Amatorska Liga Biegowa

Ranking - Kategorie (5km)

Powrót

Zasady punktacji znajdują się w Regulaminie Ligi Biegowej 2022.

K16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Anna Sójkowska K16-29 6 2 5 6 - - - 13
2 2 Weronika Folmer K16-29 2 1 - - - - - 3
3 3 Anna Peplińska K16-29 - 4 3 - - - - 7
4 4 Weronika Gardzielewska K16-29 5 - 7 - - - - 12
5 5 Justyna Chmura K16-29 8 5 - - - - - 13
6 6 Weronika Czubaszek K16-29 1 - - - - - - 1
7 7 Matylda Szewczak K16-29 - - 1 - - - - 1
8 8 Dominika Wenderska K16-29 - - 1 3 - - - 1
9 9 Paulina Żuchowska K16-29 - - - 1 - - - 1
10 10 Oliwia Rusoń K16-29 - - - 2 - - - 2
11 11 Alicja Walczak K16-29 - - 2 - - - - 2
12 12 Dorota Zygadlewicz K16-29 - - 2 - - - - 2
13 13 Paulina Chojnacka K16-29 - - 3 - - - - 3
14 14 Aleksandra Puczkowska K16-29 3 - - - - - - 3
15 15 Wiktoria Szulc K16-29 - 3 - - - - - 3
16 16 Paulina Kowalewska K16-29 4 - - - - - - 4
17 17 Klaudia Rum K16-29 - - - 4 - - - 4
18 18 Klaudia Stąsiek K16-29 - - 4 5 - - - 4
19 19 Diana Ivanets K16-29 - 6 - - - - - 6
20 20 Aleksandra Wicińska K16-29 - - 6 - - - - 6
21 21 Katarzyna Borolewska K16-29 - - - 7 - - - 7
22 22 Amelia Gratkowska K16-29 7 - - - - - - 7
23 23 Agata Kędziorska K16-29 - - 8 - - - - 8
24 24 Oliwia Strzelczyk K16-29 - - - 8 - - - 8
25 25 Natalia Chojnacka K16-29 - - 11 9 - - - 9
26 26 Weronika Klafta K16-29 9 - - - - - - 9
27 27 Karolina Purwin K16-29 - - 9 - - - - 9
28 28 Natalia Księżyk K16-29 - - 10 - - - - 10
29 29 Joanna Skorek K16-29 - - 12 - - - - 12


