Amatorska Liga Biegowa

Ranking - Kategorie (10km)

Powrót

Zasady punktacji znajdują się w Regulaminie Ligi Biegowej 2022.

K16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 - Oliwia Rusoń K16-29 - - - 2 - 3 2 7
2 - Paulina Żuchowska K16-29 - - - 1 - 1 - 2
3 - Klaudia Stąsiek K16-29 2 - 4 5 - - - 6
4 - Matylda Szewczak K16-29 - - 1 - - - - 1
5 - Dorota Zygadlewicz K16-29 - - 2 - - - - 2
6 - Paulina Chojnacka K16-29 - - 3 - - - - 3
7 - Anna Peplińska K16-29 - - 3 - - - - 3
8 - Klaudia Rum K16-29 - - - 4 - - - 4
9 - Anna Sójkowska K16-29 - - 5 6 - - - 5
10 - Aleksandra Wicińska K16-29 - - 6 - - - - 6
11 - Katarzyna Borolewska K16-29 - - - 7 - - - 7
12 - Weronika Gardzielewska K16-29 - - 7 - - - - 7
13 - Agata Kędziorska K16-29 - - 8 - - - - 8
14 - Oliwia Strzelczyk K16-29 - - - 8 - - - 8
15 - Natalia Chojnacka K16-29 - - 11 9 - - - 9
16 - Karolina Purwin K16-29 - - 9 - - - - 9
17 - Natalia Księżyk K16-29 - - 10 - - - - 10
18 - Joanna Skorek K16-29 - - 12 - - - - 12


Do góry




K30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Michalina Migdalska K30-39 3 2 - 4 1 2 3 12
2 2 Monika Gumienik K30-39 5 - - 5 2 5 4 21
3 - Natalia Mogiłko K30-39 1 - 1 - - 1 - 3
4 - Aneta Wojas K30-39 - 1 - 2 - - 1 4
5 - Karolina Albekier K30-39 - - - - - 8 5 13
6 - Iwona Grucza K30-39 - - 8 - - 6 - 14
7 - Martyna Jakóbczyk K30-39 - - - 1 - - - 1
8 - Agnieszka Maria Adamonis K30-39 - - 2 - - - - 2
9 - Justyna Salwa K30-39 2 - - - - - - 2
10 - Marzena Olińska K30-39 - - - - - - 2 2
11 - Ewelina Derkowska K30-39 - - - 3 - - - 3
12 - Monika Gordon K30-39 - - - - 3 - - 3
13 - Marta Miraszewska K30-39 - - - - - 3 - 3
14 - Justyna Frela K30-39 - - - - 4 - - 4
15 - Kinga Ronowska K30-39 - - 4 - - - - 4
16 - Aleksandra Typa K30-39 4 - - - - - - 4
17 - Wioletta Wardulińska K30-39 - - - - - 4 - 4
18 - Żaneta Luda K30-39 - - 5 - - - - 5
19 - Dominika Jabłońska K30-39 6 - - - - - - 6
20 - Katarzyna Rumińska K30-39 - - 6 - - - - 6
21 - Iwona Zająkała K30-39 - - - 6 - - - 6
22 - Małgorzata Adamska K30-39 - - 7 - - - - 7
23 - Barbara Wydrych K30-39 7 - - - - - - 7
24 - Renata Zgardowska K30-39 - - 10 7 - - - 7
25 - Natalia Ziółkowska K30-39 - - - - - 7 - 7
26 - Paulina Witkowska K30-39 - - - 8 - - - 8
27 - Alina Gąsiorowska K30-39 - - - 9 - - - 9
28 - Sylwia Osińska K30-39 - - 9 - - - - 9
29 - Natalia Wiśniewska-Jaworska K30-39 - - - - - 9 - 9
30 - Róża Kerner K30-39 - - - 10 - - - 10
31 - Małgorzata Brodzińska K30-39 - - - 11 - - - 11
32 - Agnieszka Magdowska K30-39 - - 11 - - - - 11
33 - Małgorzata Kalisz K30-39 - - 12 - - - - 12
34 - Anna Falkowska K30-39 - - 13 - - - - 13
35 - Natalia Raciniewska K30-39 - - 14 - - - - 14
36 - Katarzyna Morczyńska K30-39 - - 15 - - - - 15
37 - Milena Latos K30-39 - - 16 - - - - 16
38 - Dagmara Jagła K30-39 - - 17 - - - - 17
39 - Magdalena Polińska K30-39 - - 18 - - - - 18
40 - Paulina Drzewińska K30-39 - - 19 - - - - 19
41 - Justyna Kornacka K30-39 - - 20 - - - - 20
42 - Monika Miedzianowska K30-39 - - 21 - - - - 21
43 - Kinga Sadowska K30-39 - - 22 - - - - 22
44 - Natalia Tepper-Bartkowska K30-39 - - 23 - - - - 23
45 - Karolina Kozłowska K30-39 - - 24 - - - - 24
46 - Roksana Grodek K30-39 - - 25 - - - - 25
47 - Joanna Gołębiowska K30-39 - - 26 - - - - 26
48 - PAULINA WISNIEWSKA K30-39 - - 27 - - - - 27


