3. Ułan 600

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

SZARŻA 130

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Marcin Gratowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (SZARŻA 130) - 6:00) SZARŻA 130 (start 6:00) Tak 2023-10-25
2 Patrycja Borkowska Grudziądz Wom (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2023-10-27
3 Tomasz Łaszewski Świecie Bart Bike Team Sulnowo Men (SZARŻA 130) - 6:30) SZARŻA 130 (start 6:30) Tak 2023-11-09
4 Kamil Wernicki Świecie Bart Bike Team Sulnowo Men (SZARŻA 130) - 6:30) SZARŻA 130 (start 6:30) Tak 2023-11-09
5 Dawid Rybicki Świecie Bart Bike Team Sulnowo Men (SZARŻA 130) - 6:30) SZARŻA 130 (start 6:30) Tak 2023-11-09
6 Maria Świerczyńska Grudziądz Mundur na Rowerze Wom (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) - 2023-11-18
7 Sandra Jaciubek Grudziądz Wom (SZARŻA 130) - 6:30) SZARŻA 130 (start 6:30) - 2023-11-23
8 Mariusz Niedbalski Dylewo (woj. kujawsko-pomorskie) Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2023-11-23
9 Beata Modlińska Rumia Wom (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2023-11-24
10 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (SZARŻA 130) - 7:00) SZARŻA 130 (start 7:00) Tak 2023-11-24
11 Mateusz Nostitz-Jackowski Gdańsk Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) Tak 2023-11-24
12 Martyna Dykalska Gdańsk TreningNaWatach.pl Wom (SZARŻA 130) - 6:00) SZARŻA 130 (start 6:00) Tak 2023-11-24
13 Piotr Brzoska OSTRÓDA Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2023-11-24
14 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (SZARŻA 130) - 6:00) SZARŻA 130 (start 6:00) - 2023-11-24
15 Andrzej Tylicki Nowa Wieś Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2023-11-24
16 Grzegorz Brzeziński Ugoszcz Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2023-11-24
17 Jacek Patyna Świecie Men (SZARŻA 130) - 6:30) SZARŻA 130 (start 6:30) Tak 2023-11-24
18 Daniel Śledzik Szczytno ZTPL.CC Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) - 2023-11-24
19 Mateusz Gizicki Bydgoszcz Men (SZARŻA 130) - 7:30) SZARŻA 130 (start 7:30) - 2023-11-28
20 Dominik Treder Grudziądz Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) - 2023-12-03
21 JULITA ŻUKOTYŃSKA Grupa Wom (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2023-12-03
22 Dorota Lichnerowicz Mątasek Bike'o-terapia Wom (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2023-12-10
23 Anna Kempa Grudziądz Wom (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2023-12-10
24 Bartosz Wąs Grudziądz Men (SZARŻA 130) - 6:00) SZARŻA 130 (start 6:00) - 2023-12-11
25 Rafał Kmieciak Toruń Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) - 2023-12-24
26 Katarzyna Kajdasz-Jankowska Poznań Wom (SZARŻA 130) - 7:30) SZARŻA 130 (start 7:30) Tak 2023-12-27
27 Marek Jankowski Poznań Men (SZARŻA 130) - 7:30) SZARŻA 130 (start 7:30) Tak 2023-12-27
28 Piotr Gabryszak Poznań Center AI Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) Tak 2023-12-28
29 Jarosław Gabryszak Poznań Center AI Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) Tak 2023-12-28
30 Justyna Wojdyło Włocławek Wom (SZARŻA 130) - 6:00) SZARŻA 130 (start 6:00) Tak 2024-01-02
31 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) - 2024-01-05
32 Sławomir Dorsz Włocławek WGG Men (SZARŻA 130) - 6:00) SZARŻA 130 (start 6:00) - 2024-01-06
33 Daniel Mędoń Sosnowiec Saint-Gobain SQUAD Men (SZARŻA 130) - 7:00) SZARŻA 130 (start 7:00) Tak 2024-01-24
