Amatorska Liga Biegowa

Ranking - Kategorie (5km)

Powrót

Zasady punktacji znajdują się w Regulaminie Ligi Biegowej 2022.

K16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Weronika Folmer K16-29 2 1 - - - - - 3
2 2 Anna Sójkowska K16-29 6 2 - - - - - 8
3 3 Justyna Chmura K16-29 8 5 - - - - - 13
4 4 Weronika Czubaszek K16-29 1 - - - - - - 1
5 5 Wiktoria Szulc K16-29 - 3 - - - - - 3
6 6 Aleksandra Puczkowska K16-29 3 - - - - - - 3
7 7 Paulina Kowalewska K16-29 4 - - - - - - 4
8 8 Ania Peplińska K16-29 - 4 - - - - - 4
9 9 Weronika Gardzielewska K16-29 5 - - - - - - 5
10 10 Diana Ivanets K16-29 - 6 - - - - - 6
11 11 Amelia Gratkowska K16-29 7 - - - - - - 7
12 12 Weronika Klafta K16-29 9 - - - - - - 9


Do góry




K30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Agata Wojenko K30-39 3 1 - - - - - 4
2 2 Małgorzata Adamska K30-39 7 2 - - - - - 9
3 3 Renata Zgardowska K30-39 8 3 - - - - - 11
4 4 Paulina Witkowska K30-39 9 4 - - - - - 13
5 5 Justyna Kornacka K30-39 11 8 - - - - - 19
6 6 Paulina Wiernicka K30-39 1 - - - - - - 1
7 7 Kamila Gurzyńska K30-39 2 - - - - - - 2
8 8 Celina KĘDZIERSKA K30-39 4 - - - - - - 4
9 9 Alina Sobieś K30-39 5 - - - - - - 5
10 10 Magdalena Polińska K30-39 - 5 - - - - - 5
11 11 Natalia Raciniewska K30-39 - 6 - - - - - 6
12 12 Małgorzata Brodzińska K30-39 6 - - - - - - 6
13 13 Sandra Jaciubek K30-39 10 - - - - - - 10
14 14 Monika Miedzianowska K30-39 - 7 - - - - - 7
15 15 Natalia Tepper-Bartkowska K30-39 - 9 - - - - - 9
16 16 Paulina Drzewińska K30-39 - 10 - - - - - 10
17 17 Natalia Ivanets K30-39 - 11 - - - - - 11
18 18 Emilia Podsiadła K30-39 12 - - - - - - 12
19 19 Paulina Skibińska K30-39 13 - - - - - - 13
20 20 Natalia Glaza K30-39 14 - - - - - - 14
21 21 Anna Gawrecka K30-39 15 - - - - - - 15
22 22 Katarzyna Fedoryszyn K30-39 16 - - - - - - 16
23 23 Magdalena Szram K30-39 17 - - - - - - 17
24 24 Anna Meller K30-39 18 - - - - - - 18


Do góry




K40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Anna Walczak K40-49 2 3 - - - - - 5
2 2 Anna Markowska K40-49 3 4 - - - - - 7
3 3 Agnieszka Lachowicz K40-49 5 5 - - - - - 10
4 4 Ewa Chmura K40-49 7 6 - - - - - 13
5 5 Monika Banaszewska K40-49 6 7 - - - - - 13
6 6 Dorota Gałuszka K40-49 - 1 - - - - - 1
7 7 Monika Nakonieczna K40-49 - 2 - - - - - 2
8 8 Aleksandra Boniecka K40-49 1 - - - - - - 1
9 9 Katarzyna Langowska K40-49 4 - - - - - - 4
10 10 Alicja Łazarska K40-49 - 8 - - - - - 8
11 11 Marzena Marcinkowska K40-49 8 - - - - - - 8
12 12 Justyna Chudek K40-49 9 - - - - - - 9
13 13 Karolina Reuschel K40-49 10 - - - - - - 10
14 14 Monika Kurzawa K40-49 11 - - - - - - 11
15 15 ŻANETA OKOŃSKA K40-49 12 - - - - - - 12
16 16 Anna Ziętarska K40-49 13 - - - - - - 13
17 17 Agnieszka Gamalczyk K40-49 14 - - - - - - 14
18 18 Iwona Czarnecka K40-49 15 - - - - - - 15
19 19 Justyna SZMYCIŃSKA K40-49 16 - - - - - - 16
20 20 Katarzyna Gratowska K40-49 17 - - - - - - 17
21 21 Dagmara Czajkowska K40-49 18 - - - - - - 18
22 22 Teresa Boniecka K40-49 19 - - - - - - 19
23 23 Dominika Mularczyk K40-49 20 - - - - - - 20
24 24 Joanna Szczepaniak K40-49 21 - - - - - - 21
25 25 Ania Jegierska K40-49 22 - - - - - - 22
26 26 Elżbieta Kucharczyk K40-49 23 - - - - - - 23
27 27 Justyna Klafta K40-49 24 - - - - - - 24
28 28 Elzbieta Luks K40-49 25 - - - - - - 25
29 29 Anna Jegierska K40-49 26 - - - - - - 26
30 30 Ewelina Nolberczak K40-49 27 - - - - - - 27


