Amatorska Liga Biegowa

Ranking - Kategorie (10km)

Powrót

Zasady punktacji znajdują się w Regulaminie Ligi Biegowej 2022.

K16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 DOMINIKA WENDERSKA K16-29 1 1 - - - - - 2
2 2 Klaudia Stąsiek K16-29 2 - - - - - - 2


Do góry




K30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Michalina Migdalska K30-39 3 2 - - - - - 5
2 2 Aneta Wojas K30-39 - 1 - - - - - 1
3 3 Natalia Mogiłko K30-39 1 - - - - - - 1
4 4 Justyna Salwa K30-39 2 - - - - - - 2
5 5 Aleksandra Typa K30-39 4 - - - - - - 4
6 6 Monika Gumienik K30-39 5 - - - - - - 5
7 7 Dominika Jabłońska K30-39 6 - - - - - - 6
8 8 Barbara Wydrych K30-39 7 - - - - - - 7


Do góry




K40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Dagmara Krefta K40-49 3 1 - - - - - 4
2 2 Wioletta Macioszek K40-49 10 4 - - - - - 14
3 3 JULITA ŻUKOTYŃSKA K40-49 1 - - - - - - 1
4 4 Magda Sikorska K40-49 2 - - - - - - 2
5 5 Anna Gurzyńska K40-49 - 2 - - - - - 2
6 6 Sylwia Urbanek K40-49 - 3 - - - - - 3
7 7 Katarzyna Wojnowska K40-49 4 - - - - - - 4
8 8 Joanna Sobczyk K40-49 5 - - - - - - 5
9 9 Katarzyna Chojnacka K40-49 - 5 - - - - - 5
10 10 Ania Łęgowska K40-49 6 - - - - - - 6
11 11 Joanna Jaszka K40-49 7 - - - - - - 7
12 12 Gabriela Sławska K40-49 8 - - - - - - 8
13 13 Anna Dembińska K40-49 9 - - - - - - 9
14 14 Daria Bunk K40-49 11 - - - - - - 11


Do góry




K50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Marzena Mączewska K50-59 1 - - - - - - 1
2 2 Magda Jodko K50-59 2 - - - - - - 2


Do góry




K60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Grażyna Tobolska K60+ 1 1 - - - - - 2


Do góry




M16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Łukasz Kałdowski M16-29 2 1 - - - - - 3
2 2 Błażej Mrówczyński M16-29 3 2 - - - - - 5
3 3 Tomasz Dobek M16-29 4 5 - - - - - 9
4 4 Marcin Kuchczyński M16-29 5 6 - - - - - 11
5 5 Kacper Arendt M16-29 1 - - - - - - 1
6 6 Bartosz Bukowski M16-29 - 3 - - - - - 3
7 7 Jakub Jabłoński M16-29 - 4 - - - - - 4
8 8 Krzysztof Granica M16-29 6 - - - - - - 6
9 9 Marcin Daniszewski M16-29 7 - - - - - - 7


Do góry




M30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Mateusz Ronowski M30-39 1 1 - - - - - 2
2 2 PAWEŁ SZARSZEWSKI M30-39 2 3 - - - - - 5
3 3 Mateusz Jurek M30-39 3 4 - - - - - 7
4 4 Tomasz Krawczyszyn M30-39 7 5 - - - - - 12
5 5 Szymon Niewadzi M30-39 10 6 - - - - - 16
6 6 Bartosz Podsiadły M30-39 12 7 - - - - - 19
7 7 Szymon Zimecki M30-39 16 8 - - - - - 24
8 8 Bartłomiej Koprowski M30-39 15 9 - - - - - 24
9 9 Przemysław Kakowski M30-39 18 11 - - - - - 29
10 10 Maciej Krasnodębski M30-39 - 2 - - - - - 2
11 11 Adi Pe M30-39 4 - - - - - - 4
12 12 Piotr Winiarek M30-39 5 - - - - - - 5
13 13 Mateusz Miernik M30-39 6 - - - - - - 6
14 14 Paweł Kawałkowski M30-39 8 - - - - - - 8
15 15 Łukasz Serocki M30-39 9 - - - - - - 9
16 16 Marcin Jędrak M30-39 11 - - - - - - 11
17 17 Tomasz Kujawski M30-39 - 10 - - - - - 10
18 18 Tomasz Kisicki M30-39 13 - - - - - - 13
19 19 Dariusz Gumienik M30-39 14 - - - - - - 14
20 20 Lukasz Stramek M30-39 17 - - - - - - 17


Do góry




M40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Dariusz Gąsiorowski M40-49 1 1 - - - - - 2
2 2 Damian Grubich M40-49 2 3 - - - - - 5
3 3 Marcin Kulpa M40-49 9 4 - - - - - 13
4 4 Piotr Grubba M40-49 12 9 - - - - - 21
5 5 Sławomir Turowski M40-49 13 13 - - - - - 26
6 6 Michał Winiarski M40-49 15 10 - - - - - 25
7 7 Piotr Okoński M40-49 14 11 - - - - - 25
8 8 Michał Banaszewski M40-49 16 12 - - - - - 28
9 9 Tomasz Szynkielewicz M40-49 17 14 - - - - - 31
10 10 Paweł Zdrojewski M40-49 - 2 - - - - - 2
11 11 Radosław Szyszka M40-49 3 - - - - - - 3
12 12 Tomasz Kunke M40-49 4 - - - - - - 4
13 13 Tomasz Laskowski M40-49 - 5 - - - - - 5
14 14 Wojciech Pless M40-49 5 - - - - - - 5
15 15 Michał Majka M40-49 - 6 - - - - - 6
16 16 Tomasz Wróblewski M40-49 6 - - - - - - 6
17 17 Andrzej Chojnacki M40-49 - 7 - - - - - 7
18 18 Tomasz Zimmermann M40-49 - 8 - - - - - 8
19 19 Cezary Wojnowski M40-49 7 - - - - - - 7
20 20 Marcin Pożywiłko M40-49 8 - - - - - - 8
21 21 Sebastian Sikorski M40-49 10 - - - - - - 10
22 22 Mariusz Krzyżykowski M40-49 11 - - - - - - 11
23 23 Bartosz Wajda M40-49 18 - - - - - - 18


Do góry




M50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Dariusz Jędrzejczak M50-59 2 1 - - - - - 3
2 2 Krzysztof Jakóbczyk M50-59 4 2 - - - - - 6
3 3 Paweł Szulc M50-59 6 3 - - - - - 9
4 4 Roman Górecki M50-59 1 - - - - - - 1
5 5 Krzysztof Kawałkowski M50-59 3 - - - - - - 3
6 6 Sławomir Pulkowski M50-59 5 - - - - - - 5
7 7 Dariusz Aniszewski M50-59 - 4 - - - - - 4
8 8 Ryszard Bartosiak M50-59 7 - - - - - - 7
9 9 Maciej Modrak M50-59 8 - - - - - - 8
10 10 JAN URBAŃSKI M50-59 9 - - - - - - 9
11 11 Bartosz Roman M50-59 10 - - - - - - 10


Do góry




M60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Józef Szatkowski M60+ 1 1 - - - - - 2
2 2 Janusz Gołębiewski M60+ 2 2 - - - - - 4
3 3 Mieczysław Cysewski M60+ - 3 - - - - - 3
4 4 Piotr Bajorek M60+ 3 - - - - - - 3
5 5 Andrzej Mączewski M60+ 4 - - - - - - 4


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×