Ultra Łoś

Osoby zarejestrowane w systemie

33 km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr. Dodatkowe info.
1 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-04-07
2 Robert Wąsik Toruń Mężczyźni (33 km) 33 km - 2022-04-08
3 Tomasz Hausman Nowa Wieś Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-04-08
4 Beata Wojtanowicz Grudziądz Kobiety (33 km) 33 km - 2022-04-21
5 Tomasz Dejewski Nowa Wieś WNW Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-04-22
6 Roman Jędrzejewski Piaski Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-04-22
7 Karolina Chorąży Koszalin Biegolas Koszalin Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-04-26
8 Beata Bogdanowicz Gdańsk Góral z Mazur Running Team/Ultrakrew Kobiety (33 km) 33 km - 2022-04-27
9 Rafał Szerszeń Szczecinek Klub Sportowy Husaria Szczecinek Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-04-27
10 Anna Szerszeń Szczecinek Klub Sportowy Husaria Szczecinek Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-04-27
11 Piotr Kozłowski Jastrowie Klub Sportowy Husaria Szczecinek Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-04-28
12 Andrzej Dyczkowski Sypniewo Klub Sportowy Husaria Szczecinek Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-04-28
13 Grzegorz Jankowski Bytów Pozytywnie nakręceni Mężczyźni (33 km) 33 km - 2022-04-29
14 ŁUKASZ OLSZEWSKI KWIDZYN Kwidzyn Biega Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-05-02
15 Ewa Jurczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-05-11
16 Dagmara Jagła Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-05-11
17 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Mężczyźni (33 km) 33 km - 2022-05-29
18 Krzysztof Wtorek Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-06-16
19 Karol Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (33 km) 33 km - 2022-06-21
20 Marcin Zygmunt Grudziądz MaxWork Team Mężczyźni (33 km) 33 km - 2022-06-21
21 Patryk Łęgowski Grudziądz Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-01
22 Małgorzata Jabłońska Grudziądz Wtorkowy Trening Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-07-06
23 Marcin Kuchczyński Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (33 km) 33 km - 2022-07-06
24 Bogdan Grzebieniewski Grudziądz Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-09
25 Grzegorz Sadowski Gdańsk Góral z Mazur Running Team Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-13
26 Agnieszka Masys Malbork Grupa Malbork Kobiety (33 km) 33 km - 2022-07-14
27 Piotr Koogut Kwidzyn Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-14
28 Anna Walczak Grudziądz Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-07-15
29 Joanna Sobczyk Grudziądz Parkrun Grudziadz Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-07-15
30 Tomasz Kukiela Koszalin Biegolas Koszalin/FCKiM Mężczyźni (33 km) 33 km - 2022-07-16
31 Mirosław Kamiński Grudziądz Niezrzeszony Mężczyźni (33 km) 33 km - 2022-07-17
32 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-07-18
33 Artur Brodecki Koszalin Biegolas Koszalin Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-19
34 Miłosław Gębka Grudziądz Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-19
35 Dawid Kułakowski Koszalin Biegolas Koszalin Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-19
36 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (33 km) 33 km - 2022-07-21
37 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-23
38 Łukasz Serowski Drzewiany Biegolas Koszalin Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-24
39 Tomasz Potocznik Koszalin Biegolas Koszalin Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-25
40 Bartosz Podsiadły Węgrowo OSP Dragacz Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-25
41 Piotr Purwin Grudziądz Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-25
42 BEATA PURWIN GRUDZIĄDZ Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-07-25
43 Magdalena Jaworska-Nizioł GRUDZIĄDZ Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-07-26
44 Dariusz Iwaniec Sierakowo Biegolas Koszalin Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-26
45 Sebastian Rosiński Toruń Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-27
46 Marcin Rządca Kwidzyn Kwidzyn Biega Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-28
47 Michał Winiarski Grudziądz CHMIELARZ TEAM Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-28
48 Marzanna Borc Grudziądz Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-07-29
49 Dawid Tekliński Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-30
50 Patryk Renc Bydgoszcz Serce Tybetu Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-07-31
51 Agnieszka Jeleń-Kotlarek Bydgoszcz Vege Runners Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-07-31
52 Justyna Nalewalska Bydgoszcz Serce Tybetu Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-08-01
53 Tomasz Tomasz Stołężyn Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-08-02
54 Rafał Dudziak Kowalewo Pomorskie (Mlewo) Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-08-03
55 Artur Przygoda BYDGOSZCZ Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-08-04
56 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-08-04
57 Dorota Muzolf Pruszcz Gdański SUT Straszyn Ultra Team Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-08-05
58 Wojtek Grzywiński Toruń Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-08-05
59 Ewa Szmechtig Toruń Podgórz Toruń Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-08-05
60 Adrian Tomczuk Grudziądz Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-08-05
61 Maciej Kowalski Blackpool konradnosarzewski pl Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-08-05
62 Anita Rodzińska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-08-06
63 Paweł Halicki Grudziądz Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-08-06
64 Andrzej Rybiński Brodnica CBR BIEGA Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-08-07


