Ultra Łoś

Osoby zarejestrowane w systemie

33 km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr. Dodatkowe info.
1 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Kobiety (33 km) 33 km - 2022-04-07
2 Robert Wąsik Toruń Mężczyźni (33 km) 33 km - 2022-04-08
3 Tomasz Hausman Nowa Wieś Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-04-08
4 Beata Wojtanowicz Grudziądz Kobiety (33 km) 33 km - 2022-04-21
5 Tomasz Dejewski Nowa Wieś WNW Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-04-22
6 Roman Jędrzejewski Piaski Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-04-22
7 Karolina Chorąży Koszalin Biegolas Koszalin Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-04-26
8 Beata Bogdanowicz Gdańsk Góral z Mazur Running Team/Ultrakrew Kobiety (33 km) 33 km - 2022-04-27
9 Rafał Szerszeń Szczecinek Klub Sportowy Husaria Szczecinek Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-04-27
10 Anna Szerszeń Szczecinek Klub Sportowy Husaria Szczecinek Kobiety (33 km) 33 km Tak 2022-04-27
11 Piotr Kozłowski Jastrowie Klub Sportowy Husaria Szczecinek Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-04-28
12 Andrzej Dyczkowski Sypniewo Klub Sportowy Husaria Szczecinek Mężczyźni (33 km) 33 km Tak 2022-04-28
13 Grzegorz Jankowski Bytów Pozytywnie nakręceni Mężczyźni (33 km) 33 km - 2022-04-29
14 ŁUKASZ OLSZEWSKI KWIDZYN Kwidzyn Biega Mężczyźni (33 km) 33 km - 2022-05-02
15 Ewa Jurczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (33 km) 33 km - 2022-05-11
16 Dagmara Jagła Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (33 km) 33 km - 2022-05-11


Do góry


67 km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr. Dodatkowe info.
1 PAWEŁ SZARSZEWSKI Grudziadz KW WISŁA Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-04-07
2 Karol Moritz Mokre Biegiem dla Magdy Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-04-07
3 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-04-07
4 Mariusz Bartkowski Mszanowo Góral z Mazur Running Team Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-04-08
5 Michał Piotrowski Gdańsk FNWT Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-04-21
6 MARIUSZ JANOWSKI Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-04-22
7 Sebastian Kaczmarek Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-04-25
8 Dorota Zadrożna Grudziądz Jack Runner Kobiety (67 km) 67 km - 2022-04-26
9 Cezary Siepioła Morąg Góral z Mazur Running Team/Leśny cross Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-04-27
10 URSZULA JANOWSKA Grudziądz Kobiety (67 km) 67 km Tak 2022-04-27
11 PIOTR JAKUBCZYK Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-04-28
12 Jola Podgórska Kędzierzyn-Koźle parkrun Kędzierzyn-Koźle Kobiety (67 km) 67 km Tak 2022-04-28
13 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Kobiety (67 km) 67 km Tak 2022-05-03
14 Serafin Majchrzak Gdańsk KERES Mężczyźni (67 km) 67 km Tak 2022-05-06
15 Jarek Guździoł Solec kujawski TBKM WILK SOLEC Kujawski Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-05-09
16 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (67 km) 67 km - 2022-05-19


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×