39. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Karolina Albekier Grudziądz TZN Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
2 Dariusz Gumienik Szarnoś Szarnoś Team Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
3 Dariusz Aniszewski Morawy Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
4 Monika Gumienik Szarnoś Szarnoś Team Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
5 Michał Antonowicz Toruń Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
6 Milena Balcerzak Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
7 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
8 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
9 Krzysztof Białkowski Rozajny Gmina Gardeja Biega Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
10 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
11 Katarzyna Boguta Grudziądz Szkoła Podstawowa nr 8/Stomil Training Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
12 Janusz Berendt Wielka Tymawa PROFESSOR.PL Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
13 Andrzej Celegrat Grupa Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
14 Bartosz Bukowski Annowo Parkrun Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
15 Małgorzata Brodzińska Łasin Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
16 Marek Boguta Grudziądz Wisła/Mekro/StomilTr Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
17 ARKADIUSZ PYTYŃSKI Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
18 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
19 Paweł Szulc Grudziądz TELE TAXI MERCEDES Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
20 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
21 BEATA POLKOWSKA Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
22 TOMASZ STRĘCIWILK Grudziądz Wtorkowy trening Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
23 Łukasz Talma Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
24 Justyna Stręciwilk Grudziądz Wtorkowy Trening Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
25 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
26 Joanna Szulc Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
27 MICHAŁ SZULC Grudziądz Szuszugotuje Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
28 Marcin Kulpa Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
29 Joanna Sobczyk Grudziądz Park run Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
30 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
31 Łukasz Kowalewski Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
32 SZYMON JAGIELSKI ŁASIN Dziki z Łasina Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
33 Zbigniew Serocki Grudziądz Jagiellończycy Łasin Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
34 Katarzyna Markowska Grudziądz lub wybierz z listy Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
35 Marcin Kotz Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
36 Anna Markowska Grudziądz SP 8 Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
37 Andrzej Mączewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
38 Przemysław Tymiński Grudziądz LA RIVE TEAM Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
39 Piotr Krajewski Grudziądz ZK2 Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
40 Mariusz Dudek Wąbrzeźno Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
41 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
42 Grażyna Gąsior Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
43 Paweł Dąbrowski Toruń \int x^2 dx Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
44 Andrzej Markuszewski Grudziądz Trenować z Najlepszymi Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
45 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
46 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
47 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
48 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
49 Anna Łucka Grudziądz LA RIVE TEAM Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
50 Mirosław Łucki Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
51 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
52 GRZEGORZ PĘK GRUPA Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
53 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
54 Leszek Jakubowski Szembruk Run Szembruk Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
55 Tomasz Markowski Grudziądz BDD Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
56 Jacek Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
57 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
58 Piotr Okoński Grudziadz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
59 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
60 Anita Rodzińska Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
61 Natalia Mogiłko Grudziadz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
62 Łukasz Nakonieczny Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
63 Marian Łazarski Działowo KP PSP Wąbrzeźno Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
64 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
65 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
66 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
67 Karolina Reuschel Nowe Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
68 Kinga Guzowska-Boiwka Kwidzyn LEKI NATURY Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
69 Jakub Krzyżykowski Grębocin KS SPRINT GRĘBOCIN Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
70 Tomasz Wszelak Pienki Królewskie Łubudubu Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
71 Monika Przeczewska Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
72 Andrzej Rutkowski Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
73 Martyna Pankowska Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZ Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
74 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
75 Joanna Siedlecka Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
76 Aneta Wojas Grudziadz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
77 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie LA RIVE TEAM Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
78 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
79 Anna Targowska Morgi Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
80 Beata Kłos Warlubie Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
81 Barbara Wydrych Grudziadz Parkrun Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
82 Tadeusz DULSKI Grudziądz SP 8 Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
83 Sławomir Pulkowski Rogóźno Żołnierz WOT Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
84 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
85 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziadz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
86 Paulina Witkowska Mędrzyce Biegam Sobie Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
87 Mirosław Mejka Nowe Miasto Lubawskie Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
88 Maciej Kukawka Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
89 Mariusz Dembowski Lidzbark H+H Polska Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
