Test Coopera

Osoby zarejestrowane w systemie

"Bieg 09:40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Zbigniew Ornowski Grudziądz Wtorkowy Trening Open M (09:40) 2020-09-04
2 Tomasz Dobek Grudziądz Open M (09:40) 2020-09-04
3 Tomasz Wtorek Grudziądz H2O TEAM Open M (09:40) 2020-09-04
4 Marcin Jędrak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M (09:40) 2020-09-04
5 ARKADIUSZ PYTYŃSKI Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Open M (09:40) 2020-09-04
6 IZABELA PYTYŃSKA Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K (09:40) 2020-09-04
7 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K (09:40) 2020-09-04
8 Mariusz Mrozek Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M (09:40) 2020-09-04
9 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K (09:40) 2020-09-04
10 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M (09:40) 2020-09-04
11 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Open M (09:40) 2020-09-04
12 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M (09:40) 2020-09-04
13 Tomasz Kunke Grudziądz 13 WOG Grudziądz Open M (09:40) 2020-09-04
14 Anna Miler Grupa CHMIELARZ TEAM Open K (09:40) 2020-09-04
15 Laura Rezmer Grudziądz Open K (09:40) 2020-09-29


Do góry




"Bieg 10:00"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K (10:00) 2020-09-04
2 TERESA ŁEPEK Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K (10:00) 2020-09-04
3 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz Open K (10:00) 2020-09-04
4 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziadz Open K (10:00) 2020-09-04
5 Krzysztof Lewandowski Linowo Parkrun Grudziadz Open M (10:00) 2020-09-04
6 Joanna Skorek Grudziądz Open K (10:00) 2020-09-04
7 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M (10:00) 2020-09-04
8 Marcin Janiak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M (10:00) 2020-09-04
9 Zbigniew Serocki Grudziądz Jagiellończycy Łasin Open M (10:00) 2020-09-04
10 Magdalena Serocka Grudziądz Jagiellończycy Łasin Open K (10:00) 2020-09-04
11 Barbara Skorek Grudziądz Vadain Running Club Open K (10:00) 2020-09-06
12 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K (10:00) 2020-09-06
13 Jacek Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M (10:00) 2020-09-06
14 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz Open M (10:00) 2020-09-06
15 Michał Utracki Grudziądz Open M (10:00) 2020-10-03


Do góry




"Bieg 10:20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's Open M (10:20) 2020-09-04
2 Janusz Berendt Wielka Tymawa PROFESSOR.PL Open M (10:20) 2020-09-06
3 Tadeusz Rumiński Mełno Parkrun Grudziadz Open M (10:20) 2020-09-07
4 Andrzej Markuszewski Grudziądz Trenować z Najlepszymi Open M (10:20) 2020-09-08
5 Marcin Kokoszyński Grudziądz Open M (10:20) 2020-09-09
6 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Open M (10:20) 2020-09-10
7 Patryk Rutkowski Grudziądz Open M (10:20) 2020-09-12
8 Mateusz Skorek Grudziądz Open M (10:20) 2020-09-12
9 Paweł Szulc Grudziądz TELE TAXI MERCEDES Open M (10:20) 2020-09-16
10 Paulina Piotrowicz Grudziądz Open K (10:20) 2020-09-16
11 Anna Jakubowska Grudziądz Parkran Grudziądz Open K (10:20) 2020-09-16
12 Izabela Wysocka Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K (10:20) 2020-09-16
13 Kamila Wiśniewska Grudziądz Open K (10:20) 2020-09-17
14 Anna Kempa Grudziądz Open K (10:20) 2020-09-18
15 Marta Siciarek Grudziądz Open K (10:20) 2020-09-18