Do góry




K30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Agata Wojenko K30-39 3 1 3 - - - - 7
2 2 Małgorzata Adamska K30-39 7 2 7 - - - - 16
3 3 Renata Zgardowska K30-39 8 3 10 7 - - - 18
4 4 Paulina Witkowska K30-39 9 4 - 8 - - - 21
5 5 Justyna Kornacka K30-39 11 8 20 - - - - 39
6 6 Alina Gąsiorowska K30-39 5 - - 9 - - - 14
7 7 Małgorzata Brodzińska K30-39 6 - - 11 - - - 17
8 8 Natalia Raciniewska K30-39 - 6 14 - - - - 20
9 9 Magdalena Polińska K30-39 - 5 18 - - - - 23
10 10 Monika Miedzianowska K30-39 - 7 21 - - - - 28
11 11 Paulina Drzewińska K30-39 - 10 19 - - - - 29
12 12 Natalia Tepper-Bartkowska K30-39 - 9 23 - - - - 32
13 13 Martyna Jakóbczyk K30-39 - - - 1 - - - 1
14 14 Natalia Mogiłko K30-39 - - 1 - - - - 1
15 15 Paulina Wiernicka K30-39 1 - - - - - - 1
16 16 Agnieszka Maria Adamonis K30-39 - - 2 - - - - 2
17 17 Kamila Gurzyńska K30-39 2 - - - - - - 2
18 18 Aneta Wojas K30-39 - - - 2 - - - 2
19 19 Ewelina Derkowska K30-39 - - - 3 - - - 3
20 20 Celina KĘDZIERSKA K30-39 4 - - - - - - 4
21 21 Michalina Migdalska K30-39 - - - 4 - - - 4
22 22 Kinga Ronowska K30-39 - - 4 - - - - 4
23 23 Monika Gumienik K30-39 - - - 5 - - - 5
24 24 Żaneta Luda K30-39 - - 5 - - - - 5
25 25 Katarzyna Rumińska K30-39 - - 6 - - - - 6
26 26 Iwona Zająkała K30-39 - - - 6 - - - 6
27 27 Iwona Grucza K30-39 - - 8 - - - - 8
28 28 Sylwia Osińska K30-39 - - 9 - - - - 9
29 29 Sandra Jaciubek K30-39 10 - - - - - - 10
30 30 Róża Kerner K30-39 - - - 10 - - - 10
31 31 Natalia Ivanets K30-39 - 11 - - - - - 11
32 32 Agnieszka Magdowska K30-39 - - 11 - - - - 11
33 33 Małgorzata Kalisz K30-39 - - 12 - - - - 12
34 34 Emilia Podsiadła K30-39 12 - - - - - - 12
35 35 Anna Falkowska K30-39 - - 13 - - - - 13
36 36 Paulina Skibińska K30-39 13 - - - - - - 13
37 37 Natalia Glaza K30-39 14 - - - - - - 14
38 38 Anna Gawrecka K30-39 15 - - - - - - 15
39 39 Katarzyna Morczyńska K30-39 - - 15 - - - - 15
40 40 Katarzyna Fedoryszyn K30-39 16 - - - - - - 16
41 41 Milena Latos K30-39 - - 16 - - - - 16
42 42 Dagmara Jagła K30-39 - - 17 - - - - 17
43 43 Magdalena Szram K30-39 17 - - - - - - 17
44 44 Anna Meller K30-39 18 - - - - - - 18
45 45 Kinga Sadowska K30-39 - - 22 - - - - 22
46 46 Karolina Kozłowska K30-39 - - 24 - - - - 24
47 47 Roksana Grodek K30-39 - - 25 - - - - 25
48 48 Joanna Gołębiowska K30-39 - - 26 - - - - 26
49 49 PAULINA WISNIEWSKA K30-39 - - 27 - - - - 27
50 50 Agnieszka Świątek K30-39 - - 28 - - - - 28


