Amatorska Liga Biegowa 2022

Ranking - OPEN (5km)

Powrót

Zasady punktacji znajdują się w Regulaminie Ligi Biegowej 2022.

Kobiety

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Agata Wojenko K30-39 4 3 - - - - - 7
2 2 Anna Walczak K40-49 6 4 - - - - - 10
3 3 Anna Markowska K40-49 8 5 - - - - - 13
4 4 Weronika Folmer K16-29 11 7 - - - - - 18
5 5 Małgorzata Adamska K30-39 14 6 - - - - - 20
6 6 Agnieszka Lachowicz K40-49 12 10 - - - - - 22
7 7 Renata Zgardowska K30-39 15 8 - - - - - 23
8 8 Paulina Witkowska K30-39 16 9 - - - - - 25
9 9 Ewa Chmura K40-49 23 11 - - - - - 34
10 10 Monika Banaszewska K40-49 20 15 - - - - - 35
11 11 Justyna Kornacka K30-39 22 18 - - - - - 40
12 12 Anna Sójkowska K16-29 28 14 - - - - - 42
13 13 Justyna Chmura K16-29 47 22 - - - - - 69
14 14 Dorota Gałuszka K40-49 - 1 - - - - - 1
15 15 Weronika Czubaszek K16-29 1 - - - - - - 1
16 16 Monika Nakonieczna K40-49 - 2 - - - - - 2
17 17 Paulina Wiernicka K30-39 2 - - - - - - 2
18 18 Kamila Gurzyńska K30-39 3 - - - - - - 3
19 19 Aleksandra Boniecka K40-49 5 - - - - - - 5
20 20 Celina KĘDZIERSKA K30-39 7 - - - - - - 7
21 21 Alina Sobieś K30-39 9 - - - - - - 9
22 22 Katarzyna Langowska K40-49 10 - - - - - - 10
23 23 Magdalena Polińska K30-39 - 12 - - - - - 12
24 24 Natalia Raciniewska K30-39 - 13 - - - - - 13
25 25 Małgorzata Brodzińska K30-39 13 - - - - - - 13
26 26 Wiktoria Szulc K16-29 - 16 - - - - - 16
27 27 Monika Miedzianowska K30-39 - 17 - - - - - 17
28 28 Sandra Jaciubek K30-39 17 - - - - - - 17
29 29 Aleksandra Puczkowska K16-29 18 - - - - - - 18
30 30 Paulina Kowalewska K16-29 19 - - - - - - 19
31 31 Natalia Tepper-Bartkowska K30-39 - 19 - - - - - 19
32 32 Paulina Drzewińska K30-39 - 20 - - - - - 20
33 33 Ania Peplińska K16-29 - 21 - - - - - 21
34 34 Weronika Gardzielewska K16-29 21 - - - - - - 21
35 35 Diana Ivanets K16-29 - 23 - - - - - 23
36 36 Natalia Ivanets K30-39 - 24 - - - - - 24
37 37 Danuta Badowska K50-59 24 - - - - - - 24
38 38 Alicja Łazarska K40-49 - 25 - - - - - 25
39 39 Marzena Marcinkowska K40-49 25 - - - - - - 25
40 40 Justyna Chudek K40-49 26 - - - - - - 26
41 41 Anna Nalaskowska K50-59 27 - - - - - - 27
42 42 Emilia Podsiadła K30-39 29 - - - - - - 29
43 43 Karolina Reuschel K40-49 30 - - - - - - 30
44 44 Anita Rodzińska K50-59 31 - - - - - - 31
45 45 Monika Kurzawa K40-49 32 - - - - - - 32
46 46 ŻANETA OKOŃSKA K40-49 33 - - - - - - 33
47 47 Anna Ziętarska K40-49 34 - - - - - - 34
48 48 Agnieszka Gamalczyk K40-49 35 - - - - - - 35
49 49 Iwona Czarnecka K40-49 36 - - - - - - 36
50 50 Justyna SZMYCIŃSKA K40-49 37 - - - - - - 37
51 51 Amelia Gratkowska K16-29 38 - - - - - - 38
52 52 Katarzyna Gratowska K40-49 39 - - - - - - 39
53 53 Paulina Skibińska K30-39 40 - - - - - - 40
54 54 Dagmara Czajkowska K40-49 41 - - - - - - 41
55 55 Teresa Boniecka K40-49 42 - - - - - - 42
56 56 Dominika Mularczyk K40-49 43 - - - - - - 43
57 57 Natalia Glaza K30-39 44 - - - - - - 44
58 58 Anna Gawrecka K30-39 45 - - - - - - 45
59 59 Joanna Szczepaniak K40-49 46 - - - - - - 46
60 60 Katarzyna Fedoryszyn K30-39 48 - - - - - - 48
61 61 Ania Jegierska K40-49 49 - - - - - - 49
62 62 Elżbieta Kucharczyk K40-49 50 - - - - - - 50
63 63 Justyna Klafta K40-49 51 - - - - - - 51
64 64 Magdalena Szram K30-39 52 - - - - - - 52
65 65 Elzbieta Luks K40-49 53 - - - - - - 53
66 66 Anna Jegierska K40-49 54 - - - - - - 54
67 67 Anna Meller K30-39 55 - - - - - - 55
68 68 Ewelina Nolberczak K40-49 56 - - - - - - 56
69 69 Weronika Klafta K16-29 57 - - - - - - 57


