III Bieg Ułański

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Monika Nakonieczna Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2021-06-22
2 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM Open M Tak 2021-06-22
3 Sebastian Grucza Grudziądz Open M - 2021-06-22
4 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening Open M Tak 2021-06-22
5 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2021-06-22
6 JUSTYNA PIOTROWSKA Butowo Open K Tak 2021-06-22
7 Jacek Rachoń Grudziądz kravmaga_fighter Open K Tak 2021-06-22
8 Natalia Mogiłko Grudziadz Open K Tak 2021-06-22
9 Irena Koralewska Sadlinki Open K Tak 2021-06-22
10 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M Tak 2021-06-22
11 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M - 2021-06-22
12 Łukasz Nakonieczny Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M - 2021-06-22
13 Tomasz Markowski Grudziądz BDD Open M - 2021-06-23
14 Patryk Paprocki Grudziądz Open M - 2021-06-23
15 Dawid Przybyła Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn Open M - 2021-06-23
16 Dariusz Jędrzejczak Grudziądz Grudziądz Open M Tak 2021-06-23
17 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Open K - 2021-06-24
18 Łukasz FLOREK Grupa run team Florasy Open M Tak 2021-06-24
19 Mieczysław Cysewski Grudziądz Open M Tak 2021-06-24
20 Marcelina Piechna Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K Tak 2021-06-25
21 Wojciech Chyliński Grudziądz Open M Tak 2021-06-26
22 Marzena Olińska Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA Open K Tak 2021-06-28
23 Paulina Wiernicka Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open K Tak 2021-06-28
24 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-06-28
25 Katarzyna Butowska Starogard Gdański Open K Tak 2021-07-02
26 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team Open M - 2021-07-02
27 Iwona Kacprzyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-07-03
28 Tomasz Kunke Grudziądz 13 WOG Grudziądz Open M Tak 2021-07-04
29 Anna Trojanowska Grupa Żołnierz WOT Open K Tak 2021-07-05
30 Cezary Gozdek Grudziądz Żołnierz WOT Open M Tak 2021-07-05
31 Piotr Kowalczyk Pruszcz Open M Tak 2021-07-05
32 Tomasz Dejewski Grudziądz Nowa Wieś Żołnierz WOT Open M Tak 2021-07-05
33 MAGDALENA JEZIORSKA Chełmno Open K Tak 2021-07-05
34 Remigiusz Glama Brzemiona WOT 83BLP Open M Tak 2021-07-05
35 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu WOT Open M Tak 2021-07-05
36 Jacek Gniot Grudziądz Wojska Obrony Terytorialnej Open M Tak 2021-07-05
37 Dominik Kurkowski Grudziądz Żołnierz WOT Open M - 2021-07-05
38 Marcin Zygmunt Grudziądz zygabiega Open M Tak 2021-07-05
39 Sławomir Pulkowski Rogóźno Żołnierz WOT Open M Tak 2021-07-05
40 Mikołaj Gołębiowski Nowe Jankowice Żołnierz WOT Open M Tak 2021-07-06
41 KAMIL GRACZYK Grudziadz Mocna Stopa Open M Tak 2021-07-06
42 Paulina Piotrowicz Grudziądz Open K - 2021-07-06
43 MARIAN KURAJK Rakowiec / Gdańsk Open M Tak 2021-07-06
44 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Open M Tak 2021-07-07
45 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2021-07-08
46 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open K Tak 2021-07-08
47 Mirosław Kamiński Grudziądz Niezrzeszony Open M Tak 2021-07-10
48 Grzegorz Pietryka Grudziądz Open M Tak 2021-07-11
49 Paweł Lasek Grudziądz Open M Tak 2021-07-11
50 MAREK TOMSZA Grudziądz Open M Tak 2021-07-12
51 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-07-12
52 Seweryn Wolczynski Pienki krolewski Open M Tak 2021-07-12
53 Monika Tarkowska Grudziądz Stomil Crossfit Open K Tak 2021-07-12
54 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open K Tak 2021-07-12
55 Anna Kotewicz Grudziądz Stomil Crossfit Open K Tak 2021-07-13
56 Piotr Kowalczyk Grudziądz Open M Tak 2021-07-13
57 Bartłomiej Durasiewicz Banie Open M - 2021-07-13