Do góry




K40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Anna Walczak K40-49 2 3 12 7 - - - 12
2 2 Anna Markowska K40-49 3 4 10 8 - - - 15
3 3 Agnieszka Lachowicz K40-49 5 5 24 13 - - - 23
4 4 Ewa Chmura K40-49 7 6 20 11 - - - 24
5 5 Monika Banaszewska K40-49 6 7 26 - - - - 39
6 6 Dorota Gałuszka K40-49 - 1 2 2 - - - 3
7 7 Monika Nakonieczna K40-49 - 2 3 4 - - - 5
8 8 Aleksandra Boniecka K40-49 1 - 8 - - - - 9
9 9 Justyna Chudek K40-49 9 - 22 - - - - 31
10 10 Alicja Łazarska K40-49 - 8 35 - - - - 43
11 11 Danuta Makowska K40-49 - - - 1 - - - 1
12 12 Arleta Meloch K40-49 - - 1 - - - - 1
13 13 Dagmara Krefta K40-49 - - 6 3 - - - 3
14 14 Katarzyna Langowska K40-49 4 - - - - - - 4
15 15 Magda Sikorska K40-49 - - 4 - - - - 4
16 16 Ewa Jurczyk K40-49 - - 5 - - - - 5
17 17 Anna Łucka K40-49 - - - 5 - - - 5
18 18 Anna Bernaciak K40-49 - - - 6 - - - 6
19 19 Anna Kuźma K40-49 - - 7 - - - - 7
20 20 Marzena Marcinkowska K40-49 8 - - - - - - 8
21 21 Izabela Nowacka K40-49 - - 17 9 - - - 9
22 22 Sylwia Rutkowska K40-49 - - 9 - - - - 9
23 23 Wioletta Macioszek K40-49 - - 18 10 - - - 10
24 24 Karolina Reuschel K40-49 10 - - - - - - 10
25 25 Anna Gurzyńska K40-49 - - 11 - - - - 11
26 26 Monika Kurzawa K40-49 11 - - - - - - 11
27 27 ŻANETA OKOŃSKA K40-49 12 - - - - - - 12
28 28 Anna Trojanowska K40-49 - - - 12 - - - 12
29 29 Sylwia Urbanek K40-49 - - 13 - - - - 13
30 30 Anna Ziętarska K40-49 13 - - - - - - 13
31 31 Agnieszka Gamalczyk K40-49 14 - - - - - - 14
32 32 Dorota Józefiak K40-49 - - - 14 - - - 14
33 33 JUSTYNA PIOTROWSKA K40-49 - - 14 - - - - 14
34 34 Katarzyna Chojnacka K40-49 - - - 15 - - - 15
35 35 Iwona Czarnecka K40-49 15 - - - - - - 15
36 36 Dagmara Jagła K40-49 - - 15 - - - - 15
37 37 Agnieszka Jolkowska K40-49 - - 16 - - - - 16
38 38 Justyna SZMYCIŃSKA K40-49 16 - - - - - - 16
39 39 Katarzyna Gratowska K40-49 17 - - - - - - 17
40 40 Dagmara Czajkowska K40-49 18 - - - - - - 18
41 41 Teresa Boniecka K40-49 19 - - - - - - 19
42 42 Sylwia GESEK K40-49 - - 19 - - - - 19
43 43 Dominika Mularczyk K40-49 20 - - - - - - 20
44 44 Joanna Szczepaniak K40-49 21 - - - - - - 21
45 45 Aldona Wydrzyńska K40-49 - - 21 - - - - 21
46 46 Ania Jegierska K40-49 22 - - - - - - 22
47 47 MAGDALENA HAUSMAN K40-49 - - 23 - - - - 23
48 48 Elżbieta Kucharczyk K40-49 23 - - - - - - 23
49 49 Justyna Klafta K40-49 24 - - - - - - 24
50 50 Elzbieta Luks K40-49 25 - - - - - - 25
51 51 Magdalena Zastawna K40-49 - - 25 - - - - 25
52 52 Anna Jegierska K40-49 26 - - - - - - 26
53 53 Ewelina Nolberczak K40-49 27 - - - - - - 27
54 54 Daria Piernicka K40-49 - - 27 - - - - 27
55 55 Tatiana Nowicka K40-49 - - 28 - - - - 28
56 56 Renata Zakrzewska K40-49 - - 29 - - - - 29
57 57 Izabela Wysocka K40-49 - - 30 - - - - 30
58 58 Beata Długońska K40-49 - - 31 - - - - 31
59 59 Małgorzata Wodtke K40-49 - - 32 - - - - 32
60 60 Monika Grubba K40-49 - - 33 - - - - 33
61 61 Dalka Dalka K40-49 - - 34 - - - - 34


Do góry




K50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Anita Rodzińska K50-59 3 - 3 - - - - 6
2 2 Danuta Badowska K50-59 1 - - - - - - 1
3 3 GRAŻYNA JASZCZERSKA K50-59 - - 1 - - - - 1
4 4 Marzena Mączewska K50-59 - - 2 1 - - - 1
5 5 Teresa Bober K50-59 - - - 2 - - - 2
6 6 Anna Nalaskowska K50-59 2 - - - - - - 2
7 7 BEATA KĘDZIORSKA K50-59 - - 8 3 - - - 3
8 8 Mirka Osuch K50-59 - - 4 - - - - 4
9 9 Kamila Wiśniewska K50-59 - - 5 - - - - 5
10 10 Beata Kraińska K50-59 - - 6 - - - - 6
11 11 Małgorzata Olińska K50-59 - - 7 - - - - 7


Do góry




K60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Bernadeta Mandosik K60+ - - 1 - - - - 1
2 2 JOLANTA ŚWITAŁA K60+ - - 2 - - - - 2
3 3 Grażyna Tobolska K60+ - - 3 - - - - 3