Do góry




K40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Wioletta Macioszek K40-49 10 4 18 10 2 7 4 27
2 - Sylwia Rutkowska K40-49 - - 9 - - 3 3 15
3 - Magda Sikorska K40-49 2 - 4 - - - - 6
4 - Anna Markowska K40-49 - - 10 8 - - - 8 💬
5 - Anna Gurzyńska K40-49 - 2 11 - - - - 13
6 - Gabriela Sławska K40-49 8 - - - - 5 - 13
7 - Sylwia Urbanek K40-49 - 3 13 - - - - 16
8 - JUSTYNA PIOTROWSKA K40-49 - - 14 - 3 - - 17
9 - Katarzyna Chojnacka K40-49 - 5 - 15 - - - 20
10 - Anna Trojanowska K40-49 - - - 12 - 9 - 21
11 - Justyna Chudek K40-49 - - 22 - 4 - - 26
12 - Danuta Makowska K40-49 - - - 1 - - - 1
13 - Arleta Meloch K40-49 - - 1 - - - - 1
14 - JULITA ŻUKOTYŃSKA K40-49 1 - - - - - - 1
15 - Angelika Kowalska K40-49 - - - - - - 1 1
16 - Joanna Malinowska K40-49 - - - - - 2 - 2
17 - Aldona Jurkiewicz K40-49 - - - - - 4 - 4
18 - Katarzyna Wojnowska K40-49 4 - - - - - - 4
19 - Ewa Jurczyk K40-49 - - 5 - - - - 5
20 - Anna Łucka K40-49 - - - 5 - - - 5
21 - Joanna Sobczyk K40-49 5 - - - - - - 5
22 - Anna Mirowska K40-49 - - - - - - 5 5
23 - Anna Bernaciak K40-49 - - - 6 - - - 6
24 - Ania Łęgowska K40-49 6 - - - - - - 6
25 - Anna Mrozek K40-49 - - - - - 6 - 6
26 - Anna Kuźma K40-49 - - 7 - - - - 7
27 - Anna Walczak K40-49 - - 12 7 - - - 7
28 - Aleksandra Boniecka K40-49 - - 8 - - - - 8
29 - MAGDALENA GROMADZIŃSKA K40-49 - - - - - 8 - 8
30 - Anna Dembińska K40-49 9 - - - - - - 9
31 - Izabela Nowacka K40-49 - - 17 9 - - - 9
32 - Daria Bunk K40-49 11 - - - - - - 11
33 - Ewa Chmura K40-49 - - 20 11 - - - 11
34 - Agnieszka Lachowicz K40-49 - - 24 13 - - - 13
35 - Dorota Józefiak K40-49 - - - 14 - - - 14
36 - Dagmara Jagła K40-49 - - 15 - - - - 15
37 - Agnieszka Jolkowska K40-49 - - 16 - - - - 16
38 - Sylwia GESEK K40-49 - - 19 - - - - 19
39 - Aldona Wydrzyńska K40-49 - - 21 - - - - 21
40 - MAGDALENA HAUSMAN K40-49 - - 23 - - - - 23
41 - Magdalena Zastawna K40-49 - - 25 - - - - 25
42 - Monika Banaszewska K40-49 - - 26 - - - - 26
43 - Daria Piernicka K40-49 - - 27 - - - - 27
44 - Tatiana Nowicka K40-49 - - 28 - - - - 28
45 - Renata Zakrzewska K40-49 - - 29 - - - - 29
46 - Beata Długońska K40-49 - - 31 - - - - 31
47 - Małgorzata Wodtke K40-49 - - 32 - - - - 32
48 - Monika Grubba K40-49 - - 33 - - - - 33
49 - Dalka Dalka K40-49 - - 34 - - - - 34
50 - Alicja Łazarska K40-49 - - 35 - - - - 35


