Amatorska Liga Biegowa

Ranking - Kategorie (10km)

Powrót

Zasady punktacji znajdują się w Regulaminie Ligi Biegowej 2022.

K16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Dominika Wenderska K16-29 1 1 1 3 - - - 3
2 2 Klaudia Stąsiek K16-29 2 - 4 5 - - - 6
3 3 Matylda Szewczak K16-29 - - 1 - - - - 1
4 4 Paulina Żuchowska K16-29 - - - 1 - - - 1
5 5 Oliwia Rusoń K16-29 - - - 2 - - - 2
6 6 Alicja Walczak K16-29 - - 2 - - - - 2
7 7 Dorota Zygadlewicz K16-29 - - 2 - - - - 2
8 8 Paulina Chojnacka K16-29 - - 3 - - - - 3
9 9 Anna Peplińska K16-29 - - 3 - - - - 3
10 10 Klaudia Rum K16-29 - - - 4 - - - 4
11 11 Anna Sójkowska K16-29 - - 5 6 - - - 5
12 12 Aleksandra Wicińska K16-29 - - 6 - - - - 6
13 13 Katarzyna Borolewska K16-29 - - - 7 - - - 7
14 14 Weronika Gardzielewska K16-29 - - 7 - - - - 7
15 15 Agata Kędziorska K16-29 - - 8 - - - - 8
16 16 Oliwia Strzelczyk K16-29 - - - 8 - - - 8
17 17 Natalia Chojnacka K16-29 - - 11 9 - - - 9
18 18 Karolina Purwin K16-29 - - 9 - - - - 9
19 19 Natalia Księżyk K16-29 - - 10 - - - - 10
20 20 Joanna Skorek K16-29 - - 12 - - - - 12


Do góry




K30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Michalina Migdalska K30-39 3 2 - 4 - - - 9
2 2 Natalia Mogiłko K30-39 1 - 1 - - - - 2
3 3 Aneta Wojas K30-39 - 1 - 2 - - - 3
4 4 Monika Gumienik K30-39 5 - - 5 - - - 10
5 5 Martyna Jakóbczyk K30-39 - - - 1 - - - 1
6 6 Agnieszka Maria Adamonis K30-39 - - 2 - - - - 2
7 7 Justyna Salwa K30-39 2 - - - - - - 2
8 8 Ewelina Derkowska K30-39 - - - 3 - - - 3
9 9 Agata Wojenko K30-39 - - 3 - - - - 3
10 10 Kinga Ronowska K30-39 - - 4 - - - - 4
11 11 Aleksandra Typa K30-39 4 - - - - - - 4
12 12 Żaneta Luda K30-39 - - 5 - - - - 5
13 13 Dominika Jabłońska K30-39 6 - - - - - - 6
14 14 Katarzyna Rumińska K30-39 - - 6 - - - - 6
15 15 Iwona Zająkała K30-39 - - - 6 - - - 6
16 16 Małgorzata Adamska K30-39 - - 7 - - - - 7
17 17 Barbara Wydrych K30-39 7 - - - - - - 7
18 18 Renata Zgardowska K30-39 - - 10 7 - - - 7
19 19 Iwona Grucza K30-39 - - 8 - - - - 8
20 20 Paulina Witkowska K30-39 - - - 8 - - - 8
21 21 Alina Gąsiorowska K30-39 - - - 9 - - - 9
22 22 Sylwia Osińska K30-39 - - 9 - - - - 9
23 23 Róża Kerner K30-39 - - - 10 - - - 10
24 24 Małgorzata Brodzińska K30-39 - - - 11 - - - 11
25 25 Agnieszka Magdowska K30-39 - - 11 - - - - 11
26 26 Małgorzata Kalisz K30-39 - - 12 - - - - 12
27 27 Anna Falkowska K30-39 - - 13 - - - - 13
28 28 Natalia Raciniewska K30-39 - - 14 - - - - 14
29 29 Katarzyna Morczyńska K30-39 - - 15 - - - - 15
30 30 Milena Latos K30-39 - - 16 - - - - 16
31 31 Dagmara Jagła K30-39 - - 17 - - - - 17
32 32 Magdalena Polińska K30-39 - - 18 - - - - 18
33 33 Paulina Drzewińska K30-39 - - 19 - - - - 19
34 34 Justyna Kornacka K30-39 - - 20 - - - - 20
35 35 Monika Miedzianowska K30-39 - - 21 - - - - 21
36 36 Kinga Sadowska K30-39 - - 22 - - - - 22
37 37 Natalia Tepper-Bartkowska K30-39 - - 23 - - - - 23
38 38 Karolina Kozłowska K30-39 - - 24 - - - - 24
39 39 Roksana Grodek K30-39 - - 25 - - - - 25
40 40 Joanna Gołębiowska K30-39 - - 26 - - - - 26
41 41 PAULINA WISNIEWSKA K30-39 - - 27 - - - - 27
42 42 Agnieszka Świątek K30-39 - - 28 - - - - 28


