II Bieg Ułański

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Andrzej Dolewski Grudziadz Akademia Biegania Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
2 Barbara Skorek Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
3 DANIEL KRUPIŃSKI Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
4 ELŻBIETA HULEWICZ DOLEWSKA Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K Tak 2019-08-21
5 Anna Walczak Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
6 ŻANETA CZARNECKA Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
7 Ariel Kornacki Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
8 Michał Kaczmarek Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
9 TOMASZ OSINSKI Grupa Open M Tak 2019-08-21
10 Przemysław Kozłowski Grudziądz Przemofryz Open M Tak 2019-08-21
11 Wojciech Łączkowski Grudziądz Brak Open M Tak 2019-08-21
12 Damian Smoczyński SALNO Open M Tak 2019-08-21
13 Agnieszka Ciesielska Nakło Nad Notecia Open K Tak 2019-08-21
14 Grażyna Tobolska Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open K Tak 2019-08-21
15 Gabriela Morczyńska Grupa Open K Tak 2019-08-21
16 Ewa Pior Grudziadz MORSY Z GRUDZIADZA Open K Tak 2019-08-21
17 Izabela Muszyńska Bukowiec - Open K Tak 2019-08-21
18 ANNA CICHOCKA Kwidzyn Open K Tak 2019-08-21
19 Małgorzata Świstowska Grupa Open K Tak 2019-08-21
20 MAŁGORZATA SKIBIŃSKA Warszawa Matner Running Team Open K Tak 2019-08-21
21 MAGDALENA STYKAŁA Bukowiec Open K Tak 2019-08-21
22 JUSTYNA PIOTROWSKA Butowo Open K Tak 2019-08-21
23 ANETA WALENTYNOWICZ Pruszcz Gdański LOTOS Running Team/ Pruszcz Biega Open K Tak 2019-08-21
24 Gabriela Sławska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open K Tak 2019-08-21
25 ANNA KOWALSKA Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open K Tak 2019-08-21
26 MARZENA RANISZEWSKA Grudziadz Packman team Open K Tak 2019-08-21
27 ANNA GDANIEC Starogard Gdański Open K Tak 2019-08-21
28 Joanna Biegajska Szczepanki Motocykliczni Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
29 Agnieszka Karnowska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open K Tak 2019-08-21
30 Bożena Gniot Minikowo Open K Tak 2019-08-21
31 MONIKA MAJEWSKA Lucim Open K Tak 2019-08-21
32 Marzena Olińska Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA Open K Tak 2019-08-21
33 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska Open K Tak 2019-08-21
34 PAULINA DZIKOWSKA GRUDZIĄDZ Open K Tak 2019-08-21
35 LIDIA DĘGA Tralewo Open K Tak 2019-08-21
36 Magdalena Talma Grudziądz Fit House Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
37 MAGDALENA JEZIORSKA Chełmno Open K Tak 2019-08-21
38 Dominika Wenderska Grudziądz Start Team Wąbrzeźno Open K Tak 2019-08-21
39 ANNA DUSZYŃSKA-SZATKOWSKA Gdańsk Team Duszka Open K Tak 2019-08-21
40 ADRIANNA STYKAŁA Bukowiec Open K Tak 2019-08-21
41 Weronika Folmer Grudziądz KST "Elektryk' Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
42 KATARZYNA ŚWISTOWSKA Grupa Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu Open K Tak 2019-08-21
43 Dominika Niećko Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2019-08-21
44 MARIAN KURAJK Rakowiec / Gdańsk Open M Tak 2019-08-21
45 Ryszard Nagórski Ciechocinek Open M Tak 2019-08-21
46 Henryk Kowalski Kwidzyn Open M Tak 2019-08-21
47 Mirosław Pior Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZA Open M Tak 2019-08-21
48 Mieczysław Cysewski Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
49 piotr rogoziewicz grudziądz Open M Tak 2019-08-21
50 WOJCIECH WITKOWSKI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
51 ROMAN MAREK Warszawa IPN Open M Tak 2019-08-21
52 MICHAŁ MAGUZA Wąbrzeźno Wąbrzeski Klub Morsów ,,KOTIK Open M Tak 2019-08-21
53 Mark Kędziorski Wąbrzeźno Open M Tak 2019-08-21
54 GRAŻYNA JASZCZERSKA Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K Tak 2019-08-21
55 Michał Utracki Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
56 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI JANIKOWO Decathlon Team Inowrocław Open M Tak 2019-08-21
57 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-08-21
58 ROBERT GRZELAK GARDEJA Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2019-08-21
59 MACIEJ SCHULZ Pruszcz Gdański Pruszcz Biega/Squadra di Amici Open M Tak 2019-08-21
60 Artur Wojtacki Lubawa AMW family Open M Tak 2019-08-21
61 KAROL NAGÓRKA Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
62 PIOTR LEPISZ Wąbrzeźno Open M Tak 2019-08-21
63 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
64 Henryk Chelkowski Grudziadz Akademia Biegania Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
65 DARIUSZ JEGIERSKI Grudziadz Niespełniony Open M Tak 2019-08-21
66 Sebastian Kaczmarek Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
67 ROBERT BOREK Świecie The Runners Świecie Open M Tak 2019-08-21
68 TOMASZ TRZASKOWSKI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