Do góry




K50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 - Mirela Jaskulska K50-59 - - - - - 1 1 2
2 - Barbara Brzezińska K50-59 - - - - - 6 3 9
3 - GRAŻYNA JASZCZERSKA K50-59 - - 1 - - - - 1
4 - Teresa Bober K50-59 - - - 2 - - - 2
5 - Magda Jodko K50-59 2 - - - - - - 2
6 - Katarzyna Prus K50-59 - - - - - 2 - 2
7 - BEATA KĘDZIORSKA K50-59 - - 8 3 - - - 3
8 - Anita Rodzińska K50-59 - - 3 - - - - 3
9 - Bożena Lulińska K50-59 - - - - - 4 - 4
10 - Mirka Osuch K50-59 - - 4 - - - - 4
11 - Alicja Ciechowska K50-59 - - - - - 5 - 5
12 - Kamila Wiśniewska K50-59 - - 5 - - - - 5
13 - Beata Kraińska K50-59 - - 6 - - - - 6
14 - Beata Leszczyńska K50-59 - - - - - 7 - 7
15 - Anna Brzezińska K50-59 - - - - - 8 - 8


Do góry




K60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 - Bernadeta Mandosik K60+ - - 1 - - - - 1


Do góry




M16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Marcin Kuchczyński M16-29 5 6 5 - 4 3 6 23
2 2 Tomasz Dobek M16-29 4 5 - 10 5 5 5 29
3 3 Krzysztof Granica M16-29 6 - 17 12 6 9 7 40
4 - Kacper Arendt M16-29 1 - - 1 - 1 1 4
5 - Mateusz Guzmann M16-29 - - - - - 2 2 4
6 - Błażej Mrówczyński M16-29 3 2 - - - - - 5
7 - Bartosz Bukowski M16-29 - 3 4 7 - - - 7
8 - Jakub Jabłoński M16-29 - 4 6 9 - - - 10
9 - Dawid Koper M16-29 - - - - 3 - 8 11
10 - Paweł Jaszczerski M16-29 - - 1 - - - - 1
11 - Szymon Reetz M16-29 - - 1 - - - - 1
12 - Paweł Kacała M16-29 - - 2 - - - - 2
13 - Aleksander Siebert M16-29 - - 2 - - - - 2
14 - Miłosz Wykliński M16-29 - - - - 2 - - 2
15 - Piotr Mielnik M16-29 - - 3 - - - - 3
16 - Bartosz Rusoń M16-29 - - - 3 - - - 3
17 - Mariusz Gąsiorowski M16-29 - - - - - - 3 3
18 - Bartłomiej Cerski M16-29 - - 4 - - - - 4
19 - Dominik Misztal M16-29 - - - - - 4 - 4
20 - Mateusz Szczepański M16-29 - - - 4 - - - 4
21 - Wiktor Czajkowski M16-29 - - 5 - - - - 5
22 - Piotr Kopczyński M16-29 - - - 6 - - - 6
23 - Łukasz Raczkowski M16-29 - - - - - 6 - 6
24 - Marcin Daniszewski M16-29 7 - - - - - - 7
25 - Damian Karasek M16-29 - - 7 - - - - 7
26 - Patryk Kulaszewski M16-29 - - - - - 7 - 7
27 - Adrian Brzyski M16-29 - - - - - 8 - 8
28 - Wojciech Bukowski M16-29 - - - 8 - - - 8
29 - DYLAN Ostrzyżek M16-29 - - 8 - - - - 8
30 - Michał Kęska M16-29 - - 9 - - - - 9
31 - Daniel Korycki M16-29 - - - - - - 9 9
32 - Damian Grzędzicki M16-29 - - 10 - - - - 10
33 - Kamil Kiełbowicz M16-29 - - - - - - 10 10
34 - Adam Kwiatkowski M16-29 - - 11 - - - - 11
35 - Bartosz Pawlicki M16-29 - - - 11 - - - 11
36 - Radosław Majewski M16-29 - - 12 - - - - 12
37 - Jahangir Kazakov M16-29 - - 13 - - - - 13
38 - Patryk Majewski M16-29 - - 14 - - - - 14
39 - Arkadiusz Stachulski M16-29 - - 15 - - - - 15
40 - Marcin Czepiel M16-29 - - 16 - - - - 16
41 - Emilian Kotecki M16-29 - - 18 - - - - 18
42 - Dawid Winkowski M16-29 - - 19 - - - - 19
43 - Mateusz Malinowski M16-29 - - 20 - - - - 20


