V Bieg Kobiet

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Maria Świerczyńska Gruta Endorfina Fitness Club Open Tak 2020-02-05
2 Ewa Wojnowska Grudziądz Fit House Open Tak 2020-02-05
3 Anita Rodzińska Grudziądz Open Tak 2020-02-05
4 JOANNA SOBOCZYŃSKA-ŚLEDŹ Grudziądz Open Tak 2020-02-05
5 Angelika Śląska Świecie Open Tak 2020-02-05
6 MAGDALENA GROMADZIŃSKA Grudziądz Virtual Runner Club Open Tak 2020-02-05
7 Kamila Skowrońska Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open Tak 2020-02-05
8 Karina Ludwinowska Grudziądz Open Tak 2020-02-05
9 Angelika Karwowska Grudziądz Open Tak 2020-02-05
10 Justyna Michna Świecie Open Tak 2020-02-05
11 Daria Szeferska Grudziądz Open Tak 2020-02-05
12 Monika Chyła . Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-05
13 MAŁGORZATA KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Open Tak 2020-02-05
14 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-05
15 Agnieszka Klimecka Grudziądz Open Tak 2020-02-05
16 Monika Piasecka Grudziądz Open Tak 2020-02-05
17 Zuzanna Ludwinowska Grudziądz Open Tak 2020-02-05
18 Maja Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-05
19 SYLWIA KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Open Tak 2020-02-05
20 Monika Stobińska Świecie Open Tak 2020-02-05
21 Magdalena Talma Grudziądz Fit House Grudziądz Open Tak 2020-02-05
22 Dorota Dzierzyk Grudziądz Open Tak 2020-02-05
23 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-05
24 Paulina Fijałek Grudziądz Open Tak 2020-02-05
25 Karolina Albekier Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-05
26 Agnieszka Magdowska Grudziądz Open Tak 2020-02-05
27 Joanna Skorek Grudziądz Open Tak 2020-02-05
28 Dalka Dalka Grudziądz Open Tak 2020-02-05
29 Katarzyna Panter Grudziądz Open Tak 2020-02-05
30 Milena Balcerzak Grudziądz Open Tak 2020-02-05
31 Izabela PYTYŃSKA Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-05
32 Barbara Skorek Grudziądz Vadain Running Club Open Tak 2020-02-05
33 Emilia Czyżykowska Białobłoty Open Tak 2020-02-05
34 Magdalena Bociek Grudziądz Open Tak 2020-02-05
35 Iwona Rzepkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
36 Izabela Nowacka Grupa Open Tak 2020-02-06
37 Agnieszka Fiszer Grudziądz Open Tak 2020-02-06
38 Karolina Kochanek-Jagielska Łasin Open Tak 2020-02-06
39 Karolina Reuschel Nowe Open Tak 2020-02-06
40 Tatiana Nowicka Świecie Open Tak 2020-02-06
41 IWONA OPATECKA - TOMSZA Grudziadz Open Tak 2020-02-06
42 Anna Korczyńska Świecie nad osą Open Tak 2020-02-06
43 Kamila Sarnat Grudziądz Open - 2020-02-06
44 Barbara Miazek Grudziądz Virtual Runner Club Open Tak 2020-02-06
45 Agnieszka Szczepańska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open - 2020-02-06
46 Agnieszka Kopeć Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Open Tak 2020-02-06
47 Margita Kościelecka Grudziądz Open - 2020-02-06
48 Joanna Mroczkowska Kwidzyn Brak klubu Open Tak 2020-02-06
49 Justyna Jaworowska Grudziądz Parkrun Grudziadz Open Tak 2020-02-06
50 Marta Tomczyk Grudziądz Klub Grudziadzkich Fit mam Open Tak 2020-02-06
51 Aleksandra Gąsiorowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
52 Katarzyna Bróździak Świecie Open Tak 2020-02-06
53 Izabela Pabiś Grudziądz Open - 2020-02-06
54 Małgorzata Płatek Lisewo Aktywne Lisewo Open Tak 2020-02-06
55 Marzena Filipowicz Grudziądz Open Tak 2020-02-06
56 MARITA TOMASZEK GARDEJA Gmina Gardeja Biega Open Tak 2020-02-06
57 Magdalena Sobieraj Grudziądz Open Tak 2020-02-06
58 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka Open Tak 2020-02-06
59 Justyna Pietrzak Grudziądz Open Tak 2020-02-06
60 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open Tak 2020-02-06
61 Natalia Kulczyk Grudziądz Open Tak 2020-02-06
62 Alicja Walczak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-06
63 Katarzyna Chojnacka Krusze Open Tak 2020-02-06
64 Nadia Kulczyk Grudziądz Open Tak 2020-02-06
65 Aneta Piasta Rychnowo Open Tak 2020-02-06