69 KRZYSZTOF WINKLEWSKI Solec Kujawski Open M Tak 2019-08-21
70 RAFAŁ OWCZARZAK Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
71 MAREK ADAMIEC Słupsk W.P.K. Słoń Team Ustka Open M Tak 2019-08-21
72 PIOTR KRAUSE Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
73 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
74 Wojciech Chybczyński Stare Marzy Janosiki Open M Tak 2019-08-21
75 Tomasz Wtorek Grudziądz H2O TEAM Open M Tak 2019-08-21
76 ADAM BAŁDYGA Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
77 adam kargiński grudziądz skoczę po flaszkę Open M Tak 2019-08-21
78 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
79 MARCIN KAMIŃSKI Grudziądz Kamyki Team Open M Tak 2019-08-21
80 MIROSŁAW MARASZEK Susz Rozbiegany Susz Open M Tak 2019-08-21
81 Jacek Szewczak Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
82 JANUSZ JARMUCHOWSKI Grudziądz Jedwabne/Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
83 MACIEJ KRZEMIŃSKI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
84 MICHAL MIELCARSKI Solec Kujawski MIELCAR TEAM Open M Tak 2019-08-21
85 Błażej Maron Lubawa Open M Tak 2019-08-21
86 DAMIAN FLORIAŃCZYK Grudziądz H2O TEAM Open M Tak 2019-08-21
87 Daniel Kwiatkowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
88 GRZEGORZ NOWAK żuromin Biegam bo lubię Open M Tak 2019-08-21
89 PRZEMYSŁAW MARTINI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
90 Tomasz Cerk Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
91 PAWEŁ KURAJK Michalin Koronki Open M Tak 2019-08-21
92 ŁUKASZ PIECHNA Grudziądz Morsy z Grudziądza Open M Tak 2019-08-21
93 DARIUSZ GRABOWSKI Bratian Open M Tak 2019-08-21
94 Mariusz Bartoś Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
95 KAMIL GRACZYK Grudziadz Mocna Stopa Open M Tak 2019-08-21
96 TOBIASZ KOCHALSKI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
97 PAWEŁ SZARSZEWSKI Grudziadz KW WISŁA Open M Tak 2019-08-21
98 Mariusz Bartkowski Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
99 MARCIN MASŁYSZ Toruń wkurw_team Open M Tak 2019-08-21
100 KONRAD GÓRSKI Włocławek Open M Tak 2019-08-21
101 Przemysław Radacki Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
102 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
103 Łukasz Nakonieczny Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
104 SZYMON GRONOWSKI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
105 BARTOSZ BRZEZIŃSKI Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
106 DAMIAN ABU NAHIA TORUŃ Open M Tak 2019-08-21
107 MARCIN JANUS Chełmno Open M Tak 2019-08-21
108 Patryk Majewski Wąbrzeźno Vomax Open M Tak 2019-08-21
109 TOMASZ SZATKOWSKI Grudziądz Team Duszka Open M Tak 2019-08-21
110 PAWEŁ KÜCHLER Gdynia Open M Tak 2019-08-21
111 PAWEŁ ADAMCZYK Grudziądz ping-pong Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
112 MAREK ŻEGLICZ Białe Błota Spójnia Białe Błota Open M Tak 2019-08-21
113 MACIEJ PRZERACKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-08-21
114 JAKUB LISOWSKI Grudziądz Js 3301 Open M Tak 2019-08-21
115 SERAFIN KĘDZIERSKI Grudziądz Wojskowa Akademia Techniczna Open M Tak 2019-08-21
116 Paweł Dombrowski Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
117 MIKOŁAJ PIECHNA Grudziądz Morsy z Grudziądza Open M Tak 2019-08-21
118 Paweł Szulc Grudziądz TELE TAXI MERCEDES Open M Tak 2019-08-21
119 Andrzej Celegrat Grupa Open M Tak 2019-08-21
120 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
121 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
122 Rafał Jasiński Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
123 Marian Brac Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
124 Tomasz Laskowski Ruda Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
125 Marcin Kulpa Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
126 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Open M Tak 2019-08-21
127 Jarosław Fałkowski Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2019-08-21
128 Zbigniew Serocki Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
129 Katarzyna Markowska Grudziądz lub wybierz z listy Open K Tak 2019-08-21
130 Marcin Kotz Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
131 Marcin Hernik Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
132 Daniel Korycki Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
133 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Open M Tak 2019-08-21
134 Marek Matczyński Piaski GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
135 BEATA KĘDZIORSKA Wąbrzeźno Open K Tak 2019-08-21
136 Michał Wróbel Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
137 Bożena Lulińska Susz Rozbiegany Susz Open K Tak 2019-08-21
138 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
139 Mariusz Dudek Wąbrzeźno Open M Tak 2019-08-21
140 Joanna Skorek Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
