Amatorska Liga Biegowa

Ranking - Kategorie (5km)

Powrót

Zasady punktacji znajdują się w Regulaminie Ligi Biegowej .

K16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Gosia Wrzesińska - Czachór K16-29 3 1 - - - - 4
2 - Kamila Guziec K16-29 4 3 - - - - 7
3 - Patrycja Borkowska K16-29 7 6 - - - - 13
4 - Magdalena Wasiniewska K16-29 10 7 - - - - 17
5 - Agata Tylicka K16-29 14 8 - - - - 22
6 - Wiktoria Szulc K16-29 1 - - - - - 1
7 - Karolina Barańska K16-29 - 2 - - - - 2
8 - Kinga Kotewicz K16-29 2 - - - - - 2
9 - Agata Paprocka K16-29 - 4 - - - - 4
10 - Aleksandra Jackowska K16-29 - 5 - - - - 5
11 - Dominika Łyczko K16-29 5 - - - - - 5
12 - Weronika Folmer K16-29 6 - - - - - 6
13 - Weronika Dobuszewska K16-29 8 - - - - - 8
14 - Wiktoria Tomala K16-29 9 - - - - - 9
15 - Maja Olszewska K16-29 11 - - - - - 11
16 - Zuzanna Szczepańska K16-29 12 - - - - - 12
17 - Sara Pulchny K16-29 13 - - - - - 13
18 - Michalina Maciejewska K16-29 15 - - - - - 15
19 - Kalina Krupińska K16-29 16 - - - - - 16


Do góry




K30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Wioletta Michałkowska K30-39 2 2 - - - - 4
2 - Ewelina Derkowska K30-39 5 4 - - - - 9
3 - Małgorzata Kalisz K30-39 6 5 - - - - 11
4 - Natalia Ampulska K30-39 7 6 - - - - 13
5 - Dominika Tuora-Szost K30-39 15 9 - - - - 24
6 - Karolina Michalik K30-39 1 - - - - - 1
7 - Natalia Mogiłko K30-39 - 1 - - - - 1
8 - Karolina Szuflewska K30-39 3 - - - - - 3
9 - Dorota Zygadlewicz K30-39 - 3 - - - - 3
10 - Teresa Łepek K30-39 4 - - - - - 4
11 - Weronika Bojarska K30-39 - 7 - - - - 7
12 - Patrycja Janus K30-39 8 - - - - - 8
13 - Marta Urbańska K30-39 - 8 - - - - 8
14 - Amelia Orawczyk K30-39 9 - - - - - 9
15 - Karolina Cywińska K30-39 10 - - - - - 10
16 - Sandra Podlasińska K30-39 - 10 - - - - 10
17 - Monika Borzych K30-39 - 11 - - - - 11
18 - Anna Sójkowska K30-39 11 - - - - - 11
19 - Iza Godzieba K30-39 12 - - - - - 12
20 - Sara Kowalska K30-39 - 12 - - - - 12
21 - Paulina Podlasińska K30-39 - 13 - - - - 13
22 - Anna Wiśniewska K30-39 13 - - - - - 13
23 - Anna Ciżnicka K30-39 14 - - - - - 14
24 - Monika Płatek K30-39 16 - - - - - 16
25 - Anna Pastewska K30-39 17 - - - - - 17
26 - Beata Wodecka K30-39 18 - - - - - 18
27 - Monika Krawczyk K30-39 19 - - - - - 19
28 - Katarzyna Piłat-Fiałkowska K30-39 20 - - - - - 20
29 - Urszula Zielke K30-39 21 - - - - - 21
30 - Katarzyna Niebojewska K30-39 22 - - - - - 22
31 - Marta Dudziak K30-39 23 - - - - - 23
32 - Monika Korgul K30-39 24 - - - - - 24
33 - Wioleta Bochra K30-39 25 - - - - - 25
34 - Blanka Kulaszewska K30-39 26 - - - - - 26
35 - Magdalena Rutkowska K30-39 27 - - - - - 27