90 Mateusz Małkowski Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
91 Janusz Gołębiewski Rogóźno Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
92 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
93 MAŁGORZATA SKIBIŃSKA Warszawa Matner Running Team Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
94 KATARZYNA ŚWISTOWSKA Grupa Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
95 GRAŻYNA JASZCZERSKA Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
96 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
97 Wojciech Chybczyński Stare Marzy Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
98 PAWEŁ SZARSZEWSKI Grudziadz KW WISŁA Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
99 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
100 Anna Jakubowska Grudziądz Parkran Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
101 Iwona Kamińska Grudziądz WOT 83BLP Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
102 TERESA ŁEPEK Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
103 Marzena Olińska Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
104 ŁUKASZ OLSZEWSKI KWIDZYN Kwidzyn Biega Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
105 Agnieszka Dobrowolska Świecie Herobox Świecie Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
106 Damian Durzyński Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
107 Dawid Jędrzejewski Drozdowo Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
108 Paweł Mazur Grudziądz Najmowicz Triathlon/TRS Susz/Agrolok Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
109 Karolina Sankiewicz Wąbrzeźno START TEAM WĄBRZEŹNO Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
110 Szymon Zimecki Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
111 Małgorzata Świstowska Grupa Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
112 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
113 Beata Drewczyńska Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
114 Justyna Ołoszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
115 Monika Nakonieczna Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
116 MARITA TOMASZEK GARDEJA Gmina Gardeja Biega Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
117 Jakub Gogolin Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
118 Gabriela Sławska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
119 Łukasz Gapiński Wąbrzeźno START TEAM WĄBRZEŹNO Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
120 Marcin Kuca Łasin Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
121 Patryk Gajda Gdynia Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
122 Daniel Goska Zawda Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
123 Klaudia Stąsiek Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
124 Leszek Dąbrowski Pływaczewo Start Team Wąbrzeźno Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
125 Patryk Kaganiuk Grudziadz Parkrun Grudziadz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
126 Kamil Topoliński Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
127 Jacek Czabaj Kwidzyn Kwidzyn Biega Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
128 Rafał Czechowski Grudziądz Nieskończoność Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
129 Bernadeta Dukat Brodnica Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
130 Mirosław Dukat Brodnica Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
131 Bożena Fierek Czersk Aktywni Borowiacy Czersk Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
132 Leszek Fierek Czersk ABCzersk Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
133 Michał Gordon Toruń Zeus Team Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
134 Wiktoria Goska Kisielice Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
135 Janusz Gronek Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
136 Magdalena Jabłońska Czersk ABCzersk Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
137 Sebastian Kaczerzewski Toruń Aqua Aga Centrum Nurkowe Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
138 Rafał Karnecki Świecie The Runners Świecie Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
139 Zenon Kaszubowski Malbork Active Malbork Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
140 Wojciech Klarowski Toruń Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
141 Adam Klepacz Kwidzyn Amator Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
142 Marcin Kokoszyński Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
143 Zbigniew Kozicki Grudziadz Parkrun Grudziadz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
144 Anna Krawczak Czersk ABCzersk Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
145 Robert Kułakowski Toruń Kibice Pomorka Team#BIEGACZE Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
146 Krzysztof Kwieciński Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
147 Tomasz Łazarski Łasin Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
148 Marcin Motofa Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
149 Mariusz Mrozek Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
150 Dominika Niećko Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
151 Ewa Nieżurawska Czersk ABCzersk Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
152 Krzysztof Pacuszka Grudziądz Łubudubu Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
153 Rafał Pastuszak Łopatki Start Team Wąbrzeźno Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
154 Mateusz Pawlik Grudziądz 2Lazy2Run Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
155 Milena Pietras Łasin Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
156 Grzegorz Pietryka Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
157 Beata Pyżewska Czersk Aktywni Borowiacy Czersk Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
158 Marcin Sanner Gdynia wteiwewte Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
159 Ireneusz Simson Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
160 Łukasz Smykowski Zakrzewo Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
161 Robert Studzinski Bydgoszcz świnie w kosmosie Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
162 Maciej Szatkowski Gdynia Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
163 Andrzej Tryczak Wąbrzeźno START TEAM WĄBRZEŹNO Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
164 Marek Wojciechowski Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
165 Paweł Zdrojewski Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
166 Anna Gajda Gdynia Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
167 Dariusz Jegierski Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
168 Piotr Pudlewski Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
169 Aleksander Radtke Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-21
170 Izabela Pytyńska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
171 Magdalena Serocka Grudziądz Jagiellończycy Łasin Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
172 Anna Guzowska-Grygier Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open K [Brak opłaty] 2020-09-21
173 Rafał Batiuk Grudziadz Open M [Brak opłaty] 2020-09-25
174 ŁUKASZ BAZYLCZUK Grudziądz Open M [Brak opłaty] 2020-09-25


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×