Do góry




M30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Mateusz Jurek M30-39 3 4 11 8 4 2 5 21
2 2 Tomasz Krawczyszyn M30-39 7 5 20 - 7 6 7 45
3 3 Łukasz Serocki M30-39 9 - 21 14 5 5 14 47
4 4 Szymon Niewadzi M30-39 10 6 - 13 9 15 11 49
5 5 Bartłomiej Koprowski M30-39 15 9 48 19 11 16 12 66
6 6 Szymon Zimecki M30-39 16 8 43 17 12 19 13 66
7 - PAWEŁ SZARSZEWSKI M30-39 2 3 22 - 3 - - 30
8 - Piotr Goliński M30-39 - - 32 - 10 10 9 61
9 - Bartosz Podsiadły M30-39 12 7 42 - - 11 - 72
10 - Łukasz Kalkowski M30-39 - - - - 8 9 8 25
11 - Tomasz Kujawski M30-39 - 10 41 20 15 - - 45
12 - Przemysław Kakowski M30-39 18 11 63 - - - - 92
13 - Grzegorz Pietryka M30-39 - - 2 - 1 - - 3
14 - Krzysztof Nowacki M30-39 - - 10 - - 3 - 13
15 - Tomasz Dejewski M30-39 - - 12 - - 4 - 16
16 - Piotr Wolant M30-39 - - - - - 8 10 18
17 - Dariusz Gumienik M30-39 14 - - - - 20 - 34
18 - Marcin Jędrak M30-39 11 - 36 - - - - 47
19 - MARIUSZ WOJDYLO M30-39 - - 1 1 - - - 1
20 - Maciej Krasnodębski M30-39 - 2 - - - - - 2
21 - Jacek Gretkowski M30-39 - - - - - - 2 2
22 - Rafał Wiśniewski M30-39 - - - - - - 3 3
23 - Tomasz Banach M30-39 - - - 4 - - - 4
24 - Adi Pe M30-39 4 - - - - - - 4
25 - Damian Preuss M30-39 - - - - - - 4 4
26 - Piotr Winiarek M30-39 5 - - - - - - 5
27 - Mariusz Ziółkowski M30-39 - - 5 5 - - - 5
28 - Robert Dyjach M30-39 - - 6 - - - - 6
29 - Paweł Madej M30-39 - - - - 6 - - 6
30 - Mateusz Miernik M30-39 6 - - - - - - 6
31 - Dawid Zimliński M30-39 - - 9 6 - - - 6
32 - Krystian Falkowski M30-39 - - - - - - 6 6
33 - TOBIASZ KOCHALSKI M30-39 - - - 7 - - - 7
34 - Jakub Krzeszewski M30-39 - - 7 - - - - 7
35 - Adrian Tekliński M30-39 - - - - - 7 - 7
36 - Krzysztof Buczkowski M30-39 - - 8 - - - - 8
37 - Paweł Kawałkowski M30-39 8 - - - - - - 8
38 - Grzegorz Wichowski M30-39 - - - 9 - - - 9
39 - Paweł Licznerski M30-39 - - - 10 - - - 10
40 - Łukasz Góras M30-39 - - 24 11 - - - 11
41 - Jarosław Cieszyński M30-39 - - - 12 - - - 12
42 - Zbigniew Roszak M30-39 - - - - - 12 - 12
43 - Piotr Gordon M30-39 - - - - 13 - - 13
44 - Tomasz Kisicki M30-39 13 - - - - - - 13
45 - Mateusz Łącz M30-39 - - - - - 13 - 13
46 - Paweł Zakrzewski M30-39 - - 13 - - - - 13
47 - Michał Błędziński M30-39 - - - - 14 - - 14
48 - Łukasz Chyliński M30-39 - - - - - 14 - 14
