MTB XC Grudziądz Strzemyk

Osoby zarejestrowane w systemie

Młodzik

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Jakub Trzciński Grudziądz Młodzik Tak 2022-02-20
2 Karol Banaś Brachlewo Kwidzyński Klub Kolarski Młodzik - 2022-03-05
3 szymon więckiewicz grudziądz UKS NOWA WIEŚ Młodzik Tak 2022-03-06
4 Patryk Okrągły Mrągowo MSR Mrągowo Młodzik Tak 2022-03-08
5 Marcel Skrocki Krutyń MSR Mrągowo Młodzik Tak 2022-03-10
6 Oliwier Radzikowski Grudziądz ALKS Stal Grudziadz Młodzik Tak 2022-03-11
7 Szymon Banaś Brachlewo Kwidzyński Klub Kolarski Młodzik - 2022-03-12
8 Patryk Sobociński Mrągowo MSR Mrągowo Młodzik Tak 2022-03-12
9 Karol Balcerczyk Mrągowo MSR Mrągowo Młodzik Tak 2022-03-14
10 Stanisław Łysiak Niemcz KS N-Bike Academy Młodzik Tak 2022-03-24
11 Wojciech Cierpicki Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2022-03-27


Do góry


Młodziczka

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.


Do góry


Junior

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Maciej Parzych Mrągowo MSR Mrągowo Junior Tak 2022-03-01
2 Szymon Kobes Kolno MSR Mrągowo Junior - 2022-03-06
3 Igor Suś Bydgoszcz Bydzia Power Bike Team Junior Tak 2022-03-10
4 Piotr Hermaszewski Gdańsk BST Junior Tak 2022-03-14
5 Jakub Topoliński Niemcz N-Bike Academy Junior Tak 2022-03-20
6 Dawid Soczywko Piła Wataha Północy Junior Tak 2022-03-24


Do góry


Juniorka

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Amelia Gratowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Juniorka Tak 2022-02-09
2 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team Juniorka Tak 2022-03-08


Do góry


Kobiety

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Kobiety Tak 2022-02-09
2 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Kobiety Tak 2022-02-09
3 Katarzyna Guss Piła Wataha Północy Kobiety Tak 2022-03-20
4 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety Tak 2022-03-25
5 Vera Artsiukevich Gdynia Kobiety Tak 2022-03-25
6 Anna Kruszyńska Lubawa Auto Land MTB Team Kobiety Tak 2022-03-27


Do góry


M20

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Jan Jóźwiak Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2022-02-09
2 Miłosz Wojciechowski Piła SISU-OWB rowertour.com M20 Tak 2022-02-28
3 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2022-03-15
4 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie AZS WSG Bydgoszcz M20 Tak 2022-03-15
5 Karol Maj Piła M20 - 2022-03-15
6 Igor Kujawa Gdańsk GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier M20 - 2022-03-16
7 Kacper Taraszkiewicz Mrągowo MSR Mrągowo M20 Tak 2022-03-16
8 Franciszek Donarski Bydgoszcz N-Bike Academy M20 Tak 2022-03-22
9 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz KKK Dziki team M20 Tak 2022-03-22
10 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN M20 Tak 2022-03-27


Do góry


M30

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Mateusz Rudzki Bydgoszcz Rajd Nietoperza M30 - 2022-01-31
2 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30 - 2022-01-31
3 Jarek Szkuta Bydgoszcz Rajd Nietoperza M30 Tak 2022-02-01
4 Bartosz Smarz Grudziądz M30 Tak 2022-02-01
5 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M30 - 2022-02-02
6 Damian Fysz Solec Kujawski SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2022-02-11
7 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 Tak 2022-02-11
8 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2022-02-20
9 Mateusz Romanowski Stare Pole Haier AC M30 Tak 2022-02-22
10 Marcin Jaciubek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2022-02-28
11 Marek Migdalski Dolna Grupa Klub Kolarski Wda Świecie M30 Tak 2022-02-28
12 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M30 Tak 2022-03-01
13 Oskar Rozwadowski Toruń M30 Tak 2022-03-20
14 Paweł Gołębicki Gdańsk Torus Grom Gdańsk M30 Tak 2022-03-21
15 Mateusz Hoppe gdansk ABCRIDE TREK M30 Tak 2022-03-24
16 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2022-03-25
17 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2022-03-27


Do góry


M40

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2022-01-31
2 Tomasz Budziński Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M40 - 2022-02-01
3 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M40 - 2022-02-02
4 Tomasz Rzepecki Bydgoszcz TrainingExplorer.app M40 Tak 2022-02-02
5 Marcin Gratowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2022-02-09
6 Łukasz Pisarski Piła M40 Tak 2022-02-21
7 Maciej Piwko Gdańsk Bogdziewicz Team M40 Tak 2022-02-22
8 andrew oxley Gdynia Biala Czaszki M40 - 2022-03-01
9 Michał Falkowski Malbork M40 Tak 2022-03-01
10 Mirosław Ziółkowski Gdańsk BST-Banach Sport Team M40 Tak 2022-03-02
11 Robert Banach Gdańsk BST Banach Sport Team M40 Tak 2022-03-05
12 Sebastian Trzaska Poznań M40 Tak 2022-03-05
13 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 Tak 2022-03-06
14 Tomasz Nowakowski Bydgoszcz M40 Tak 2022-03-07
15 Patryk Galiński GDAŃSK BST - Banach Sport Team M40 Tak 2022-03-07
16 Radek Hermaszewski Gdańsk BST-Banach Sport Team M40 Tak 2022-03-07
17 Michał Felon Gdynia ZdrowyRower Team M40 Tak 2022-03-15
18 Paweł Ochmański Bydgoszcz Ohman ink mtb team M40 Tak 2022-03-18
19 Grzegorz Czeszejko Prabuty BIKE CLUB PRABUTY M40 Tak 2022-03-21
20 Marcin Suchomski ŚWIECIE M40 - 2022-03-22
21 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 Tak 2022-03-23
22 Arkadiusz Jasiński Bydgoszcz Rnew.pl MTB Team M40 Tak 2022-03-24
23 MAREK BIELOWICZ Gdynia BST-Banach Sport Team M40 - 2022-03-24
24 Wojciech Kiziuk Toruń M40 Tak 2022-03-24
25 Norbert Łysiak Niemcz NorbertLysiak.pl M40 Tak 2022-03-24
26 Tomasz Kellas Grudziądz M40 - 2022-03-26
27 Karol Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2022-03-27
28 Łukasz Partyka Grudziądz M40 Tak 2022-03-27


Do góry


M50+

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Dariusz Pacuk Toruń DP Projekt M50+ Tak 2022-02-02
2 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2022-02-18
3 Andrzej Mączewski Grudziądz Parkran Grudziądz M50+ - 2022-02-19
4 Robert Szmiszke Prabuty Bike Club Prabuty M50+ Tak 2022-02-19
5 Arkadiusz Włodarczyk Mrągowo MSR Mrągowo M50+ Tak 2022-03-17
6 Mariusz Goliński Gdynia ASE Trek Gdynia M50+ Tak 2022-03-27


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×