Halloween Run 2022

poniedziałek, 31 października 2022

Powrót

Lista

Halloween Run 2022 

Podczas gdy dzieci w przebraniach biegają za cukierkami nie bądźcie gorsi! Proponujemy abyście wcisnęli się w Wasze najmroczniejsze stroje i wyruszyli z nami nie po słodycze, a na trasę zawodów biegowych Halloween Run Grudziądz. Pragniemy zaprosić wszystkich miłośników aktywności fizycznej i dobrej zabawy na Górę Zamkową przy Wieży Klimek. Dnia 31 pażdziernika o godzinie 19.00 spotkają się wszystkie biegowe czarownice i kościotrupy, które pod osłoną nocy, przy blasku księżyca, będą mogły przebiec dystans o długości 4,2 km. Trasa będzie wiodła częściowo Wiślaną Trasą Rowerową, po której zawodnicy wchłonięci zostaną przez czeluścia Lasu Garnizonowego. Następnie swe oblicze ukaże Wam Dzieło Rogowe, przy którym spotkacie grudziądzkie upiory i straszydła. Przebiegniecie również oświetlonymi fragmentem korytarza grudziądzkiej Cytadeli, który jest na ogół omijany i nieznany mieszkańcom miasta. Halloween Run Grudziądz to nie musi być bieg do utraty tchu. To może być świetny sposób na spędzenie wesołego wieczoru w gronie przyjaciół. Przemierzając trasę truchtem, w przebraniach, wykorzystajcie ten czas na dobrą zabawę. Na mecie czekać będzie na Was ciepły poczęstunek oraz pamiątkowy medal. Event poprowadzi DJ 100BBE Artur.

📢📢📢📢📢📢📢📢
Jak przystało na zawody biegowe🏃 to muszą się pojawić nagrody 🎁 i właśnie nasz partner😍 Geotermia Grudziądz 😍 przygotowała 6 🎫voucherów dla zwycięzców:

za 1 🥇miejsce men🔟wejść na siłownie 🏋️‍♂️
za 1 🥇miejsce women🔟 wejść na basen 🏊‍♀️
za 2 🥈 miejsce men wejście na basen🏊‍♀️ dla dwóch osób po 2️⃣h
za 2 🥈 miejsce women wejście na basen🏊‍♀️dla dwóch osób po 2️⃣h
za 3 🥉miejsce men wejście na basen 🏊‍♀️dla dwóch osób po 2️⃣h
za 3 🥉miejsce women wejście na basen 🏊‍♀️dla dwóch osób po 2️⃣h

Dystans: 4,2 km

Data: Poniedziałek, 31 października 2022

Start biegu: 19:00 

Lokalizacja i Biuro zawodów: Góra Zamkowa, Grudziądz

Opłata startowa i zapisy: 50 zł do 23.10.2022, 60 zł od 24.10.2022 oraz w dniu biegu w przypadku wolnych miejsc (w dniu zawodów płatność tylko gotówką).  

Limit 200 osób.

Gwarantujemy pomiar czasu i pełne wyniki.

Nagrody: dla pierwszych trzech osób w kategorii kobiet i mężczyzn w postaci voucherów do strefy basenowej Geotermia Grudziądz

Do zobaczenia!

Zapisy

Rejestracja online jest zamknięta.

Lista

Regulamin

Regulamin biegu Halloween 2022

Regulamin

Profil trasy

ok. 4,2 km (1,7 km to scieżki leśne w lesie garnizonowym, a 2,4km scieżka rowerowa polbruk)

TrasaPlik .gpx
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×