Północna Liga MTB XC 2020

Ranking - KATEGORIE

Powrót

Punktacja osobno dla każdej z 9 kategorii, wg. zasady:

  • Punktacja wg. tabelki.
  • Do klasyfikacji generalnej brane są punkty 5 z 8 wyścigów. W przypadku przejechania wszystkich 8 wyścigów – uwzględniamy tylko 5 najlepszych wyników.
  • Osoba która przejechała tylko 4 wyścigi nie kwalifikuje się do generalnej klasyfikacji.
  • W przypadku nieukończenia wyścigu (DNF), zawodnik nadal otrzymuje punkty zgodnie z miejscem (oznacza to że osoba, która wystartowała w 5 wyścigach, ale nie ukończyła np. jednego, nadal zostanie zakwalifikowana).

Legenda:

ZWYCIĘZCY
SKLASYFIKOWANI

"Junior"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 Suma
1 - Kacper Bodenszac Junior 110 100 130 130 - - - 470
2 - JAKUB SOBIERAJ Junior 90 105 120 150 - - - 465
3 - Franciszek Donarski Junior 105 95 110 140 - - - 450
4 - Kacper Pecyna Junior 130 150 140 - - - - 420
5 - Mateusz Piechocki Junior 140 120 150 - - - - 410
6 - Jan Jóźwiak Junior 95 90 100 100 - - - 385
7 - Mikołaj Kuczwalski Junior 150 130 - - - - - 280
8 - Dawid Czechowski Junior 120 110 - - - - - 230
9 - Kamil Nowak Junior 100 - 105 - - - - 205
10 - Mateusz Maleszka Junior - 140 - - - - - 140
11 - Filip Dorsch Junior - - - 120 - - - 120
12 - Aleksander Talarski Junior - - - 110 - - - 110
13 - Nico Stromecki Junior - - - 105 - - - 105
14 - Marcel Dłużniewski Junior 85 - - - - - - 85
15 - Filip Zawada Junior - 85 - - - - - 85
16 - Michał Makowski Junior 82 - - - - - - 82
17 - Krzysztof Nowak Junior 79 - - - - - - 79


Do góry




"Juniorka"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 Suma
1 - Martyna Dykalska Juniorka 140 140 140 150 - - - 570
2 - Zuzanna Podgórska Juniorka 130 130 130 140 - - - 530
3 - Malgosia Mikulska Juniorka 150 150 150 - - - - 450
4 - Wiktoria Łukaszewska Juniorka 120 - 120 130 - - - 370


Do góry




"Kobiety"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 Suma
1 - KATARZYNA GROCHOWSKA Kobiety 150 140 150 140 - - - 580
2 - Edyta Jakubowska-Olech Kobiety 105 120 120 130 - - - 475
3 - Kamila Gurzyńska Kobiety 140 150 - 150 - - - 440
4 - Marta Górska Kobiety 130 130 130 - - - - 390
5 - Paula Budzyńska Kobiety 120 105 140 - - - - 365
6 - Maria Świerczyńska Kobiety 85 - 110 120 - - - 315
7 - Olga Żarlińska Kobiety 95 95 - - - - - 190
8 - Natalia Śliwińska Kobiety 110 - - - - - - 110
9 - Małgorzata Białecka Kobiety - 110 - - - - - 110
10 - EMILIA MARIAŃSKA Kobiety - 100 - - - - - 100
11 - Bożena Lorkowska Kobiety 100 - - - - - - 100
12 - Beata Lorkowska Kobiety 90 - - - - - - 90