Do góry




Mężczyżni

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
3. Bieg Nocny
ALB2
4. Delfin Cross Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
IV Łasińska Siódemka
ALB5
Bieg Krzyżaka
ALB6
Bronek Run
ALB7
V Bieg Karpia
Suma
1 1 Damian Wiśniewski M16-29 1 1 - - - - - 2
2 2 Krzysztof Białkowski M16-29 2 3 - - - - - 5
3 3 Łukasz Szparło M40-49 3 4 - - - - - 7
4 4 Tomasz Kochański M30-39 4 6 - - - - - 10
5 5 Marian Łazarski M40-49 6 7 - - - - - 13
6 6 Sebastian Trzciński M40-49 7 9 - - - - - 16
7 7 Michał Ptasznik M40-49 8 10 - - - - - 18
8 8 Dawid Zimliński M30-39 10 8 - - - - - 18
9 9 Roman Wernik M40-49 9 12 - - - - - 21
10 10 Mateusz Modrzejewski M30-39 11 13 - - - - - 24
11 11 Artur Wrzeciono M30-39 12 20 - - - - - 32
12 12 Tadeusz DULSKI M50-59 15 18 - - - - - 33
13 13 Karol Maćkiewicz M30-39 18 16 - - - - - 34
14 14 Damian Grzędzicki M16-29 17 22 - - - - - 39
15 15 BARTOSZ BRZEZIŃSKI M30-39 16 27 - - - - - 43
16 16 Jędrzej Krzyżykowski M16-29 25 24 - - - - - 49
17 17 Jacek Walczak M40-49 26 26 - - - - - 52
18 18 Janusz Michałkowski M30-39 29 30 - - - - - 59
19 19 Piotr Treichel M40-49 46 14 - - - - - 60
20 20 Mariusz Mroziński M40-49 33 28 - - - - - 61
21 21 Tomasz Langowski M40-49 30 31 - - - - - 61
22 22 Tomasz Krzyżykowski M40-49 32 35 - - - - - 67
23 23 Marek Matczyński M60+ 36 34 - - - - - 70
24 24 Patryk Jabłoński M30-39 39 36 - - - - - 75
25 25 Dawid Mykaj M30-39 43 32 - - - - - 75
26 26 Piotr Krajewski M30-39 34 43 - - - - - 77
27 27 Rafał Zbrzeźny M50-59 38 39 - - - - - 77
28 28 Roman Kęsik M50-59 40 38 - - - - - 78
29 29 Tomasz Chmura M40-49 44 40 - - - - - 84
30 30 Bartłomiej Kawski M50-59 41 46 - - - - - 87
31 31 Tomasz Cerk M30-39 54 33 - - - - - 87
32 32 Krzysztof Krzyżykowski M40-49 48 42 - - - - - 90
33 33 Michał Lewandowski M40-49 51 44 - - - - - 95
34 34 Ariel Kornacki M40-49 45 51 - - - - - 96
35 35 Jarek Kornacki M50-59 47 53 - - - - - 100
36 36 Grzegorz Szytniewski M50-59 64 37 - - - - - 101
37 37 Paweł Szydzik M40-49 56 47 - - - - - 103
38 38 Marek Jankowski M60+ 55 50 - - - - - 105
39 39 Józef Trzaska M60+ 57 52 - - - - - 109
40 40 Mateusz Nowiński M30-39 61 49 - - - - - 110
41 41 Bogdan Pietruszewski M60+ 68 57 - - - - - 125
42 42 Eryk Sumionka M16-29 69 58 - - - - - 127
