2. Płużnicka Piątka

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40-49 - 2024-02-01
2 Krzysztof Pudlewski Toruń M30-39 Tak 2024-02-01
3 Joanna Wikariak Toruń K40-49 Tak 2024-02-01
4 Leszek Dąbrowski Pływaczewo Start Team Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-02-01
5 Paweł Karpiński Golub-Dobrzyń #ZakolaTeam M16-29 Tak 2024-02-01
6 MARCINHD GOSZ Grudziądz PARKRUN Grudziądz M40-49 Tak 2024-02-01
7 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz M60+ Tak 2024-02-01
8 Marek Czarnecki Chełmno M40-49 Tak 2024-02-01
9 Marian Łazarski Działowo Start Team Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-02-01
10 Alicja Łazarska Działowo Start Team Wąbrzeźno K40-49 - 2024-02-01
11 Jakub Socha Wieldządz M16-29 Tak 2024-02-01
12 Marcin Przybylski Zelgno M30-39 Tak 2024-02-01
13 Robert Majewski Płużnica Gibaniarze M30-39 Tak 2024-02-01
14 Dawid Wikariak Toruń M40-49 Tak 2024-02-01
15 Weronika Płatek Lisewo Sport zdrowie kondycja K16-29 Tak 2024-02-01
16 Dariusz Marciniak Wąbrzeźno M50-59 Tak 2024-02-01
17 Michał Kleczkowski Wałdowo Szlacheckie M40-49 Tak 2024-02-01
18 Iwona Czarnecka Chełmno K40-49 Tak 2024-02-01
19 Michał Wzorek Wąbrzeźno M30-39 Tak 2024-02-01
20 Michał Kamiński Grudziądz M50-59 Tak 2024-02-01
21 Jakub Swół Płużnica M16-29 Tak 2024-02-01
22 Dawid Zimliński Świecie Parkrun Grudziądz / Świecie Biega M30-39 Tak 2024-02-01
23 Magdalena Gosz Grudziądz Parkrun Grudziądz K40-49 Tak 2024-02-01
24 Anna Wilma Chełmno K40-49 Tak 2024-02-01
25 Teresa Łepek Grudziądz Start Team Wąbrzeźno K30-39 Tak 2024-02-01
26 Agata Chmielewska Błędowo K30-39 Tak 2024-02-01
27 Krzysztof Chojnacki Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-02-01
28 Zbigniew Eckert Szczecinek Gladiator Szczecinek M50-59 Tak 2024-02-01
29 Janina Zielińska Wieldządz Dziki z Odnowy K50-59 Tak 2024-02-01
30 Patryk Łubecki Toruń Góral Domy M30-39 Tak 2024-02-01
31 Łukasz Pastewski Grudziadz M40-49 Tak 2024-02-01
32 Michał Kamiński Chełmno M30-39 - 2024-02-01
33 Sylwia Rutkowska Gudziądz K40-49 Tak 2024-02-01
34 Karol Kodz Szczecinek M16-29 Tak 2024-02-01
35 Józef Szatkowski Grudziadz Start Team Wąbrzeźno M60+ Tak 2024-02-01
36 Małgorzata Sosnowska Wieldządz K40-49 Tak 2024-02-01
37 Martyna Węglerska Płużnica K40-49 Tak 2024-02-01
38 Artur Węglerski Płużnica M40-49 Tak 2024-02-01
39 Justyna Jankowska Nowa Wieś Królewska K30-39 Tak 2024-02-01
40 Patrycja Kuziemska Wąbrzeźno K16-29 Tak 2024-02-02
41 Mirosław Hajdukiewicz Wąbrzeźno M30-39 Tak 2024-02-02
42 Monika Nakonieczna Grudziądz Rogiewicz Running Team K40-49 Tak 2024-02-02
43 Joanna Kosicka Błędowo K40-49 Tak 2024-02-02
44 Małgorzata Ludwiszewska Płużnica K30-39 Tak 2024-02-02
45 Iwona Balewska Toruń SPC K50-59 Tak 2024-02-02
46 Gosia Wrzesińska - Czachór Grudziądz Rogiewicz Running Team K16-29 Tak 2024-02-02
