III Bieg Ułański

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Monika Nakonieczna Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2021-06-22
2 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM Open M Tak 2021-06-22
3 Sebastian Grucza Grudziądz Open M - 2021-06-22
4 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening Open M Tak 2021-06-22
5 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2021-06-22
6 JUSTYNA PIOTROWSKA Butowo Open K Tak 2021-06-22
7 Natalia Mogiłko Grudziadz Open K Tak 2021-06-22
8 Irena Koralewska Sadlinki Open K Tak 2021-06-22
9 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M Tak 2021-06-22
10 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M - 2021-06-22
11 Łukasz Nakonieczny Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M - 2021-06-22
12 Tomasz Markowski Grudziądz BDD Open M - 2021-06-23
13 Patryk Paprocki Grudziądz Open M - 2021-06-23
14 Dawid Przybyła Kwidzyn Kwidzyn Biega Open M - 2021-06-23
15 Dariusz Jędrzejczak Grudziądz Grudziądz Open M Tak 2021-06-23
16 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Open K - 2021-06-24
17 Łukasz FLOREK Grupa run team Florasy Open M Tak 2021-06-24
18 Mieczysław Cysewski Grudziądz Open M Tak 2021-06-24
19 Marcelina Piechna Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K Tak 2021-06-25
20 Wojciech Chyliński Grudziądz Open M Tak 2021-06-26
21 Marzena Olińska Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA Open K Tak 2021-06-28
22 Paulina Wiernicka Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open K Tak 2021-06-28
23 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-06-28
24 Katarzyna Butowska Starogard Gdański Open K Tak 2021-07-02
25 Sławomir Bączkowski Grudziądz Open M - 2021-07-02
26 Iwona Kacprzyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-07-03
27 Tomasz Kunke Grudziądz 13 WOG Grudziądz Open M Tak 2021-07-04
28 Anna Trojanowska Grupa Open K Tak 2021-07-05
29 Cezary Gozdek Grudziądz VC ACTIVE TEAM Open M Tak 2021-07-05
30 Piotr Kowalczyk Pruszcz Open M Tak 2021-07-05
31 Tomasz Dejewski Nowa Wieś WNW Open M Tak 2021-07-05
32 MAGDALENA JEZIORSKA Chełmno Open K Tak 2021-07-05
33 Remigiusz Glama Brzemiona WOT 83BLP Open M Tak 2021-07-05
34 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu Open M Tak 2021-07-05
35 Jacek Gniot Grudziądz Wojska Obrony Terytorialnej Open M Tak 2021-07-05
36 Dominik Kurkowski Grudziądz Żołnierz WOT Open M - 2021-07-05
37 Marcin Zygmunt Grudziądz MaxWork Team Open M Tak 2021-07-05
38 Sławomir Pulkowski Rogóźno Open M Tak 2021-07-05
39 Mikołaj Gołębiowski Nowe Jankowice Żołnierz WOT Open M Tak 2021-07-06
40 KAMIL GRACZYK Grudziadz Mocna Stopa Open M Tak 2021-07-06
41 Paulina Piotrowicz Grudziądz Open K - 2021-07-06
42 MARIAN KURAJK Rakowiec / Gdańsk Fighting runners Open M Tak 2021-07-06
43 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Open M Tak 2021-07-07
44 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2021-07-08
45 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open K Tak 2021-07-08
46 Mirosław Kamiński Grudziądz Niezrzeszony Open M Tak 2021-07-10
47 Grzegorz Pietryka Grudziądz Open M Tak 2021-07-11
48 Paweł Lasek Grudziądz Ossp Siemkowo Open M Tak 2021-07-11
49 MAREK TOMSZA Grudziądz Open M Tak 2021-07-12
50 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-07-12
51 Seweryn Wolczynski Pienki królewskie Open M Tak 2021-07-12
52 Monika Tarkowska Grudziądz Stomil Crossfit Open K Tak 2021-07-12
53 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Stomil Training Open K Tak 2021-07-12
54 Anna Kotewicz Grudziądz Stomil Crossfit Open K Tak 2021-07-13
55 Piotr Kowalczyk Grudziądz Stomil Training Open M Tak 2021-07-13
56 Bartłomiej Durasiewicz Banie Open M - 2021-07-13
57 Daniel Adamski Szczecin 12 Batalion Dowodzenia Open M Tak 2021-07-13
58 Daniel Oliwa SZCZECIN 12 Batalion Dowodzenia Szczecin Open M - 2021-07-13