Do góry




K40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Joanna Sobczyk K40-49 1 1 - - - - 2
2 - Katarzyna Langowska K40-49 3 2 - - - - 5
3 - Monika Stępień K40-49 2 3 - - - - 5
4 - Katarzyna Składanek K40-49 5 4 - - - - 9
5 - Joanna Kukorowska K40-49 7 6 - - - - 13
6 - Joanna Tylicka K40-49 8 7 - - - - 15
7 - Renata Zgardowska K40-49 6 9 - - - - 15
8 - Kamila Piech K40-49 15 5 - - - - 20
9 - JOANNA SZULC K40-49 23 12 - - - - 35
10 - Sylwia Dobuszewska K40-49 31 14 - - - - 45
11 - Celina KĘDZIERSKA K40-49 4 - - - - - 4
12 - Alana Alipowa K40-49 - 8 - - - - 8
13 - Aliona Alipowa K40-49 9 - - - - - 9
14 - Izabela Nowacka K40-49 10 - - - - - 10
15 - Agnieszka Olszewska K40-49 - 10 - - - - 10
16 - Małgorzata Adamska K40-49 11 - - - - - 11
17 - Zofia Kołodziejska K40-49 - 11 - - - - 11
18 - Anna Damazyn K40-49 12 - - - - - 12
19 - Agnieszka Stuczyńska K40-49 13 - - - - - 13
20 - Katarzyna Wolff K40-49 - 13 - - - - 13
21 - Anna Trojanowska K40-49 14 - - - - - 14
22 - Andżelika Andżelika K40-49 16 - - - - - 16
23 - Agnieszka Dziedzic K40-49 17 - - - - - 17
24 - Sylwia Dąbrowska K40-49 18 - - - - - 18
25 - Emila Weiland K40-49 19 - - - - - 19
26 - Kasia Urbańska K40-49 20 - - - - - 20
27 - Magdalena Michalska K40-49 21 - - - - - 21
28 - Agnieszka Michałowska K40-49 22 - - - - - 22
29 - Iwona Czarnecka K40-49 24 - - - - - 24
30 - BEATA POLKOWSKA K40-49 25 - - - - - 25
31 - Joanna Jaszka K40-49 26 - - - - - 26
32 - Anna Dembińska K40-49 27 - - - - - 27
33 - Katarzyna Mazuchowska K40-49 28 - - - - - 28
34 - Izabela Jakubowska K40-49 29 - - - - - 29
35 - ŻANETA OKOŃSKA K40-49 30 - - - - - 30
36 - Iwona Opoka K40-49 32 - - - - - 32
37 - Magdalena Gosz K40-49 33 - - - - - 33
38 - Joanna Sobolewska K40-49 34 - - - - - 34
39 - Monika Gajos-Czyrynda K40-49 35 - - - - - 35
40 - Beata Boruszkowska K40-49 36 - - - - - 36
41 - Ania Jegierska K40-49 37 - - - - - 37
42 - Joanna Koszyńska K40-49 38 - - - - - 38
43 - Sylwia Pyjko K40-49 39 - - - - - 39


Do góry




K50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Agnieszka Lachowicz K50-59 3 1 - - - - 4
2 - Marlena Kępczyńska K50-59 1 - - - - - 1
3 - Małgorzata Bojarska-Szulc K50-59 - 2 - - - - 2
4 - Anna Brzezińska K50-59 2 - - - - - 2
5 - Katarzyna Kruzel K50-59 - 3 - - - - 3
6 - Agnieszka Pruchniewska K50-59 4 - - - - - 4
7 - Izabela Raczyńska K50-59 5 - - - - - 5
8 - Monika Jastrzębska K50-59 6 - - - - - 6
9 - Kamila Wiśniewska K50-59 7 - - - - - 7
10 - Izabela Wysocka K50-59 8 - - - - - 8


Do góry




K60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Grażyna Tobolska K60+ 1 2 - - - - 3
2 - Grażyna Laskowska K60+ - 1 - - - - 1


Do góry




M16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Aleksander Siebert M16-29 1 1 - - - - 2
2 - Bartosz Szyplewski M16-29 2 2 - - - - 4
3 - Wojciech Bukowski M16-29 4 3 - - - - 7
4 - Jacek Fiałkowski M16-29 5 4 - - - - 9
5 - Marek Cywka M16-29 7 5 - - - - 12
6 - Łukasz Kozłowski M16-29 9 6 - - - - 15
7 - Mateusz Nowiński M16-29 14 7 - - - - 21
8 - Patryk Paprocki M16-29 13 9 - - - - 22
9 - Bartosz Bukowski M16-29 3 - - - - - 3
10 - Łukasz Bordewicz M16-29 6 - - - - - 6
11 - Milan Lewicki M16-29 - 8 - - - - 8
12 - Franciszek Płuciennik M16-29 8 - - - - - 8
13 - Oskar Świątkowski M16-29 10 - - - - - 10
14 - Karol Łukwiński M16-29 11 - - - - - 11
15 - Filip Lewandowski M16-29 12 - - - - - 12


