open K - 2018-12-06
292 Monika Słomska ŚWIECIE Brak Open K - 2018-12-06
293 Tomasz Sobiechowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M - 2018-12-06
294 Magdalena Sobieraj Grudziądz Open K - 2018-12-06
295 Kamil Soboń Grudziadz SobońS family Open M - 2018-12-06
296 Łukasz Sonnenfeld Grudziądz Cyklo Kwidzyn Open M - 2018-12-06
297 Fabian Stanisławski Grudziadz Open M - 2018-12-06
298 Kasia Stremel Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn Open K - 2018-12-06
299 TOMASZ STRĘCIWILK Grudziądz Wtorkowy trening Open M - 2018-12-06
300 Maciej Stręciwilk Grudziądz Open M - 2018-12-06
301 Małgorzata Szarszewska Grudziądz Open K - 2018-12-06
302 Joanna Szczepaniak Grudziądz Open K - 2018-12-06
303 ZBIGNIEW SZCZEPAŃSKI Złotoria Open M - 2018-12-06
304 Daria Szeferska Grudziądz Open K - 2018-12-06
305 MACIEJ SZEWCZUK Mątawy Open M - 2018-12-06
306 JAGODA SZEWCZUK Mątawy Open K - 2018-12-06
307 ANNA SZMELTER Grudziądz Open K - 2018-12-06
308 MARLENA SZTYRBICKA kwidzyn Open K - 2018-12-06
309 DARIUSZ SZTYRBICKI kwidzyn Open M - 2018-12-06
310 Jacek Szuba Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Open M - 2018-12-06
311 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M - 2018-12-06
312 MARCIN TACZYŃSKI Gardeja Open M - 2018-12-06
313 Magdalena Talma Grudziądz Fit House Grudziądz Open K - 2018-12-06
314 Edyta Tarapata-Skwiot Gdańsk Taka RYBA Open K - 2018-12-06
315 JUSTYNA TARCZYKOWSKA ŚWIECIE Open K - 2018-12-06
316 JAROSŁAW TARCZYKOWSKI ŚWIECIE Open M - 2018-12-06
317 MARTYNA TEMPLIN Gruta Open K - 2018-12-06
318 MAGDALENA TESMER Mokre Open K - 2018-12-06
319 MARCEL TESMER Mokre Open M - 2018-12-06
320 Anna Tobolska Grudziądz Open K - 2018-12-06
321 Grażyna Tobolska Grudziądz Open K - 2018-12-06
322 Małgorzata Tobolska bydgoszcz Open K - 2018-12-06
323 Marek Tobolski Grudziądz Florian Open M - 2018-12-06
324 KONRAD TOBOLSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
325 KUNKE TOMASZ GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
326 Radosław Tomaszewski Grudziądz Kokoro Gym Open M - 2018-12-06
327 Denis Tomaszewski Biały Bór Open M - 2018-12-06
328 Marta Tomczyk Grudziądz Klub Grudziadzkich Fit mam Open K - 2018-12-06
329 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz Biegam bo lubię Open K - 2018-12-06
330 Józef Trzaska Grudziądz Open M - 2018-12-06
331 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska Open K - 2018-12-06
332 Jolanta Ulatowska Mokre Open K - 2018-12-06
333 MARCIN URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
334 AGNIESZKA WALERON Skarszewy Open K - 2018-12-06
335 MARTA WALERON Skarszewy Open K - 2018-12-06
336 Danuta Waleron Skarszewy Open K - 2018-12-06
337 PRZEMYSŁĄW WALERON Skarszewy Open M - 2018-12-06
338 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2018-12-06
339 MARIUSZ WĘSIORA Drzycim Open M - 2018-12-06
340 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open K - 2018-12-06
341 Tomasz Wielgus Pieńki Królewskie Open M - 2018-12-06
342 Hubert Wilangowski Mokre Open M - 2018-12-06
343 JAROSŁAW WILANGOWSKI Mokre Open M - 2018-12-06
344 Radosław Wilkiewicz MOKRE Stomil Training Open M - 2018-12-06
345 ANNA WISNIEWSKA Grudziadz Open K - 2018-12-06
