Północna Liga MTB XC 2021

Ranking - KATEGORIE

Powrót

Punktacja osobno dla każdej z 9 kategorii, wg. zasady:

  • Punktacja wg. tabelki.
  • Do klasyfikacji generalnej brane są punkty 5 z 8 wyścigów. W przypadku przejechania wszystkich 8 wyścigów – uwzględniamy tylko 5 najlepszych wyników.
  • Osoba która przejechała tylko 4 wyścigi nie kwalifikuje się do generalnej klasyfikacji.
  • W przypadku nieukończenia wyścigu (DNF), zawodnik nadal otrzymuje punkty zgodnie z miejscem (oznacza to że osoba, która wystartowała w 5 wyścigach, ale nie ukończyła np. jednego, nadal zostanie zakwalifikowana).

Legenda:

ZWYCIĘZCY
SKLASYFIKOWANI

"Junior"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Dawid Soczywko Junior 150 140 - - - - - - 290
2 - Filip Skotarek Junior 120 130 - - - - - - 250
3 - Nikodem Jarząbek Junior 105 105 - - - - - - 210
4 - Jan Jóźwiak Junior 110 90 - - - - - - 200
5 - Kamil Nowak Junior 100 95 - - - - - - 195
6 - JAN SOBIERAJ Junior - 150 - - - - - - 150
7 - Kacper Bodenszac Junior 140 - - - - - - - 140
8 - Franciszek Donarski Junior 130 - - - - - - - 130
9 - Dawid Czechowski Junior - 120 - - - - - - 120
10 - Bartek Garbarczyk Junior - 110 - - - - - - 110
11 - Wiktor Grzegorek Junior - 100 - - - - - - 100
12 - Piotr Hermaszewski Junior 95 - - - - - - - 95
13 - Marcel Dłużniewski Junior 90 - - - - - - - 90
14 - Łukasz Rohde Junior - 85 - - - - - - 85
15 - Przemysław Sulima Junior - 82 - - - - - - 82


Do góry




"Juniorka"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Aleksandra Kowalska Juniorka 140 140 - - - - - - 280
2 - Malgosia Mikulska Juniorka 150 105 - - - - - - 255
3 - Zuzanna Podgórska Juniorka 130 110 - - - - - - 240
4 - Weronika Luc Juniorka 120 120 - - - - - - 240
5 - Justyna Rydelek Juniorka - 150 - - - - - - 150
6 - Katarzyna Guss Juniorka - 130 - - - - - - 130
7 - Wiktoria Łukaszewska Juniorka 110 - - - - - - - 110


Do góry




"Kobiety"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Martyna Dykalska Kobiety 110 140 - - - - - - 250
2 - Bożena Lorkowska Kobiety 105 130 - - - - - - 235
3 - Dominika Zygmunt Kobiety 95 120 - - - - - - 215
4 - Paula Budzyńska Kobiety - 150 - - - - - - 150
5 - KATARZYNA GROCHOWSKA Kobiety 150 - - - - - - - 150
6 - Marta Górska Kobiety 140 - - - - - - - 140
7 - Edyta Jakubowska-Olech Kobiety 130 - - - - - - - 130
8 - Izabela Podpirko Kobiety 120 - - - - - - - 120
9 - Joanna Toporek Kobiety 100 - - - - - - - 100


Do góry




"M20"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Mateusz Romanowski M20 140 130 - - - - - - 270
2 - Miłosz Wojciechowski M20 130 140 - - - - - - 270
3 - Artur Grubich M20 100 120 - - - - - - 220
4 - Damian Fysz M20 105 110 - - - - - - 215
5 - Jakub Tylicki M20 95 95 - - - - - - 190
6 - Oskar Rozwadowski M20 82 100 - - - - - - 182
7 - Szymon Bruski M20 76 90 - - - - - - 166
8 - Mikołaj Kuczwalski M20 - 150 - - - - - - 150
9 - Kacper Danielewski M20 150 - - - - - - - 150
10 - Michał Śmiglewski M20 67 82 - - - - - - 149
11 - JAKUB SOBIERAJ M20 63 85 - - - - - - 148
12 - Maciej Jagoda M20 120 - - - - - - - 120
13 - Paweł Piekarski M20 110 - - - - - - - 110
14 - Szymon Kowalski M20 - 105 - - - - - - 105
15 - Michał Urmański M20 90 - - - - - - - 90
16 - Adam Kraśnicki M20 85 - - - - - - - 85
17 - Mateusz Wojtun M20 79 - - - - - - - 79
18 - Piotr Walda M20 - 79 - - - - - - 79
19 - Kacper Kraiński M20 - 76 - - - - - - 76
20 - Krzysztof Piątek M20 73 - - - - - - - 73
21 - Michał Płatonow M20 70 - - - - - - - 70
22 - Mateusz Galiński M20 65 - - - - - - - 65
23 - Kamil Walecki M20 61 - - - - - - - 61


