UŁAN 600

Osoby zarejestrowane w systemie

350 km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-05
2 Maciej Sadurski Toruń SISU-OWB rowertour.com Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-05
3 Jacek Pieściński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (350km) 350 km Tak 2021-11-05
4 Rafał Najdrowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (350km) 350 km Tak 2021-11-05
5 Jarosław Dąbrowski Laskowice Owocowy Przełaj Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-05
6 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (350km) 350 km Tak 2021-11-05
7 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-05
8 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-05
9 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (350km) 350 km Tak 2021-11-05
10 Tomek Skierkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-05
11 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-05
12 Marcin Gratowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-05
13 Mirosław Rybiński Grudziądz Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-05
14 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-05
15 Jakub Bydłowski Grudziądz Bart GSR Company Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-06
16 Rafał Jackowski Nowe Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (350km) 350 km Tak 2021-11-06
17 Aleksandra Bublik Bydgoszcz Nkub Kobiety (350km) 350 km Tak 2021-11-07
18 Michał Lewandowski Wąbrzeźno AZS WSG Bydgoszcz Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-07
19 Andrzej Tylicki Grudziądz Mężczyźni (350km) 350 km Tak 2021-11-07
20 Serafin Grabowski Bydgoszcz NKUB Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-09
21 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (350km) 350 km Tak 2021-11-10
22 Jacek Smarz Ciechocinek Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-12
23 Kamil Sosnowski Kielce Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-16
24 Krzysztof Czajkowski Brod R2G Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-17
25 Mateusz Gizicki Bydgoszcz Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-19
26 Michał Majewski Świecie Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-19
27 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-25
28 Krzysztof Lewandowski Toruń Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-28
29 Ismena Michalska Giżycko Kobiety (350km) 350 km - 2021-11-28
30 PIOTR GOŁAŚ RAKOWIEC Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-28
31 Sławomir Foremski Toruń Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-11-30
32 Jacek Patyna Świecie Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-12-05
33 Tomasz Jagodziński Kwidzyn GKW Mężczyźni (350km) 350 km - 2021-12-05


Do góry


600 km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Sławek Mądzielewski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie Mężczyźni (600km) 600 km - 2021-11-05
2 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (600km) 600 km - 2021-11-05
3 Rafał Kocikowski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie Mężczyźni (600km) 600 km Tak 2021-11-05
4 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Kobiety (600km) 600 km - 2021-11-05
5 Stanisław Piasecki Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Mężczyźni (600km) 600 km - 2021-11-05
6 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team Mężczyźni (600km) 600 km - 2021-11-05
7 Dariusz Szych Rakowiec Cyklo Kwidzyn Mężczyźni (600km) 600 km Tak 2021-11-06
8 Waldemar Trzciński Karsin MTB Karsin Mężczyźni (600km) 600 km - 2021-11-06
9 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (600km) 600 km Tak 2021-11-06
10 Jarosław Szych Wielki Lubień Orbit One Cycling Mężczyźni (600km) 600 km - 2021-11-06
11 Michał Mikołajczak Grudziądz Mężczyźni (600km) 600 km Tak 2021-11-06
12 Jan Skrok-Wolski Żory Mężczyźni (600km) 600 km Tak 2021-11-08
13 Bartosz Dyguła Pruszcz Gdański 49. BLot Mężczyźni (600km) 600 km - 2021-11-08
14 Bartek Dobies Warlubie Piranha Mężczyźni (600km) 600 km Tak 2021-11-09
15 Łukasz Pulchny Grudziądz Mężczyźni (600km) 600 km - 2021-11-13
16 Maciej Gostomczyk Kwidzyn Mężczyźni (600km) 600 km - 2021-11-14
17 Daniel Janczyk Toruń PGL LP Mężczyźni (600km) 600 km - 2021-11-21
18 Przemysław Pers Siekierki Wielkie Mężczyźni (600km) 600 km - 2021-11-22
19 Mateusz Wilk Knurów Mężczyźni (600km) 600 km - 2021-12-04
20 Sławomir Sola Rybnik Mężczyźni (600km) 600 km - 2021-12-05
21 Krzysztof Roman Rybnik Mężczyźni (600km) 600 km - 2021-12-05


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×