Halloween Kids 2022

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Zoja Osypiuk Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-21
2 Kornel Osypiuk Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-21
3 Zuzanna Cerk Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-21
4 Mikołaj Hernik Rogóźno Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-21
5 Adam Hernik Rogóźno Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-21
6 Nikodem Jurek Rogóźno Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-21
7 Franek Hernik Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-21
8 Dominika Klimek Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-22
9 Jakub Klimek Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-22
10 Michał Pawski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-22
11 Mikołaj Pawski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-22
12 Dominik Andysz Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-22
13 Dominik Piekutowski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-22
14 Michał Kaniewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-22
15 Julia Kunke Grudziądz Parkran Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-22
16 Szymon Henzel Grudziadz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-22
17 Aleksandra Lasota Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-22
18 Lila Garbacka Kobylanka Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-22
19 Krystian Garbacki Kobylanka Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-22
20 Lena Celmer Kobylanka Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-22
21 Zuzanna Borkowska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-23
22 Luiza Rydzyńska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-23
23 Konstanty Andysz Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-23
24 Tymon Makowski Gruta Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-23
25 Zofia Zielecka Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-23
26 Maja Zielecka Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-23
27 Tomasz Drumowski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-23
28 Jakub Drumowski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-23
29 Konstancja Gollus Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-24
30 Bruno Supiński Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-24
31 Julia Kufel Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-24
32 Tymon Fiałkowski Grudziądz Klub Grudziadzkich Fit mam Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-24
33 Milan Krupski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-24
34 Mateusz Krupski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-24
35 Marta Górska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-24
36 Zuzanna Górska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-24
37 Jan Górski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-24
38 Elena Orzechowska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-24
39 Helena Szymanska Mełno Brak Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-25
40 Tymek Gębala Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-25
41 Amelia Gębala Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-25
42 Eryk Szczepański Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-25
43 Hubert Tepper Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-25
44 Pola Tepper Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-25
45 Janek Salamon Grudziadz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-26
46 Zuzanna Salamon Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-26
47 Franciszek Salamon Grudziadz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-26
48 Anna Kicerman Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-26
49 Piotr Kicerman Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-26
50 Alicja Talma Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-26
51 Kacper Noch Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-26
52 OLIWIA Kalinowska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-27
53 Julian Cybula Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-27
54 Matylda Cybula Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-27
55 Julian Szczutkowski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-27
56 Karol Szczutkowski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-27
57 Ksawery Szczutkowski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-27
58 Wiktor Gesek Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-27
59 Jakub Gesek Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-27
60 Gabryś Borkowski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-28
61 Julian Borkowski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-28
62 Inka Rulewska Grudziadz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-28
63 Iga Rulewska Grudziadz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-28
64 Łucja Rulewska Grudziadz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-28
65 Aleks Pudlewski Grudziadz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-28
66 Oskar Pudlewski Grudziadz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-28
67 Zofia Pudlewska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-28
68 Ksawery Banach Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-28
69 Leon Matuszewski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-29
70 Matvii Saviuk Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-29
71 Liliana Wilkowska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-29
72 Mark Prokopchuk Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-29
73 Karolina Frąckiewicz Grudziądz Volleystal Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-29
74 Szymon Ferenc Grudziądz Szkoła Podstawowa nr 8 w Grudziądzu Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-29
75 Paweł Ferenc Grudziądz Przedszkole Niebieska Kraina w Grudziądzu Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-29
76 Leon Swakowski Grudziadz Przedszkole Strzemiecin Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-30
77 Lena Swakowska Grudziadz SP 7 Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-30
78 Axel Sebastian Żłobiński Grudziądz Basketstal Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-30
79 Julia Podsiadła Brodnica Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-30
80 Eliza Huk Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-09-30
81 Dawid Kosikowski Bzowo Chłopcy [Brak opłaty] 2022-09-30
82 Pola Gołębiewska Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-10-01
83 Aleksander GOŁĘBIEWSKI Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-10-01
84 NATALIA BLANK Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-10-01
85 Tymoteusz Stopiński Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-10-01
86 Szymon Stopiński Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-10-01
87 Nikola Brzezińska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-10-01
88 Oskar Brzeziński Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-10-01
89 Natalia Barczak Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-10-02
90 Jan Barczak GRUDZIĄDZ Chłopcy [Brak opłaty] 2022-10-02
91 Jan Radtke Grudziądz Parkrun Grudziadz Chłopcy [Brak opłaty] 2022-10-02
92 Klaudia Cukrowska Węgrowo Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-10-03
93 Kamil Cukrowski Węgrowo Chłopcy [Brak opłaty] 2022-10-03
94 Olaf Dądelewski Węgrowo Chłopcy [Brak opłaty] 2022-10-03
95 Wojtek Szczepański Mełno Chłopcy [Brak opłaty] 2022-10-03
96 Anna Szczepańska Mełno Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-10-03
97 Alicja Zgardowska Boguszewo Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-10-03
98 Aleksandra Belka Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-10-04
99 Maria Banaszewska Czarne Dolne Dziewczynki [Brak opłaty] 2022-10-04
100 Eryk Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Chłopcy [Brak opłaty] 2022-10-31


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×