Do góry




M16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Damian Wiśniewski M16-29 1 1 - 2 - - - 4
2 2 Damian Grzędzicki M16-29 4 5 10 - - - - 19
3 3 Krzysztof Białkowski M16-29 2 3 - - - - - 5
4 4 Mateusz Szczepański M16-29 - 2 - 4 - - - 6
5 5 Jędrzej Krzyżykowski M16-29 5 6 - - - - - 11
6 6 Wojciech Bukowski M16-29 - 4 - 8 - - - 12
7 7 Eryk Sumionka M16-29 7 8 - - - - - 15
8 8 Kacper Arendt M16-29 - - - 1 - - - 1
9 9 Paweł Jaszczerski M16-29 - - 1 - - - - 1
10 10 Szymon Reetz M16-29 - - 1 - - - - 1
11 11 Paweł Kacała M16-29 - - 2 - - - - 2
12 12 Aleksander Siebert M16-29 - - 2 - - - - 2
13 13 Mateusz Hulewicz M16-29 3 - - - - - - 3
14 14 Piotr Mielnik M16-29 - - 3 - - - - 3
15 15 Bartosz Rusoń M16-29 - - - 3 - - - 3
16 16 Grzegorz Strzelecki M16-29 - - 3 - - - - 3
17 17 Bartosz Bukowski M16-29 - - 4 7 - - - 4
18 18 Bartłomiej Cerski M16-29 - - 4 - - - - 4
19 19 Wiktor Czajkowski M16-29 - - 5 - - - - 5
20 20 Łukasz Kałdowski M16-29 - - - 5 - - - 5
21 21 Marcin Kuchczyński M16-29 - - 5 - - - - 5
22 22 Oskar Gamalczyk M16-29 6 - - - - - - 6
23 23 Jakub Jabłoński M16-29 - - 6 9 - - - 6
24 24 Piotr Kopczyński M16-29 - - - 6 - - - 6
25 25 Szymon Grabowski M16-29 - 7 - - - - - 7
26 26 Damian Karasek M16-29 - - 7 - - - - 7
27 27 Patryk Lachowicz M16-29 8 - - - - - - 8
28 28 DYLAN Ostrzyżek M16-29 - - 8 - - - - 8
29 29 Michał Kęska M16-29 - - 9 - - - - 9
30 30 Tomasz Dobek M16-29 - - - 10 - - - 10
31 31 Adam Kwiatkowski M16-29 - - 11 - - - - 11
32 32 Bartosz Pawlicki M16-29 - - - 11 - - - 11
33 33 Krzysztof Granica M16-29 - - 17 12 - - - 12
34 34 Radosław Majewski M16-29 - - 12 - - - - 12
35 35 Jahangir Kazakov M16-29 - - 13 - - - - 13
36 36 Patryk Majewski M16-29 - - 14 - - - - 14
37 37 Arkadiusz Stachulski M16-29 - - 15 - - - - 15
38 38 Marcin Czepiel M16-29 - - 16 - - - - 16
39 39 Emilian Kotecki M16-29 - - 18 - - - - 18
40 40 Dawid Winkowski M16-29 - - 19 - - - - 19
41 41 Mateusz Malinowski M16-29 - - 20 - - - - 20


