X Bieg 3 Plaż

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Dawid Zimliński Świecie Parkrun Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-05
2 Tomasz Cerk Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-05
3 Bartosz Łagoda Wałdowo Szlacheckie 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-06
4 Michał Kleczkowski Wałdowo Szlacheckie 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-07
5 Tomasz Dejewski Nowa Wieś WNW Nowa Wieś 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-08
6 Paweł Ramlau Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-09
7 Piotr Gesek Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-09
8 Sylwia GESEK Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-04-10
9 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Biegający Tata 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-10
10 Joanna Skorek Grudziądz Parkrun Grudziadz 7K2 16-29 lat Tak 2023-04-11
11 Jerzy Groch Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2023-04-11
12 Józef Szatkowski Grudziądz Start Team Wąbrzeźno 7M6 60+ lat Tak 2023-04-14
13 Krzysztof Czerwiński Ośno 7M2 16-29 lat Tak 2023-04-16
14 Dominika Wenderska Grudziądz Start Team Wąbrzeźno 7K2 16-29 lat Tak 2023-04-16
15 Piotr Wolant Radzyń Chełmiński Radzyńskie orły 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-16
16 Agnieszka Lachowicz Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-04-17
17 Grzegorz Strzelecki Rogóźno 7M2 16-29 lat - 2023-04-17
18 Michał Staszewski Grudziądz Bo chcę! 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-18
19 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2023-04-18
20 Marcin Kulpa Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-18
21 Maciej Czajkowski Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-19
22 Michał Majka Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-19
23 Mateusz Ligmanowski Świecie KP PSP Świecie 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-19
24 Anna Sójkowska Bąkowo Biegam żeby żreć więcej ciastków 7K2 16-29 lat Tak 2023-04-19
25 Marcin Czepiel Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2023-04-19
26 Agnieszka Magdowska Grudziądz Fit House Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-04-19
27 Michał Jankowski Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-19
28 Marian Łazarski Działowo Start Team Wąbrzeźno 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-19
29 Marzena Makowska Brodnica 7K3 30-39 lat Tak 2023-04-19
30 Jerzy Jakubowski Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2023-04-19
31 Monika Nakonieczna Grudziądz Rogiewicz Running Team 7K4 40-49 lat Tak 2023-04-19
32 Paulina Drzewińska Grudziądz Biegam by jesc ciastki 7K3 30-39 lat Tak 2023-04-19
33 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2023-04-19
34 Ewelina Komorowska Warlubie 7K2 16-29 lat Tak 2023-04-19
35 Robert Dyjach Gruczno Schumacher Team Bydgoszcz 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-19
36 Natalia Mogiłko Grudziadz 7K3 30-39 lat Tak 2023-04-19
37 Tomasz Kalisz Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-19
38 Małgorzata Kalisz Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2023-04-19
39 Karol Siódmiak Grudziądz Nankatsu FC 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-19
40 Teresa Łepek Grudziądz Start Team Wąbrzeźno 7K3 30-39 lat Tak 2023-04-19
41 Przemysław Moskal Ciemniki Nankatsu FC 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-19
42 Maciej Moskal Świecie 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-19
43 Wioletta Wardulińska Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2023-04-19
44 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-19
45 Krzysztof Riemer Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2023-04-19
46 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka 7K4 40-49 lat Tak 2023-04-19
47 JOLANTA ŚWITAŁA Kwidzyn Amator 7K6 60+ lat - 2023-04-19
48 Adam Kwiatkowski Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2023-04-19
49 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2023-04-19
50 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-19
51 Tomasz Markowski Grudziądz BDD 7M5 50-59 lat Tak 2023-04-19
52 Szymon Zimecki Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-19
53 Jacek Rachoń Grudziadz Kravmaga_fighter 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-19
54 Mieczysław Cysewski Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2023-04-20
55 Marcin Gajewski Toruń 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-20
56 Arleta Meloch Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-04-20
57 Mateusz Nowiński Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-20
58 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi 7K6 60+ lat Tak 2023-04-20