47 Andrzej Kopeć Toruń M40-49 Tak 2024-02-02
48 Marcin Motofa Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-02-02
49 Krzysztof Jeziorski Łochowo UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA M40-49 Tak 2024-02-02
50 Marzena Szydzik Grudziadz K.B. K40-49 - 2024-02-03
51 Wojciech Kruk Pilewice Amator M40-49 Tak 2024-02-03
52 Przemyslaw Simson Wieldządz M30-39 - 2024-02-03
53 Natalia Krępeć Golub-Dobrzyń Endo Golub-Dobrzyń K30-39 Tak 2024-02-04
54 Maciej Wyżykowski BIELAWY M30-39 Tak 2024-02-04
55 Mariusz Foksiński Golub-Dobrzyń Endo Golub-Dobrzyń M40-49 Tak 2024-02-05
56 Aleksandra Goral Lisewo K30-39 Tak 2024-02-05
57 Mariusz Matwiej Bydgoszcz Forest Gump M40-49 Tak 2024-02-05
58 Ireneusz Simson Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-02-05
59 Mariusz Falkowski Wąbrzeźno Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-02-05
60 RAFAŁ Borowski Wąbrzeżno Wabrzeskie Morsy M40-49 Tak 2024-02-05
61 Wojciech Krześniak Gródek Diabelskie Pioruny M40-49 Tak 2024-02-05
62 Piotr Pączkowski Bydgoszcz Forest Gump M30-39 Tak 2024-02-06
63 Piotr Gołębiewski Wąbrzeźno Ekstremalne Wyczyny Niepełnosprawnego Sportowca M40-49 - 2024-02-08
64 Marta Miraszewska Lisewo Start Team Wąbrzeźno K30-39 Tak 2024-02-08
65 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY EC! SUSZ M50-59 - 2024-02-08
66 Adam Bartoszewski Płużnica M30-39 Tak 2024-02-08
67 Piotr Janowski Nowawies Chełminska TKKF Chełmno M60+ Tak 2024-02-10
68 Patryk Majewski Wąbrzeźno Pogoń Wąbrzeźno M30-39 Tak 2024-02-10
69 Damian Stankiewicz Przydwórz Start Team Wąbrzeźno M30-39 Tak 2024-02-11
70 Sławomir Romanowski Grudziądz M40-49 Tak 2024-02-11
71 Izabela Jeziorska Łysomice K30-39 Tak 2024-02-12
72 Marta Górzyńska Krusin Aktywne Lisewo K30-39 Tak 2024-02-13
73 Weronika Kurasiewicz K16-29 Tak 2024-02-13
74 Małgorzata Żbikowska Toruń ultrawayrunningteam/SPC K50-59 Tak 2024-02-14
75 Barbara Hinz WĄBRZEŹNO Morrsy Wąbrzeskie K60+ Tak 2024-02-15
76 Karol Kęsicki Przydwórz M30-39 Tak 2024-02-17
77 Emila Weiland Unisław Drużyna szpiku K40-49 Tak 2024-02-18
78 Beata Jarocka Dąbrowa chełmińska Greenyard K40-49 Tak 2024-02-18
79 Joanna Jarząb Płużnica K40-49 Tak 2024-02-18
80 Marcin Reinhold Chełmża GP Cross Chełmża M40-49 Tak 2024-02-18
81 Agnieszka Dziedzic Unisław K40-49 Tak 2024-02-18
82 Agata Kowalik Józefkowo Rodzinna wycieczka K30-39 Tak 2024-02-19
83 Sławomir Perlikowski Inowrocław M40-49 Tak 2024-02-20
84 Maciej Kukawka Grudziądz La Rive Sports Team M40-49 Tak 2024-02-20
85 Marek Wojciechowski Grudziądz Football Academy Grudziądz M30-39 - 2024-02-21
86 Łukasz Bordewicz Nowe Rogiewicz Running Team M16-29 Tak 2024-02-21
87 Janusz Lis Grudziądz TKKF Chełmno M60+ Tak 2024-02-22
88 Mateusz SIMSON Płużnica UKS Płużnica M30-39 Tak 2024-02-23
89 Dominika Wenderska Grudziądz Start Team Wąbrzeźno K16-29 Tak 2024-02-26