Do góry




M30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Tomasz Kochański M30-39 1 2 4 3 - - - 6
2 2 Dawid Zimliński M30-39 3 3 9 6 - - - 12
3 3 Artur Wrzeciono M30-39 5 7 16 - - - - 28
4 4 Karol Maćkiewicz M30-39 8 6 - 15 - - - 29
5 5 Janusz Michałkowski M30-39 12 11 38 16 - - - 39
6 6 Piotr Krajewski M30-39 13 15 56 18 - - - 46
7 7 Mateusz Nowiński M30-39 20 16 59 21 - - - 57
8 8 Tomasz Cerk M30-39 19 13 45 - - - - 77
9 9 Dawid Mykaj M30-39 16 12 53 - - - - 81
10 10 Patryk Jabłoński M30-39 15 14 54 - - - - 83
11 11 Tomasz Banach M30-39 - 1 - 4 - - - 5
12 12 Robert Dyjach M30-39 2 - 6 - - - - 8
13 13 Mateusz Modrzejewski M30-39 4 4 - - - - - 8
14 14 BARTOSZ BRZEZIŃSKI M30-39 7 10 - - - - - 17
15 15 Łukasz Nakonieczny M30-39 - 5 14 - - - - 19
16 16 Mariusz Borkowski M30-39 - 9 19 - - - - 28
17 17 MARIUSZ WOJDYLO M30-39 - - 1 1 - - - 1
18 18 Grzegorz Pietryka M30-39 - - 2 - - - - 2
19 19 Mateusz Ronowski M30-39 - - 3 2 - - - 2
20 20 Mariusz Ziółkowski M30-39 - - 5 5 - - - 5
21 21 Wojciech Krześniak M30-39 6 - - - - - - 6
22 22 TOBIASZ KOCHALSKI M30-39 - - - 7 - - - 7
23 23 Jakub Krzeszewski M30-39 - - 7 - - - - 7
24 24 Krzysztof Buczkowski M30-39 - - 8 - - - - 8
25 25 Jacek Gruszeczka M30-39 - 8 - - - - - 8
26 26 Mateusz Jurek M30-39 - - 11 8 - - - 8
27 27 Paweł Brzuskiewicz M30-39 9 - - - - - - 9
28 28 Grzegorz Wichowski M30-39 - - - 9 - - - 9
29 29 Mateusz Kamiński M30-39 10 - - - - - - 10
30 30 Paweł Licznerski M30-39 - - - 10 - - - 10
31 31 Krzysztof Nowacki M30-39 - - 10 - - - - 10
32 32 Łukasz Góras M30-39 - - 24 11 - - - 11
33 33 Michał Murawski M30-39 11 - - - - - - 11
34 34 Jarosław Cieszyński M30-39 - - - 12 - - - 12
35 35 Tomasz Dejewski M30-39 - - 12 - - - - 12
36 36 Szymon Niewadzi M30-39 - - - 13 - - - 13
37 37 Paweł Zakrzewski M30-39 - - 13 - - - - 13
38 38 Michał Marciniak M30-39 14 - - - - - - 14
39 39 Łukasz Serocki M30-39 - - 21 14 - - - 14
40 40 Bartosz Zieliński M30-39 - - 15 - - - - 15
41 41 Marcin Jaciubek M30-39 17 - - - - - - 17
42 42 Tomasz Kilkowski M30-39 - - 17 - - - - 17
43 43 Szymon Zimecki M30-39 - - 43 17 - - - 17
44 44 KAMIL GRACZYK M30-39 - - 18 - - - - 18
45 45 Jakub Aleksander Linda M30-39 18 - - - - - - 18
46 46 Bartłomiej Koprowski M30-39 - - 48 19 - - - 19
47 47 Tomasz Krawczyszyn M30-39 - - 20 - - - - 20
48 48 Tomasz Kujawski M30-39 - - 41 20 - - - 20
49 49 PAWEŁ SZARSZEWSKI M30-39 - - 22 - - - - 22
50 50 Michał Niewiadomski M30-39 - - 23 - - - - 23
51 51 Karol Orłowski M30-39 - - 25 - - - - 25
52 52 Cezary Gozdek M30-39 - - 26 - - - - 26
53 53 Rafał Kęska M30-39 - - 27 - - - - 27
54 54 Michał Staszewski M30-39 - - 28 - - - - 28
55 55 Jarosław Fałkowski M30-39 - - 29 - - - - 29
56 56 Łukasz Klimek M30-39 - - 30 - - - - 30
57 57 Bogdan Grzebieniewski M30-39 - - 31 - - - - 31
58 58 Piotr Goliński M30-39 - - 32 - - - - 32
59 59 Karol Wiśniewski M30-39 - - 33 - - - - 33
60 60 Tomasz Jaruszewski M30-39 - - 34 - - - - 34
61 61 Jewgienij Adamonis M30-39 - - 35 - - - - 35
62 62 Marcin Jędrak M30-39 - - 36 - - - - 36
63 63 Piotr Gesek M30-39 - - 37 - - - - 37
64 64 Kamil Matyjasik M30-39 - - 39 - - - - 39
65 65 Rafał Krośnicki M30-39 - - 40 - - - - 40
66 66 Bartosz Podsiadły M30-39 - - 42 - - - - 42
67 67 Mateusz Pawłowski M30-39 - - 44 - - - - 44
68 68 Sebastian Grucza M30-39 - - 46 - - - - 46
69 69 Mariusz Bartoś M30-39 - - 47 - - - - 47
70 70 Michał Owczarczyk M30-39 - - 49 - - - - 49
71 71 Tomasz Kalisz M30-39 - - 50 - - - - 50
72 72 Sebastian Kocaja M30-39 - - 51 - - - - 51
73 73 Marcin Gajewski M30-39 - - 52 - - - - 52
74 74 Radosław Wachowiak M30-39 - - 55 - - - - 55
75 75 Przemysław Moskal M30-39 - - 57 - - - - 57
76 76 Adam Stawicki M30-39 - - 58 - - - - 58
77 77 Karol Piernicki M30-39 - - 60 - - - - 60
78 78 Krzysztof Niedbalski M30-39 - - 61 - - - - 61
79 79 Mariusz Bartkowski M30-39 - - 62 - - - - 62
80 80 Przemysław Kakowski M30-39 - - 63 - - - - 63
81 81 Łukasz Wilkowski M30-39 - - 64 - - - - 64