34 Paweł Morawiec Dąbrowa Górnicza Men (SZARŻA 130) - 7:00) SZARŻA 130 (start 7:00) Tak 2024-01-29
35 Marcin Buraczyński Warszawa Pośpiech Poniża Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) - 2024-01-30
36 wojciech deptulski Skórcz Lukaszcycling.com Men (SZARŻA 130) - 7:00) SZARŻA 130 (start 7:00) - 2024-01-30
37 Paweł Perszke Ostrowite Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) Tak 2024-02-07
38 Jakub Stroksztejn Brodnica Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) Tak 2024-02-07
39 Wojciech Giedrys Górale Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) - 2024-02-07
40 Tomasz Kamiński Grudziądz Men (SZARŻA 130) - 7:00) SZARŻA 130 (start 7:00) Tak 2024-02-26
41 Remigiusz Chojnowski Grudziądz Men (SZARŻA 130) - 7:00) SZARŻA 130 (start 7:00) Tak 2024-02-26
42 Michał Dolny Gdańsk Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2024-02-27
43 Janusz Szweykowski Borówiec Pozytywnie Zakręceni Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) - 2024-03-02
44 Rafał Harasimiuk Toruń Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) - 2024-03-06
45 Łukasz Chojnowski Mały Rudnik Men (SZARŻA 130) - 7:00) SZARŻA 130 (start 7:00) - 2024-03-06
46 Jakub Lipski Rumia Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) - 2024-03-08
47 Paweł Sobala Elbląg Men (SZARŻA 130) - 7:00) SZARŻA 130 (start 7:00) Tak 2024-03-13
48 Bartosz Sinacki Elbląg Men (SZARŻA 130) - 7:00) SZARŻA 130 (start 7:00) Tak 2024-03-13
49 Paweł Szczygielski gdansk The barbers gdansk Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) - 2024-03-17
50 Jakub Zmarzły Bydgoszcz Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) Tak 2024-03-23
51 Joanna Nowak Grudziądz Grudziądz Wom (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) - 2024-03-30
52 Michał Krak Toruń Elizka Team Men (SZARŻA 130) - 7:00) SZARŻA 130 (start 7:00) - 2024-04-02
53 Krzysztof Gruca Lublin CEWAR Men (SZARŻA 130) - 7:00) SZARŻA 130 (start 7:00) - 2024-04-08
54 Przemek Wszelaki Podkowa Leśna Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2024-04-10
55 Olga Rafińska Poznań Zeus Team Wom (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) Tak 2024-04-10
56 Maciej Lamecki Poznań Zeus Team Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) Tak 2024-04-12
57 Paweł Jurczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) - 2024-04-12
58 Marcin Piechocki Gdańsk LPP Team Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) - 2024-04-15
59 Bartosz Bruhn Gdańsk Silky Coders Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) - 2024-04-15
60 Mateusz Tatar Gdańsk LPP Team Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) - 2024-04-15
61 Jacek Bratkowski Murowaniec Volcano Team Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2024-04-15
62 Krzysztof Kielich Kruszyn Krajeński Volcano Team Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2024-04-16
63 Damian Dichting Grudziądz TCH Cycling Punks Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2024-04-16
64 Maciej Wiśniewski Rostworowo TCH Cycling Punks Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) Tak 2024-04-16
65 Radosław Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) - 2024-04-16
66 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team Men (SZARŻA 130) - 8:30) SZARŻA 130 (start 8:30) - 2024-04-17
67 Paweł Ostrowski Brodnica GarażMTB Ream Men (SZARŻA 130) - 8:00) SZARŻA 130 (start 8:00) - 2024-04-18