Do góry




"Bieg 10:40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Dagmara Jagła Grudziądz Endorfina Fitness Club Open K (10:40) 2020-09-04
2 Grażyna Gąsior Grudziądz Open K (10:40) 2020-09-07
3 Karolina Albekier Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K (10:40) 2020-09-08
4 Andrzej Burkiewicz Grudziądz KTG Harnaś Open M (10:40) 2020-09-12
5 Anna Nalaskowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K (10:40) 2020-09-17
6 Elżbieta Kucharczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K (10:40) 2020-09-17
7 Ryszard Deli Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M (10:40) 2020-09-17
8 Filip Walczak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M (10:40) 2020-09-18
9 Alicja Walczak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K (10:40) 2020-09-18
10 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K (10:40) 2020-09-18
11 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M (10:40) 2020-09-18
12 Maja Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K (10:40) 2020-09-18
13 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K (10:40) 2020-09-18
14 Michał Ptasznik Grudziądz Harpagan Runners Open M (10:40) 2020-09-18
15 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Open K (10:40) 2020-09-19


Do góry




"Bieg 11:00"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Krzysztof Kawałkowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M (11:00) 2020-09-04
2 Julia Blaszkiewicz Grudziądz Open K (11:00) 2020-09-04
3 Daniel Kwiatkowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M (11:00) 2020-09-04
4 WOJTEK ANDRZEJCZAK Grudziądz NONE Open M (11:00) 2020-09-06
5 AGNIESZKA JABŁOŃSKA Grudziądz NONE Open K (11:00) 2020-09-06
6 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Bike Team Open M (11:00) 2020-09-06
7 Krzysztof Wtorek Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M (11:00) 2020-09-06
8 Łukasz Talma Grudziądz Open M (11:00) 2020-09-08
9 Patryk Kaganiuk Grudziadz Parkrun Grudziadz Open M (11:00) 2020-09-09
10 Ligia Bartos Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open K (11:00) 2020-09-10
11 ARKADIUSZ BARTOS Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open M (11:00) 2020-09-10
12 Krzysztof Kwieciński Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M (11:00) 2020-09-13
13 Małgorzata Kwiecińska Grudziądz PARKRUN Open K (11:00) 2020-09-16
14 Kinga Kwiecińska Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K (11:00) 2020-09-17
15 Marcin Kotz Grudziądz Open M (11:00) 2020-09-19


Do góry




"Bieg 11:20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Sylwia Urbanek Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz Open K (11:20) 2020-09-16
2 Anna Gurzyńska Grudziądz Open K (11:20) 2020-09-16
3 Małgorzata Zielińska Grudziądz Sp 9 Open K (11:20) 2020-09-19
4 Dominik Kowalski Grudziadz Chojnie Obdarzeni Open M (11:20) 2020-09-20
5 Grzegorz Juśkiewicz Grudziądz Open M (11:20) 2020-09-21
6 Paulina Dąbrowska Starogród Open K (11:20) 2020-09-21
7 Błażej Gilewski Lisewo Aktywne Lisewo Open M (11:20) 2020-09-21
8 Kamila Musińska Wawrzyniak Grudziądz Open K (11:20) 2020-09-21
9 Bartosz Bukowski Annowo Open M (11:20) 2020-09-22
10 Kamil Wojdacz Grudziądz Open M (11:20) 2020-09-23
11 Sławomir Pulkowski Rogóźno Open M (11:20) 2020-09-27
12 Janusz Gołębiewski Rogóźno Open M (11:20) 2020-09-27
13 Magdalena Pawlak Grudziądz Wtorkowy Trening Open K (11:20) 2020-09-27
14 Klaudia Stąsiek Grudziądz Open K (11:20) 2020-09-28
15 Krzysztof Roczyński Grudziądz Open M (11:20) 2020-10-02


Do góry




"Bieg 11:40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Grzegorz Kwaśnik Grudziądz Open M (11:40) 2020-10-02
2 Aneta Kawałkowska Grudziądz Open K (11:40) 2020-10-03
3 Joanna Kaganiuk Grudziądz Open K (11:40) 2020-10-03
4 Małgorzata Lewandowska Grudziądz Open K (11:40) 2020-10-03
5 Marta Blank Grudziądz Open K (11:40) 2020-10-03