Do góry




M30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Dawid Zimliński M30-39 6 1 - - - - 7
2 - Robert Dyjach M30-39 8 2 - - - - 10
3 - Cezary Muszczyński M30-39 9 3 - - - - 12
4 - Artur Wrzeciono M30-39 11 5 - - - - 16
5 - Seweryn Koślacz M30-39 12 6 - - - - 18
6 - Wojciech Nadolecki M30-39 16 8 - - - - 24
7 - Tomasz Kalisz M30-39 18 11 - - - - 29
8 - Oliver Klinger M30-39 19 12 - - - - 31
9 - Marek Wojciechowski M30-39 22 9 - - - - 31
10 - Patryk Śmiger M30-39 23 14 - - - - 37
11 - Eliasz Woźniak M30-39 1 - - - - - 1
12 - Dawid Włodarczyk M30-39 2 - - - - - 2
13 - Adam Wójcik M30-39 3 - - - - - 3
14 - Szymon Gubański M30-39 4 - - - - - 4
15 - Bartosz Krzywdziński M30-39 - 4 - - - - 4
16 - Robert Mówiński M30-39 5 - - - - - 5
17 - Patryk Mendel M30-39 - 7 - - - - 7
18 - TOMASZ RZESZUT M30-39 7 - - - - - 7
19 - Bogdan Grzebieniewski M30-39 10 - - - - - 10
20 - Karol Maćkiewicz M30-39 - 10 - - - - 10
21 - Marcin Janus M30-39 13 - - - - - 13
22 - Paweł Lasek M30-39 - 13 - - - - 13
23 - Stanisław Kucal M30-39 14 - - - - - 14
24 - Robert Kinderman M30-39 15 - - - - - 15
25 - Przemysław Zasadowski M30-39 - 15 - - - - 15
26 - Zenon Szydłowski M30-39 17 - - - - - 17
27 - Szymon Kamiński M30-39 20 - - - - - 20
28 - Dominik Kalinowski M30-39 21 - - - - - 21
29 - Bartosz Puźmirowski M30-39 24 - - - - - 24
30 - Jakub Cywiński M30-39 25 - - - - - 25
31 - Łukasz Łukwiński M30-39 26 - - - - - 26
32 - Marcin Zdziarski M30-39 27 - - - - - 27
33 - Andrzej Pikuła M30-39 28 - - - - - 28
34 - Michał M. Marciniak M30-39 29 - - - - - 29
35 - Jarosław Harat M30-39 30 - - - - - 30
36 - Adrian Ploetz M30-39 31 - - - - - 31
37 - Jakub Słupski M30-39 32 - - - - - 32
38 - Tomasz Cerk M30-39 33 - - - - - 33
39 - Damian Putkowski M30-39 34 - - - - - 34
40 - Marek Palczewski M30-39 35 - - - - - 35
41 - Bartłomiej Koprowski M30-39 36 - - - - - 36
42 - Michał Niebojewski M30-39 37 - - - - - 37


