STW Run

Osoby zarejestrowane w systemie

"10km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz M50-59 (10km) 10km Tak 2020-07-13
2 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-14
3 ŁUKASZ OLSZEWSKI KWIDZYN Kwidzyn Biega M30-39 (10km) 10km Tak 2020-07-14
4 Maciej Górny Grupa PACKMAN TEAM M40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-14
5 Andrzej Szylka Grudziądz Linowo M30-39 (10km) 10km Tak 2020-07-14
6 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-14
7 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz K40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-15
8 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Parkrun Grudziądz K40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-15
9 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz K40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-15
10 Dariusz Aniszewski Gardeja M40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-15
11 Jacek Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-15
12 Józef Szatkowski Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA M60+ (10km) 10km Tak 2020-07-16
13 Maciej Krasnodębski Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-07-16
14 Paweł Szmejter Prabuty M16-29 (10km) 10km Tak 2020-07-16
15 Monika Bednarek Kwidzyn K30-39 (10km) 10km Tak 2020-07-16
16 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN M60+ (10km) 10km Tak 2020-07-17
17 Michał Niewiadomski Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-07-17
18 Zbigniew Serocki Grudziądz Jagiellończycy Łasin M50-59 (10km) 10km Tak 2020-07-18
19 Sebastian Kaczmarek Grudziądz Parkrun Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-18
20 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening M16-29 (10km) 10km Tak 2020-07-18
21 Szymon Zimecki Grudziądz M16-29 (10km) 10km Tak 2020-07-19
22 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny M60+ (10km) 10km - 2020-07-21
23 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ M40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-21
24 Sylwia Rutkowska GRUDZIĄDZ K40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-23
25 Grażyna Gąsior Grudziądz K60+ (10km) 10km Tak 2020-07-25
26 TERESA ŁEPEK Grudziądz Parkrun Grudziądz K16-29 (10km) 10km Tak 2020-07-25
27 Mateusz Małkowski Kwidzyn Gmina Gardeja Biega M30-39 (10km) 10km Tak 2020-07-26
28 Justyna Stręciwilk Grudziądz Wtorkowy Trening K40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-26
29 TOMASZ STRĘCIWILK Grudziądz Wtorkowy trening M40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-26
30 Tomasz Kunke Grudziądz 13 WOG Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-26
31 Beata Świegocka Iława K30-39 (10km) 10km Tak 2020-08-01
32 Joanna Jarnicka Iława K30-39 (10km) 10km Tak 2020-08-02
33 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-08-02
34 Tomasz Dobek Grudziądz M16-29 (10km) 10km - 2020-08-03
35 Michał Rębisz Pokrzywno Rak&Roll Wygraj Życie M30-39 (10km) 10km Tak 2020-08-05
36 Maciej Czumiel Grudziadz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-06
37 Patryk Rutkowski Grudziądz M16-29 (10km) 10km Tak 2020-08-07
38 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-08
39 Paulina Wiernicka Kwidzyn Gmina Gardeja Biega K30-39 (10km) 10km - 2020-08-08
40 Zenon Oleś Grudziądz Zabiegany M40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-08
41 mariusz wesiora drzycim diabelskie pioruny M50-59 (10km) 10km - 2020-08-09
42 MAŁGORZATA SKIBIŃSKA Warszawa K40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-09
43 Wojciech Pless Szembruk M40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-10
44 Rafał Dziedzic Kwidzyn Traktor Team M40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-10
45 Marcin Potuczko PRABUTY Traktor Team Gmina Kwidzyn M16-29 (10km) 10km - 2020-08-11
46 Janusz Gołębiewski Rogóźno M50-59 (10km) 10km Tak 2020-08-11
47 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening K40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-11
48 Maciej Kukawka Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-13
49 Marzena Olińska Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA K30-39 (10km) 10km - 2020-08-14
50 Rafał Jasiński Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-15
51 Paweł Rybacki świerkocin M40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-15


Do góry




"5km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Krzysztof Lewandowski Linowo Parkrun Grudziadz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-07-14
2 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz M60+ (5km) 5km Tak 2020-07-15
3 Mateusz Szczepański Szembruk ZMDB M16-29 (5km) 5km Tak 2020-07-15
4 Marcin Janiak Grudziądz Parkrun Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-07-16
5 Paweł Skóra Wielkie Lniska M30-39 (5km) 5km Tak 2020-07-17
6 Weronika Bojarska . Lewy team K30-39 (5km) 5km Tak 2020-07-17
7 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz M60+ (5km) 5km Tak 2020-07-22
8 Konrad Warczak Delhi M16-29 (5km) 5km Tak 2020-07-22
9 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-07-26
10 MARZENNA CHMARA Świecie K50-59 (5km) 5km - 2020-07-30
11 Karol Kaczmarczyk Susz UKS TRS Susz M16-29 (5km) 5km Tak 2020-08-02
12 Marek Czarnecki Chełmno M40-49 (5km) 5km - 2020-08-04
13 Wiktoria Goska Kisielice K16-29 (5km) 5km Tak 2020-08-05
14 Iwona Czarnecka Chełmno K40-49 (5km) 5km - 2020-08-06
15 Patryk Paprocki Grudziądz M16-29 (5km) 5km Tak 2020-08-07
16 Monika Gumienik Szarnoś K30-39 (5km) 5km Tak 2020-08-08
17 Renata Jarczewska Goleniów K50-59 (5km) 5km Tak 2020-08-11
18 Jarosław Fałkowski Gardeja Gmina Gardeja Biega M30-39 (5km) 5km Tak 2020-08-11
19 Mateusz Jurek Rogóźno M16-29 (5km) 5km Tak 2020-08-11
20 Janusz Gronek Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-08-12
21 Marian Łazarski Działowo KP PSP Wąbrzeźno M30-39 (5km) 5km Tak 2020-08-15


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×