Do góry




K40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Dagmara Krefta K40-49 3 1 6 3 - - - 7
2 2 Wioletta Macioszek K40-49 10 4 18 10 - - - 24
3 3 Magda Sikorska K40-49 2 - 4 - - - - 6
4 4 Anna Gurzyńska K40-49 - 2 11 - - - - 13
5 5 Sylwia Urbanek K40-49 - 3 13 - - - - 16
6 6 Katarzyna Chojnacka K40-49 - 5 - 15 - - - 20
7 7 Danuta Makowska K40-49 - - - 1 - - - 1
8 8 Arleta Meloch K40-49 - - 1 - - - - 1
9 9 JULITA ŻUKOTYŃSKA K40-49 1 - - - - - - 1
10 10 Dorota Gałuszka K40-49 - - 2 2 - - - 2
11 11 Monika Nakonieczna K40-49 - - 3 4 - - - 3
12 12 Katarzyna Wojnowska K40-49 4 - - - - - - 4
13 13 Ewa Jurczyk K40-49 - - 5 - - - - 5
14 14 Anna Łucka K40-49 - - - 5 - - - 5
15 15 Joanna Sobczyk K40-49 5 - - - - - - 5
16 16 Anna Bernaciak K40-49 - - - 6 - - - 6
17 17 Ania Łęgowska K40-49 6 - - - - - - 6
18 18 Joanna Jaszka K40-49 7 - - - - - - 7
19 19 Anna Kuźma K40-49 - - 7 - - - - 7
20 20 Anna Walczak K40-49 - - 12 7 - - - 7
21 21 Aleksandra Boniecka K40-49 - - 8 - - - - 8
22 22 Anna Markowska K40-49 - - 10 8 - - - 8
23 23 Gabriela Sławska K40-49 8 - - - - - - 8
24 24 Anna Dembińska K40-49 9 - - - - - - 9
25 25 Izabela Nowacka K40-49 - - 17 9 - - - 9
26 26 Sylwia Rutkowska K40-49 - - 9 - - - - 9
27 27 Daria Bunk K40-49 11 - - - - - - 11
28 28 Ewa Chmura K40-49 - - 20 11 - - - 11
29 29 Anna Trojanowska K40-49 - - - 12 - - - 12
30 30 Agnieszka Lachowicz K40-49 - - 24 13 - - - 13
31 31 Dorota Józefiak K40-49 - - - 14 - - - 14
32 32 JUSTYNA PIOTROWSKA K40-49 - - 14 - - - - 14
33 33 Dagmara Jagła K40-49 - - 15 - - - - 15
34 34 Agnieszka Jolkowska K40-49 - - 16 - - - - 16
35 35 Sylwia GESEK K40-49 - - 19 - - - - 19
36 36 Aldona Wydrzyńska K40-49 - - 21 - - - - 21
37 37 Justyna Chudek K40-49 - - 22 - - - - 22
38 38 MAGDALENA HAUSMAN K40-49 - - 23 - - - - 23
39 39 Magdalena Zastawna K40-49 - - 25 - - - - 25
40 40 Monika Banaszewska K40-49 - - 26 - - - - 26
41 41 Daria Piernicka K40-49 - - 27 - - - - 27
42 42 Tatiana Nowicka K40-49 - - 28 - - - - 28
43 43 Renata Zakrzewska K40-49 - - 29 - - - - 29
44 44 Izabela Wysocka K40-49 - - 30 - - - - 30
45 45 Beata Długońska K40-49 - - 31 - - - - 31
46 46 Małgorzata Wodtke K40-49 - - 32 - - - - 32
47 47 Monika Grubba K40-49 - - 33 - - - - 33
48 48 Dalka Dalka K40-49 - - 34 - - - - 34
49 49 Alicja Łazarska K40-49 - - 35 - - - - 35