Do góry




K50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Danuta Badowska K50-59 1 - - - - - - 1
2 2 Anna Nalaskowska K50-59 2 - - - - - - 2
3 3 Anita Rodzińska K50-59 3 - - - - - - 3


Do góry




K60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma


Do góry




M16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Damian Wiśniewski M16-29 1 1 - - - - - 2
2 2 Krzysztof Białkowski M16-29 2 3 - - - - - 5
3 3 Damian Grzędzicki M16-29 4 5 - - - - - 9
4 4 Jędrzej Krzyżykowski M16-29 5 6 - - - - - 11
5 5 Eryk Sumionka M16-29 7 8 - - - - - 15
6 6 Mateusz Szczepański M16-29 - 2 - - - - - 2
7 7 Wojciech Bukowski M16-29 - 4 - - - - - 4
8 8 Mateusz Hulewicz M16-29 3 - - - - - - 3
9 9 Szymon Grabowski M16-29 - 7 - - - - - 7
10 10 Oskar Gamalczyk M16-29 6 - - - - - - 6
11 11 Patryk Lachowicz M16-29 8 - - - - - - 8


Do góry




M30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Tomasz Kochański M30-39 1 2 - - - - - 3
2 2 Dawid Zimliński M30-39 3 3 - - - - - 6
3 3 Mateusz Modrzejewski M30-39 4 4 - - - - - 8
4 4 Artur Wrzeciono M30-39 5 7 - - - - - 12
5 5 Karol Maćkiewicz M30-39 8 6 - - - - - 14
6 6 BARTOSZ BRZEZIŃSKI M30-39 7 10 - - - - - 17
7 7 Janusz Michałkowski M30-39 12 11 - - - - - 23
8 8 Patryk Jabłoński M30-39 15 14 - - - - - 29
9 9 Dawid Mykaj M30-39 16 12 - - - - - 28
10 10 Piotr Krajewski M30-39 13 15 - - - - - 28
11 11 Tomasz Cerk M30-39 19 13 - - - - - 32
12 12 Mateusz Nowiński M30-39 20 16 - - - - - 36
13 13 Tomasz Banach M30-39 - 1 - - - - - 1
14 14 Robert Dyjach M30-39 2 - - - - - - 2
15 15 Wojciech Krześniak M30-39 6 - - - - - - 6
16 16 Łukasz Nakonieczny M30-39 - 5 - - - - - 5
17 17 Paweł Brzuskiewicz M30-39 9 - - - - - - 9
18 18 Mateusz Kamiński M30-39 10 - - - - - - 10
19 19 Jacek Gruszeczka M30-39 - 8 - - - - - 8
20 20 Mariusz Borkowski M30-39 - 9 - - - - - 9
21 21 Michał Murawski M30-39 11 - - - - - - 11
22 22 Michał Marciniak M30-39 14 - - - - - - 14
23 23 Marcin Jaciubek M30-39 17 - - - - - - 17
24 24 Jakub Aleksander Linda M30-39 18 - - - - - - 18


