5. Nocne Bieganie Chełmińską Starówką

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Karol Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M 40-49 lat - 2024-06-04
2 Dawid Zimliński Świecie Parkrun Grudziądz / Świecie Biega M 30-39 lat - 2024-06-04
3 Sylwia Rutkowska Gudziądz K 40-49 lat - 2024-06-05
4 Patryk Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz M 30-39 lat - 2024-06-05
5 Gosia Wrzesińska - Czachór Grudziądz Rogiewicz Running Team K 16-29 lat Tak 2024-06-05
6 Joanna Kałwa CIECHANÓW Mazovia ProActive K 40-49 lat - 2024-06-05
7 Monika Nakonieczna Grudziądz Rogiewicz Running Team K 40-49 lat - 2024-06-05
8 Mateusz Ligmanowski Świecie KP PSP Świecie M 30-39 lat Tak 2024-06-05
9 Krzysztof Jaruszewski Chełmno Jaruszki Team 🙂 M 40-49 lat Tak 2024-06-05
10 Marta Miraszewska Lisewo Start Team Wąbrzeźno K 30-39 lat Tak 2024-06-05
11 Michał Gabriel ŚWIECIE M 30-39 lat Tak 2024-06-05
12 Małgorzata Domagalska Chełmno K 30-39 lat Tak 2024-06-05
13 Krzysztof Gładysz Świecie Gładziorki M 40-49 lat Tak 2024-06-05
14 Michał Michalski Chełmno M 40-49 lat Tak 2024-06-05
15 Paulina Fotta Świecie K 30-39 lat Tak 2024-06-05
16 Aleksandra Chełkowska Świecie K 30-39 lat Tak 2024-06-05
17 Patryk Łubecki Toruń Góral Domy M 30-39 lat Tak 2024-06-05
18 Marta Kocieniewska Chełmno K 16-29 lat Tak 2024-06-06
19 Maciej Banaś Chełmno M 30-39 lat Tak 2024-06-06
20 Teresa Łepek Grudziądz Start Team Wąbrzeźno K 30-39 lat - 2024-06-06
21 Kasia Cichowska Świecie K 30-39 lat Tak 2024-06-06
22 Łukasz Bordewicz Nowe Rogiewicz Running Team M 16-29 lat - 2024-06-06
23 Łukasz Wielgat Chełmno M 40-49 lat Tak 2024-06-06
24 Piotr Gęsikowski Chełmno M 30-39 lat Tak 2024-06-06
25 Krzysztof Bątkowski Chełmno 9-te Wzgórze Chełmno M 30-39 lat Tak 2024-06-06
26 Aneta Demska Firlus K 30-39 lat Tak 2024-06-07
27 Bartosz Krzywdziński Świecie Świecie Biega M 30-39 lat - 2024-06-10
28 Anna Brzezińska Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno K 50-59 lat Tak 2024-06-12
29 Sebastian Kotula Zajączkowo START TEAM WĄBRZEŹNO M 40-49 lat Tak 2024-06-12
30 Marcin Motofa Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno M 40-49 lat Tak 2024-06-12
31 Przemysław Popko Starogród 9 wzgórze Chełmno M 30-39 lat Tak 2024-06-14
32 Agnieszka Olszewska Grudziądz Tuptusie Grudziądz K 40-49 lat - 2024-06-15
33 Marta Urbańska Grudziądz Tuptusie Grudziądz K 30-39 lat - 2024-06-15
34 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny M 60+ lat - 2024-06-17
35 Monika Krawczyk Grudziądz K 30-39 lat Tak 2024-06-17
36 Marian Łazarski Działowo Start Team Wąbrzeźno M 40-49 lat - 2024-06-17
37 Cezary Muszczyński Świecie Świecie Biega M 30-39 lat Tak 2024-06-17
38 Olga Lewandowska Grudziądz K 30-39 lat - 2024-06-17
39 Paulina Matecka Gniezno K 16-29 lat Tak 2024-06-18
40 Tomasz Pawłowski Gniezno M 30-39 lat Tak 2024-06-18
41 Justyna Piotrowicz Golub-Dobrzyń Endo Golub-Dobrzyń K 50-59 lat Tak 2024-06-18
42 Natalia Krępeć Golub-Dobrzyń Endo Golub-Dobrzyń K 30-39 lat Tak 2024-06-19
43 Hanna Grochowska Chełmno K 30-39 lat Tak 2024-06-19
44 Piotr Deka Grudziądz M 50-59 lat - 2024-06-19
45 Tomasz Drąg Chełmno Chełmińska Amatorska Grupa Biegowa 9-te Wzgórze M 40-49 lat Tak 2024-06-19
46 Wiktoria Elwart Chełmno K 16-29 lat Tak 2024-06-19
47 Marek Kędziorski Wąbrzeźno M 60+ lat Tak 2024-06-20
48 BEATA KĘDZIORSKA Wąbrzeźno K 50-59 lat Tak 2024-06-20
49 Dorota Zygadlewicz Grudziądz K 30-39 lat Tak 2024-06-20
50 Maciej Górny Grudziądz PACKMAN TEAM M 40-49 lat Tak 2024-06-20
51 Kamil Brylew Warszawa M 30-39 lat Tak 2024-06-21
52 Sławomir Perlikowski Inowrocław M 40-49 lat Tak 2024-06-21
53 Agata Tylicka Grudziądz K 16-29 lat - 2024-06-21
54 Magdalena Maj Chełmno K 30-39 lat - 2024-06-21


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×