59 Marek Kędziorski Wąbrzeźno 7M5 50-59 lat Tak 2023-04-20
60 BEATA KĘDZIORSKA Wąbrzeźno 7K5 50-59 lat Tak 2023-04-20
61 Tatiana Nowicka Świecie Diabelskie Pioruny 7K4 40-49 lat Tak 2023-04-20
62 Dawid Tekliński Grudziądz Wtorkowy Trening 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-20
63 Mateusz Pawłowski Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-20
64 Andrzej Pawłowski Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2023-04-20
65 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 7M6 60+ lat Tak 2023-04-20
66 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ 7M5 50-59 lat Tak 2023-04-20
67 Blanka Kulaszewska Grupa Amatorka 7K3 30-39 lat Tak 2023-04-21
68 GOSIA KORONA GRUDZIĄDZ Amatorka 7K4 40-49 lat Tak 2023-04-21
69 Józef Trzaska Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2023-04-21
70 Magdalena Abramek-Grosz Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2023-04-21
71 Piotr Chudziński Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2023-04-22
72 Wojciech Mazur Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2023-04-23
73 Piotr Maćkowiak Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-23
74 Sylwia Rutkowska GRUDZIĄDZ 7K4 40-49 lat Tak 2023-04-24
75 DARIUSZ JEGIERSKI Grudziadz Niespełniony 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-24
76 Krzysztof Grodek Grudziądz Kurczak&PiskleRUN 7M5 50-59 lat Tak 2023-04-24
77 BARTOSZ BRZEZIŃSKI Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-24
78 Jacek Szewczak Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-24
79 Matylda Szewczak Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2023-04-24
80 Marek Wojciechowski Grudziądz Football Academy Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-24
81 Karol Piernicki Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-25
82 Dariusz Rachwalski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-25
83 Dorota Abramek Grudziądz 7K5 50-59 lat Tak 2023-04-26
84 Monika Stępień Grudziądz Rogiewicz Running Team 7K4 40-49 lat Tak 2023-04-26
85 Krzysztof Roczyński Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-26
86 Janusz Gołębiewski Rogóźno GLKS Rogóźno 7M6 60+ lat Tak 2023-04-26
87 Paweł Madej Cieplewo GLKS Rogóźno 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-26
88 Bartłomiej Koprowski Gubiny Parkrun Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-26
89 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz Biegam bo lubię 7K5 50-59 lat Tak 2023-04-26
90 Gosia Wrzesińska Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2023-04-26
91 Roksana Grodek Grudziądz Kurczak&PiskleRUN 7K3 30-39 lat Tak 2023-04-26
92 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-26
93 Dawid Wolak Węgrowo Fenerbace Gacebembe Run Team 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-26
94 Jacek Pawlik Grudziądz KM PSP GRUDZIĄDZ 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-26
95 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-04-26
96 Damian Damazyn Grudziądz Janosiki 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-26
97 Jakub Paczkowski Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-27
98 mariusz wróbel dolna grupa brak 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-27
99 Wojciech Okleja Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2023-04-27
100 Paweł Zakrzewski Grudziądz Janosiki 7M3 30-39 lat Tak 2023-04-27
101 Renata Zakrzewska Grudziądz ReneRun 7K4 40-49 lat Tak 2023-04-27
102 Szymon Łakomy Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-27
103 Daria Piernicka Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-04-27
104 Mirosław Mejka Nowe Miasto Lubawskie 7M5 50-59 lat Tak 2023-04-28
105 EDMUND DĄBROWSKI Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2023-04-28
106 Weronika Krzeszewska Bydgoszcz 7K2 16-29 lat Tak 2023-04-29
107 Jakub Krzeszewski Kalisz 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-29
108 Kamila Guziec Grudziądz Parkrun Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2023-04-29
109 Robert Brdak Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-30
110 Grzegorz Gorczyca Grudziądz Slow runner 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-30
111 Andrzej Rutkowski Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-04-30
112 Oliver Klinger Grudziądz Vultures 7M3 30-39 lat - 2023-05-01
113 Alicja Olechowicz Grudziądz Olki 7K3 30-39 lat Tak 2023-05-01
114 Arek Olechowicz Grudziądz Olki 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-01
115 Karolina Pawłowska Grudziądz Fit Mania 7K4 40-49 lat Tak 2023-05-01
116 Andrzej Łukomski Sztum LKS Zantyr Sztum 7M6 60+ lat Tak 2023-05-02
117 Mariusz Mroziński Świerkocin 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-02
118 Miłosław Gębka Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-02