Do góry




K50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Marzena Mączewska K50-59 1 - 2 1 - - - 2
2 2 GRAŻYNA JASZCZERSKA K50-59 - - 1 - - - - 1
3 3 Teresa Bober K50-59 - - - 2 - - - 2
4 4 Magda Jodko K50-59 2 - - - - - - 2
5 5 BEATA KĘDZIORSKA K50-59 - - 8 3 - - - 3
6 6 Anita Rodzińska K50-59 - - 3 - - - - 3
7 7 Mirka Osuch K50-59 - - 4 - - - - 4
8 8 Kamila Wiśniewska K50-59 - - 5 - - - - 5
9 9 Beata Kraińska K50-59 - - 6 - - - - 6
10 10 Małgorzata Olińska K50-59 - - 7 - - - - 7


Do góry




K60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Grażyna Tobolska K60+ 1 1 3 - - - - 5
2 2 Bernadeta Mandosik K60+ - - 1 - - - - 1
3 3 JOLANTA ŚWITAŁA K60+ - - 2 - - - - 2


Do góry




M16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Łukasz Kałdowski M16-29 2 1 - 5 - - - 8
2 2 Marcin Kuchczyński M16-29 5 6 5 - - - - 16
3 3 Tomasz Dobek M16-29 4 5 - 10 - - - 19
4 4 Kacper Arendt M16-29 1 - - 1 - - - 2
5 5 Błażej Mrówczyński M16-29 3 2 - - - - - 5
6 6 Bartosz Bukowski M16-29 - 3 4 7 - - - 7
7 7 Jakub Jabłoński M16-29 - 4 6 9 - - - 10
8 8 Krzysztof Granica M16-29 6 - 17 12 - - - 18
9 9 Paweł Jaszczerski M16-29 - - 1 - - - - 1
10 10 Szymon Reetz M16-29 - - 1 - - - - 1
11 11 Paweł Kacała M16-29 - - 2 - - - - 2
12 12 Aleksander Siebert M16-29 - - 2 - - - - 2
13 13 Damian Wiśniewski M16-29 - - - 2 - - - 2
14 14 Piotr Mielnik M16-29 - - 3 - - - - 3
15 15 Bartosz Rusoń M16-29 - - - 3 - - - 3
16 16 Grzegorz Strzelecki M16-29 - - 3 - - - - 3
17 17 Bartłomiej Cerski M16-29 - - 4 - - - - 4
18 18 Mateusz Szczepański M16-29 - - - 4 - - - 4
19 19 Wiktor Czajkowski M16-29 - - 5 - - - - 5
20 20 Piotr Kopczyński M16-29 - - - 6 - - - 6
21 21 Marcin Daniszewski M16-29 7 - - - - - - 7
22 22 Damian Karasek M16-29 - - 7 - - - - 7
23 23 Wojciech Bukowski M16-29 - - - 8 - - - 8
24 24 DYLAN Ostrzyżek M16-29 - - 8 - - - - 8
25 25 Michał Kęska M16-29 - - 9 - - - - 9
26 26 Damian Grzędzicki M16-29 - - 10 - - - - 10
27 27 Adam Kwiatkowski M16-29 - - 11 - - - - 11
28 28 Bartosz Pawlicki M16-29 - - - 11 - - - 11
29 29 Radosław Majewski M16-29 - - 12 - - - - 12
30 30 Jahangir Kazakov M16-29 - - 13 - - - - 13
31 31 Patryk Majewski M16-29 - - 14 - - - - 14
32 32 Arkadiusz Stachulski M16-29 - - 15 - - - - 15
33 33 Marcin Czepiel M16-29 - - 16 - - - - 16
34 34 Emilian Kotecki M16-29 - - 18 - - - - 18
35 35 Dawid Winkowski M16-29 - - 19 - - - - 19
36 36 Mateusz Malinowski M16-29 - - 20 - - - - 20