49 - Łukasz Nakonieczny M30-39 - - 14 - - - - 14
50 - Karol Maćkiewicz M30-39 - - - 15 - - - 15
51 - Bartosz Zieliński M30-39 - - 15 - - - - 15
52 - Janusz Michałkowski M30-39 - - 38 16 - - - 16
53 - Artur Wrzeciono M30-39 - - 16 - - - - 16
54 - Tomasz Kilkowski M30-39 - - 17 - - - - 17
55 - Paweł Leszek M30-39 - - - - - 17 - 17
56 - Lukasz Stramek M30-39 17 - - - - - - 17
57 - Piotr Brandenburger M30-39 - - - - - 18 - 18
58 - KAMIL GRACZYK M30-39 - - 18 - - - - 18
59 - Piotr Krajewski M30-39 - - 56 18 - - - 18
60 - Mariusz Borkowski M30-39 - - 19 - - - - 19
61 - Andrzej Markuszewski M30-39 - - - - - 21 - 21
62 - Mateusz Nowiński M30-39 - - 59 21 - - - 21
63 - Bartosz Cywiński M30-39 - - - - - 22 - 22
64 - Marcin Mrozek M30-39 - - - - - 23 - 23
65 - Michał Niewiadomski M30-39 - - 23 - - - - 23
66 - Patryk Gruszeczka M30-39 - - - - - 24 - 24
67 - Karol Orłowski M30-39 - - 25 - - - - 25
68 - Cezary Gozdek M30-39 - - 26 - - - - 26
69 - Rafał Kęska M30-39 - - 27 - - - - 27
70 - Michał Staszewski M30-39 - - 28 - - - - 28
71 - Jarosław Fałkowski M30-39 - - 29 - - - - 29
72 - Łukasz Klimek M30-39 - - 30 - - - - 30
73 - Bogdan Grzebieniewski M30-39 - - 31 - - - - 31
74 - Karol Wiśniewski M30-39 - - 33 - - - - 33
75 - Tomasz Jaruszewski M30-39 - - 34 - - - - 34
76 - Jewgienij Adamonis M30-39 - - 35 - - - - 35
77 - Piotr Gesek M30-39 - - 37 - - - - 37
78 - Kamil Matyjasik M30-39 - - 39 - - - - 39
79 - Rafał Krośnicki M30-39 - - 40 - - - - 40
80 - Mateusz Pawłowski M30-39 - - 44 - - - - 44
81 - Tomasz Cerk M30-39 - - 45 - - - - 45
82 - Sebastian Grucza M30-39 - - 46 - - - - 46
83 - Mariusz Bartoś M30-39 - - 47 - - - - 47
84 - Michał Owczarczyk M30-39 - - 49 - - - - 49
85 - Tomasz Kalisz M30-39 - - 50 - - - - 50
86 - Sebastian Kocaja M30-39 - - 51 - - - - 51
87 - Marcin Gajewski M30-39 - - 52 - - - - 52
88 - Dawid Mykaj M30-39 - - 53 - - - - 53
89 - Patryk Jabłoński M30-39 - - 54 - - - - 54
90 - Radosław Wachowiak M30-39 - - 55 - - - - 55
91 - Przemysław Moskal M30-39 - - 57 - - - - 57
92 - Adam Stawicki M30-39 - - 58 - - - - 58
93 - Karol Piernicki M30-39 - - 60 - - - - 60
94 - Krzysztof Niedbalski M30-39 - - 61 - - - - 61
95 - Mariusz Bartkowski M30-39 - - 62 - - - - 62
96 - Łukasz Wilkowski M30-39 - - 64 - - - - 64