119 Marta Nadolecka Grudziądz Parkrun Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2023-05-03
120 MARIUSZ WOJDYŁO BRODNICA CBR Biega 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-03
121 Oliwia Strzelczyk Nowa Wieś 7K3 30-39 lat Tak 2023-05-03
122 Dorota Zygadlewicz Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2023-05-03
123 Grażyna Tobolska Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ 7K6 60+ lat Tak 2023-05-03
124 PAULINA WISNIEWSKA Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2023-05-04
125 Piotr Dereszewski Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-04
126 Filip FLOREK Grupa RunTeam Florasy 7M2 16-29 lat Tak 2023-05-04
127 Łukasz FLOREK Grupa run team Florasy 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-04
128 Dorota Krzeszewska Bydgoszcz 7K6 60+ lat Tak 2023-05-04
129 Tomasz Bucholc Biały Bór 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-05
130 Tomasz Laskowski Ruda Parkrun Grudziadz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-05
131 Marek Matczyński Piaski GKS Olimpia Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2023-05-05
132 Piotr Goliński Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-05
133 Mariusz Ziółkowski Sulnowo 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-06
134 Max Pawlowski Grudziadz 7M2 16-29 lat Tak 2023-05-06
135 Wojciech Chybczyński Stare Marzy Janosiki 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-07
136 Milena Balcerzak Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2023-05-07
137 JUREK OLKOWSKI Świecie The Runners Świecie 7M6 60+ lat Tak 2023-05-07
138 Adrian Tomczuk Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-08
139 Janusz Kempa Ruda Rudos 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-08
140 Izabela Wysocka Grudziądz Parkrun Grudziądz 7K5 50-59 lat Tak 2023-05-08
141 Zbigniew Rojewski Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-08
142 Patryk Bochra Radzyń Chełmiński Radzynskie orly 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-08
143 ARKADIUSZ BARTOS Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ 7M5 50-59 lat Tak 2023-05-09
144 Piotr Sulewski Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-09
145 Anna Kotewicz Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-05-10
146 Patryk Rogoziński Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-10
147 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-10
148 Klaudia Sulewska Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2023-05-10
149 Wojciech Nadolecki Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-10
150 Anita Rojewska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-05-11
151 Anna Pawelec Grudziądz Geotermia Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2023-05-12
152 Jacek Walczak Grudziądz Wtorkowy Trening 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-12
153 Dawid Jędrzejewski Drozdowo 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-13
154 Bartłomiej Cerski Pieńki Królewskie 7M2 16-29 lat Tak 2023-05-13
155 Natalka Szwagiel Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2023-05-14
156 Agnieszka Jolkowska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-05-14
157 Tomasz Krzyżykowski Piaski 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-14
158 Cezary Muszczyński Świecie 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-14
159 Alana Alipowa Grudziądz Run4Fun 7K3 30-39 lat Tak 2023-05-14
160 Krzysztof Retecki Ostromecko LKS BOGMAR / GINTER-ekotechnika / PRESTO 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-14
161 ŁUKASZ BAZYLCZUK Grudziądz FC GARDEN 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-14
162 Grzegorz Guliński Toruń K2 Running Team 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-14
163 Dorota Józefiak Łasin Parkrun Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-05-15
164 Alina Borowska GRUDZIĄDZ 7K4 40-49 lat Tak 2023-05-15
165 Mirka Osuch Grudziądz 7K5 50-59 lat Tak 2023-05-15
166 Katarzyna Składanek Grudziądz Parkrun Grudziadz 7K4 40-49 lat Tak 2023-05-15
167 Wojciech Barczak Grudziądz Motocykliczni Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-15
168 Wojciech Składanek Grudziądz Parkrun Grudziadz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-15
169 Magda Sikorska Łazieniec POLKRYS TEAM 7K4 40-49 lat Tak 2023-05-15
170 Agnieszka Piskorska Grudziądz Geotermia Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2023-05-15
171 Krzysztof Wróblewski Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2023-05-15
172 Małgorzata Adamska Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2023-05-15
173 Piotr Treichel Wierzbowo 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-15