90 Jerzy Groch Grudziądz Zabiegani Czernikowo M50-59 Tak 2024-02-27
91 Andrzej Tylicki Nowa Wieś M50-59 Tak 2024-02-27
92 Radosław Chilimoniuk Warszawa M30-39 Tak 2024-02-27
93 Katarzyna Matuszewska Warszawa K30-39 Tak 2024-02-27
94 Mariusz KOPEĆ Wielkie Radowiska M30-39 Tak 2024-02-27
95 Anna Brzezińska Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno K50-59 Tak 2024-02-27
96 Radosław Majewski Wąbrzeźno Pogoń Wąbrzeźno M16-29 Tak 2024-02-27
97 Filip Majewski Płużnica Gibaniarze M16-29 Tak 2024-02-28
98 Marek Kędziorski Wąbrzeźno M60+ Tak 2024-02-28
99 BEATA KĘDZIORSKA Wąbrzeźno K50-59 Tak 2024-02-28
100 Kinga Markiewicz Wąbrzeźno K30-39 Tak 2024-02-28
101 Michał Puchała Józefkowo M50-59 - 2024-02-28
102 Monika Sitnik Wąbrzeźno K40-49 Tak 2024-02-28
103 Sebastian Paczkowski Grudziądz M40-49 Tak 2024-02-28
104 Wiktoria Łacek Płużnica Start Team Wąbrzeźno K16-29 Tak 2024-02-28
105 Natalia Zabłocka Jabłonowo pomorskie Góral Domy K30-39 Tak 2024-02-28
106 Joanna Tylicka Nowa Wieś K40-49 Tak 2024-02-28
107 Rafał Nizwantowski Wąbrzeźno Przepuklina Run Team M40-49 Tak 2024-02-28
108 Denis Tomaszewski Biały Bór M40-49 Tak 2024-02-29
109 Jakub Szczepanik Płużnica M16-29 Tak 2024-02-29
110 Paweł Zdrojewski Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-02-29
111 Kamila Simson Wąbrzeźno K40-49 Tak 2024-02-29
112 Paweł Ludwiszewski Płużnica M30-39 Tak 2024-03-01
113 Elżbieta Piontek Bydgoszcz K60+ Tak 2024-03-01
114 Aleksandra Litkiewicz Unisław K16-29 Tak 2024-03-02
115 Aneta Wojas Grudziadz Start Team Wąbrzeźno K30-39 - 2024-03-03
116 STEFANIA MŁYNARCZYK Solec Kujawski K50-59 Tak 2024-03-04
117 Edward Kowalczyk Łojewo Klinika Tlenowa Inowrocław M60+ Tak 2024-03-04
118 Adam Wójcik Józefkowo M30-39 Tak 2024-03-06
119 Angelika Kruk Nowa Wieś Królewska K30-39 Tak 2024-03-07
120 Przemek Brzóskiewicz Liewo M40-49 Tak 2024-03-09
121 Adam Jachimowicz Wąbrzeźno M30-39 Tak 2024-03-09
122 Jakub Stafiej Płużnica M16-29 Tak 2024-03-09
123 Marta Waśniowska Józefkowo K16-29 Tak 2024-03-10
124 Paweł Maćkowski Płużnica M30-39 Tak 2024-03-10
125 Bartłomiej Wijata Przydwórz Start Team Wąbrzeźno M30-39 Tak 2024-03-10
126 Janusz Marciniak Wąbrzeźno M50-59 Tak 2024-03-15
127 Paulina Jakubiak Piaski K16-29 Tak 2024-03-19
128 Jakub Łamek Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-03-19
129 Karolina Krysiuk Toruń K16-29 Tak 2024-03-20
130 Kazimierz Budzik Grudziadz Parkrun Grudziadz M60+ Tak 2024-03-20
131 Karina Szymańska-Wiśniewska Wąbrzeżno Wąbrzeźno K40-49 Tak 2024-03-21
132 Maja Olszewska Grudziądz K16-29 - 2024-03-24
133 JOANNA SZULC Grudziądz Melody-Horizon K40-49 - 2024-03-24
134 Bartosz Swarcewicz Chełmno M40-49 Tak 2024-03-24
135 Dawid Kozłowski Grudziądz M40-49 - 2024-03-24
136 Żaneta Szymańska Chełmno K30-39 Tak 2024-03-25