Do góry




M40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Łukasz Szparło M40-49 1 1 1 - - - - 3
2 2 Marian Łazarski M40-49 2 2 4 - - - - 8
3 3 Sebastian Trzciński M40-49 3 3 8 3 - - - 9
4 4 Roman Wernik M40-49 5 5 - 6 - - - 16
5 5 Jacek Walczak M40-49 10 9 50 15 - - - 34
6 6 Mariusz Mroziński M40-49 15 10 - 14 - - - 39
7 7 Piotr Treichel M40-49 20 6 13 - - - - 39
8 8 Tomasz Langowski M40-49 12 11 28 20 - - - 43
9 9 Tomasz Krzyżykowski M40-49 14 12 43 22 - - - 48
10 10 Tomasz Chmura M40-49 18 13 34 19 - - - 50
11 11 Ariel Kornacki M40-49 19 18 25 - - - - 62
12 12 Paweł Szydzik M40-49 25 17 55 26 - - - 68
13 13 Michał Lewandowski M40-49 23 16 48 - - - - 87
14 14 Michał Ptasznik M40-49 4 4 - - - - - 8
15 15 Mariusz Krzyżykowski M40-49 - 8 21 13 - - - 21
16 16 Tomasz WOJTACKI M40-49 8 - 18 - - - - 26
17 17 Krzysztof Krzyżykowski M40-49 21 15 - - - - - 36
18 18 Denis Tomaszewski M40-49 11 - 31 - - - - 42
19 19 Norbert Miedzianowski M40-49 - 19 26 - - - - 45
20 20 DARIUSZ JEGIERSKI M40-49 13 - 41 - - - - 54
21 21 MIROSŁAW ZABORSKI M40-49 - 14 44 - - - - 58
22 22 Marcin Gratowski M40-49 28 - 53 - - - - 81
23 23 Marek Tobolski M40-49 24 - 63 - - - - 87
24 24 Robert Litwiński M40-49 - - 2 1 - - - 1
25 25 Dariusz Gąsiorowski M40-49 - - 5 2 - - - 2
26 26 Piotr Nawrot M40-49 - - 3 - - - - 3
27 27 Damian Matuszak M40-49 - - - 4 - - - 4
28 28 Tomasz Łazarski M40-49 - - - 5 - - - 5
29 29 Marek Czarnecki M40-49 6 - - - - - - 6
30 30 Marcin Zygmunt M40-49 - - 6 - - - - 6
31 31 Mirosław Bączkowski M40-49 7 - - - - - - 7
32 32 Marcin Kulpa M40-49 - - 10 7 - - - 7
33 33 Jacek Pawlik M40-49 - - 7 - - - - 7
34 34 Radosław Wilkiewicz M40-49 - 7 - - - - - 7
35 35 SZYMON JAGIELSKI M40-49 - - - 8 - - - 8
36 36 Piotr Grubba M40-49 - - 17 9 - - - 9
37 37 Damian Grubich M40-49 - - 9 - - - - 9
38 38 Piotr RYBIŃSKI M40-49 9 - - - - - - 9
39 39 Sebastian Nowacki M40-49 - - - 10 - - - 10
40 40 Michał Jankowski M40-49 - - 15 11 - - - 11
41 41 Michał Majka M40-49 - - 11 - - - - 11
42 42 Michał Kleczkowski M40-49 - - 20 12 - - - 12
43 43 Seweryn Wolczynski M40-49 - - 12 - - - - 12
44 44 Leszek Jezierski M40-49 - - 14 - - - - 14
