Sztafeta Pamięci Śladami Bronisława Malinowskiego

niedziela, 27 czerwca 2021

Powrót

Lista


Z przykrością informujemy, że z przyczyny niezależnych od nas zostaliśmy zmuszenie do zmiany terminu Sztafety Pamięci Bronisława Malinowskiego. Aktualny termin to 27.06.2021 r., zapisy do 21.06.2021 r. Jeśli jakaś z zapisanych drużyn nie będzie mogła pobiec w wyżej wymienionym terminie, prosimy o informację we wiadomości prywatnej profilu na Facebooku https://www.facebook.com/RokBronka/?ref=pages_you_manage za utrudnienia bardzo Państwa przepraszamy - Komitet Organizacyjny

Sztafeta Pamięci Śladami Bronisława Malinowskiego – najważniejsze info.

W związku z przypadającymi w tym roku: okrągłą rocznicą 70 urodzin, a także 40 rocznicą śmierci wybitnego mieszkańca gminy Warlubie, sportowca i olimpijczyka Bronisława Malinowskiego, Rada Gminy Warlubie uchwaliła rok 2021 Rokiem Pamięci Bronisława Malinowskiego. Obchody przede wszystkim będą miały charakter rekreacyjno – sportowy. Stworzyliśmy logo (na zdjęciu), którym będą oznaczane wydarzenia organizowane w ramach Roku Pamięci.

Wszystkie informacje na ten temat są zamieszczane na specjalnie utworzonym Profilu Facebook (zachęcamy do polubienia i udostępniania) @https://www.facebook.com/RokBronka

Jednym z działań, do którego chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić, jest Sztafeta Pamięci Śladami Bronisława Malinowskiego

Sztafeta odbędzie się w dniu 27.06.2021 r. od godz. 11:00, na trasie: brama przy Hotelu Hanza Pałac – Buśnia – Grupa – Dragacz – Most im. Bronisława Malinowskiego – Grudziądz: ul. Portowa, na rondzie z Aleja 23 Stycznia w prawo – Małogroblowa – Planty – Marszałka Ferdynanda Focha – Bronisława Malinowskiego – pomnik Bronka Malinowskiego pod Stadionem Olimpii Grudziądz – powrót tą samą trasą. Sztafeta będzie się odbywała przy nieograniczonym ruchu kołowym. Każda załoga, uczestnicząca w Sztafeta Pamięci Śladami Bronisława Malinowskiego, musi składać się z 5 osób i ma do przebiegnięcia dystans około 1 km w szacowanym czas 10 min, (czas może nieznacznie ulec skróceniu lub wydłużeniu).

UWAGA ! TYLKO I WYŁĄCZNIE JEDEN REPREZENTANT GRUPY JEST ZOBOWIĄZANY DOKONAĆ ZAPISU NA PRZEBIEGNĘCIE WYBRANEGO KILOMETRA SZTAFTY PRZEZ GRUPĘ! Zapisy prowadzone są na stronie https://wbtiming.pl/SztafetaBronka2021
Następnie we wiadomości prywatnej Profilu Facebook/ https://www.facebook.com/RokBronka reprezentant grupy zobowiązany jest podać informację o tym, który kilometr wybrał oraz skład (imię i nazwisko) drużyny.
Drużyny biegną w zwartej grupie. Przekazanie pałeczki jest możliwe dopiero wówczas, gdy cała drużyna dobiegnie do miejsca przekazania pałeczki kolejnej zmianie.
Każda drużyna i każdy uczestnik sztafety może przebiec w niej tylko 1 km.
Niedozwolone jest wielokrotne zapisywanie się na przebiegnięcie innych odcinków Sztafety Pamięci Śladami Bronisława Malinowskiego. Zależy nam, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w sztafecie.
Zapisy otwarte do 21.06.2021 r. do godz. 23:59. W przypadku gdy poszczególne kilometry nie będą miały obsady, będziemy Państwa informować i wówczas będzie możliwość dokonania ponownych zapisów.
Sztafeta ma charakter rekreacyjny. Udział w sztafecie jest bezpłatny. Niedozwolone jest biegnięcie równolegle ze Sztafetą. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę w której będzie zobowiązany biec w Sztafecie (o formie przekazania i dostarczenia będziemy informować).

Do udziału w sztafecie zaprasza Komitet Organizacyjny pod przewodnictwem Anny Ośko pełniącej obowiązki Wójta Gminy Warlubie.

Zapisy

Rejestracja online jest otwarta do 21.06.2021 do godz. 23:59.

Lista

Regulamin

Regulamin sztafety

Regulamin

Profil trasy

Link do mapy PODGLĄDOWEJ.                  

           

 

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×