Do góry


GALOP 250

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Dawid Śliwiński Grudziądz Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2023-10-25
2 Daniel Kozłowski Wałcz Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2023-10-25
3 Dajana Kozłowska Wałcz Wom (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2023-10-25
4 Krzysztof Włodarczyk Prabuty Bike Club Prabuty Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) - 2023-10-25
5 Łukasz Liszka Plewiska 100Jezior#/GRVL Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) - 2023-10-25
6 Eryk Grzech Czarże Men (GALOP 250) - 7:30) GALOP 250 (start 7:30) Tak 2023-10-28
7 Mariusz Kamiński Kraków Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2023-11-04
8 Łukasz Miękus Warszawa Men (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2023-11-04
9 Szymon Miękus Warszawa Men (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2023-11-04
10 Michał Drabikowski Warszawa Drabiki Men (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2023-11-04
11 Jan Drabikowski Warszawa Drabiki Men (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2023-11-04
12 Jan Szumowski Warszawa Wawer Racing Team Men (GALOP 250) - 8:30) GALOP 250 (start 8:30) Tak 2023-11-06
13 Maciej Boryczko Gdańsk Men (GALOP 250) - 6:30) GALOP 250 (start 6:30) Tak 2023-11-07
14 Waldemar Blachowski Toruń Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2023-11-10
15 Sebastian Rutkowski Świecie Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2023-11-10
16 Marta Niemier Kostrzyn Wom (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2023-11-10
17 Adam Stajszczak Kostrzyn Men (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2023-11-10
18 Sebastian Wilk Kowalewo pomorskie Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) - 2023-11-12
19 Jakub Pietraszek Łaszczyn Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) Tak 2023-11-13
20 Jakub Szczurowski Warszawa Wawer Racing Team Men (GALOP 250) - 8:30) GALOP 250 (start 8:30) Tak 2023-11-14
21 Dariusz Ziółkowski Trębki Nowe Timbud Team Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2023-11-18
22 Chrystian Studziński Kościerzyna KaszebeGRVL Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) Tak 2023-11-23
23 Maciej Talarek Oborniki Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) Tak 2023-11-24
24 Tomasz Kołakowski Bydgoszcz Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2023-11-24
25 Szymon Grobelny Bydgoszcz Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2023-11-24
26 Mikołaj Dulęba Grudziądz Men (GALOP 250) - 6:30) GALOP 250 (start 6:30) Tak 2023-11-24
27 Krzysztof Lewandowski Toruń Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2023-11-24
28 Marcin Czarnecki Bydgoszcz Ekoogród Sport Team Men (GALOP 250) - 8:30) GALOP 250 (start 8:30) Tak 2023-11-24
29 Artur Żebrowski Gdańsk Men (GALOP 250) - 6:30) GALOP 250 (start 6:30) Tak 2023-11-24
30 Mariusz Czerchawski Gdańsk Men (GALOP 250) - 6:30) GALOP 250 (start 6:30) Tak 2023-11-24
31 Przemysław Penar Toruń Me, myself and I Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) - 2023-11-24
32 Krzysztof Remlinger Gdansk Space Empiria Men (GALOP 250) - 7:30) GALOP 250 (start 7:30) - 2023-11-25
33 Przemek Wiejak Warszawa Blik Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) Tak 2023-11-27
34 Adam Kutkowski Ludwików Płocki Klub Kolarski Men (GALOP 250) - 7:30) GALOP 250 (start 7:30) - 2023-11-29
35 Dawid Kurtyka Toruń Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) - 2023-12-01
36 Tomasz Rogoziński Lubicz Górny Galopujące Topittsy Men (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2023-12-02
37 Dawid Lembke Nowe Miasto Lubawskie Galopujące Topittsy Men (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2023-12-02
38 Krzysztof Tomaszewski Kwidzyn Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) - 2023-12-06
39 Patryk Kostrzewa GRUDZIĄDZ Men (GALOP 250) - 8:30) GALOP 250 (start 8:30) - 2023-12-07
40 Marcin Wieczorek Toruń MTB Delta Trans Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2023-12-10
41 Łukasz Woźnica Mińsk Mazowiecki Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) Tak 2023-12-15
42 Hubert Jeżak Wrocław Men (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2023-12-15
43 Maciej Zimnicki Wąbrzeźno Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) Tak 2023-12-18
44 Radek Niedzielski Toruń Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2023-12-25
45 Kacper Sygit Opoki Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2023-12-28
46 Jacek Hillar Kwidzyn KKK Dziki Team Kwidzyn Men (GALOP 250) - 8:30) GALOP 250 (start 8:30) - 2023-12-29
47 Paweł Lewandowski Bydgoszcz Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) - 2023-12-30
48 Andrzej Gurzyński Toruń AM Toruń Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) Tak 2023-12-30