45 45 Andrzej Chojnacki M40-49 - - - 16 - - - 16
46 46 Piotr Dereszewski M40-49 - - 16 - - - - 16
47 47 Krzysztof Kędzierski M40-49 16 - - - - - - 16
48 48 Artur Krupiński M40-49 17 - - - - - - 17
49 49 Sławomir Turowski M40-49 - - 33 17 - - - 17
50 50 Marcin Cieszyński M40-49 - - - 18 - - - 18
51 51 Rafał Jasiński M40-49 - - 19 - - - - 19
52 52 Włodzimierz Michalak M40-49 - 20 - - - - - 20
53 53 Jerzy Groch M40-49 - - 35 21 - - - 21
54 54 Jakub Paczkowski M40-49 - 21 - - - - - 21
55 55 Tomasz Laskowski M40-49 - - 22 - - - - 22
56 56 Sebastian Sosnowski M40-49 22 - - - - - - 22
57 57 Dawid Staszewski M40-49 - - 23 - - - - 23
58 58 Robert Ziętarski M40-49 - - - 23 - - - 23
59 59 Robert Brdak M40-49 - - 24 - - - - 24
60 60 Nikodem Łuczak M40-49 - - - 24 - - - 24
61 61 Tomasz Szynkielewicz M40-49 - - 59 25 - - - 25
62 62 Michał Kamiński M40-49 26 - - - - - - 26
63 63 Dawid Szuchowski M40-49 27 - - - - - - 27
64 64 Piotr Zura M40-49 - - 27 - - - - 27
65 65 Krzysztof Jagodziński M40-49 29 - - - - - - 29
66 66 Sebastian Sikorski M40-49 - - 29 - - - - 29
67 67 WOJCIECH URBAŃSKI M40-49 - - 30 - - - - 30
68 68 Tomasz Wiśniewski M40-49 30 - - - - - - 30
69 69 Michał Winiarski M40-49 - - 32 - - - - 32
70 70 Andrzej Rutkowski M40-49 - - 36 - - - - 36
71 71 Szymon Łakomy M40-49 - - 37 - - - - 37
72 72 Miłosław Gębka M40-49 - - 38 - - - - 38
73 73 Jacek Rachoń M40-49 - - 39 - - - - 39
74 74 Bartosz Łagoda M40-49 - - 40 - - - - 40
75 75 Krzysztof Michałowski M40-49 - - 42 - - - - 42
76 76 Janusz Kempa M40-49 - - 45 - - - - 45
77 77 Michał Kaniecki M40-49 - - 46 - - - - 46
78 78 Karol Szewczyk M40-49 - - 47 - - - - 47
79 79 Jacek Szewczak M40-49 - - 49 - - - - 49
80 80 Andrzej Pawłowski M40-49 - - 51 - - - - 51
81 81 Sebastian Kaczmarek M40-49 - - 52 - - - - 52
82 82 Karol Siódmiak M40-49 - - 54 - - - - 54
83 83 Michał Banaszewski M40-49 - - 56 - - - - 56
84 84 Piotr Cąbrowska M40-49 - - 57 - - - - 57
85 85 Robert Loryński M40-49 - - 58 - - - - 58
86 86 Michał Olszewski M40-49 - - 60 - - - - 60
87 87 Michał Wodtke M40-49 - - 61 - - - - 61
88 88 Maciej Czajkowski M40-49 - - 62 - - - - 62


