Qark Bikes II Gniewski maraton MTB

Osoby zarejestrowane w systemie

"Główny (30km)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Zbigniew Maziński Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M50-59 (30km) Główny (30km) - 2020-02-01
2 Bartłomiej Kawski Kisielice Epidemia Cyklozy MTB Susz M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-01
3 Adam Kamrowski Gniew M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-01
4 Mariusz Koralewski Kwidzyn Traktor Team Kwidzyn M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-01
5 Sebastian Kryszczuk Gniew QARK M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-02
6 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-02
7 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB Kwidzyn TEAM M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-02
8 RAFAŁ CZERWIŃSKI MALBORK M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-02
9 Roman Bloch Kwidzyn International Paper - Kwidzyn Bike Team M30-39 (30km) Główny (30km) - 2020-02-02
10 Wojciech Kowalczyk Susz MORE Cycling Team M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-03
11 Michał Lewandowski Grudziądz M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-05
12 Bartosz Jaworski Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-06
13 Roman Skiba Nakło nad Notecią JARE TEAM M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-12
14 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30-39 (30km) Główny (30km) - 2020-02-17
15 Jacek Hillar Kwidzyn Kwidzyn Biega M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-18
16 Marian Reinholz Terespol Pomorski M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-18
17 Tomasz Reinholz Terespol Pomorski MTB Eldar Świecie M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-18
18 Adam Olpeter Kwidzyn AKJ Kwidzyn M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-25
19 Marcin Kalinowski Malbork M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-26
20 Radosław Skrzynia Skrzyński Warszawa SSIJ Warfare Racing Team M30-39 (30km) Główny (30km) - 2020-03-09
21 Marcin Kruszczyński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-03-09
22 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn K16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-03-14
23 Marta Górska Gruczno K16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
24 MONIKA GNIECH GDYNIA PRZYCHODNIA GDYNIA ORŁOWO K40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
25 Roman Wernik Świecie M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
26 Rafał Gruszczyński Chełmża ANC System M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
27 Marcin Przypek Sztum M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
28 Rafał Dyro Gniew IDEAL PARAPETY M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
29 Tomasz Krupka Malbork M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
30 Mariusz Chmura Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
31 Paweł Granowski Nakło nad Notecią SISU-OWB rowertour.com M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
32 Natalia Śliwińska Gdańsk ASE Trek Gdynia K16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
33 Piotr Wójcik Gdańsk Team Wielki Ptak M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
34 Dariusz Śliwiński Gdańsk Team Wielki Ptak M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
35 Roman Krześniak Świecie Bart J-Bike M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
36 Adam Sieradzki Inowrocław Bike Pasja Racing Team M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
37 Mateusz Płonka Malbork trek fabrykarowerów.com M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
38 Krzysztof Łuczak Inowrocław Bike Pasja Racing Team M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
39 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Bart J-BIKE M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
40 Leszek Szczepański Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
41 Piotr Szkudlarek Inowrocław Bike Pasja Racing Team M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
42 Jerzy Sandomierski KWIDZYN CYKLO KWIDZYN M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
43 MARIUSZ IDZIKOWSKI BYDGOSZCZ www.H2Oshop.pl M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
44 Marcin Bianek Skórcz Team MX Skórcz M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
45 Damian Brąszkowski Grudziądz SŁOWIK TEAM M30-39 (30km) Główny (30km) - 2020-06-23
46 Piotr Wontka Starogard Gdański Team MX Skórcz M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
47 Mateusz Malinowski Skórcz Team MX Skórcz M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
48 Mateusz Kręgielewski Kwidzyn AQUA BIKE KWIDZYN M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
49 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
50 Łukasz Alaszkiewicz Pelplin Klub Kolarski Pelplin M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
51 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30-39 (30km) Główny (30km) - 2020-06-23
52 Sławomir Borowicz Bydgoszcz TARPOL TEAM M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
53 Mariusz Marowski Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
54 Bartłomiej Galicki Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
55 Paulina Szmiendowska Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM K30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
56 Marcin Szykowny Bydgoszcz TARPOL TEAM M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
57 Michał Łomnicki Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
58 Leszek Nowicki INOWROCŁAW BIKE PASJA RACING TEAM M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
59 Dawid Czernij Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
60 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
61 Robert Winiarz Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
62 Marek Majewski Prabuty Bike Club Prabuty M60+ (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
63 Adrian Talarski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-23
64 Marcin Zimny Grudziądz TCH M40-49 (30km) Główny (30km) - 2020-06-23
65 Piotr Szkodziński Kwidzyn MXTECH CYKLO TEAM M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-24
66 Bartosz Grochalski Kwidzyn M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-24
67 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania TEAM MX SKÓRCZ K30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-25
68 Artur Gardzielewski Gdańsk VO2max MTB Team M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-25
69 Jakub Pokwicki Kwidzyn M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-25
70 Robert Szmiszke Prabuty BIKE CLUB PRABUTY M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-25
71 Marcin Kasicki Prabuty BIKE CLUB PRABUTY M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-25
72 Michał Falkowski Malbork M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-25
73 Mateusz Romanowski Stare Pole M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-25
74 Damian Arlukiewicz Starogard Gdański M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-26
75 Paweł Zywicki Bytów Mlks Baszta Bytów M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-27
76 Sławomir Iwachów Kwidzyn MXTECH CYKLO TEAM M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-27
77 Marek Dittmar Kwidzyn M40-49 (30km) Główny (30km) - 2020-06-27
78 Joanna Grau Kwidzyn KWIDZYN BIEGA K40-49 (30km) Główny (30km) - 2020-06-28
79 Jakub Tylicki Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-28
80 Patryk Galiński GDAŃSK BST - Banach Sport Team M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-28
81 Rafał Tłuszczak Gdynia HOTEL CZTERY BRZOZY M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-28
82 Michał Rozkocha Starogard Gdański Gk STG M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-29
83 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-30
84 Sławomir Pituch Bytów Romet Factory Team M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-30
85 Piotr Maćkowiak Bytów DRUTEX M40-49 (30km) Główny (30km) - 2020-06-30
86 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-06-30
87 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU-OWB rowertour.com M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-01
88 Adam lutoborski Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-01
89 Mirosław Szmoń Bydgoszcz Rowerowa Brzoza M60+ (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-01
90 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-01
91 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M16-29 (30km) Główny (30km) - 2020-07-01