Do góry




"Bieg 12:00"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM Open M (12:00) 2020-09-04
2 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M (12:00) 2020-09-04
3 Wojciech Krajnik Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M (12:00) 2020-09-04
4 Adrian Tomczuk Grudziądz Open M (12:00) 2020-09-11
5 Ewa Tomczuk Grudziądz Endorfina Fitness Club Open K (12:00) 2020-09-11
6 Piotr Cąbrowska Grudziądz Open M (12:00) 2020-09-14
7 Roman Jędrzejewski Grudziądz Open M (12:00) 2020-09-14
8 Aliona Alipowa Grudziądz Run4Fun Open K (12:00) 2020-09-16
9 Adam kalinowski Grudziadz Open M (12:00) 2020-09-16
10 Alicja Drzyzga Grudziądz Open K (12:00) 2020-09-17
11 Zenon Oleś Grudziądz Zabiegany Open M (12:00) 2020-09-27
12 Ewa Rzepka Wielki Głęboczek Team Brzozie Open K (12:00) 2020-09-30
13 Alan Rzepka Wielki Głęboczek Open M (12:00) 2020-10-03
14 Krzysztof Wróblewski Grudziądz Open M (12:00) 2020-10-03


Do góry




"Bieg 12:20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Emilia Groszewska Grudziądz Open K (12:20) 2020-09-05
2 Maciej Wisiński Toruń Open M (12:20) 2020-09-25
3 Andrzej Rzepka Wielki Głęboczek Morsy Głęboczek Open M (12:20) 2020-09-30
4 Amelia Langowska Grudziądz Open K (12:20) 2020-10-03


Do góry




"Bieg 12:40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Piotr Gąsior Susz Rozbiegany Susz Open M (12:40) 2020-09-04


Do góry




"Bieg 13:00"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Patryk Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Open M (13:00) 2020-09-04
2 Adam Kitzermann Grudziądz Open M (13:00) 2020-09-08
3 Jacek Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Open M (13:00) 2020-09-16
4 Marek Jankowski Grudziądz Open M (13:00) 2020-09-20
5 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M (13:00) 2020-09-22
6 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K (13:00) 2020-09-22
7 Izabela Lisiewicz Grudziądz Open K (13:00) 2020-09-24


Do góry




"Bieg 13:20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Monika Chyła . Parkrun Grudziądz Open K (13:20) 2020-09-05
2 Łukasz Nakonieczny Grudziądz Open M (13:20) 2020-09-05
3 Mateusz Gruszeczka Gdynia Parkrun Grudziądz Open M (13:20) 2020-09-29
4 Natalia Rajska-Gruszeczka Gdynia Open K (13:20) 2020-09-29
5 Magda Moritz Mokre Open K (13:20) 2020-09-29


Do góry




"Bieg 13:40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Bogdan Grzebieniewski Grudziądz Open M (13:40) 2020-09-25


Do góry




"Bieg 14:00"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Łukasz FLOREK Grupa run team Florasy Open M (14:00) 2020-09-04
2 Filip FLOREK Grupa run team Florasy Open M (14:00) 2020-09-04
3 Jakub FLOREK Grupa run team Florasy Open M (14:00) 2020-09-04
4 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M (14:00) 2020-10-03
5 Radosław Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M (14:00) 2020-10-03


Do góry




"Bieg 14:20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Marcin Piórkowski Grudziądz Spedition PFLAUM GmbH Open M (14:20) 2020-09-05


Do góry




"Bieg 14:40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Izabela Nowacka Grupa Open K (14:40) 2020-09-19
2 Dominik Kukawka Grudziądz Open M (14:40) 2020-10-03
3 Maciej Kukawka Grudziądz Open M (14:40) 2020-10-03
4 Miłosz Nowacki Grupa Open M (14:40) 2020-10-03


Do góry




"Bieg 15:00"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Open K (15:00) 2020-09-04
2 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie LA RIVE TEAM Open K (15:00) 2020-09-05
3 Marcin Warsiński Grudziądz Open M (15:00) 2020-09-05


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×