Do góry




M30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Mateusz Ronowski M30-39 1 1 3 2 - - - 4
2 2 Mateusz Jurek M30-39 3 4 11 8 - - - 15
3 3 PAWEŁ SZARSZEWSKI M30-39 2 3 22 - - - - 27
4 4 Szymon Niewadzi M30-39 10 6 - 13 - - - 29
5 5 Tomasz Krawczyszyn M30-39 7 5 20 - - - - 32
6 6 Szymon Zimecki M30-39 16 8 43 17 - - - 41
7 7 Bartłomiej Koprowski M30-39 15 9 48 19 - - - 43
8 8 Bartosz Podsiadły M30-39 12 7 42 - - - - 61
9 9 Przemysław Kakowski M30-39 18 11 63 - - - - 92
10 10 Łukasz Serocki M30-39 9 - 21 14 - - - 23
11 11 Tomasz Kujawski M30-39 - 10 41 20 - - - 30
12 12 Marcin Jędrak M30-39 11 - 36 - - - - 47
13 13 MARIUSZ WOJDYLO M30-39 - - 1 1 - - - 1
14 14 Maciej Krasnodębski M30-39 - 2 - - - - - 2
15 15 Grzegorz Pietryka M30-39 - - 2 - - - - 2
16 16 Tomasz Kochański M30-39 - - 4 3 - - - 3
17 17 Tomasz Banach M30-39 - - - 4 - - - 4
18 18 Adi Pe M30-39 4 - - - - - - 4
19 19 Piotr Winiarek M30-39 5 - - - - - - 5
20 20 Mariusz Ziółkowski M30-39 - - 5 5 - - - 5
21 21 Robert Dyjach M30-39 - - 6 - - - - 6
22 22 Mateusz Miernik M30-39 6 - - - - - - 6
23 23 Dawid Zimliński M30-39 - - 9 6 - - - 6
24 24 TOBIASZ KOCHALSKI M30-39 - - - 7 - - - 7
25 25 Jakub Krzeszewski M30-39 - - 7 - - - - 7
26 26 Krzysztof Buczkowski M30-39 - - 8 - - - - 8
27 27 Paweł Kawałkowski M30-39 8 - - - - - - 8
28 28 Grzegorz Wichowski M30-39 - - - 9 - - - 9
29 29 Paweł Licznerski M30-39 - - - 10 - - - 10
30 30 Krzysztof Nowacki M30-39 - - 10 - - - - 10
31 31 Łukasz Góras M30-39 - - 24 11 - - - 11
32 32 Jarosław Cieszyński M30-39 - - - 12 - - - 12
33 33 Tomasz Dejewski M30-39 - - 12 - - - - 12
34 34 Tomasz Kisicki M30-39 13 - - - - - - 13
35 35 Paweł Zakrzewski M30-39 - - 13 - - - - 13
36 36 Dariusz Gumienik M30-39 14 - - - - - - 14
37 37 Łukasz Nakonieczny M30-39 - - 14 - - - - 14
38 38 Karol Maćkiewicz M30-39 - - - 15 - - - 15
39 39 Bartosz Zieliński M30-39 - - 15 - - - - 15
40 40 Janusz Michałkowski M30-39 - - 38 16 - - - 16
41 41 Artur Wrzeciono M30-39 - - 16 - - - - 16
42 42 Tomasz Kilkowski M30-39 - - 17 - - - - 17
43 43 Lukasz Stramek M30-39 17 - - - - - - 17
44 44 KAMIL GRACZYK M30-39 - - 18 - - - - 18
45 45 Piotr Krajewski M30-39 - - 56 18 - - - 18
46 46 Mariusz Borkowski M30-39 - - 19 - - - - 19
47 47 Mateusz Nowiński M30-39 - - 59 21 - - - 21
48 48 Michał Niewiadomski M30-39 - - 23 - - - - 23
49 49 Karol Orłowski M30-39 - - 25 - - - - 25
50 50 Cezary Gozdek M30-39 - - 26 - - - - 26
51 51 Rafał Kęska M30-39 - - 27 - - - - 27
52 52 Michał Staszewski M30-39 - - 28 - - - - 28
53 53 Jarosław Fałkowski M30-39 - - 29 - - - - 29
54 54 Łukasz Klimek M30-39 - - 30 - - - - 30
55 55 Bogdan Grzebieniewski M30-39 - - 31 - - - - 31
56 56 Piotr Goliński M30-39 - - 32 - - - - 32
57 57 Karol Wiśniewski M30-39 - - 33 - - - - 33
58 58 Tomasz Jaruszewski M30-39 - - 34 - - - - 34
59 59 Jewgienij Adamonis M30-39 - - 35 - - - - 35
60 60 Piotr Gesek M30-39 - - 37 - - - - 37
61 61 Kamil Matyjasik M30-39 - - 39 - - - - 39
62 62 Rafał Krośnicki M30-39 - - 40 - - - - 40
63 63 Mateusz Pawłowski M30-39 - - 44 - - - - 44
64 64 Tomasz Cerk M30-39 - - 45 - - - - 45
65 65 Sebastian Grucza M30-39 - - 46 - - - - 46
66 66 Mariusz Bartoś M30-39 - - 47 - - - - 47
67 67 Michał Owczarczyk M30-39 - - 49 - - - - 49
68 68 Tomasz Kalisz M30-39 - - 50 - - - - 50
69 69 Sebastian Kocaja M30-39 - - 51 - - - - 51
70 70 Marcin Gajewski M30-39 - - 52 - - - - 52
71 71 Dawid Mykaj M30-39 - - 53 - - - - 53
72 72 Patryk Jabłoński M30-39 - - 54 - - - - 54
73 73 Radosław Wachowiak M30-39 - - 55 - - - - 55
74 74 Przemysław Moskal M30-39 - - 57 - - - - 57
75 75 Adam Stawicki M30-39 - - 58 - - - - 58
76 76 Karol Piernicki M30-39 - - 60 - - - - 60
77 77 Krzysztof Niedbalski M30-39 - - 61 - - - - 61
78 78 Mariusz Bartkowski M30-39 - - 62 - - - - 62
79 79 Łukasz Wilkowski M30-39 - - 64 - - - - 64