49 Marek Migdalski Dolna Grupa Klub Kolarski Wda Świecie Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) Tak 2023-12-30
50 Beate Stermach Wrocław Wom (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2023-12-31
51 Marek Ziółkowski Wrocław Men (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2023-12-31
52 Paweł Mryka Zabrze Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-01-01
53 Mateusz Kogut Gdańsk Koguciki Men (GALOP 250) - 7:30) GALOP 250 (start 7:30) Tak 2024-01-02
54 Kasia Knoll Gdańsk Koguciki Wom (GALOP 250) - 7:30) GALOP 250 (start 7:30) Tak 2024-01-02
55 Dominik Organiak Men (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2024-01-04
56 Aleksandra Bublik Bydgoszcz Rajd Nietoperza Wom (GALOP 250) - 6:30) GALOP 250 (start 6:30) Tak 2024-01-07
57 Jarosław Krzemiński Toruń 3R4F Men (GALOP 250) - 6:30) GALOP 250 (start 6:30) - 2024-01-07
58 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) Tak 2024-01-07
59 Magdalena Klasa Toruń Atos Wom (GALOP 250) - 6:30) GALOP 250 (start 6:30) Tak 2024-01-08
60 Kamil Kruszyński Skorzewo KaszebeGRVL Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) Tak 2024-01-09
61 Dawid Sygit Opoki Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-01-09
62 Adam Malinowski Poznań Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-01-10
63 Dawid Tarach Nowe Miasto Lubawskie Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) - 2024-01-10
64 Grzegorz Łuczak Bydgoszcz Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-01-10
65 Kuba Klimek Gdynia Men (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2024-01-12
66 Mateusz Kmiecik Łódź Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-01-13
67 Michał Ranachowski Warszawa Aero LT1 Men (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2024-01-14
68 Adam Bożejewicz Górsk Aero LT1 Men (GALOP 250) - 8:00) GALOP 250 (start 8:00) Tak 2024-01-14
69 Maciej Stawarz Toruń Fistaszek Men (GALOP 250) - 6:30) GALOP 250 (start 6:30) - 2024-01-15
70 Konrad Lubowiecki Warszawa Blik Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) Tak 2024-01-16
71 Wojciech Kowalczyk Olsztyn Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) - 2024-01-17
72 edmund moroz Lubajny Men (GALOP 250) - 8:30) GALOP 250 (start 8:30) Tak 2024-01-20
73 Michał Wolski Grudziądz MW Gravel Team Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-01-28
74 Andrzej Wojtysiak Zduńska Wola Men (GALOP 250) - 6:30) GALOP 250 (start 6:30) Tak 2024-01-29
75 Wojciech Janiszewski Leśna Jania LUKASZCYCLING.COM Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-01-30
76 Rafał Jackowski Nowe Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) - 2024-02-05
77 Jarosław Dąbrowski Laskowice Ułańscy Bohaterowie Men (GALOP 250) - 8:30) GALOP 250 (start 8:30) - 2024-02-11
78 Marcin Rządca Kwidzyn Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) - 2024-02-21
79 Monika Habant Ostróda UKS Ostróda Sport Team Wom (GALOP 250) - 8:30) GALOP 250 (start 8:30) - 2024-02-27
80 Dawid Żuchowski Toruń Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-03-08
81 Adam Serocki Toruń EPO Powered Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-03-08
82 Dana Ząbik Toruń Toruńskie szprychy Wom (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-03-08
83 Joanna Bartkowska Brzozówka Wom (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-03-15
84 Kajetan Spychalski Grudziądz Men (GALOP 250) - 6:30) GALOP 250 (start 6:30) Tak 2024-03-17
85 Marcin Meger Kwidzyn Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) Tak 2024-03-20
86 Krzysztof Wojtysiak Łódź Men (GALOP 250) - 6:30) GALOP 250 (start 6:30) Tak 2024-03-25
87 Tomasz Szczepański Nowe DreamStudio.eu Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) - 2024-03-29
88 Michał Szram Jabłonowo Pomorskie Garaż MTB Team Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-04-03
89 Michał Falkowski Londyn RCC Men (GALOP 250) - 6:30) GALOP 250 (start 6:30) - 2024-04-03
90 Jacek Zalewski BRODNICA Garaż MTB Team Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-04-03
91 Patryk Schultz Grudziądz Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) - 2024-04-03
92 Wojciech Augustyn Kraków MTB Delta Trans Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-04-06
93 Jacek Jatczak Warszawa Men (GALOP 250) - 8:30) GALOP 250 (start 8:30) - 2024-04-07
94 Karol Czajkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) Tak 2024-04-09
95 Tomek Muszyński Solec Kujawski Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) - 2024-04-09
96 Marcin Hoffman Gdynia Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-04-10
97 Marcin Goss Gdańsk Men (GALOP 250) - 7:00) GALOP 250 (start 7:00) Tak 2024-04-15
98 Sebastian Marach Toruń Men (GALOP 250) - 7:30) GALOP 250 (start 7:30) Tak 2024-04-16
99 Roman Jackowski Nowe Men (GALOP 250) - 6:00) GALOP 250 (start 6:00) Tak 2024-04-16
100 Sebastian Jaworski Łęgowo Silky Coders Men (GALOP 250) - 6:30) GALOP 250 (start 6:30) Tak 2024-04-17