Do góry




"M30"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Łukasz Kwaśniewski M30 140 130 - - - - - - 270
2 - Piotr Hinz M30 85 120 - - - - - - 205
3 - Maciej Sadurski M30 90 110 - - - - - - 200
4 - ŁUKASZ MIGOWSKI M30 95 105 - - - - - - 200
5 - Mateusz Rudzki M30 70 95 - - - - - - 165
6 - Roman Krześniak M30 73 90 - - - - - - 163
7 - Jakub Wolanin M30 79 82 - - - - - - 161
8 - Piotr Koniuszewski M30 100 57 - - - - - - 157
9 - Michał Przybytek M30 150 - - - - - - - 150
10 - Łukasz Derheld M30 - 150 - - - - - - 150
11 - Dominik Świtalski M30 45 100 - - - - - - 145
12 - Michał Ziemba M30 65 79 - - - - - - 144
13 - Damian Ciba M30 - 140 - - - - - - 140
14 - Anthony McFarlane M30 61 76 - - - - - - 137
15 - Mateusz Hoppe M30 130 - - - - - - - 130
16 - Przemysław Maćkiewicz M30 57 67 - - - - - - 124
17 - Kajetan Golicki M30 51 70 - - - - - - 121
18 - Grzegorz Stupieńko M30 120 - - - - - - - 120
19 - Michał Lewandowski M30 55 61 - - - - - - 116
20 - Michal Wilk M30 110 - - - - - - - 110
21 - Szymon Rozmiarek M30 105 - - - - - - - 105
22 - Volodymyr Koniaiev M30 - 85 - - - - - - 85
23 - Adam Sajenko M30 82 - - - - - - - 82
24 - Jakub Kasal M30 76 - - - - - - - 76
25 - Łukasz Damski M30 - 73 - - - - - - 73
26 - Mateusz Płonka M30 67 - - - - - - - 67
27 - Łukasz Kręcki M30 - 65 - - - - - - 65
28 - Mateusz Gurzyński M30 - 63 - - - - - - 63
29 - Miłosz Bilicki M30 63 - - - - - - - 63
30 - Marcin Jaciubek M30 59 - - - - - - - 59
31 - Marcin Jasiński M30 - 59 - - - - - - 59
32 - Sławomir Bethke M30 - 55 - - - - - - 55
33 - Paweł Marciniak M30 53 - - - - - - - 53
34 - Piotr Śmigowski M30 49 - - - - - - - 49
35 - Wiktor Gajda M30 47 - - - - - - - 47
36 - Bartosz Smarz M30 43 - - - - - - - 43
37 - Przemysław Kiełbasa M30 41 - - - - - - - 41