Do góry




M40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Dariusz Gąsiorowski M40-49 1 1 5 2 - - - 4
2 2 Damian Grubich M40-49 2 3 9 - - - - 14
3 3 Marcin Kulpa M40-49 9 4 10 7 - - - 20
4 4 Piotr Grubba M40-49 12 9 17 9 - - - 30
5 5 Sławomir Turowski M40-49 13 13 33 17 - - - 43
6 6 Tomasz Szynkielewicz M40-49 17 14 59 25 - - - 56
7 7 Michał Winiarski M40-49 15 10 32 - - - - 57
8 8 Michał Banaszewski M40-49 16 12 56 - - - - 84
9 9 Michał Majka M40-49 - 6 11 - - - - 17
10 10 Andrzej Chojnacki M40-49 - 7 - 16 - - - 23
11 11 Mariusz Krzyżykowski M40-49 11 - 21 13 - - - 24
12 12 Piotr Okoński M40-49 14 11 - - - - - 25
13 13 Tomasz Laskowski M40-49 - 5 22 - - - - 27
14 14 Sebastian Sikorski M40-49 10 - 29 - - - - 39
15 15 Robert Litwiński M40-49 - - 2 1 - - - 1
16 16 Łukasz Szparło M40-49 - - 1 - - - - 1
17 17 Paweł Zdrojewski M40-49 - 2 - - - - - 2
18 18 Piotr Nawrot M40-49 - - 3 - - - - 3
19 19 Radosław Szyszka M40-49 3 - - - - - - 3
20 20 Sebastian Trzciński M40-49 - - 8 3 - - - 3
21 21 Tomasz Kunke M40-49 4 - - - - - - 4
22 22 Marian Łazarski M40-49 - - 4 - - - - 4
23 23 Damian Matuszak M40-49 - - - 4 - - - 4
24 24 Tomasz Łazarski M40-49 - - - 5 - - - 5
25 25 Wojciech Pless M40-49 5 - - - - - - 5
26 26 Roman Wernik M40-49 - - - 6 - - - 6
27 27 Tomasz Wróblewski M40-49 6 - - - - - - 6
28 28 Marcin Zygmunt M40-49 - - 6 - - - - 6
29 29 Jacek Pawlik M40-49 - - 7 - - - - 7
30 30 Cezary Wojnowski M40-49 7 - - - - - - 7
31 31 SZYMON JAGIELSKI M40-49 - - - 8 - - - 8
32 32 Marcin Pożywiłko M40-49 8 - - - - - - 8
33 33 Tomasz Zimmermann M40-49 - 8 - - - - - 8
34 34 Sebastian Nowacki M40-49 - - - 10 - - - 10
35 35 Michał Jankowski M40-49 - - 15 11 - - - 11
36 36 Michał Kleczkowski M40-49 - - 20 12 - - - 12
37 37 Seweryn Wolczynski M40-49 - - 12 - - - - 12
38 38 Piotr Treichel M40-49 - - 13 - - - - 13
39 39 Leszek Jezierski M40-49 - - 14 - - - - 14
40 40 Mariusz Mroziński M40-49 - - - 14 - - - 14
41 41 Jacek Walczak M40-49 - - 50 15 - - - 15