Do góry


UŁAN 600

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (UŁAN600) - 6:00) UŁAN600 (start 6:00) - 2023-10-25
2 Marcin Rozlazly Malbork Men (UŁAN600) - 8:00) UŁAN600 (start 8:00) - 2023-10-25
3 Bartosz Kotowski Bydgoszcz Men (UŁAN600) - 8:30) UŁAN600 (start 8:30) - 2023-11-04
4 Łukasz Budrewicz Gdańsk Men (UŁAN600) - 6:00) UŁAN600 (start 6:00) Tak 2023-11-09
5 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Bart Bike Team Sulnowo Men (UŁAN600) - 8:30) UŁAN600 (start 8:30) Tak 2023-11-10
6 Dawid Ostrowski Grudziądz Men (UŁAN600) - 8:30) UŁAN600 (start 8:30) - 2023-11-15
7 Piotr Dembczyński Malbork Men (UŁAN600) - 8:30) UŁAN600 (start 8:30) Tak 2023-11-23
8 Łukasz Wiśniewski Grudziądz Men (UŁAN600) - 7:00) UŁAN600 (start 7:00) Tak 2023-11-24
9 Roman Wernik Świecie Men (UŁAN600) - 7:00) UŁAN600 (start 7:00) - 2023-11-24
10 Adam Godlewski Toruń Men (UŁAN600) - 8:30) UŁAN600 (start 8:30) - 2023-11-24
11 Piotr Kwiatkowski Wrocław Men (UŁAN600) - 6:00) UŁAN600 (start 6:00) Tak 2023-12-10
12 Szymon Listewnik Świecie Klub Kolarski Wda Świecie Men (UŁAN600) - 8:30) UŁAN600 (start 8:30) - 2023-12-17
13 Rafał Szczepański Świecie Klub Kolarski Wda Świecie Men (UŁAN600) - 8:30) UŁAN600 (start 8:30) - 2023-12-17
14 Mariusz Litwińczuk Świecie Klub Kolarski Wda Świecie Men (UŁAN600) - 8:30) UŁAN600 (start 8:30) - 2023-12-18
15 Waldemar Zmuda Świecie Men (UŁAN600) - 8:30) UŁAN600 (start 8:30) - 2023-12-18
16 Filip Knoppek Chełmno Men (UŁAN600) - 6:30) UŁAN600 (start 6:30) - 2023-12-31
17 Andrzej Ogienko Grudziądz Men (UŁAN600) - 6:00) UŁAN600 (start 6:00) - 2023-12-31
18 Piotr Rochon Gdańsk Men (UŁAN600) - 6:00) UŁAN600 (start 6:00) Tak 2023-12-31
19 Patryk Karaś Toruń Men (UŁAN600) - 8:30) UŁAN600 (start 8:30) - 2024-01-06
20 Marcin Gołębiewski Grudziądz Men (UŁAN600) - 7:00) UŁAN600 (start 7:00) Tak 2024-01-08
21 Michał Pawlik Toruń Men (UŁAN600) - 8:30) UŁAN600 (start 8:30) - 2024-01-12
22 Tomasz Kalinowski Iława Dziudek RT Men (UŁAN600) - 7:00) UŁAN600 (start 7:00) - 2024-01-24
23 Stanisław Posiewała Trzcinka Men (UŁAN600) - 6:30) UŁAN600 (start 6:30) Tak 2024-01-28
24 Krzysztof Kowalski Iława HPE-ESKOM Men (UŁAN600) - 7:00) UŁAN600 (start 7:00) - 2024-01-29
25 Przemysław Marciniuk Warszawa ANTY_JELEŃ Men (UŁAN600) - 7:00) UŁAN600 (start 7:00) - 2024-01-30
26 Jacek Janusz Bydgoszcz FSD Sport Men (UŁAN600) - 8:00) UŁAN600 (start 8:00) - 2024-02-11
27 Szymon Rutynowski Toruń Men (UŁAN600) - 8:30) UŁAN600 (start 8:30) Tak 2024-03-04
28 Bartosz Klasiński Łódź Renovi.pro Men (UŁAN600) - 6:00) UŁAN600 (start 6:00) Tak 2024-03-05
29 Damian Ciastoń Opole Men (UŁAN600) - 6:00) UŁAN600 (start 6:00) - 2024-03-09
30 Łukasz Korczyński Gdańsk Men (UŁAN600) - 8:00) UŁAN600 (start 8:00) - 2024-03-21
31 Piotr Woźny Czapury Men (UŁAN600) - 7:30) UŁAN600 (start 7:30) Tak 2024-03-21
32 Michał Zaklikowski Grudziądz Men (UŁAN600) - 6:00) UŁAN600 (start 6:00) - 2024-03-27
33 Bartek Dobies Warlubie Men (UŁAN600) - 7:00) UŁAN600 (start 7:00) Tak 2024-04-05
34 Jarosław Borowski Chełmonie GTR Golub - Dobrzyń Men (UŁAN600) - 8:30) UŁAN600 (start 8:30) Tak 2024-04-08