137 Marta Wójcik Józefkowo K16-29 Tak 2024-03-25
138 Aleksandra Daniłowska Pluznica K16-29 Tak 2024-03-26
139 Tomasz Kowalik Wąbrzeźno M30-39 Tak 2024-03-26
140 Karol Michewicz Wąbrzeźno Bieg po zdrowie M40-49 Tak 2024-03-26
141 Rafał Dreszler Nowa wieś M40-49 Tak 2024-03-27
142 Ewa Mrozik - Gliszczynska Gniewkowo K50-59 Tak 2024-03-27
143 Aleksandra Ledwochowska Golub-Dobrzyń ALL4FIT K30-39 Tak 2024-03-28
144 Katarzyna Otręba Wąbrzeźno K30-39 Tak 2024-03-28
145 Agnieszka Wzorek Wąbrzeźno K30-39 Tak 2024-03-28
146 Sylwia Dąbrowska Pływaczewo Start Team Wąbrzeźno K40-49 Tak 2024-03-28
147 Damian Olkowski Kowalewo Pomorskie Kowalewo Biega M16-29 Tak 2024-03-28
148 Monika Olkowska Lipienica Kowalewo Biega K16-29 Tak 2024-03-28
149 Paweł Bartoś Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-03-29
150 Sebastian Szumacher Nowa Wieś królewska 92 M30-39 Tak 2024-03-29
151 Edyta Lisińska Małe Pułkowo K30-39 Tak 2024-03-29
152 Joanna Kałwa CIECHANÓW Mazovia ProActive K40-49 Tak 2024-03-29
153 Marek Matczyński Piaski GKS Olimpia Grudziądz M60+ Tak 2024-03-29
154 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Aktywny Grudziądz M30-39 Tak 2024-03-29
155 Kamil Antolak Lisewo Lisewo M16-29 Tak 2024-03-29
156 Wiktoria Lewandowska Lisewo K16-29 Tak 2024-03-29
157 Tomasz Pastewski Grudziądz Tom_runner_g_dz M40-49 Tak 2024-03-29
158 Jacek Szulc Chełmno M50-59 Tak 2024-03-30
159 Iwona Klugiewicz GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziądz K50-59 Tak 2024-03-30
160 Katarzyna Niebojewska Wałdowo Szlacheckie K30-39 Tak 2024-03-30
161 Michał Niebojewski Wałdowo Szlacheckie M30-39 Tak 2024-03-30
162 Krzysztof Bątkowski Chełmno 9-te Wzgórze Chełmno M30-39 Tak 2024-03-30
163 Andrzej Tryczak Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno M50-59 Tak 2024-03-31
164 Edyta Jakubowska Brodnica K40-49 Tak 2024-03-31
165 Sandra Waśniewska Wąbrzeźno K30-39 Tak 2024-03-31
166 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz/Aktywny Grudziądz K30-39 Tak 2024-03-31
167 Damian Grubich Grudziądz Parkrun/Aktywny Grudziądz M40-49 Tak 2024-03-31
168 Wiktoria Szulc Grudziądz K16-29 Tak 2024-03-31
169 Zbigniew Markiewicz Wąbrzeźno miastoaktywni.pl M60+ - 2024-03-31
170 Przemysław Popko Starogród 9 wzgórze Chełmno M30-39 Tak 2024-04-01
171 Mariusz Eckert M40-49 Tak 2024-04-01
172 Rafał Dudziak Mlewo EnDo Golub-Dobrzyń M30-39 Tak 2024-04-01
173 Marzena Kantak Błędowo K30-39 Tak 2024-04-01
174 Leszek Kantak Błędowo M30-39 Tak 2024-04-01
175 Sebastian Kotula Zajączkowo START TEAM WĄBRZEŹNO M40-49 Tak 2024-04-02
176 Lucyna Samczyńska Nowa Wieś Krolewska K40-49 Tak 2024-04-02
177 Dawid Koper Rogóźno Zamek Rogóźno Zamek CF M16-29 Tak 2024-04-02
178 Tomasz Wilma Chełmno M40-49 Tak 2024-04-03
179 Michał Ostrowski Otwock RUN Otwock M40-49 Tak 2024-04-03
