Golub-Dobrzyń MTB Maraton 2022

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Maraton 40km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Wyścig Data rejestr.
1 Rafał Tłuszczak Gdynia CX 46/36 Gdynia M4 Maraton 40km - 2022-08-11
2 Marcin Gratowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 Maraton 40km Tak 2022-08-11
3 Bartosz Jaworski Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M2 Maraton 40km Tak 2022-08-11
4 Marcin Jaciubek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M2 Maraton 40km - 2022-08-11
5 Jerzy Hoffmann Brodnica CBR BIEGA M4 Maraton 40km Tak 2022-08-12
6 Rafał Gruszczyński Chełmża SISU-OWB rowertour.com M3 Maraton 40km Tak 2022-08-13
7 Maria Świerczyńska Grudziądz Mundur na Rowerze K2 Maraton 40km Tak 2022-08-13
8 Marek Migdalski Dolna Grupa Klub Kolarski Wda Świecie M2 Maraton 40km - 2022-08-15
9 Dariusz Sulowski Toruń M4 Maraton 40km Tak 2022-08-17
10 Arkadiusz Fołta Bydgoszcz KKK Dziki team M2 Maraton 40km Tak 2022-08-17
11 Rafał Szturo Toruń Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 Maraton 40km Tak 2022-08-18
12 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie Auto Land MTB Team M1 Maraton 40km - 2022-08-18
13 Adam Lutoborski Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M4 Maraton 40km Tak 2022-08-18
14 Mariusz Koralewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M2 Maraton 40km Tak 2022-08-18
15 Artur Cirug Bydgoszcz M3 Maraton 40km Tak 2022-08-19
16 Piotr Czajkowski Kowalewo Pom BCT Team/Agrolok Sport Team M2 Maraton 40km - 2022-08-19
17 Adam Sieradzki Inowrocław Bike Pasja Racing Team M3 Maraton 40km Tak 2022-08-19
18 Damian Fysz Solec Kujawski M2 Maraton 40km Tak 2022-08-19
19 Michał Lewandowski Wąbrzeźno KKS Masters Brodnica M2 Maraton 40km Tak 2022-08-19
20 Krzysztof Siebert Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M4 Maraton 40km - 2022-08-19
21 Marcin Praxmajer Płock Płocki Klub kolarski M3 Maraton 40km Tak 2022-08-20
22 Jarosław Piechna Świecie M3 Maraton 40km Tak 2022-08-20
23 Daniel Jahn Kwidzyn Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M3 Maraton 40km - 2022-08-21
24 Paweł Marciniak Bydgoszcz M2 Maraton 40km Tak 2022-08-21
25 Piotr Sobieralski Tczew V02max M3 Maraton 40km - 2022-08-21
26 Bartek Borkowicz Lipno Lipa MTB M2 Maraton 40km - 2022-08-21
27 Paweł Zakrzewski Lipno Lipa MTB M2 Maraton 40km Tak 2022-08-22
28 Roman Krześniak Świecie Bart Bike Team Sulnowo M2 Maraton 40km Tak 2022-08-23
29 Dariusz Pyrzewski Toruń M4 Maraton 40km Tak 2022-08-23
30 Krzysztof Gorecki Golub-Dobrzyń —-GTR M4 Maraton 40km - 2022-08-24
31 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN K1 Maraton 40km Tak 2022-08-24
32 Jarosław Borowski Chełmonie GTR Golub - Dobrzyń M3 Maraton 40km Tak 2022-08-24
33 Radosław Kopacz Bydgoszcz M3 Maraton 40km Tak 2022-08-24
34 Agnieszka Myk-Kopacz Bydgoszcz K3 Maraton 40km Tak 2022-08-24
35 Patryk Sorger Dulsk Iskra Dulsk M1 Maraton 40km Tak 2022-08-25
36 GRZEGORZ GOGULSKI Toruń SISU-OWB rowertour.com M4 Maraton 40km Tak 2022-08-27
37 Przemyslaw Snowacki Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M3 Maraton 40km Tak 2022-08-27
38 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN K1 Maraton 40km Tak 2022-08-27
39 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M3 Maraton 40km Tak 2022-08-27
40 Sławomir Rydzewski Bydgoszcz M2 Maraton 40km Tak 2022-08-28
41 Paweł Andrzej Wiśniewski Sierpc M3 Maraton 40km - 2022-08-28
42 Dariusz Pacuk Toruń DP Projekt M4 Maraton 40km - 2022-08-28
43 Waldemar Gerlach Inowrocław M3 Maraton 40km Tak 2022-08-28
44 Waldemar Blachowski Toruń M4 Maraton 40km Tak 2022-08-29
45 Amelia Gratowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing K1 Maraton 40km Tak 2022-08-29
46 Łukasz Pałyga Kielce M3 Maraton 40km Tak 2022-08-29