43 43 Mateusz Szczepański M16-29 - 2 - - - - - 2
44 44 Tomasz Banach M30-39 - 5 - - - - - 5
45 45 Robert Dyjach M30-39 5 - - - - - - 5
46 46 Wojciech Bukowski M16-29 - 11 - - - - - 11
47 47 Wojciech Krześniak M30-39 13 - - - - - - 13
48 48 Mateusz Hulewicz M16-29 14 - - - - - - 14
49 49 Łukasz Nakonieczny M30-39 - 15 - - - - - 15
50 50 Radosław Wilkiewicz M40-49 - 17 - - - - - 17
51 51 Paweł Brzuskiewicz M30-39 19 - - - - - - 19
52 52 Zbigniew Serocki M50-59 - 19 - - - - - 19
53 53 Mateusz Kamiński M30-39 20 - - - - - - 20
54 54 Jacek Gruszeczka M30-39 - 21 - - - - - 21
55 55 Marek Czarnecki M40-49 21 - - - - - - 21
56 56 Mirosław Bączkowski M40-49 22 - - - - - - 22
57 57 Tomasz WOJTACKI M40-49 23 - - - - - - 23
58 58 Mariusz Borkowski M30-39 - 23 - - - - - 23
59 59 Piotr RYBIŃSKI M40-49 24 - - - - - - 24
60 60 Mariusz Krzyżykowski M40-49 - 25 - - - - - 25
61 61 Michał Murawski M30-39 27 - - - - - - 27
62 62 Denis Tomaszewski M40-49 28 - - - - - - 28
63 63 Mirosław Mejka M50-59 - 29 - - - - - 29
64 64 DARIUSZ JEGIERSKI M40-49 31 - - - - - - 31
65 65 Michał Marciniak M30-39 35 - - - - - - 35
66 66 Krzysztof Kędzierski M40-49 37 - - - - - - 37
67 67 MIROSŁAW ZABORSKI M40-49 - 41 - - - - - 41
68 68 Artur Krupiński M40-49 42 - - - - - - 42
69 69 Marek Szyrsz M50-59 - 45 - - - - - 45
70 70 Szymon Grabowski M16-29 - 48 - - - - - 48
71 71 Marcin Jaciubek M30-39 49 - - - - - - 49
72 72 Sebastian Sosnowski M40-49 50 - - - - - - 50
73 73 Marek Tobolski M40-49 52 - - - - - - 52
74 74 Jakub Aleksander Linda M30-39 53 - - - - - - 53
75 75 Norbert Miedzianowski M40-49 - 54 - - - - - 54
76 76 Włodzimierz Michalak M40-49 - 55 - - - - - 55
77 77 Jakub Paczkowski M40-49 - 56 - - - - - 56
78 78 PIOTR JURCZYK M50-59 58 - - - - - - 58
79 79 Michał Kamiński M40-49 59 - - - - - - 59
80 80 Dawid Szuchowski M40-49 60 - - - - - - 60
81 81 Oskar Gamalczyk M16-29 62 - - - - - - 62
82 82 Marcin Gratowski M40-49 63 - - - - - - 63
83 83 Krzysztof Jagodziński M40-49 65 - - - - - - 65
84 84 Józek Rumocki M60+ 66 - - - - - - 66
85 85 Tomasz Wiśniewski M40-49 67 - - - - - - 67
86 86 Ryszard Deli M60+ 70 - - - - - - 70
87 87 Patryk Lachowicz M16-29 71 - - - - - - 71


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×