346 Piotr Wiśniewski Grudziądz Akademia Biegania Open M - 2018-12-06
347 Mateusz Wnuczek Grudziądz Open M - 2018-12-06
348 DARIA WOJCIECHOWSKA Sadlinki Open K - 2018-12-06
349 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M - 2018-12-06
350 Jakub WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M - 2018-12-06
351 Seweryn Wolczynski Pienki krolewski Open M - 2018-12-06
352 Anna Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Open K - 2018-12-06
353 Piotr Wróbel Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M - 2018-12-06
354 Justyna Wruk Grodek Diabelskie pioruny Open K - 2018-12-06
355 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Open K - 2018-12-06
356 NORBERT WYCIECHOWSKI Włocławek Open M - 2018-12-06
357 BEATA ZABOROWSKA Drzycim Open K - 2018-12-06
358 EWA ZARECKA Gniewkowo Open K - 2018-12-06
359 Magdalena Zastawna Grudziadz Open K - 2018-12-06
360 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M - 2018-12-06
361 ZDZISŁAW ZDANOWSKI Kwidzyn Open M - 2018-12-06
362 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M - 2018-12-06
363 Beata Zielecka Pokrzywno Open K - 2018-12-06
364 Tomasz Zieliński Mokre Open M - 2018-12-06
365 Urszula Zielke Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K - 2018-12-06
366 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2018-12-06
367 MAŁGORZATA ŻMUDOWSKA MOKRE Open K - 2018-12-06
368 JAGODA ŻMUDOWSKA MOKRE UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI OLSZTYN Open K - 2018-12-06
369 MATEUSZ ŻMUDOWSKI MOKRE Open M - 2018-12-06
370 KACPER ŻMUDOWSKI MOKRE Open M - 2018-12-06
371 TOMASZ ŻMUDOWSKI MOKRE Open M - 2018-12-06
372 Edward Żołnowski Grudziądz Patyczaki Grudziadz Open M - 2018-12-06
373 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Run Grudziądz Open M - 2018-12-06
374 Magdalena Żurawska Grudziądz Open K - 2018-12-06
375 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie LA RIVE TEAM Open K - 2018-12-06
376 Krzysztof Kalinowski Mały Rudnik Open M - 2018-12-08
377 Hanna Figura Grudziądz Open K - 2018-12-08
378 Izabela Banaś Wielki Komórsk Brak klubu Open K - 2018-12-08
379 Seweryn Olech Grudziadz Brak klubu Open M - 2018-12-08
380 Katarzyna Wojnowska Dolna Grupa Open K - 2018-12-08
381 Miłosz Justa Otłowiec Open M - 2018-12-08
382 Michał Stachurski Mokre Open M - 2018-12-08
383 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz Open K - 2018-12-08
384 Piotr Okoński Grudziadz Open M - 2018-12-08
385 Andrzej Willma Czachówek Traktor Team Kwidzyn Open M - 2018-12-08
386 Joanna Gutkowska Złotoria Pan Karkp Open K - 2018-12-08
387 Marek Mieczkowski Grudziądz Samotny wilk Open M - 2018-12-08
388 Agnieszka Liberacka Okrągła Łąka Traktor Team Open K - 2018-12-08
389 Aneta Noch Grudziądz Fit Mania Open K - 2018-12-08
390 Agnieska Wrzosińska Świecie Open K - 2018-12-08
391 Rafał Batiuk Grudziadz Open M - 2018-12-08
392 Joanna Siedlecka Grudziądz Open K - 2018-12-08
393 Fryderyk Tyburczy Grudziadz Open M - 2018-12-08
394 Małgorzata Śliwa Grudziądz Open K - 2018-12-08
395 Natalia Zalech Grudziadz Fit Mania Open K - 2018-12-08
396 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Open M - 2018-12-08


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×