Do góry




M40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Damian Grubich M40-49 2 3 9 - 2 3 4 19
2 2 Marcin Kulpa M40-49 9 4 10 7 3 4 7 25
3 3 Piotr Grubba M40-49 12 9 17 9 4 8 6 36
4 - Sławomir Turowski M40-49 13 13 33 17 - - 21 64
5 - Tomasz Szynkielewicz M40-49 17 14 59 25 10 - - 66
6 - Jerzy Groch M40-49 - - 35 21 9 25 16 71
7 - Michał Winiarski M40-49 15 10 32 - - 23 - 80
8 - Michał Banaszewski M40-49 16 12 56 - - 21 - 105
9 - Tomasz Laskowski M40-49 - 5 22 - - 10 - 37
10 - Paweł Zdrojewski M40-49 - 2 - - - 2 - 4
11 - Michał Jankowski M40-49 - - 15 11 - 11 - 22
12 - Andrzej Chojnacki M40-49 - 7 - 16 - - - 23
13 - Tomasz Zimmermann M40-49 - 8 - - - - 15 23
14 - Mariusz Krzyżykowski M40-49 11 - 21 13 - - - 24
15 - Patryk Bochra M40-49 - - - - - 16 8 24
16 - Piotr Okoński M40-49 14 11 - - - - - 25
17 - Seweryn Wolczynski M40-49 - - 12 - - 15 - 27
18 - Leszek Dąbrowski M40-49 - - - - - 13 14 27
19 - Robert Ziętarski M40-49 - - - 23 8 - - 31
20 - Wojciech Składanek M40-49 - - - - - 17 17 34
21 - Sebastian Sikorski M40-49 10 - 29 - - - - 39
22 - Bartosz Wajda M40-49 18 - - - - 28 - 46
23 - Adam Jeliński M40-49 - - - - - 30 22 52
24 - Miłosław Gębka M40-49 - - 38 - - 20 - 58
25 - Paweł Szydzik M40-49 - - 55 26 - 32 - 58
26 - Andrzej Rutkowski M40-49 - - 36 - - 26 - 62
27 - Robert Litwiński M40-49 - - 2 1 - - - 1
28 - Łukasz Ogorzałek M40-49 - - - - - - 1 1
29 - Dominik Kowalski M40-49 - - - - - - 2 2
30 - Piotr Nawrot M40-49 - - 3 - - - - 3
31 - Radosław Szyszka M40-49 3 - - - - - - 3
32 - Sebastian Trzciński M40-49 - - 8 3 - - - 3
33 - Marian Łazarski M40-49 - - 4 - - - - 4
34 - Damian Matuszak M40-49 - - - 4 - - - 4
35 - Tomasz Łazarski M40-49 - - - 5 - - - 5
36 - Michał Malinowska M40-49 - - - - - 5 - 5
37 - Wojciech Pless M40-49 5 - - - - - - 5
38 - Andrzej Pepliński M40-49 - - - - - - 5 5
39 - Kamil Hulewicz M40-49 - - - - 6 - - 6
40 - Sebastian Kotula M40-49 - - - - - 6 - 6
41 - Roman Wernik M40-49 - - - 6 - - - 6
42 - Tomasz Wróblewski M40-49 6 - - - - - - 6
43 - Marcin Zygmunt M40-49 - - 6 - - - - 6
44 - Rafał Czechowski M40-49 - - - - - 7 - 7
45 - Karol Gajewski M40-49 - - - - 7 - - 7
46 - Jacek Pawlik M40-49 - - 7 - - - - 7
47 - Cezary Wojnowski M40-49 7 - - - - - - 7
48 - SZYMON JAGIELSKI M40-49 - - - 8 - - - 8
49 - Marcin Pożywiłko M40-49 8 - - - - - - 8
50 - Michał Kleczkowski M40-49 - - 20 12 - - - 12