Do góry




"M20"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 Suma
1 - Miłosz Czechowicz M20 85 100 140 140 - - - 465
2 - Miłosz Zwierski M20 150 140 150 - - - - 440
3 - Kacper Okruciński M20 70 85 130 120 - - - 405
4 - Maciej Sadurski M20 73 90 120 95 - - - 378
5 - Damian Fysz M20 61 59 100 85 - - - 305
6 - Bartosz Ryniec M20 95 95 - 105 - - - 295
7 - Kacper Kraiński M20 57 57 90 70 - - - 274
8 - Michał Przekop M20 140 120 - - - - - 260
9 - Oskar Rozwadowski M20 65 76 110 - - - - 251
10 - Artur Grubich M20 67 79 105 - - - - 251
11 - Jakub Tylicki M20 63 - 95 79 - - - 237
12 - Adam Kowalski M20 105 110 - - - - - 215
13 - Mateusz Siejak M20 110 105 - - - - - 215
14 - Mateusz Romanowski M20 76 - - 110 - - - 186
15 - Konrad Krauze M20 - 70 - 90 - - - 160
16 - Kacper Belt M20 100 53 - - - - - 153
17 - Dominik Jakubowski M20 - 150 - - - - - 150
18 - Mateusz Hoppe M20 - - - 150 - - - 150
19 - Michał Rozkocha M20 130 - - - - - - 130
20 - Piotr Andrzejczyk M20 - 130 - - - - - 130
21 - Dawid Czernij M20 - - - 130 - - - 130
22 - Mariusz Rubach M20 55 67 - - - - - 122
23 - Gustaw Ostajewski M20 120 - - - - - - 120
24 - Artur Wrzeciono M20 53 55 - - - - - 108
25 - Konrad Ogielski M20 - - - 100 - - - 100
26 - Kacper Taraszkiewicz M20 90 - - - - - - 90
27 - Bartosz Grochalski M20 - - - 82 - - - 82
28 - Mateusz Adamczyk M20 - 82 - - - - - 82
29 - Patryk WICZLING M20 82 - - - - - - 82
30 - Michał Korybalski M20 79 - - - - - - 79
31 - Robert Winiarz M20 - - - 76 - - - 76
32 - Jakub Pokwicki M20 - - - 73 - - - 73
33 - Mateusz Rudzki M20 - 73 - - - - - 73
34 - Adrian Arszyński M20 - - - 67 - - - 67
35 - Mateusz Truszczyński M20 - 65 - - - - - 65
36 - Marcin Kobiela M20 - 63 - - - - - 63
37 - Kacper Berendt M20 - 61 - - - - - 61
38 - Krzysztof Piątek M20 59 - - - - - - 59


Do góry




"M30"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 Suma
1 - Artur Szmyt M30 120 120 140 120 - - - 500
2 - Przemysław Zalewski M30 110 110 110 140 - - - 470
3 - Szymon Rozmiarek M30 90 70 120 110 - - - 390
4 - Roman Krześniak M30 100 105 79 76 - - - 360
5 - Mateusz Płonka M30 76 82 85 90 - - - 333
6 - Łukasz Derheld M30 150 140 - - - - - 290
7 - Bartosz Turoń M30 130 - - 150 - - - 280
8 - Łukasz Damski M30 79 85 95 - - - - 259
9 - Miłosz Rzepka M30 51 73 70 63 - - - 257
10 - Jakub Wolanin M30 73 - 82 85 - - - 240
11 - Łukasz Kręcki M30 49 76 55 59 - - - 239
12 - Piotr Śmigowski M30 45 67 63 55 - - - 230
13 - Marcin Jasiński M30 63 90 73 - - - - 226
14 - Sławomir Bethke M30 - 79 130 - - - - 209
15 - Marcin Jaciubek M30 33 57 59 51 - - - 200
16 - Mikołaj Tuszyński M30 82 - 105 - - - - 187
17 - Paweł Marciniak M30 47 - 61 70 - - - 178
18 - Jacek Solarski M30 53 65 57 - - - - 175
19 - Michał Ziemba M30 67 100 - - - - - 167
20 - Sławomir Riebandt M30 59 - 100 - - - - 159
21 - Dominik Świtalski M30 - - 76 79 - - - 155
22 - Bogusław Olszewski M30 27 - 65 61 - - - 153
23 - Paweł Gołębicki M30 - - 150 - - - - 150
24 - Michał Przybytek M30 - 150 - - - - - 150
25 - Łukasz Kwaśniewski M30 140 - - - - - - 140
26 - Piotr Koniuszewski M30 - - - 130 - - - 130
27 - Kamil Łopatek M30 - 130 - - - - - 130
28 - Piotr Hinz M30 - 63 - 57 - - - 120
29 - Miłosz Bilicki M30 57 59 - - - - - 116
30 - Krzysztof Kwaśniewski M30 - - 67 49 - - - 116
31 - Damian Gruszecki M30 105 - - - - - - 105
32 - Michal Wilk M30 - - - 105 - - - 105
33 - Bartłomiej Tokarski M30 - - - 100 - - - 100
34 - Kajetan Golicki M30 - - 53 47 - - - 100
35 - Krzysztof Wichowski M30 39 61 - - - - - 100
36 - Łukasz Lewicki M30 - 95 - - - - - 95
37 - Adrian Klekowski M30 - - - 95 - - - 95
38 - Dawid Marszalec M30 95 - - - - - - 95
39 - Karol Wróblewski M30 37 55 - - - - - 92
40 - Wiktor Gajda M30 41 - 51 - - - - 92
41 - Rafał Kensik M30 - - 90 - - - - 90
42 - Leszek Szczepański M30 85 - - - - - - 85
43 - Mariusz Marowski M30 - - - 82 - - - 82
44 - Szymon Henclik M30 31 51 - - - - - 82
45 - Mateusz Gurzyński M30 35 45 - - - - - 80
46 - Jacek Janusz M30 25 49 - - - - - 74
47 - Mariusz Koralewski M30 - - - 73 - - - 73
48 - Paweł Jurczak M30 70 - - - - - - 70
49 - Adrian Talarski M30 - - - 67 - - - 67
50 - Dariusz Rozwadowski M30 65 - - - - - - 65
51 - Paweł Sosna M30 - - - 65 - - - 65
52 - Volodymyr Koniaiev M30 61 - - - - - - 61
53 - Michał Łucki M30 55 - - - - - - 55
54 - Tomasz Kwiatkowski M30 - - - 53 - - - 53
55 - Przemysław Maćkiewicz M30 - 53 - - - - - 53
56 - Piotr Baryła M30 - - 49 - - - - 49
57 - Adam Ciesielski M30 - 47 - - - - - 47
58 - Piotr Waleszczyk M30 - - 47 - - - - 47
59 - RAFAŁ Masiak M30 - - - 45 - - - 45
60 - Remigiusz Gęsicki M30 - - 45 - - - - 45
61 - Robert Kowalski M30 - - - 43 - - - 43
62 - Piotr Wójcik M30 43 - - - - - - 43
63 - Mateusz Kręgielewski M30 - - - 41 - - - 41
64 - Wojciech Tycner M30 29 - - - - - - 29
65 - Bartosz Szpręglewski M30 23 - - - - - - 23
66 - Mateusz Czubak M30 22 - - - - - - 22