42 42 Piotr Dereszewski M40-49 - - 16 - - - - 16
43 43 Marcin Cieszyński M40-49 - - - 18 - - - 18
44 44 Bartosz Wajda M40-49 18 - - - - - - 18
45 45 Tomasz WOJTACKI M40-49 - - 18 - - - - 18
46 46 Tomasz Chmura M40-49 - - 34 19 - - - 19
47 47 Rafał Jasiński M40-49 - - 19 - - - - 19
48 48 Tomasz Langowski M40-49 - - 28 20 - - - 20
49 49 Jerzy Groch M40-49 - - 35 21 - - - 21
50 50 Tomasz Krzyżykowski M40-49 - - 43 22 - - - 22
51 51 Dawid Staszewski M40-49 - - 23 - - - - 23
52 52 Robert Ziętarski M40-49 - - - 23 - - - 23
53 53 Robert Brdak M40-49 - - 24 - - - - 24
54 54 Nikodem Łuczak M40-49 - - - 24 - - - 24
55 55 Ariel Kornacki M40-49 - - 25 - - - - 25
56 56 Norbert Miedzianowski M40-49 - - 26 - - - - 26
57 57 Paweł Szydzik M40-49 - - 55 26 - - - 26
58 58 Piotr Zura M40-49 - - 27 - - - - 27
59 59 WOJCIECH URBAŃSKI M40-49 - - 30 - - - - 30
60 60 Denis Tomaszewski M40-49 - - 31 - - - - 31
61 61 Andrzej Rutkowski M40-49 - - 36 - - - - 36
62 62 Szymon Łakomy M40-49 - - 37 - - - - 37
63 63 Miłosław Gębka M40-49 - - 38 - - - - 38
64 64 Jacek Rachoń M40-49 - - 39 - - - - 39
65 65 Bartosz Łagoda M40-49 - - 40 - - - - 40
66 66 DARIUSZ JEGIERSKI M40-49 - - 41 - - - - 41
67 67 Krzysztof Michałowski M40-49 - - 42 - - - - 42
68 68 MIROSŁAW ZABORSKI M40-49 - - 44 - - - - 44
69 69 Janusz Kempa M40-49 - - 45 - - - - 45
70 70 Michał Kaniecki M40-49 - - 46 - - - - 46
71 71 Karol Szewczyk M40-49 - - 47 - - - - 47
72 72 Michał Lewandowski M40-49 - - 48 - - - - 48
73 73 Jacek Szewczak M40-49 - - 49 - - - - 49
74 74 Andrzej Pawłowski M40-49 - - 51 - - - - 51
75 75 Sebastian Kaczmarek M40-49 - - 52 - - - - 52
76 76 Marcin Gratowski M40-49 - - 53 - - - - 53
77 77 Karol Siódmiak M40-49 - - 54 - - - - 54
78 78 Piotr Cąbrowska M40-49 - - 57 - - - - 57
79 79 Robert Loryński M40-49 - - 58 - - - - 58
80 80 Michał Olszewski M40-49 - - 60 - - - - 60
81 81 Michał Wodtke M40-49 - - 61 - - - - 61
82 82 Maciej Czajkowski M40-49 - - 62 - - - - 62
83 83 Marek Tobolski M40-49 - - 63 - - - - 63