47 Tomasz Tomaszewski Golub-Dobrzyń Nova Trading Zakręceni na Stale M3 Maraton 40km Tak 2022-08-30
48 Andrzej Tokarczyk Toruń NICROMETAL M4 Maraton 40km Tak 2022-08-30
49 Adam Mowiński Nowe Miasto lubawskie Nml M3 Maraton 40km Tak 2022-08-30
50 Marian Reinholz Terespol Pomorski M4 Maraton 40km Tak 2022-08-30
51 Tomasz Reinholz Terespol Pomorski MTB Eldar Świecie M1 Maraton 40km Tak 2022-08-30
52 Robert Gabryszewski Lipno Lipa MTB M3 Maraton 40km Tak 2022-08-31
53 Krzysztof Korczak Golub-Dobrzyń Endo Golub-Dobrzyń M2 Maraton 40km Tak 2022-08-31
54 Iwona Kruszyńska Toruń K3 Maraton 40km Tak 2022-08-31
55 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M3 Maraton 40km Tak 2022-08-31
56 Michał Wyżlic WARSZAWA Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M3 Maraton 40km - 2022-08-31
57 Paweł Wenderlich Lipno Lipa MTB M3 Maraton 40km Tak 2022-08-31
58 Kamil Morusiewicz Golub-Dobrzyń M2 Maraton 40km Tak 2022-08-31
59 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M3 Maraton 40km Tak 2022-08-31
60 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M1 Maraton 40km Tak 2022-08-31
61 Jacek Malinowski Płock Płocki Klub Kolarski M4 Maraton 40km Tak 2022-09-01
62 Julian Cenkier Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M3 Maraton 40km Tak 2022-09-01
63 Marcin Uliczny Płock Płocki Klub Kolarski M3 Maraton 40km Tak 2022-09-01
64 Tomasz Rzepecki Bydgoszcz TrainingExplorer.app M3 Maraton 40km Tak 2022-09-01
65 Jan Jóźwiak Grudziądz M1 Maraton 40km Tak 2022-09-01
66 Radek Wojciechowski Radomice M2 Maraton 40km Tak 2022-09-01
67 Sławomir Trochowski LASKOWICE M2 Maraton 40km Tak 2022-09-01
68 Krzysztof Koniec WIĘCBORK MK BUD Atlas Racing Team M4 Maraton 40km Tak 2022-09-01
69 Robert Dulęba Radziejów KS ZRYW Radziejów M3 Maraton 40km Tak 2022-09-01
70 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 Maraton 40km Tak 2022-09-01
71 Tomasz Dominiak Opatowice KS ZRYW RADZIEJÓW M3 Maraton 40km Tak 2022-09-01
72 Michał Waliszewski Ostaszewo PTO BIKE TEAM M3 Maraton 40km Tak 2022-09-02
73 Michał Sybilski Toruń M3 Maraton 40km Tak 2022-09-02
74 Waldek Hoppe Więcbork MK-BUD Atlas Racing Team M2 Maraton 40km Tak 2022-09-02
75 Paweł Tyburski Bydgoszcz CTBIKE.PL M2 Maraton 40km Tak 2022-09-03
76 Marek Barczewski Mogilno sportowydietetyk.pl M2 Maraton 40km Tak 2022-09-05
77 Sebastian Rutkowski Świecie M3 Maraton 40km Tak 2022-09-06
78 MONIKA GNIECH GDYNIA VO2max MTB Team K3 Maraton 40km - 2022-09-06
79 Tomasz Strzemieczny Płock Płocki Klub Kolarski M2 Maraton 40km - 2022-09-07
80 Dawid Rybicki Świecie Bart Bike Team Sulnowo M2 Maraton 40km Tak 2022-09-07
81 Kajetan Golicki Tczew Tczewska Grupa Enduro M2 Maraton 40km - 2022-09-08
82 Jędrzej Dominiak Opatowice KS ZRYW RADZIEJÓW M1 Maraton 40km Tak 2022-09-09
83 Tomasz Zieliński Toruń M4 Maraton 40km Tak 2022-09-09
84 Jakub Wietrzykowski Jeżewo Klub Kolarski Wda Świecie M2 Maraton 40km Tak 2022-09-09
85 Krzysztof Łuczak Inowrocław Bike Pasja Racing Team M4 Maraton 40km Tak 2022-09-09
86 Michał Godlewski Brodnica M2 Maraton 40km Tak 2022-09-09
87 Tomasz Żychowicz Włocławek M4 Maraton 40km Tak 2022-09-10
88 Maciej Korytowski Lipno Rowerowe Lipno M2 Maraton 40km Tak 2022-09-10
89 Sławomir Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy M3 Maraton 40km - 2022-09-12
90 Piotr Hinz Bydgoszcz lukaszcycling.com M2 Maraton 40km Tak 2022-09-12
91 Emilia Walczak Toruń K2 Maraton 40km Tak 2022-09-12
92 Tomasz Ossowski Głogowo M2 Maraton 40km Tak 2022-09-12
93 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M3 Maraton 40km Tak 2022-09-12
94 Damian Stolarski Lipno Rowerowe Lipno M2 Maraton 40km - 2022-09-12
95 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Bart Bike Team Sulnowo M2 Maraton 40km Tak 2022-09-12
96 Piotr Koniec Bydgoszcz IronTata M3 Maraton 40km Tak 2022-09-13