58 Daniel Adamski Szczecin 12 Batalion Dowodzenia Open M Tak 2021-07-13
59 Daniel Oliwa SZCZECIN 12 Batalion Dowodzenia Open M - 2021-07-13
60 Monika Andrzejczak Szczecin 12bdow Open K Tak 2021-07-13
61 Szymon Niewadzi Grudziądz Stomil Training Open M Tak 2021-07-13
62 Michał Majka Grudziądz Open M Tak 2021-07-13
63 Paweł Łazarski Grudziądz Stomil Crossfit Open M Tak 2021-07-14
64 Artur Olejarz Szczecin 12 Batalion Dowodzenia Ułanów Podolskich Szczecin Open M - 2021-07-14
65 Dariusz Aniszewski Morawy Open M Tak 2021-07-15
66 Dominik Kowalski Grudziadz Hojnie Obdarzeni Open M Tak 2021-07-15
67 Jarosław Fałkowski Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2021-07-16
68 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2021-07-16
69 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny Open M - 2021-07-17
70 PAWEŁ SZARSZEWSKI Grudziadz KW WISŁA Open M Tak 2021-07-20
71 Tomasz Cerk Grudziądz Open M Tak 2021-07-20
72 Rafał Wiśniewski IŁAWA IŁAWA BIEGA Open M - 2021-07-21
73 Mateusz Jurek Rogóźno OSP Rogóźno Open M Tak 2021-07-22
74 Ariel Kornacki Grudziądz Open M Tak 2021-07-22
75 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M Tak 2021-07-22
76 Bartosz Podsiadły Dragacz OSP Dragacz Open M Tak 2021-07-23
77 Aleksandra Boniecka Pokrzywno Open K Tak 2021-07-23
78 Piotr Rubaj Świecie Open M Tak 2021-07-25
79 Maciej Mizik Chojnice Open M Tak 2021-07-25
80 Wojciech Serzysko Malbork Open M Tak 2021-07-25
81 Jarosław Skoczkowski Grudziądz Aro runners Open M Tak 2021-07-28
82 Maciej Górny Grupa PACKMAN TEAM Open M - 2021-07-29
83 Paweł Szulc Grudziądz TELE TAXI MERCEDES Open M Tak 2021-07-29
84 Tomasz Laskowski Ruda Parkran Grudziądz Open M Tak 2021-07-29
85 Łukasz Szmelter Węgrowo Open M Tak 2021-07-30
86 Martyna Jakóbczyk Grudziądz Adidas Runners Warsaw Open K Tak 2021-07-31
87 Łukasz Michna Zdrojewo Open M Tak 2021-08-01
88 Jacek Smędra Morąg Open M Tak 2021-08-01
89 Dawid Janus Świecie Open M Tak 2021-08-03
90 Marek Cywka Grudziądz Open M Tak 2021-08-04
91 Tomasz Pastewski Grudziądz Open M Tak 2021-08-06
92 Sebastian Kędzierski Gdańsk Open M Tak 2021-08-06
93 Tomasz Kołecki Grudziądz Open M Tak 2021-08-07
94 Adam Kwiatkowski Grudziądz Open M - 2021-08-08
95 Ryszard Nagórski Ciechocinek Open M Tak 2021-08-09
96 Krzysztof Barnaś Malbork KB Grupa Malbork Open M Tak 2021-08-10
97 Piotr Krajewski Grudziądz ZK2 Open M Tak 2021-08-11
98 Marcin Czepiel Grudziądz Open M Tak 2021-08-11
99 Mateusz Nowiński Grudziądz Moriw Open M Tak 2021-08-11
100 Agata Barnaś Malbork KB Grupa Malbork Open K Tak 2021-08-11
101 Klaudia Stąsiek Grudziądz Open K Tak 2021-08-11
102 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Open M Tak 2021-08-11
103 ROBERT BOREK Świecie The Runners Świecie Open M Tak 2021-08-12
104 Piotr Nowiński Grudziądz Moriw Open M Tak 2021-08-12
105 Magdalena Wojtanis Toruń SPC Open K Tak 2021-08-12
106 Andrzej Mączewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2021-08-13
107 Jacek Szewczak Grudziądz Darzbór DL Open M Tak 2021-08-13
108 Kamil Kiełbowicz Mokre Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu Open M - 2021-08-13
109 Wojciech Chybczyński Stare Marzy Open M Tak 2021-08-14
110 Paweł Kruczkowski Grudziądz Open M Tak 2021-08-15
111 Weronika Folmer Grudziądz Open K Tak 2021-08-15
112 Dariusz Gąsiorowski Gardeja Wataha. Łączy Nas Bieganie. Open M - 2021-08-16
113 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2021-08-18
114 Anna Falkowska Grudziądz Open K Tak 2021-08-18
115 Wojciech Bukowski Grudziądz Open M Tak 2021-08-18
116 Bartosz Bukowski Annowo Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-08-18
117 Krzysztof Kawałkowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-08-18
118 Paweł Olek grudziądz Open M Tak 2021-08-21
119 Andrzej Chojnacki Krusze Open M Tak 2021-08-21


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×