174 Bartosz Bukowski Annowo Parkrun Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2023-05-15
175 Bartosz Puźmirowski Mokre 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-16
176 Anna Kalinowska Gruta UKS Omega Gruta 7K4 40-49 lat Tak 2023-05-16
177 Sławomir Romanowski Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-17
178 Marek Boguta Grudziądz Wisła/Mekro/StomilTr 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-17
179 Wojciech Kufel Mokre 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-17
180 Karolina Purwin Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2023-05-19
181 Agnieszka Świątek Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2023-05-19
182 Magda Jodko Grudziądz 7K5 50-59 lat Tak 2023-05-19
183 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie 7K4 40-49 lat Tak 2023-05-19
184 Tomasz Banach Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-20
185 Monika Płatek Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2023-05-20
186 Mariusz Borkowski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-20
187 Łukasz Serocki Grudziądz Owocowy 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-21
188 Krzysztof Granica Grudziądz Gdz 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-22
189 Zdzisław Paczkowski Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2023-05-22
190 Lidia Kurkowska Gruta 7K3 30-39 lat Tak 2023-05-22
191 Sławomir Laks Toruń 7M5 50-59 lat Tak 2023-05-22
192 Tomasz Kunke Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-23
193 Krzysztof Michałowski Grudziądza 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-23
194 Agnieszka Michałowska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-05-23
195 Adam Sawka Kwidzyn 7M6 60+ lat Tak 2023-05-23
196 Maciej Krasnodębski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-24
197 Dariusz Aniszewski Morawy Parkrun Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2023-05-24
198 Kamila Fijałkowska Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2023-05-24
199 Kazimierz Budzik Grudziadz Parkrun Grudziadz 7M6 60+ lat Tak 2023-05-24
200 Krzysztof Kawałkowski Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2023-05-24
201 Paweł Szulc Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2023-05-24
202 Rafał Jasiński Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-24
203 Klaudia Stąsiek Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2023-05-25
204 MARCINHD GOSZ Grudziądz Parkrun Grudziadz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-25
205 Marcin Kuchczyński Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2023-05-26
206 Żaneta Malinowska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-05-27
207 Roman Świtała Kwidzyn Amatot 7M6 60+ lat Tak 2023-05-27
208 Kamila Wiśniewska Grudziądz Parkran Grudziądz 7K5 50-59 lat Tak 2023-05-28
209 Rafał Kołkowski Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-28
210 Joanna Kołkowska Grudziądz Parkrun Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-05-28
211 Rafał Skrzypiński Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-28
212 Jakub Podlaski Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2023-05-28
213 Piotr Deka Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2023-05-28
214 Radek Rejewski Grupa 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-29
215 JANUSZ JAWORSKI TOPORZYSKO 7M6 60+ lat Tak 2023-05-29
216 Adam Jeliński Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2023-05-29
217 Sławomir Okoń Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-29
218 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-05-29
219 Maja Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2023-05-29
220 Michał Banaszewski GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziadz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-29
221 Bogdan Grzebieniewski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-05-30
222 Marcin Piórkowski Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-05-30
223 Joanna Kukorowska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-06-01
224 Wojciech Chyliński Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-06-01
225 Maciej Dębicki Toruń 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-01
226 Mariusz Krzyżykowski Piaski Mark-Bud 7M4 40-49 lat Tak 2023-06-01
227 Adam Jankowski Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz 7M4 40-49 lat Tak 2023-06-01
228 Marcin Janus Chełmno 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-02
229 Patrycja Janus Chełmno 7K3 30-39 lat Tak 2023-06-02
230 Piotr Cąbrowska Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-06-02
231 Piotr Krajewski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-04
232 Eliasz Woźniak Brodnica 4 Pułk Chemiczny Brodnica 7M2 16-29 lat Tak 2023-06-05