92 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - rowertour.com M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-01
93 Maciej Sadurski Toruń M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-01
94 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB rowertour.com M40-49 (30km) Główny (30km) - 2020-07-02
95 Marcin Rządca Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-02
96 Karol Dymek Kwidzyn AQUA BIKE KWIDZYN M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-04
97 Jacek Rogowski Kościerzyna KSR Kościerzyna M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-05
98 Michal Jarosiewicz Gdansk Bst Banach Sport Team M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-05
99 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie SISU-OWB rowertour.com M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-05
100 Jakub Solarski Gdańsk BST - Banach Sport Team M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-05
101 Radek Hermaszewski Gdańsk BST-Banach Sport Team M40-49 (30km) Główny (30km) - 2020-07-05
102 Piotr Przestrzelski Gdańsk BST-Banach Sport Team M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-05
103 Oskar Krajnik Pelplin GK Gryf Tczew M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-06
104 Wojciech Stoppa Pelplin KK PELPLIN M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-06
105 Dariusz Górski Pelplin Klub Akrywnego Pelpliniaka M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-06
106 Tomasz Zachciał Kowale VO2max MTB Team M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-06
107 Janusz Szynkiewicz Kwidzyn Cyklo Kwidzyn/Aqua Bike M60+ (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-06
108 Krzysztof Więcławski Mokre - M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-06
109 Volodymyr Koniaiev Kremenchuk TARPOL TEAM M30-39 (30km) Główny (30km) - 2020-07-06
110 MAREK BIELOWICZ Gdynia BST-Banach Sport Team M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-07
111 Zbigniew Chabowski Mareza M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-07
112 Piotr Hinz Bydgoszcz M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-07
113 Daniel Jahn Kwidzyn Kwidzyn M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-07
114 Jędrzej Wierzchowski Inowrocław M60+ (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-07
115 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-08
116 Mariusz Skweres Pelplin Klub kolarski Pelplin M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-08
117 Przemyslaw Mucha Pelplin Kk Pelplin M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-09
118 Paweł Kaszuba Olkusz OCT M40-49 (30km) Główny (30km) - 2020-07-09
119 Marcin Jaciubek Grudziądz M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-09
120 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-09
121 Dariusz Pietryczuk Pruszcz Gdański GK Gryf Tczew M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-09
122 Dariusz Wybraniak Tczew GK Gryf Tczew M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-10
123 Paweł Gołębicki Gdańsk Torus - Damen M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-10
124 Rafał Jaskólski Gniew Klub Kolarski Pelplin M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-11
125 Krzysztof Perekitko Jagatowo Niezrzeszony M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-11
126 Dawid Łydka Kolonia Ostrowicka M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-12
127 Grzegorz Czeszejko Prabuty Bike Club Prabuty M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-12
128 Bartek Mejka Pruszcz Gdański M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-13
129 Michał Urmański Skórcz Team MX Skórcz M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-13
130 Marcin Marchlewski Lubawa Cryospace MTB Team Olsztyn M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-13
131 Bartosz Łosinski Gniew M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-13
132 Patryk Mróz PRUSZCZ GDAŃSKI Tczewski Klub Rowerowy M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-13
133 Michał Lewandowski Wąbrzeźno MrozBike Team M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-14
134 Agnieszka Kamińska Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com K40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-15
135 Michał Mejka Trąbki Małe M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-15
136 Aleksander Znaczko Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M16-29 (30km) Główny (30km) - 2020-07-15
137 Tomasz Kwiatkowski Kwidzyn KWIDZYN BIEGA M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-16
138 Mariusz Lewandowski Kwidzyn KKM kwidzyn MXTECH SUSPENSION M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-16
139 Jan Jagieła Kwidzyn M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-17
140 Andrzej Mączewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-19
141 Łukasz Dzikowski Kwidzyn M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-23
142 Beata Blokowska Kwidzyn AKJ KWIDZYN K16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-23
143 szymon jarczewski malbork M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-24
144 Krzysztof Kisiel Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-25
145 Rafał Janicki Bydgoszcz Skra Parerek M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-25
146 Krzysztof Siebert Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-27
147 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-27
148 Mariusz Jesionowski Świecie MTB Eldar Świecie M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-27
149 Dariusz Reinholz Świecie MTB Eldar Świecie M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-27
150 Zbigniew Lichaczewski Baloszyce Epidemia Cyklozy MTB Susz M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-28
151 Filip Potrykus Chłapowo KLIF Team Chłapowo M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-30
152 Krystian Buja Chłapowo Klif Team Chłapowo M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-30
153 Marcin Zgoda Nowe BADGERS CREW MTB NOWE M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-31
154 Rafał Rapciak Pruszcz Gdański GKS Starogard Gdański M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-31
155 Grzegorz Marzec Pruszcz Gdański GK Gryf Tczew M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-31
156 Rafał Szpont Grudziądz M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-31
157 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy K16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-31
158 Jerzy Kulas Pruszcz Gdański MAJS M60+ (30km) Główny (30km) Tak 2020-07-31
159 Jakub Maliszewski Kwidzyn AKJ KWIDZYN M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-01
160 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN CYKLO KWIDZYN/SUDOŁ COOPERATION M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-02
161 Adam Kuczyński Włocławek M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-02
162 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-02
163 Krzysztof Krzywy Gdańsk Cycling Planet M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-02
164 Szymon Bregier Płock M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-02
165 Czesław Anolik Gdańsk M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-02
166 Piotr Bregier Płock M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-02
167 Bogumił Gortat Dobrzęcino Norda Active Team M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-02
168 Sebastian Młyński Bytów DRUTEX M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-03
169 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-03
170 Maciej Hering Krąg Tri starogard gdanski M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-03
171 Krzysztof Piątek Mełno ELEKTRO-TRANS TEAM M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-03
172 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-03
173 Mateusz Hoppe Gdańsk ABCSURF TREK M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-03
174 Szymon Stawowy Brzeszcze MURSS Bikes M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-04
175 Mateusz Galiński Gdańsk BST - Banach Sport Team M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-04
176 Maciej Jeziorowski Bydgoszcz M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-04
177 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-09
178 Adam Sajenko Gdańsk BST-Banach Sport Team M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-09
179 Mateusz Tengowski Kwidzyn Lider Sztum M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-09
180 Grzegorz Stupieńko Gdańsk BST-Banach Sport Team M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-08-09
181 Piotr Baryła Chełmno Klub Kolarski Wda Świecie M30-39 (30km) Główny (30km) - 2020-08-30