97 Marcin Dębski Ksawerów M3 Maraton 40km Tak 2022-09-13
98 Remigiusz Gęsicki Brodnica KKS Dziki Team Kwidzyn/ treningnawatach.pl M2 Maraton 40km Tak 2022-09-14
99 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski Team Dzika Ekipa M2 Maraton 40km Tak 2022-09-14
100 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN M1 Maraton 40km - 2022-09-15
101 Emanuel Weber Toruń Funbike Cyklopunkt Toruń M3 Maraton 40km Tak 2022-09-15
102 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M3 Maraton 40km Tak 2022-09-16
103 Łukasz Kamiński Toruń M3 Maraton 40km Tak 2022-09-17
104 Wojciech Kowalewski Bydgoszcz M4 Maraton 40km Tak 2022-09-17
105 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL K2 Maraton 40km Tak 2022-09-18
106 Wioletta Kucharska Golub-Dobrzyń ZawszeDoCelu K3 Maraton 40km Tak 2022-09-18
107 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń ZawszeDoCelu M3 Maraton 40km Tak 2022-09-18
108 Norbert Jędrzejczyk Bydgoszcz NextD M3 Maraton 40km - 2022-09-18
109 Arkadiusz Bejger Lipno M3 Maraton 40km Tak 2022-09-18
110 Mirosław Rybiński Grudziądz M4 Maraton 40km - 2022-09-18
111 Łukasz Lewicki Brodnica KKS Masters Brodnica M2 Maraton 40km - 2022-09-18
112 Waldemar Zurel Rypin CYKLISCI RYPIN M4 Maraton 40km Tak 2022-09-19
113 Tomasz Nowakowski Bydgoszcz MTB Fordon M3 Maraton 40km - 2022-09-19
114 Kamil Nowak Włocławek WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM M1 Maraton 40km - 2022-09-19
115 Paweł Zywicki Bytów Prefabet M2 Maraton 40km - 2022-09-19
116 Radosław Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 Maraton 40km - 2022-09-19
117 Adam Rubaj Kwidzyn Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M3 Maraton 40km - 2022-09-19
118 Artur Grubich Bydgoszcz VO2max MTB Team M1 Maraton 40km Tak 2022-09-19
119 Adam Łowigus Łochowo M2 Maraton 40km Tak 2022-09-19
120 Jacek Hillar Kwidzyn Kwidzyn Biega M4 Maraton 40km - 2022-09-19
121 Piotr Góralski Płock PŁOCKI KLUB KOLARSKI M4 Maraton 40km Tak 2022-09-19
122 Marta Kwiatkowska Bydgoszcz VO2max MTB Team K1 Maraton 40km Tak 2022-09-19
123 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M2 Maraton 40km Tak 2022-09-19
124 Krzysztof Piasecki Rypin Cykliści Rypin M3 Maraton 40km Tak 2022-09-20
125 Andrzej Chmura Grudziądz M3 Maraton 40km Tak 2022-09-20
126 Mariusz Chmura Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 Maraton 40km Tak 2022-09-20
127 Karol Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 Maraton 40km - 2022-09-20
128 Piotr Szczawiński Zbiczno KKS Masters Brodnica M3 Maraton 40km Tak 2022-09-20
129 Karol Świniarski Zdroje M1 Maraton 40km Tak 2022-09-20
130 Marcin Seifert Golub Dobrzyń M1 Maraton 40km Tak 2022-09-20
131 Cezary Bijak Płock Płocki Klub Kolarski M3 Maraton 40km - 2022-09-20
132 RADOSŁAW PAWLAK Bydgoszcz Mrozbike Team M3 Maraton 40km Tak 2022-09-20
133 Magdalena Wenderlich Lipno Lipa MTB K3 Maraton 40km Tak 2022-09-21
134 Wojciech Kiziuk Toruń M3 Maraton 40km Tak 2022-09-21
135 Maciej Jeziorowski Bydgoszcz M3 Maraton 40km Tak 2022-09-21
136 Ernest Wawrzyniuk Silno M3 Maraton 40km Tak 2022-09-21
137 Mariusz Jesionowski Świecie MTB Eldar Świecie M3 Maraton 40km Tak 2022-09-22
138 Michał Świątkowski Golub-Dobrzyń M2 Maraton 40km Tak 2022-09-22
139 Michał Borkowski Grudziadz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 Maraton 40km - 2022-09-24
140 Marek Józefowicz Lipno M4 Maraton 40km - 2022-09-24
141 Rafał Karkowski Płock Płocki Klub Kolarski M3 Maraton 40km - 2022-09-24
142 Stanisław Zaborowski Lipno LIPA MTB M2 Maraton 40km - 2022-09-24
143 Grzegorz Grubich Bydgoszcz M1 Maraton 40km - 2022-09-24


Do góry


Wyścigi dla dzieci

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Wyścig Data rejestr.


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×