Do góry




"M40"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Rafał Szturo M40 150 150 - - - - - - 300
2 - Norbert Łysiak M40 130 140 - - - - - - 270
3 - Bartosz Koniuszewski M40 120 120 - - - - - - 240
4 - Marcin Suchomski M40 100 100 - - - - - - 200
5 - Jacek Frydrychowicz M40 90 110 - - - - - - 200
6 - Michał Falkowski M40 67 82 - - - - - - 149
7 - Robert Banach M40 140 - - - - - - - 140
8 - Kamil Kruszyński M40 76 59 - - - - - - 135
9 - Maciej Piwko M40 - 130 - - - - - - 130
10 - PIOTR WUNSCH M40 57 73 - - - - - - 130
11 - Bartłomiej Jarząbek M40 49 67 - - - - - - 116
12 - Bartosz Turoń M40 110 - - - - - - - 110
13 - Łukasz Iwaszko M40 33 76 - - - - - - 109
14 - Tomasz Rzepecki M40 43 65 - - - - - - 108
15 - Michał Felon M40 105 - - - - - - - 105
16 - Bogumił Bieliński M40 - 105 - - - - - - 105
17 - Adam Podgórski M40 41 61 - - - - - - 102
18 - Andrzej Pepliński M40 - 95 - - - - - - 95
19 - Jakub Solarski M40 95 - - - - - - - 95
20 - Andrzej Podpirko M40 - 90 - - - - - - 90
21 - Arkadiusz Jasiński M40 - 85 - - - - - - 85
22 - Arkadiusz Buczyński M40 85 - - - - - - - 85
23 - Michal Jarosiewicz M40 82 - - - - - - - 82
24 - Marcin Sykuła M40 79 - - - - - - - 79
25 - Andrzej Leszczyński M40 - 79 - - - - - - 79
26 - Adam Ślipy M40 73 - - - - - - - 73
27 - Radek Hermaszewski M40 70 - - - - - - - 70
28 - Adam Mróz M40 - 70 - - - - - - 70
29 - Łukasz Pisarski M40 65 - - - - - - - 65
30 - Rafał Gruszczyński M40 63 - - - - - - - 63
31 - Paweł Mantycki M40 - 63 - - - - - - 63
32 - Mirosław Ziółkowski M40 61 - - - - - - - 61
33 - Patryk Galiński M40 59 - - - - - - - 59
34 - Maciej Jeziorowski M40 - 57 - - - - - - 57
35 - Sebastian Trzciński M40 55 - - - - - - - 55
36 - Adrian Zawadzki M40 53 - - - - - - - 53
37 - Sebastian Stróżyk M40 51 - - - - - - - 51
38 - Sławomir Bączkowski M40 47 - - - - - - - 47
39 - Marek Weber M40 45 - - - - - - - 45
40 - Ronald Zakrocki M40 39 - - - - - - - 39
41 - Rafał Jasiński M40 37 - - - - - - - 37
42 - Tomasz Kellas M40 35 - - - - - - - 35
43 - Adam Rajnik M40 31 - - - - - - - 31


Do góry




"M50+"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Wojciech Zupa M50+ 130 140 - - - - - - 270
2 - Krzysztof Gałgański M50+ 140 130 - - - - - - 270
3 - Krzysztof Lica M50+ 120 110 - - - - - - 230
4 - Dariusz Pacuk M50+ 110 100 - - - - - - 210
5 - Jarosław Belt M50+ - 150 - - - - - - 150
6 - Jacek Olech M50+ 150 - - - - - - - 150
7 - Piotr Santus M50+ - 120 - - - - - - 120
8 - Dariusz Kurek M50+ - 105 - - - - - - 105
9 - Wojciech Syrwid M50+ 105 - - - - - - - 105


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Amelia Szymańska Młodziczka 150 140 - - - - - - 290
2 - Jadwiga Kucharska Młodziczka - 150 - - - - - - 150
3 - Natalia Wójcik Młodziczka - 130 - - - - - - 130
4 - Julia Słomion Młodziczka - 120 - - - - - - 120


Do góry




"Młodzik"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Jakub Topoliński Młodzik 130 120 - - - - - - 250
2 - Jan Mioduszewski Młodzik 110 140 - - - - - - 250
3 - Damian Milewski Młodzik 140 100 - - - - - - 240
4 - Michał Kołodziej Młodzik 120 70 - - - - - - 190
5 - szymon więckiewicz Młodzik 105 79 - - - - - - 184
6 - Oliwier Radzikowski Młodzik 100 76 - - - - - - 176
7 - Karol HARENDA Młodzik 150 - - - - - - - 150
8 - JAN JACKOWIAK Młodzik - 150 - - - - - - 150
9 - Igor Suś Młodzik - 130 - - - - - - 130
10 - Borys Chodyna Młodzik - 110 - - - - - - 110
11 - Michał Bylewski Młodzik - 105 - - - - - - 105
12 - Krzysztof Gurzyński Młodzik - 95 - - - - - - 95
13 - Wojciech Gierach Młodzik - 90 - - - - - - 90
14 - Oliwier Janicki Młodzik - 85 - - - - - - 85
15 - Piotr Rohde Młodzik - 82 - - - - - - 82
16 - Jakub Wielgosz Młodzik - 73 - - - - - - 73


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×