51 - Wojciech Jakubik M40-49 - - - - - - 12 12
52 - Piotr Treichel M40-49 - - 13 - - - - 13
53 - Radosław Wilkiewicz M40-49 - - - - - - 13 13
54 - Leszek Jezierski M40-49 - - 14 - - - - 14
55 - Mariusz Mroziński M40-49 - - - 14 - - - 14
56 - Tomasz Pastewski M40-49 - - - - - 14 - 14
57 - Jacek Walczak M40-49 - - 50 15 - - - 15
58 - Piotr Dereszewski M40-49 - - 16 - - - - 16
59 - Kornel Beszczyński M40-49 - - - - - 18 - 18
60 - Marcin Cieszyński M40-49 - - - 18 - - - 18
61 - Tomasz WOJTACKI M40-49 - - 18 - - - - 18
62 - Marcin Ressel M40-49 - - - - - - 18 18
63 - Tomasz Chmura M40-49 - - 34 19 - - - 19
64 - Paweł Halicki M40-49 - - - - - 19 - 19
65 - Adam Mrozowski M40-49 - - - - - - 19 19
66 - Tomasz Langowski M40-49 - - 28 20 - - - 20
67 - Grzegorz Czerniak M40-49 - - - - - - 20 20
68 - Tomasz Krzyżykowski M40-49 - - 43 22 - - - 22
69 - ADAM SZYMANIUK M40-49 - - - - - 22 - 22
70 - Dawid Staszewski M40-49 - - 23 - - - - 23
71 - Krystian Beszczyński M40-49 - - - - - 24 - 24
72 - Robert Brdak M40-49 - - 24 - - - - 24
73 - Nikodem Łuczak M40-49 - - - 24 - - - 24
74 - Ariel Kornacki M40-49 - - 25 - - - - 25
75 - Norbert Miedzianowski M40-49 - - 26 - - - - 26
76 - Andrzej Medeński M40-49 - - - - - 27 - 27
77 - Piotr Zura M40-49 - - 27 - - - - 27
78 - Sławek Jurkiewicz M40-49 - - - - - 29 - 29
79 - WOJCIECH URBAŃSKI M40-49 - - 30 - - - - 30
80 - Łukasz Konrad M40-49 - - - - - 31 - 31
81 - Denis Tomaszewski M40-49 - - 31 - - - - 31
82 - Szymon Łakomy M40-49 - - 37 - - - - 37
83 - Bartosz Łagoda M40-49 - - 40 - - - - 40
84 - DARIUSZ JEGIERSKI M40-49 - - 41 - - - - 41
85 - Krzysztof Michałowski M40-49 - - 42 - - - - 42
86 - MIROSŁAW ZABORSKI M40-49 - - 44 - - - - 44
87 - Janusz Kempa M40-49 - - 45 - - - - 45
88 - Michał Kaniecki M40-49 - - 46 - - - - 46
89 - Karol Szewczyk M40-49 - - 47 - - - - 47
90 - Michał Lewandowski M40-49 - - 48 - - - - 48
91 - Jacek Szewczak M40-49 - - 49 - - - - 49
92 - Andrzej Pawłowski M40-49 - - 51 - - - - 51
93 - Sebastian Kaczmarek M40-49 - - 52 - - - - 52
94 - Marcin Gratowski M40-49 - - 53 - - - - 53
95 - Karol Siódmiak M40-49 - - 54 - - - - 54
96 - Piotr Cąbrowska M40-49 - - 57 - - - - 57
97 - Robert Loryński M40-49 - - 58 - - - - 58
98 - Michał Olszewski M40-49 - - 60 - - - - 60
99 - Michał Wodtke M40-49 - - 61 - - - - 61
100 - Maciej Czajkowski M40-49 - - 62 - - - - 62
101 - Marek Tobolski M40-49 - - 63 - - - - 63