Do góry




"M40"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 Suma
1 - Rafał Szturo M40 140 140 150 150 - - - 580
2 - Norbert Łysiak M40 150 - 140 140 - - - 430
3 - Andrzej Pepliński M40 110 110 90 79 - - - 389
4 - Paweł Ochmański M40 130 120 - 105 - - - 355
5 - Bogumił Bieliński M40 - 105 120 90 - - - 315
6 - Tomasz Krupka M40 85 70 73 70 - - - 298
7 - Kamil Kruszyński M40 90 95 110 - - - - 295
8 - Michał Falkowski M40 100 - 105 85 - - - 290
9 - Rafał Gruszczyński M40 73 59 76 76 - - - 284
10 - Adam Podgórski M40 63 55 65 63 - - - 246
11 - DOMINIK SUDOŁ M40 82 79 - 73 - - - 234
12 - Jacek Frydrychowicz M40 - - 130 100 - - - 230
13 - Rafał Tłuszczak M40 61 61 70 - - - - 192
14 - Łukasz Pisarski M40 - 85 100 - - - - 185
15 - Jaroslaw Jastrzebski M40 57 53 67 - - - - 177
16 - Arkadiusz Jasiński M40 - 82 95 - - - - 177
17 - Dariusz Rompalski M40 - 47 63 65 - - - 175
18 - Maciej Galewski M40 95 73 - - - - - 168
19 - Tomasz Rzepecki M40 - 39 61 67 - - - 167
20 - Waldemar Cisło M40 - - 85 82 - - - 167
21 - Michał Łomnicki M40 - 100 - 55 - - - 155
22 - Sebastian Trzaska M40 55 41 59 - - - - 155
23 - Grzegorz Maleszka M40 - 150 - - - - - 150
24 - Dariusz Piotrowski M40 59 90 - - - - - 149
25 - Artur Wszołek M40 - 67 79 - - - - 146
26 - Bartłomiej Jarząbek M40 70 65 - - - - - 135
27 - Bartosz Koniuszewski M40 - - - 130 - - - 130
28 - Andrzej Poczopko M40 - 130 - - - - - 130
29 - Dariusz Wilewski M40 76 49 - - - - - 125
30 - Maciej Piwko M40 120 - - - - - - 120
31 - Bartłomiej Galicki M40 - - - 120 - - - 120
32 - Rafał Jackowski M40 - - - 110 - - - 110
33 - Sławomir Sobolewski M40 105 - - - - - - 105
34 - Patryk Pol M40 47 - 57 - - - - 104
35 - Michał Felon M40 - - - 95 - - - 95
36 - MARIUSZ IDZIKOWSKI M40 - - 82 - - - - 82
37 - Grzegorz Drosiński M40 79 - - - - - - 79
38 - Waldemar Trzciński M40 - 76 - - - - - 76
39 - Miłosz Bieniek M40 67 - - - - - - 67
40 - Dariusz Śliwiński M40 65 - - - - - - 65
41 - Leszek Mariański M40 - 63 - - - - - 63
42 - Wojciech Lesiczka M40 - - - 61 - - - 61
43 - Tomasz Jagodziński M40 - - - 59 - - - 59
44 - Czesław Anolik M40 - - - 57 - - - 57
45 - Marcin Grzybek M40 - 57 - - - - - 57
46 - Mariusz Kuciński M40 - - 55 - - - - 55
47 - Jacek Hillar M40 - - - 53 - - - 53
48 - Karol Chudzyński M40 53 - - - - - - 53
49 - Mirosław Kowalski M40 51 - - - - - - 51
50 - Marek Matuszewski M40 - 51 - - - - - 51
51 - Zibi Szymański M40 49 - - - - - - 49
52 - Sławomir Ćwikła M40 - 45 - - - - - 45
53 - Mariusz Jesionowski M40 45 - - - - - - 45
54 - Rafał Szpont M40 43 - - - - - - 43
55 - GRZEGORZ GOGULSKI M40 - 43 - - - - - 43
56 - Mariusz Chmura M40 - 37 - - - - - 37