Do góry




M40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Łukasz Szparło M40-49 1 1 - - - - - 2
2 2 Marian Łazarski M40-49 2 2 - - - - - 4
3 3 Sebastian Trzciński M40-49 3 3 - - - - - 6
4 4 Michał Ptasznik M40-49 4 4 - - - - - 8
5 5 Roman Wernik M40-49 5 5 - - - - - 10
6 6 Jacek Walczak M40-49 10 9 - - - - - 19
7 7 Piotr Treichel M40-49 20 6 - - - - - 26
8 8 Tomasz Langowski M40-49 12 11 - - - - - 23
9 9 Mariusz Mroziński M40-49 15 10 - - - - - 25
10 10 Tomasz Krzyżykowski M40-49 14 12 - - - - - 26
11 11 Tomasz Chmura M40-49 18 13 - - - - - 31
12 12 Krzysztof Krzyżykowski M40-49 21 15 - - - - - 36
13 13 Michał Lewandowski M40-49 23 16 - - - - - 39
14 14 Ariel Kornacki M40-49 19 18 - - - - - 37
15 15 Paweł Szydzik M40-49 25 17 - - - - - 42
16 16 Radosław Wilkiewicz M40-49 - 7 - - - - - 7
17 17 Marek Czarnecki M40-49 6 - - - - - - 6
18 18 Mirosław Bączkowski M40-49 7 - - - - - - 7
19 19 Tomasz WOJTACKI M40-49 8 - - - - - - 8
20 20 Piotr RYBIŃSKI M40-49 9 - - - - - - 9
21 21 Mariusz Krzyżykowski M40-49 - 8 - - - - - 8
22 22 Denis Tomaszewski M40-49 11 - - - - - - 11
23 23 DARIUSZ JEGIERSKI M40-49 13 - - - - - - 13
24 24 Krzysztof Kędzierski M40-49 16 - - - - - - 16
25 25 MIROSŁAW ZABORSKI M40-49 - 14 - - - - - 14
26 26 Artur Krupiński M40-49 17 - - - - - - 17
27 27 Sebastian Sosnowski M40-49 22 - - - - - - 22
28 28 Marek Tobolski M40-49 24 - - - - - - 24
29 29 Norbert Miedzianowski M40-49 - 19 - - - - - 19
30 30 Włodzimierz Michalak M40-49 - 20 - - - - - 20
31 31 Jakub Paczkowski M40-49 - 21 - - - - - 21
32 32 Michał Kamiński M40-49 26 - - - - - - 26
33 33 Dawid Szuchowski M40-49 27 - - - - - - 27
34 34 Marcin Gratowski M40-49 28 - - - - - - 28
35 35 Krzysztof Jagodziński M40-49 29 - - - - - - 29
36 36 Tomasz Wiśniewski M40-49 30 - - - - - - 30


Do góry




M50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Tadeusz DULSKI M50-59 1 1 - - - - - 2
2 2 Rafał Zbrzeźny M50-59 2 6 - - - - - 8
3 3 Roman Kęsik M50-59 3 5 - - - - - 8
4 4 Bartłomiej Kawski M50-59 4 8 - - - - - 12
5 5 Jarek Kornacki M50-59 5 9 - - - - - 14
6 6 Grzegorz Szytniewski M50-59 7 4 - - - - - 11
7 7 Zbigniew Serocki M50-59 - 2 - - - - - 2
8 8 Mirosław Mejka M50-59 - 3 - - - - - 3
9 9 Marek Szyrsz M50-59 - 7 - - - - - 7
10 10 PIOTR JURCZYK M50-59 6 - - - - - - 6


Do góry




M60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Marek Matczyński M60+ 1 1 - - - - - 2
2 2 Marek Jankowski M60+ 2 2 - - - - - 4
3 3 Józef Trzaska M60+ 3 3 - - - - - 6
4 4 Bogdan Pietruszewski M60+ 5 4 - - - - - 9
5 5 Józek Rumocki M60+ 4 - - - - - - 4
6 6 Ryszard Deli M60+ 6 - - - - - - 6


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×