180 Marta Ostrowska Przydwórz RUN Otwock K30-39 Tak 2024-04-03
181 Damian Damazyn Grudziądz Janosiki M40-49 Tak 2024-04-03
182 Anna Damazyn Grudziądz K40-49 Tak 2024-04-03
183 Jerzy Molęda Chełmno M60+ Tak 2024-04-04
184 Mirella Stachowska Wąbrzeźno miastoaktywni.pl K50-59 Tak 2024-04-04
185 Michał Skuzjus Iława M30-39 Tak 2024-04-04
186 Michał Michaliszyn Radzyń Chełmiński M30-39 - 2024-04-04
187 KINGA OLLER Chełmno K30-39 Tak 2024-04-05
188 Bartosz Bukowski Annowo Parkrun Grudziądz M16-29 Tak 2024-04-07
189 Robert Wyrazik Wałycz M40-49 - 2024-04-08
190 CECYLIA CHRZANOWSKA Lisewo Aktywne Lisewo K60+ Tak 2024-04-09
191 Natalia Szczepańska Ryńsk K16-29 Tak 2024-04-10
192 Andrzej Medeński Grudziądz Aktywny Grudziądz M40-49 - 2024-04-10
193 Daria Fijalek Ostrowo K16-29 - 2024-04-10
194 Anna Gołąbiewska Wąbrzeźno K16-29 Tak 2024-04-10
195 Kinga Simson Płużnica UKS Płużnica K30-39 Tak 2024-04-11
196 Mirosław Wojciechowski golub-dobrzyń EnDo Golub-Dobrzyń M50-59 Tak 2024-04-11
197 Justyna Piotrowicz Golub-Dobrzyń Endo Golub-Dobrzyń K50-59 Tak 2024-04-11
198 Tomasz Balmas Ryńsk M16-29 Tak 2024-04-12
199 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie - OSP Boguszewo K40-49 Tak 2024-04-12
200 Krzysztof Litkiewicz Unisław M50-59 Tak 2024-04-12
201 Łukasz Kachniarz Grudziądz M30-39 Tak 2024-04-16
202 Agata Tylicka Grudziądz K16-29 Tak 2024-04-17
203 Mateusz Nowiński Grudziądz Moriw M16-29 Tak 2024-04-17
204 Miłosz Sowiński Pilewice M30-39 Tak 2024-04-18
205 Józef Żuchowski Płonne EKO OPAŁ PŁONNE M50-59 - 2024-04-19
206 Wojciech Wacławski Wąbrzeźno Veroni Team Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-04-30
207 Maciej Dzidek Wąbrzeźno Veroni Team Wabrzezno M30-39 Tak 2024-04-30
208 Piotr Małagowski Wąbrzeźno Veroni Team Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-04-30
209 PIOTR LEPISZ Wąbrzeźno Veroni Team Wąbrzeźno M50-59 Tak 2024-04-30
210 Jakub Ciepłowski Wąbrzeźno Veroni Team Wąbrzeźno M30-39 Tak 2024-04-30
211 Michał Lewandowski Wąbrzeźno Veroni Team Wąbrzeźno M16-29 Tak 2024-04-30
212 Krzysztof Balicki Wąbrzeźno Veroni Team Wabrzezno M16-29 Tak 2024-04-30
213 Krzysztof Tomaszewski Wąbrzeźno Veroni Team Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-04-30
214 Monika Stępniak Wabrzeżno K30-39 Tak 2024-05-06
215 Paulina Karnas Myśliwiec K30-39 Tak 2024-05-06
216 Andrzej Rogiewicz Grudziądz PACKMAN TEAM M30-39 Tak 2024-05-06
217 Krzysztof Korczak Golub-Dobrzyń EnDo Golub-Dobrzyń M40-49 Tak 2024-05-07
218 Maciej Horodecki Toruń M30-39 Tak 2024-05-07
219 Paweł Szydzik Grudziądz Parkrun Grudziądz M40-49 Tak 2024-05-07
220 Aleksander Tomaszewski Biały Bór M16-29 - 2024-05-11
221 Adrian Szarkowski Zbójno EnDo Golub-Dobrzyń M30-39 - 2024-05-11
222 Mateusz Ciecióra Płużnica M16-29 - 2024-05-11


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×