Do góry




"M50+"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 Suma
1 - Jacek Olech M50+ 140 150 150 150 - - - 590
2 - Jarosław Belt M50+ 100 120 140 140 - - - 500
3 - Krzysztof Gałgański M50+ 120 100 130 130 - - - 480
4 - Krzysztof Lica M50+ 110 95 120 110 - - - 435
5 - Dariusz Pacuk M50+ 105 90 - 100 - - - 295
6 - Wojciech Zupa M50+ 130 110 - - - - - 240
7 - Tomasz Jarząbek M50+ 150 - - - - - - 150
8 - Adam Żuchliński M50+ - 140 - - - - - 140
9 - Sławomir Misiaszek M50+ - 130 - - - - - 130
10 - Adam Olpeter M50+ - - - 120 - - - 120
11 - Andrzej Mączewski M50+ - 105 - - - - - 105
12 - Janusz Szynkiewicz M50+ - - - 105 - - - 105
13 - Henryk Zieliński M50+ - - - 95 - - - 95


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 Suma
1 - Justyna Rydelek Młodziczka 150 150 - 140 - - - 440
2 - Amelia Szymańska Młodziczka - - 150 - - - - 150
3 - Jadwiga Kucharska Młodziczka - - - 150 - - - 150
4 - Natalia Walecka Młodziczka - - 140 - - - - 140
5 - Aleksandra Kowalska Młodziczka 140 - - - - - - 140


Do góry




"Młodzik"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 Suma
1 - Dawid Soczywko Młodzik 130 140 140 150 - - - 560
2 - Filip Skotarek Młodzik 110 120 150 140 - - - 520
3 - Wiktor Grzegorek Młodzik 95 100 130 110 - - - 435
4 - JAN SOBIERAJ Młodzik 120 130 - 130 - - - 380
5 - Igor Suś Młodzik - 95 120 120 - - - 335
6 - Miłosz Błaszczyk Młodzik 140 150 - - - - - 290
7 - Jan Mioduszewski Młodzik - - 110 105 - - - 215
8 - Mateusz Witwicki Młodzik 90 105 - - - - - 195
9 - Nikodem Jarząbek Młodzik 76 110 - - - - - 186
10 - Jakub Skowron Młodzik 73 85 - - - - - 158
11 - kacper doppke Młodzik 150 - - - - - - 150
12 - Maksymilian Marzejon Młodzik 105 - - - - - - 105
13 - Borys Tylicki Młodzik - - 105 - - - - 105
14 - Kacper Kohnke Młodzik 100 - - - - - - 100
15 - Bartek Garbarczyk Młodzik - 90 - - - - - 90
16 - Mikołaj Romanik Młodzik 85 - - - - - - 85
17 - Michał Polewaczyk Młodzik 82 - - - - - - 82
18 - Maciej Parzych Młodzik 79 - - - - - - 79


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×