Do góry




"Hobby (15km)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wojtek Kowalski Nicponia M40-49 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-02-02
2 RAFAŁ Masiak Kwidzyn M30-39 (15km) Hobby (15km) - 2020-02-04
3 Patryk Szulc Gniew M30-39 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-02-04
4 Dawid Turski Grudziądz M30-39 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-02-07
5 ZYGMUNT JONATOWSKI MALBORK GK MALBORK M60+ (15km) Hobby (15km) Tak 2020-02-11
6 Daniel Szczepański Kamieniec M30-39 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-02-27
7 Przemysław Różyński Wielki Garc M40-49 (15km) Hobby (15km) - 2020-03-09
8 Zbigniew Józefowicz Gronowo Elbląskie BikEl MTB M50-59 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-06-23
9 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M50-59 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-06-23
10 Ewa Nowicka Inowrocław K50+ (15km) Hobby (15km) Tak 2020-06-23
11 Aleksander Talarski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M16-29 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-06-23
12 Maria Świerczyńska Gruta Endorfina Fitness Club K30-39 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-06-24
13 Patryk Pol Grudziądz M40-49 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-06-24
14 Dariusz Nowak Tczew GK Gryf Tczew M40-49 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-06-24
15 Jan Jóźwiak Grudziądz M16-29 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-07-08
16 Wiktoria Goska Kisielice K16-29 (15km) Hobby (15km) - 2020-07-09
17 Anna Jaskólska Tymawa K30-39 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-07-13
18 Krzysztof Janowski Gdańsk M60+ (15km) Hobby (15km) Tak 2020-07-31
19 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL K30-39 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-08-03
20 Justyna Rydelek Osielsko KS N-Bike Academy K16-29 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-08-04
21 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy M16-29 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-08-04
22 Kinga Furtak Starogard Gdański K30-39 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-08-04
23 Robert Wakulik Tczew Dolina Noteci Racing Team M30-39 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-08-06


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×