59 Monika Andrzejczak Szczecin 12bdow Open K Tak 2021-07-13
60 Szymon Niewadzi Grudziądz Stomil Training Open M Tak 2021-07-13
61 Michał Majka Grudziądz Open M Tak 2021-07-13
62 Paweł Łazarski Grudziądz Stomil Crossfit Open M Tak 2021-07-14
63 Artur Olejarz Szczecin 12 Batalion Dowodzenia Ułanów Podolskich Szczecin Open M - 2021-07-14
64 Dariusz Aniszewski Morawy Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-07-15
65 Dominik Kowalski Grudziadz Stomil Training Open M Tak 2021-07-15
66 Jarosław Fałkowski Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2021-07-16
67 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2021-07-16
68 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny Open M - 2021-07-17
69 PAWEŁ SZARSZEWSKI Grudziadz KW WISŁA Open M Tak 2021-07-20
70 Tomasz Cerk Grudziądz Open M Tak 2021-07-20
71 Rafał Wiśniewski IŁAWA IŁAWA BIEGA Open M - 2021-07-21
72 Mateusz Jurek Rogóźno Ochotnicza Straż Pożarna Rogóźno Open M Tak 2021-07-22
73 Ariel Kornacki Grudziądz Open M Tak 2021-07-22
74 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M Tak 2021-07-22
75 Bartosz Podsiadły Węgrowo OSP Dragacz Open M Tak 2021-07-23
76 Aleksandra Boniecka Pokrzywno Workout Grudziądz Open K Tak 2021-07-23
77 Piotr Rubaj Świecie Open M Tak 2021-07-25
78 Maciej Mizik Chojnice Open M Tak 2021-07-25
79 Wojciech Serzysko Malbork Open M Tak 2021-07-25
80 Jarosław Skoczkowski Grudziądz Aro runners Open M Tak 2021-07-28
81 Maciej Górny Grupa PACKMAN TEAM Open M - 2021-07-29
82 Paweł Szulc Grudziądz Open M Tak 2021-07-29
83 Tomasz Laskowski Ruda Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-07-29
84 Łukasz Szmelter Węgrowo Open M Tak 2021-07-30
85 Martyna Jakóbczyk Grudziądz Adidas Runners Warsaw / Drużyna Blondyna Open K Tak 2021-07-31
86 Łukasz Michna Zdrojewo Open M Tak 2021-08-01
87 Jacek Smędra Morąg Open M Tak 2021-08-01
88 Dawid Janus Świecie CSW Open M Tak 2021-08-03
89 Marek Cywka Grudziądz Open M Tak 2021-08-04
90 Tomasz Pastewski Grudziądz Tom_runner_g_dz Open M Tak 2021-08-06
91 Sebastian Kędzierski Gdańsk Open M Tak 2021-08-06
92 Tomasz Kołecki Grudziądz Open M Tak 2021-08-07
93 Adam Kwiatkowski Grudziądz Open M - 2021-08-08
94 Ryszard Nagórski Ciechocinek Open M Tak 2021-08-09
95 Krzysztof Barnaś Malbork KB Grupa Malbork Open M Tak 2021-08-10
96 Piotr Krajewski Grudziądz Open M Tak 2021-08-11
97 Marcin Czepiel Grudziądz Open M Tak 2021-08-11
98 Mateusz Nowiński Grudziądz Moriw Open M Tak 2021-08-11
99 Agata Barnaś Malbork KB Grupa Malbork Open K Tak 2021-08-11
100 Klaudia Stąsiek Grudziądz Open K Tak 2021-08-11
101 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Open M Tak 2021-08-11
102 ROBERT BOREK Świecie The Runners Świecie Open M Tak 2021-08-12
103 Piotr Nowiński Grudziądz Moriw Open M Tak 2021-08-12
104 Magdalena Wojtanis Toruń SPC Open K Tak 2021-08-12
105 Andrzej Mączewski Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2021-08-13
106 Jacek Szewczak Grudziądz Open M Tak 2021-08-13
107 Kamil Kiełbowicz Mokre Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu Open M - 2021-08-13
108 Wojciech Chybczyński Stare Marzy Janosiki Open M Tak 2021-08-14
109 Paweł Kruczkowski Grudziądz Open M Tak 2021-08-15
110 Weronika Folmer Grudziądz KST "Elektryk' Grudziądz Open K Tak 2021-08-15
111 Dariusz Gąsiorowski Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M - 2021-08-16
112 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2021-08-18
113 Anna Falkowska Grudziądz Open K Tak 2021-08-18
114 Wojciech Bukowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-08-18
115 Bartosz Bukowski Annowo Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-08-18
116 Krzysztof Kawałkowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-08-18
117 Paweł Olek grudziądz Open M Tak 2021-08-21
118 Andrzej Chojnacki Krusze Open M Tak 2021-08-21


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×