66 Bogumiła Hineborg Wielki lubień NW patycxaki Open Tak 2020-02-06
67 Lena Panter Grudziądz Open Tak 2020-02-06
68 Joanna Szczepaniak Grudziądz Open Tak 2020-02-06
69 Dagmara Jagła Grudziądz Endorfina Fitness Club Open Tak 2020-02-06
70 Agnieszka Olszewska Grudziądz Amator Open Tak 2020-02-06
71 Bożena Kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku Open Tak 2020-02-06
72 Irena Koralewska Sadlinki Traktor Team Gmina Kwidzyn Open Tak 2020-02-06
73 Agnieszka Szczutkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
74 Martyna Pankowska Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZ Open Tak 2020-02-06
75 MAGDALENA BABICKA Grudziądz Open - 2020-02-06
76 Kinga Łaczkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
77 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open Tak 2020-02-06
78 Iwona Kaczmarek Grudziądz Open Tak 2020-02-06
79 Małgorzata Filipek Grudziądz Open Tak 2020-02-06
80 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi Open Tak 2020-02-06
81 Edyta Ogonowska Grudziądz KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ Open Tak 2020-02-06
82 Jagoda Kozłowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
83 Agieszka Matuszewska Grudziądz Fit House Grudziądz Open Tak 2020-02-06
84 Joanna Pieterwas Grupa Open Tak 2020-02-06
85 Anna Szmelter Grudziądz Parkrun Grudziądz Open - 2020-02-06
86 Małgorzata Brodzińska Stare Błonowo Open Tak 2020-02-06
87 Danuta Brzozowska Szczepanki Amator Open Tak 2020-02-06
88 Magdalena Polak Wąbrzeźno Open Tak 2020-02-06
89 Marika Katlewska Chełmno Open Tak 2020-02-06
90 Martynka Katlewska Chełmno Open Tak 2020-02-06
91 Wioleta Erdmańska Wielkie Bałówki Open Tak 2020-02-06
92 Magdalena Cybula Krusze Open Tak 2020-02-06
93 Agnieszka Krupa Łasin Open Tak 2020-02-06
94 Izabela Przanowska Łasin Open Tak 2020-02-06
95 EWELINA JAGUSZ GRUDZIĄDZ Open Tak 2020-02-06
96 Izabela Wysocka Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-06
97 MARTYNA JAGUSZ Grudziądz Open Tak 2020-02-06
98 Małgorzata Pol Grudziądz Endorfina Fitness Club Open Tak 2020-02-06
99 Paulina Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Open Tak 2020-02-06
100 Zuzanna Jagielska Łasin Open Tak 2020-02-06
101 Oktawia Zastawna Grudziądz LabRun Open Tak 2020-02-06
102 Anna Wolska Grudziądz LabRun Open Tak 2020-02-06
103 KRYSTYNA PRYC Grudziądz Orange Polska Open Tak 2020-02-06
104 Inez Michalska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
105 Monika Gollus Grudziądz Open Tak 2020-02-06
106 Małgorzata Krajewska Olsztyn Open Tak 2020-02-06
107 Anna Gurzyńska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
108 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz Biegam bo lubię Open Tak 2020-02-06
109 Anna Nalaskowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-06
110 Natalia GRACZYKOWSKA Grudziądz Łubudubu Open - 2020-02-06
111 Katarzyna Gratowska Grudziądz Gratki Team Open Tak 2020-02-06
112 Alicja Magdowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
113 Marzena Palyga Kielce Open - 2020-02-06
114 Arleta Jabłońska Łasin Open Tak 2020-02-06
115 Julia Latarska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
116 Żaneta Malinowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
117 Anita Radzimińska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
118 Anna Targowska Morgi Open Tak 2020-02-06
119 Beata Kłos Warlubie Open Tak 2020-02-06
120 Marlena Kotłowska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open Tak 2020-02-06
121 Joanna Bakun Grudziądz Open Tak 2020-02-06
122 Katarzyna Szulc Ząbki Open Tak 2020-02-06
123 Agnieszka Cerajewska Terespol Pomorski Open Tak 2020-02-06
124 Gizela Jankowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
125 Małgorzata Adamska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
126 Emilia Groszewska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
127 Grażyna Brac Grudziądz Open Tak 2020-02-06
128 Katarzyna Jankowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