233 Karolina Michalik Marzęcice 4 Pułk Chemiczny 7K3 30-39 lat Tak 2023-06-05
234 Karol Ejzygmann Grudziądz MKS Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-05
235 Piotr Golombek Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2023-06-05
236 DANIEL ŻŁOBIŃSKI grudziądz Toyota Walder 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-06
237 Karolina Kozłowska Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2023-06-06
238 Krzysztof Lachowski Grudziądz GKP Orka 7M2 16-29 lat Tak 2023-06-06
239 Wojciech Bukowski Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2023-06-07
240 Grzegorz Czerniak Nowa Wieś Mam ochotę pobiegać 7M4 40-49 lat Tak 2023-06-07
241 Filip Kołakowski Grudziądz Geotermia Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2023-06-07
242 Wojciech Andysz Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-07
243 Rafał Czechowski Grudziądz Nieskończoność 7M4 40-49 lat Tak 2023-06-08
244 Seweryn Koślacz Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-08
245 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM 7M4 40-49 lat - 2023-06-08
246 Filip Grochowski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-08
247 Piotr Mielnik Grzybno 7M2 16-29 lat Tak 2023-06-09
248 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-06-09
249 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-06-09
250 Damian Stankiewicz Przydwórz Start Team Wąbrzeźno 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-09
251 Anna Markowska Grudziądz SP 8 7K4 40-49 lat Tak 2023-06-09
252 Radosław Kozłowski Grudziądz Geotermia Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-10
253 Ewa Jurczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-06-10
254 Dagmara Jagła Grudziądz Parkrun Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-06-10
255 Katarzyna Prus Susz Rozbiegany Susz 7K5 50-59 lat Tak 2023-06-11
256 Patryk Kaganiuk Grudziadz Parkrun Grudziadz 7M4 40-49 lat Tak 2023-06-11
257 PAWEŁ SZARSZEWSKI Grudziadz KW WISŁA 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-12
258 Hubert Drzewiński Grudziadz Biegam by jesc ciastki 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-12
259 Bartosz Szyplewski Nowe Parkrun Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2023-06-12
260 Mariusz Bartkowski Grudziądz Grudziądzki Arborysta 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-12
261 Daria Bunk Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2023-06-13
262 Sebastian Nowacki Grupa 7M4 40-49 lat Tak 2023-06-14
263 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-15
264 Łukasz Szalkowski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-15
265 Robert Litwiński Grudziądz Vege Runners 7M4 40-49 lat Tak 2023-06-15
266 Hanna Bartoszyńska Grudziądz Vadain Running Club 7K4 40-49 lat Tak 2023-06-15
267 Joanna Gołębiowska Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2023-06-15
268 Jarosław Mazerski Toruń 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-15
269 Mirela Jaskulska Grudziądz Grudziądz 7K5 50-59 lat Tak 2023-06-16
270 Marek Tobolski Grudziądz Florian 7M4 40-49 lat Tak 2023-06-16
271 WOJCIECH URBAŃSKI GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 7M4 40-49 lat Tak 2023-06-16
272 Andrzej Pikuła Mokre 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-16
273 Agata Kędziorska Tczew Biegające Beboki 7K2 16-29 lat Tak 2023-06-16
274 Krzysztof Niedbalski Bydgoszcz Biegające Beboki 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-16
275 Dariusz Gumienik Szarnoś Pobiegani Aktywni 7M3 30-39 lat Tak 2023-06-19
276 Małgorzata Bojarska-Szulc Grudziądz 7K5 50-59 lat Tak 2023-06-21
277 Łukasz Kowarowski Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2023-06-22
278 Anna Walczak Grudziądz Wtorkowy Trening 7K4 40-49 lat - 2023-06-24
279 Sławomir Pulkowski Rogóźno 7M5 50-59 lat - 2023-06-24
280 Ewelina Derkowska Szarnoś Pobiegani Aktywni 7K3 30-39 lat - 2023-06-24
281 PIOTR JURCZYK Grudziądz Virtual Runner Club 7M5 50-59 lat - 2023-06-24
282 Sławomir Wijata Ostrowo Ostrowo Run 7M3 30-39 lat - 2023-06-24
283 Remigiusz Stachowicz Bydgoszcz 7M2 16-29 lat - 2023-06-24
284 Wiesław Stachowicz Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 7M5 50-59 lat - 2023-06-24
285 Paweł Zdrojewski Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno 7M4 40-49 lat - 2023-06-24
286 Leszek Dąbrowski Pływaczewo Start Team Wąbrzeźno 7M4 40-49 lat - 2023-06-24
287 ANNA LEWANDOWSKA Grudziadz 7K4 40-49 lat - 2023-06-24
288 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 7M5 50-59 lat - 2023-06-24
289 Kacper Nowak Grudziądz 7M2 16-29 lat - 2023-06-24
290 Iwona Gościnna Grupa 7K5 50-59 lat - 2023-06-24
291 Jacek Gniot Grudziądz Wojska Obrony Terytorialnej 7M5 50-59 lat - 2023-06-24


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×