141 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
142 Wojciech Okleja Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
143 Bartosz Podsiadły Węgrowo OSP Dragacz Open M Tak 2019-08-21
144 Sylwia Grabowska Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
145 Zbigniew Wojanowski Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2019-08-21
146 Andrzej Markuszewski Grudziądz Trenować z Najlepszymi Open M Tak 2019-08-21
147 Kamilla Lamkowska Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
148 Ariel Lamkowski Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
149 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
150 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
151 Katarzyna Wojnowska Dolna Grupa Open K Tak 2019-08-21
152 Anna Łucka Grudziądz LA RIVE TEAM Open K Tak 2019-08-21
153 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu Open M Tak 2019-08-21
154 Tomasz Kunke Grudziądz 13 WOG Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
155 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Open K Tak 2019-08-21
156 Bożena Kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku Open K Tak 2019-08-21
157 Irena Koralewska Sadlinki Open K Tak 2019-08-21
158 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny Open M Tak 2019-08-21
159 Izabela Jakubowska Szembruk Run Szembruk Open K Tak 2019-08-21
160 Leszek Jakubowski Szembruk Run Szembruk Open M Tak 2019-08-21
161 Tomasz Markowski Grudziądz BDD Open M Tak 2019-08-21
162 Mateusz Czajka Jeżewo LUKS OLIMP Open M Tak 2019-08-21
163 Jacek Walczak Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
164 JULITA ŻUKOTYŃSKA Grupa Open K Tak 2019-08-21
165 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM Open M Tak 2019-08-21
166 Natalia Mogiłko Grudziadz Open K Tak 2019-08-21
167 Marcelina Piechna Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K Tak 2019-08-21
168 Łukasz Klimek Blizno H2O TEAM Open M Tak 2019-08-21
169 Ariel Mathiak Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
170 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Open M Tak 2019-08-21
171 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
172 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2019-08-21
173 Joanna Staniszewska Toruń SPC Open K Tak 2019-08-21
174 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
175 Anna Trojanowska Grupa Open K Tak 2019-08-21
176 Anna Nalaskowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
177 Tomasz Wszelak Pienki Królewskie Łubudubu Open M Tak 2019-08-21
178 Teresa Łepek Grudziądz Start Team Wąbrzeźno Open K Tak 2019-08-21
179 Maciej Krasnodębski Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
180 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
181 Natalia Raciniewska Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
182 Justyna Michna Świecie Open K Tak 2019-08-21
183 Beata Suchomska Świekatowo Open K Tak 2019-08-21
184 Bartosz PLEWA Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
185 Dariusz Aniszewski Morawy Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
186 Małgorzata Szarszewska Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
187 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie LA RIVE TEAM Open K Tak 2019-08-21
188 Grażyna Brac Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
189 Dawid Janus Świecie CSW Open M Tak 2019-08-21
190 Michał Magdziński Grudziądz Niezrzeszony Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
191 Sławomir Bączkowski Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
192 Justyna Stręciwilk Grudziądz Wtorkowy Trening Open K Tak 2019-08-21
193 Roman Langowski Grudziadz Vadain Running Club Open M Tak 2019-08-21
194 Maciej Rakoczy Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
195 Piotr Kutkiewicz Grudziądz Vadain Running Club Open M Tak 2019-08-21
196 Krzysztof Wielgosz Grudziądz Vadain Running CLub Open M Tak 2019-08-21
197 Kasia Baron Grudziądz Vadain Running Club Open K Tak 2019-08-21
198 Krystian Kordowski Grudziądz Vadain Running Club Open M Tak 2019-08-21
199 Adam Kwiatkowski Grudziądz Open M - 2019-08-24
200 Rafał Batiuk Grudziadz Open M - 2019-08-24
201 Katarzyna Chojnacka Warlubie Open K - 2019-08-24
202 Waldemar Chyliński Grudziądz UKS Tandem SP 20 Open M - 2019-08-24
203 Anna Rozmarynowicz Dąbrowa Chełmińska Morsy z Zalesia Open K - 2019-08-24
204 Andrzej Chojnacki Krusze Open M - 2019-08-24
205 MARCIN URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Open M - 2019-08-24
206 Magdalena Kalisz Białystok Open K - 2019-08-24
207 Mirosława Szweda Toruń Open K - 2019-08-24
208 Bogdan Grzebieniewski Grudziądz Open M - 2019-08-24
209 Wojciech Rzanny Grudziądz Ltm Masters Team Open M - 2019-08-24
210 Zofia Adamska Grudziądz Open K - 2019-08-24
211 Piotr Rubaj Świecie Open M - 2019-08-24
212 Wojciech Chyliński Grudziądz Open M - 2019-08-24


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×