129 Iwona Kacprzyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-06
130 Katarzyna Koprowicz Świecie Open Tak 2020-02-06
131 Anna Kempa Grudziądz Open Tak 2020-02-06
132 Katarzyna Kowalska Grudziądz Fit House Grudziądz Open Tak 2020-02-06
133 MONIKA CHODUKIEWICZ Kwidzyn Open Tak 2020-02-06
134 Agnieszka Jelińska Łasin Biegam bo lubię Open Tak 2020-02-06
135 Magdalena Ciekot Grudziądz Open Tak 2020-02-06
136 Wioletta Pękala Kwidzyn Open Tak 2020-02-06
137 Izabela Muszyńska Bukowiec - Open - 2020-02-06
138 Monika Fiałkowska Grudziądz Klub Grudziadzkich Fit mam Open Tak 2020-02-06
139 Magdalena Kwiatkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
140 Dominika Cerajewska Terespol Pomorski Open Tak 2020-02-06
141 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska Open Tak 2020-02-06
142 Agnieszka Kluck Kwidzyn Open - 2020-02-06
143 Katarzyna Maziarz Grudziądz Open Tak 2020-02-06
144 Beata Długońska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
145 Agnieszka Długońska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
146 Marta Świątkowska Kwidzyn Open Tak 2020-02-06
147 Monika Grubba Grudziądz Open Tak 2020-02-06
148 Julia Radzimińska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
149 Weronika Lewandowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
150 Aleksandra Cyrankowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
151 Katarzyna Heberlein Grudziądz LabRun Open - 2020-02-07
152 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-07
153 Sylwia Urbanek Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz Open Tak 2020-02-07
154 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-07
155 Elżbieta Kucharczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-07
156 Monika Drumowska Grudziądz Open Tak 2020-02-07
157 Ewa Śliwińska Grudziądz NW PATYCZAKI Open Tak 2020-02-07
158 Iwona Brudniewicz Grudziądz Open Tak 2020-02-07
159 Alicja Drzyzga Grudziądz Open Tak 2020-02-07
160 Daria Pieczonka Grudziądz Open Tak 2020-02-07
161 Aldona Wydrzyńska Grudziądz Open Tak 2020-02-07
162 Monika Stępień Grudziądz Open Tak 2020-02-07
163 Aneta Pronin Grudziądz Grudziądza Fit Mama Open Tak 2020-02-07
164 Estera Figura Kwidzyn Open Tak 2020-02-07
165 Monika Miłocka Kwidzyn Open Tak 2020-02-07
166 Agnieszka Sitniewska Toruń Open Tak 2020-02-07
167 Anna Adamska Grudziądz Open Tak 2020-02-07
168 Kamilla Lamkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-07
169 Żaneta Szymańska Świecie Open Tak 2020-02-07
170 Anna Sójkowska Bąkowo Open Tak 2020-02-07
171 Wioletta Didyk Świecie Open Tak 2020-02-07
172 Karolina Klein Grudziądz Open Tak 2020-02-08
173 Marta Piekarska Świecie Open Tak 2020-02-08
174 Beata Łucka Grudziądz Open Tak 2020-02-08
175 Małgorzata Błaszczyk Grudziądz Parkrun Open Tak 2020-02-08
176 Monika Balcer-Grudzień Grudziądz Open Tak 2020-02-08
177 Sylwia Olszewska Grudziądz Open - 2020-02-08
178 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie Open Tak 2020-02-08
179 Edyta Żurek Świecie #czasem se biegam# Open Tak 2020-02-08
180 Katarzyna Barańska Grudziądz Open Tak 2020-02-08
181 Barbara Kowalska Łasin Open Tak 2020-02-08
182 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open Tak 2020-02-08
183 Klaudia Kacprzak Grudziadz Open Tak 2020-02-08
184 Michalina Pawłowska Salno Open Tak 2020-02-08
185 Wiktoria Pawłowska Salno Open Tak 2020-02-08
186 Dorota Wolska GRUDZIĄDZ Łubudubu Open Tak 2020-02-08
187 TERESA ŁEPEK Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-08
188 Małgorzata Łepek Płąchawy Open Tak 2020-02-08
189 Weronika Klimecka Gtudziądz Open Tak 2020-02-08
190 Joanna Szulc Grudziądz Open Tak 2020-02-08
191 Renata Sowa Elbląg Open - 2020-02-08
192 Paulina Lewandowska Nowe Open Tak 2020-02-08
193 Stefania Murak Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Open Tak 2020-02-09
194 Małgorzata Klimecka Grudziadz Open Tak 2020-02-09
195 Małgorzata Radomska Grudziądz Open Tak 2020-02-09
196 Alicja Łazarska Działowo Open Tak 2020-02-09