Do góry


KOŃSKI

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) Tak 2023-10-25
2 Jacek Baran Prabuty BIKE CLUB PRABUTY Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) - 2023-10-25
3 Paweł Kapica Prabuty BIKE CLUB PRABUTY Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) - 2023-10-25
4 Michał Traczyk Włocławek WSKG Toyota Włocławek Bikers Team Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) - 2023-10-25
5 Arkadiusz Kędziora Toruń Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) - 2023-11-04
6 Jakub Wietrzykowski Jeżewo Klub Kolarski Wda Świecie Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) Tak 2023-11-17
7 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY SUSZ Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) Tak 2023-11-22
8 Mariusz Kobus Gostyń JIM TEAM MTB GOSTYŃ Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) - 2023-11-24
9 Henryk Maus Grudziądz Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) Tak 2023-11-24
10 Łukasz Tarkowski Grudziądz Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) Tak 2023-11-24
11 Sławomir Trochowski LASKOWICE Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) Tak 2023-12-06
12 Bartek Mannteufel Grudziądz Bart GSR Company Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) Tak 2023-12-23
13 Krzysztof Czaczkowski Zarośla Stawiguda NNPO Polska Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) Tak 2023-12-26
14 Rafał Szturo Toruń Sara Workwear Wheel Brothers Racing Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) Tak 2024-01-09
15 Paweł Czaczkowski Świecie nad Osą Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) Tak 2024-04-01
16 Przemysław Baniewicz Toruń Men (KOŃSKI - 23:59) KOŃSKI (start 23:59) Tak 2024-04-09


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×