Do góry




M40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Paweł Zdrojewski M40-49 3 1 - - - - 4
2 - Dariusz Kniter M40-49 5 3 - - - - 8
3 - Piotr RYBIŃSKI M40-49 6 4 - - - - 10
4 - Andrzej Medeński M40-49 8 6 - - - - 14
5 - Leszek Dąbrowski M40-49 9 8 - - - - 17
6 - Mariusz Krzyżykowski M40-49 13 7 - - - - 20
7 - Tomasz Langowski M40-49 15 9 - - - - 24
8 - Jakub Tadych M40-49 16 10 - - - - 26
9 - Przemysław Piech M40-49 23 14 - - - - 37
10 - Sławomir Musiał M40-49 27 13 - - - - 40
11 - Tomasz Stępień M40-49 25 16 - - - - 41
12 - Szymon Łakomy M40-49 24 19 - - - - 43
13 - Tomasz Krzyżykowski M40-49 29 18 - - - - 47
14 - ROBERT NAPOROWSKI M40-49 26 22 - - - - 48
15 - Mariusz Kuciński M40-49 33 23 - - - - 56
16 - Krzysztof Dobuszewski M40-49 39 20 - - - - 59
17 - Dawid Kozłowski M40-49 38 24 - - - - 62
18 - Damian Damazyn M40-49 1 - - - - - 1
19 - Maciej Górny M40-49 - 2 - - - - 2
20 - Waldemar Szreder M40-49 2 - - - - - 2
21 - Krzysztof Nowacki M40-49 4 - - - - - 4
22 - Tomasz Jaranowski M40-49 - 5 - - - - 5
23 - Roman Wernik M40-49 7 - - - - - 7
24 - Szymon Adamczyk M40-49 10 - - - - - 10
25 - Marek Czarnecki M40-49 11 - - - - - 11
26 - Janusz Michałkowski M40-49 - 11 - - - - 11
27 - Wojciech Andysz M40-49 - 12 - - - - 12
28 - Jacek Walczak M40-49 12 - - - - - 12
29 - Piotr Treichel M40-49 14 - - - - - 14
30 - Sławomir Turowski M40-49 - 15 - - - - 15
31 - Rafał Ciepliński M40-49 17 - - - - - 17
32 - ADAM SZYMANIUK M40-49 - 17 - - - - 17
33 - Michał Kleczkowski M40-49 18 - - - - - 18
34 - Bartosz Swarcewicz M40-49 19 - - - - - 19
35 - Leszek Jakubowski M40-49 20 - - - - - 20
36 - Marcin Lindberg M40-49 21 - - - - - 21
37 - Sebastian Sikorski M40-49 - 21 - - - - 21
38 - Krzysztof Kania M40-49 22 - - - - - 22
39 - Michał Wolff M40-49 - 25 - - - - 25
40 - Rafał Dreszler M40-49 28 - - - - - 28
41 - Artur Urbański M40-49 30 - - - - - 30
42 - Michał Lewandowski M40-49 31 - - - - - 31
43 - Dawid Skonieczny M40-49 32 - - - - - 32
44 - Dariusz Jegierski M40-49 34 - - - - - 34
45 - Marcin Wodecki M40-49 35 - - - - - 35
46 - Łukasz Pulchny M40-49 36 - - - - - 36
47 - Tomasz Porożyński M40-49 37 - - - - - 37
48 - Krzysztof Michałowski M40-49 40 - - - - - 40
49 - Łukasz Pastewski M40-49 41 - - - - - 41
50 - Dariusz Łuczak M40-49 42 - - - - - 42
51 - Przemysław Czyrynda M40-49 43 - - - - - 43


Do góry




M50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Krzysztof Kawałkowski M50-59 1 1 - - - - 2
2 - Roman Kęsik M50-59 3 4 - - - - 7
3 - Andrzej Tylicki M50-59 5 3 - - - - 8
4 - Krzysztof Nosek M50-59 8 2 - - - - 10
5 - Rafał Zbrzeźny M50-59 9 5 - - - - 14
6 - Andrzej Pawłowski M50-59 14 9 - - - - 23
7 - Mariusz Kosek M50-59 2 - - - - - 2
8 - Paweł Płuciennik M50-59 4 - - - - - 4
9 - Marek Helak M50-59 - 6 - - - - 6
10 - Krzysztof Kędzierski M50-59 6 - - - - - 6
11 - Mariusz Góralski M50-59 - 7 - - - - 7
12 - Wojciech Konecki M50-59 7 - - - - - 7
13 - Krzysztof Wróblewski M50-59 - 8 - - - - 8
14 - Rafał Szczęsny M50-59 10 - - - - - 10
15 - Grzegorz Szytniewski M50-59 - 10 - - - - 10
16 - Bartłomiej Kawski M50-59 11 - - - - - 11
17 - Krzysztof Krzyżykowski M50-59 12 - - - - - 12
18 - Michał Kamiński M50-59 13 - - - - - 13
19 - Piotr Golombek M50-59 15 - - - - - 15
20 - Tomasz Raczyński M50-59 16 - - - - - 16


Do góry




M60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Józef Szatkowski M60+ 1 1 - - - - 2
2 - Janusz Gołębiewski M60+ 2 2 - - - - 4
3 - Marek Matczyński M60+ 3 3 - - - - 6
4 - Mariusz Renkel M60+ 4 4 - - - - 8
5 - Józef Trzaska M60+ 5 5 - - - - 10
6 - Józek Rumocki M60+ 6 6 - - - - 12
7 - Bogdan Pietruszewski M60+ 8 7 - - - - 15
8 - Kazimierz Budzik M60+ 7 - - - - - 7


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×