Do góry




M50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Dariusz Jędrzejczak M50-59 2 1 1 1 1 - 2 7
2 2 Krzysztof Jakóbczyk M50-59 4 2 5 3 2 2 5 13
3 3 Dariusz Aniszewski M50-59 - 4 11 - 4 4 4 27
4 4 Paweł Szulc M50-59 6 3 9 - 6 9 8 32
5 - Tomasz Markowski M50-59 - - 3 - - 1 3 7
6 - Janusz Gronek M50-59 - - - 9 - 8 7 24
7 - Krzysztof Grodek M50-59 - - 6 - - 6 - 12
8 - Sławomir Pulkowski M50-59 5 - - 7 - - - 12
9 - Ryszard Bartosiak M50-59 7 - - - - - 6 13
10 - Maciej Modrak M50-59 8 - 12 12 - - - 20
11 - Roman Górecki M50-59 1 - - - - - - 1
12 - JAKUB BONIKOWSKI M50-59 - - - - - - 1 1
13 - EDMUND DĄBROWSKI M50-59 - - 2 - - - - 2
14 - Zbigniew Serocki M50-59 - - - 2 - - - 2
15 - Jan Adamczyk M50-59 - - - - - 3 - 3
16 - Krzysztof Kawałkowski M50-59 3 - - - - - - 3
17 - Zbigniew Ornowski M50-59 - - - - 3 - - 3
18 - Tadeusz DULSKI M50-59 - - - 4 - - - 4
19 - Wojciech Okleja M50-59 - - 4 - - - - 4
20 - Adam Janowski M50-59 - - - - 5 - - 5
21 - Mikołaj Walesiak M50-59 - - - - - 5 - 5
22 - KAZIMIERZ Romański M50-59 - - - 6 - - - 6
23 - Waldemar Derkowski M50-59 - - 7 - - - - 7
24 - Sławomir Ograbek M50-59 - - - - - 7 - 7
25 - Mirosław Mejka M50-59 - - 8 8 - - - 8
26 - JAN URBAŃSKI M50-59 9 - - - - - - 9
27 - Zdzisław Bartkowski M50-59 - - 10 - - - - 10
28 - Janusz Lis M50-59 - - - 10 - - - 10
29 - Bartosz Roman M50-59 10 - - - - - - 10
30 - Bartłomiej Kawski M50-59 - - - 11 - - - 11
31 - Marek Kędziorski M50-59 - - 16 13 - - - 13
32 - Rafał Zbrzeźny M50-59 - - 13 - - - - 13
33 - Roman Kęsik M50-59 - - 14 - - - - 14
34 - Piotr Chudziński M50-59 - - 15 - - - - 15
35 - Dariusz Wszelak M50-59 - - 17 - - - - 17
36 - Marek Szyrsz M50-59 - - 18 - - - - 18
37 - Grzegorz Szytniewski M50-59 - - 21 - - - - 21
38 - Marek Helak M50-59 - - 22 - - - - 22
39 - Cezary Santysiak M50-59 - - 23 - - - - 23


Do góry




M60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Janusz Gołębiewski M60+ 2 2 5 1 2 1 1 7
2 2 Józef Szatkowski M60+ 1 1 3 2 1 - 2 7
3 3 Andrzej Mączewski M60+ 4 - 7 3 3 2 4 16
4 - Mieczysław Cysewski M60+ - 3 8 - - 3 - 14
5 - Kazimierz Budzik M60+ - - 10 5 - 4 - 9
6 - ROMAN JANIK M60+ - - 9 - - - 3 12
7 - JUREK OLKOWSKI M60+ - - 1 - - - - 1
8 - Andrzej Łukomski M60+ - - 2 - - - - 2
9 - Piotr Bajorek M60+ 3 - - - - - - 3
10 - Grzegorz Niedbalski M60+ - - 4 - - - - 4
11 - Roman Świtała M60+ - - - 4 - - - 4
12 - TADEUSZ TRUKAWKA M60+ - - - - - 5 - 5
13 - Jerzy Mandosik M60+ - - 6 - - - - 6
14 - Marek Matczyński M60+ - - - 6 - - - 6
15 - Andrzej Lenkiewicz M60+ - - - 7 - - - 7
16 - Józek Rumocki M60+ - - 11 8 - - - 8
17 - Bogdan Pietruszewski M60+ - - 13 9 - - - 9
18 - Mariusz Szygowski M60+ - - 12 - - - - 12


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×