Do góry




M50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Dariusz Jędrzejczak M50-59 2 1 1 1 - - - 4
2 2 Krzysztof Jakóbczyk M50-59 4 2 5 3 - - - 9
3 3 Paweł Szulc M50-59 6 3 9 - - - - 18
4 4 Sławomir Pulkowski M50-59 5 - - 7 - - - 12
5 5 Dariusz Aniszewski M50-59 - 4 11 - - - - 15
6 6 Maciej Modrak M50-59 8 - 12 12 - - - 20
7 7 Roman Górecki M50-59 1 - - - - - - 1
8 8 EDMUND DĄBROWSKI M50-59 - - 2 - - - - 2
9 9 Zbigniew Serocki M50-59 - - - 2 - - - 2
10 10 Krzysztof Kawałkowski M50-59 3 - - - - - - 3
11 11 Tomasz Markowski M50-59 - - 3 - - - - 3
12 12 Tadeusz DULSKI M50-59 - - - 4 - - - 4
13 13 Wojciech Okleja M50-59 - - 4 - - - - 4
14 14 Piotr Janowski M50-59 - - - 5 - - - 5
15 15 Krzysztof Grodek M50-59 - - 6 - - - - 6
16 16 KAZIMIERZ Romański M50-59 - - - 6 - - - 6
17 17 Ryszard Bartosiak M50-59 7 - - - - - - 7
18 18 Waldemar Derkowski M50-59 - - 7 - - - - 7
19 19 Mirosław Mejka M50-59 - - 8 8 - - - 8
20 20 Janusz Gronek M50-59 - - - 9 - - - 9
21 21 JAN URBAŃSKI M50-59 9 - - - - - - 9
22 22 Zdzisław Bartkowski M50-59 - - 10 - - - - 10
23 23 Janusz Lis M50-59 - - - 10 - - - 10
24 24 Bartosz Roman M50-59 10 - - - - - - 10
25 25 Bartłomiej Kawski M50-59 - - - 11 - - - 11
26 26 Marek Kędziorski M50-59 - - 16 13 - - - 13
27 27 Rafał Zbrzeźny M50-59 - - 13 - - - - 13
28 28 Roman Kęsik M50-59 - - 14 - - - - 14
29 29 Piotr Chudziński M50-59 - - 15 - - - - 15
30 30 Dariusz Wszelak M50-59 - - 17 - - - - 17
31 31 Marek Szyrsz M50-59 - - 18 - - - - 18
32 32 JANUSZ JAWORSKI M50-59 - - 19 - - - - 19
33 33 Piotr Deka M50-59 - - 20 - - - - 20
34 34 Grzegorz Szytniewski M50-59 - - 21 - - - - 21
35 35 Marek Helak M50-59 - - 22 - - - - 22
36 36 Cezary Santysiak M50-59 - - 23 - - - - 23


Do góry




M60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Józef Szatkowski M60+ 1 1 3 2 - - - 4
2 2 Janusz Gołębiewski M60+ 2 2 5 1 - - - 5
3 3 Andrzej Mączewski M60+ 4 - 7 3 - - - 7
4 4 Mieczysław Cysewski M60+ - 3 8 - - - - 11
5 5 Jurek Olkowski M60+ - - 1 - - - - 1
6 6 Andrzej Łukomski M60+ - - 2 - - - - 2
7 7 Piotr Bajorek M60+ 3 - - - - - - 3
8 8 Grzegorz Niedbalski M60+ - - 4 - - - - 4
9 9 Roman Świtała M60+ - - - 4 - - - 4
10 10 Kazimierz Budzik M60+ - - 10 5 - - - 5
11 11 Jerzy Mandosik M60+ - - 6 - - - - 6
12 12 Marek Matczyński M60+ - - - 6 - - - 6
13 13 Andrzej Lenkiewicz M60+ - - - 7 - - - 7
14 14 Józek Rumocki M60+ - - 11 8 - - - 8
15 15 ROMAN JANIK M60+ - - 9 - - - - 9
16 16 Bogdan Pietruszewski M60+ - - 13 9 - - - 9
17 17 Mariusz Szygowski M60+ - - 12 - - - - 12


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×