Do góry


67 km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr. Dodatkowe info.
1 PAWEŁ SZARSZEWSKI Grudziadz KW WISŁA Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-04-07
2 Karol Moritz Mokre Biegiem dla Magdy Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-04-07
3 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-04-07
4 Mariusz Bartkowski Mszanowo Góral z Mazur Running Team Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-04-08
5 Michał Piotrowski Gdańsk FNWT Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-04-21
6 MARIUSZ JANOWSKI Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-04-22
7 Sebastian Kaczmarek Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-04-25
8 Dorota Zadrożna Grudziądz Jack Runner Kobiety (67 km) 67 km Tak 2022-04-26
9 Cezary Siepioła Morąg Góral z Mazur Running Team/Leśny cross Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-04-27
10 URSZULA JANOWSKA Grudziądz Kobiety (67 km) 67 km Tak 2022-04-27
11 PIOTR JAKUBCZYK Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-04-28
12 Jola Podgórska Kędzierzyn-Koźle parkrun Kędzierzyn-Koźle Kobiety (67 km) 67 km Tak 2022-04-28
13 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Kobiety (67 km) 67 km Tak 2022-05-03
14 Serafin Majchrzak Gdańsk KERES Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-05-06
15 Jarek Guździoł Solec kujawski TBKM WILK SOLEC Kujawski Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-05-09
16 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-05-19
17 Barbara Jankowska Poznań Kobiety (67 km) 67 km - 2022-05-24
18 Jacek Kmieć Malbork KB Grupa Malbork Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-05-25
19 Lech Przywecki Kościan ULTRA TRAIL Kościan Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-05-28
20 Barbara Wydrych Grudziadz WOT 83BLP Kobiety (67 km) 67 km - 2022-05-29
21 Tomasz Strzyzewski Chełmno Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-05-30
22 Łukasz Chyliński Grudziądz Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-06-02
23 IRENEUSZ LIPIŃSKI Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-06-05
24 JULITA ŻUKOTYŃSKA Grupa Kobiety (67 km) 67 km Tak 2022-06-09
25 Mateusz Ligmanowski Świecie Zespoły Ratownictwa Medycznego Świecie Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-06-14
26 Paweł Kawałkowski Grudziądz KAWAŁKI TEAM Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-06-14
27 Tomasz Zielecki Grudziadz Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-06-18
28 KAMIL GRACZYK Grudziadz Mocna Stopa Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-06-25
29 Lucyna Nalborska Pelplin Biegający Rodzice Kobiety (67 km) 67 km - 2022-06-27
30 Sebstian Woszczyk Malbork KB Grupa Malbork Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-06-27
31 Miłosz Nalborski Pelplin Biegający Rodzice Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-06-27
32 Klaudia Rusznica Toruń Patatas Bravas Kobiety (67 km) 67 km Tak 2022-06-30
33 Mateusz Buniek Toruń Patatas Bravas Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-06-30
34 Ewelina Derkowska Szarnoś Kobiety (67 km) 67 km Tak 2022-07-02
35 Arek Piekarski Bydgoszcz Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-07-04
36 Zbigniew Jakubowski Gościcino MTB - Małe Trójmiasto Biega Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-07-12
37 Monika Charkiewicz Straszyn SUT Straszyn Ultra Team Kobiety (67 km) 67 km Tak 2022-07-12
38 Daniel Chwiłka Łochowo Łochowo Trial Team Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-07-12
39 Jarosław Jan Pruszcz gdański SUT Straszyn Ultra Team Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-07-15
40 Marcin Kamiński Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-07-15
41 Michał Kulgajuk Pruszcz Gdański SUT Straszyn Ultra Team Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-07-19
42 Andrzej Klach OLSZTYN ROSANABUTACH Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-07-19
43 jacek baron grudziądz VRC / Vadain Running Club Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-07-20
44 Jarosław Kowalewski Gdynia Projekt1000up Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-07-24
45 Zbigniew Ornowski Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-07-28
46 Dariusz Grzebski Nidzica Nidzica Biega Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-07-29
47 Ariel Siłakowski Toruń Wtorkowy Trening Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-07-30
48 Michał Stankieiwcz Gdynia J.S. Hamilton Poland Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-07-30
49 Mateusz Karczmarczyk Bydgoszcz Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-07-30
50 Anna Orzada Słupsk Kobiety (67 km) 67 km Tak 2022-07-31
51 Adam Adryan Wielichowo Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-07-31
52 Mariusz Wysocki Prabuty PIES ICH GANIAŁ Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-07-31
53 Tomasz Nehring Chełmno WETERANI RP Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-08-01
54 ROBERT BOREK Świecie The Runners Świecie Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-08-02
55 Kamila Zalewska Pszczółki SUT - Straszyn Ultra Team Kobiety (67 km) 67 km Tak 2022-08-03
56 Rafał Kot Szczytno Góral z Mazur Running Team Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-08-03
57 marlena lewandowska Toruń Podgórz Toruń Kobiety (67 km) 67 km Tak 2022-08-04
58 Jan Pobłocki Gdańsk Spartanie Dzieciom Grupa Trójmiasto Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-08-05
59 Łukasz Ciszek Świecie Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-08-05
60 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-08-06
61 Marcin Wojtowicz Gdynia BBL Baltyk Gdynia Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-08-07
62 Krzysztof Falasa Pszczółki Kwidzyn Biega Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-08-07


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×