Do góry




M50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Tadeusz DULSKI M50-59 1 1 - 4 - - - 6
2 2 Rafał Zbrzeźny M50-59 2 6 13 - - - - 21
3 3 Roman Kęsik M50-59 3 5 14 - - - - 22
4 4 Bartłomiej Kawski M50-59 4 8 - 11 - - - 23
5 5 Grzegorz Szytniewski M50-59 7 4 21 - - - - 32
6 6 Zbigniew Serocki M50-59 - 2 - 2 - - - 4
7 7 Mirosław Mejka M50-59 - 3 8 8 - - - 11
8 8 Jarek Kornacki M50-59 5 9 - - - - - 14
9 9 Marek Szyrsz M50-59 - 7 18 - - - - 25
10 10 Dariusz Jędrzejczak M50-59 - - 1 1 - - - 1
11 11 EDMUND DĄBROWSKI M50-59 - - 2 - - - - 2
12 12 Krzysztof Jakóbczyk M50-59 - - 5 3 - - - 3
13 13 Tomasz Markowski M50-59 - - 3 - - - - 3
14 14 Wojciech Okleja M50-59 - - 4 - - - - 4
15 15 Piotr Janowski M50-59 - - - 5 - - - 5
16 16 Krzysztof Grodek M50-59 - - 6 - - - - 6
17 17 PIOTR JURCZYK M50-59 6 - - - - - - 6
18 18 KAZIMIERZ Romański M50-59 - - - 6 - - - 6
19 19 Waldemar Derkowski M50-59 - - 7 - - - - 7
20 20 Sławomir Pulkowski M50-59 - - - 7 - - - 7
21 21 Janusz Gronek M50-59 - - - 9 - - - 9
22 22 Paweł Szulc M50-59 - - 9 - - - - 9
23 23 Zdzisław Bartkowski M50-59 - - 10 - - - - 10
24 24 Janusz Lis M50-59 - - - 10 - - - 10
25 25 Dariusz Aniszewski M50-59 - - 11 - - - - 11
26 26 Maciej Modrak M50-59 - - 12 12 - - - 12
27 27 Marek Kędziorski M50-59 - - 16 13 - - - 13
28 28 Piotr Chudziński M50-59 - - 15 - - - - 15
29 29 Dariusz Wszelak M50-59 - - 17 - - - - 17
30 30 JANUSZ JAWORSKI M50-59 - - 19 - - - - 19
31 31 Piotr Deka M50-59 - - 20 - - - - 20
32 32 Marek Helak M50-59 - - 22 - - - - 22
33 33 Cezary Santysiak M50-59 - - 23 - - - - 23


Do góry




M60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Marek Matczyński M60+ 1 1 - 6 - - - 8
2 2 Bogdan Pietruszewski M60+ 5 4 13 9 - - - 18
3 3 Marek Jankowski M60+ 2 2 - - - - - 4
4 4 Józef Trzaska M60+ 3 3 - - - - - 6
5 5 Józek Rumocki M60+ 4 - 11 8 - - - 12
6 6 Janusz Gołębiewski M60+ - - 5 1 - - - 1
7 7 Jurek Olkowski M60+ - - 1 - - - - 1
8 8 Andrzej Łukomski M60+ - - 2 - - - - 2
9 9 Józef Szatkowski M60+ - - 3 2 - - - 2
10 10 Andrzej Mączewski M60+ - - 7 3 - - - 3
11 11 Grzegorz Niedbalski M60+ - - 4 - - - - 4
12 12 Roman Świtała M60+ - - - 4 - - - 4
13 13 Kazimierz Budzik M60+ - - 10 5 - - - 5
14 14 Ryszard Deli M60+ 6 - - - - - - 6
15 15 Jerzy Mandosik M60+ - - 6 - - - - 6
16 16 Andrzej Lenkiewicz M60+ - - - 7 - - - 7
17 17 Mieczysław Cysewski M60+ - - 8 - - - - 8
18 18 ROMAN JANIK M60+ - - 9 - - - - 9
19 19 Mariusz Szygowski M60+ - - 12 - - - - 12


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×