197 Małgorzata Kwiecińska Grudziądz PARKRUN Open Tak 2020-02-09
198 Alicja Szymańska Brodnica Open Tak 2020-02-09
199 Dominika Zielińska Grudziądz Open Tak 2020-02-09
200 Anna Danielewicz Bzowo Open Tak 2020-02-09
201 Natalia Tepper-Bartkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-09
202 Danuta Kowalska Świecie Open Tak 2020-02-09
203 Judyta Cieplińska Grudziądz Open Tak 2020-02-09
204 Joanna Babilińska Grudziadz Fit House Grudziądz Open Tak 2020-02-09
205 Jaśmina Bielik Grudziądz Fit Mania Open Tak 2020-02-09
206 Magdalena Szafraniec Nowa Wieś Open - 2020-02-09
207 Joanna Marut Zielonka Open Tak 2020-02-09
208 Barbara Lewandowska Grudziądz Open - 2020-02-09
209 Katarzyna Olszewska Grudziądz Open - 2020-02-09
210 Magdalena Dukat Grudziądz Open Tak 2020-02-09
211 Grażyna Tobolska Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open Tak 2020-02-09
212 Aneta Wojas Grudziadz Open - 2020-02-09
213 Wiktoria Lewandowska Grudziądz Open - 2020-02-09
214 Oliwia Brzozowska Szczepanki Amator Open Tak 2020-02-09
215 Luiza Galus Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open Tak 2020-02-09
216 Julia Blaszkiewicz Grudziądz Open Tak 2020-02-09
217 MARZENNA CHMARA Świecie Open Tak 2020-02-09
218 Anna Malinowska Grudziądz BiegamBoLubie Open Tak 2020-02-09
219 Monika Świerczyńska Świecie Open Tak 2020-02-10
220 Svetlana Konarska Świecie Open Tak 2020-02-10
221 Maria Grudzień Grudziądz Open Tak 2020-02-10
222 Marianna Michalak Świecie Open Tak 2020-02-10
223 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Open Tak 2020-02-10
224 Alina Grzeca-Hordyńska Grudziądz Open Tak 2020-02-10
225 Eugenia Cebienko-Żaczek Baldram Open Tak 2020-02-10
226 Sylwia Błaszkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-10
227 Kamila Nieckarz Grudziądz Open Tak 2020-02-10
228 Gabriela Sławska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open Tak 2020-02-10
229 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz Open Tak 2020-02-10
230 Monika Czarnecka Radzyń Chełminski Open - 2020-02-10
231 Małgorzata Dombrowska Grudziądz Morsy z Grudziądza Open Tak 2020-02-10
232 Monika Gumienik Szarnoś Open Tak 2020-02-10
233 Magdalena Brudniewicz Grudziądz Brudzio Team Open Tak 2020-02-10
234 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Open Tak 2020-02-10
235 Justyna Kornacka Grudziądz Open Tak 2020-02-10
236 Monika Miedzianowska Grudziądz Open Tak 2020-02-10
237 Anna Markiewicz Grudziądz Open Tak 2020-02-10
238 ANNA KOWALSKA Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open Tak 2020-02-10
239 Monika Kaczerowska Iława Open Tak 2020-02-10
240 Karolina Halik Gubiny Open Tak 2020-02-10
241 Ewa Jurczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-10
242 GABRIELA LEŚNIAK GRUDZIĄDZ Faktor Fit Open Tak 2020-02-10
243 Beata Kłosińska Grudziądz Open Tak 2020-02-10
244 Marzena Lewandowska Grudziadz Open Tak 2020-02-10
245 Justyna Szewczyk Grudziądz Open Tak 2020-02-10
246 Hanna Figura Grudziądz Morsy z Grudziądza Open Tak 2020-02-10
247 Katarzyna Majewska Nowa Wieś Morsy z Grudziądza Open Tak 2020-02-10
248 Monika Michalska Grudziądz Open Tak 2020-02-10
249 Julia Lewandowska Grudziądz Open - 2020-02-10
250 Emilia Lewandowska Grudziądz Open Tak 2020-02-11
251 Kinga Lipińska Grudziądz Open Tak 2020-02-11
252 Justyna Jasińska Grudziądz Open Tak 2020-02-11
253 Anita Rojewska Mniszek Open Tak 2020-02-11
254 Paulina Taczyńska Gruta Open - 2020-02-11
255 Marzena Szydzik Grudziadz K.B. Open Tak 2020-02-11
256 Paulina Witkowska Mędrzyce Biegam Sobie Open Tak 2020-02-11
257 kamila kurkus Nicwałd Open Tak 2020-02-11
258 Joanna Sobczyk Grudziądz Open Tak 2020-02-11
259 Kinga Stachulska Rychława Open Tak 2020-02-11
260 Monika Gajos-Czyrynda Grudziądz Open Tak 2020-02-11
261 Katarzyna Uchacz-Bojarska Lisewo Aktywne Lisewo Open Tak 2020-02-11
262 CECYLIA CHRZANOWSKA Lisewo Aktywne Lisewo Open Tak 2020-02-11
263 Barbara Kachniarz Chrusty Aktywne Lisewo Open Tak 2020-02-11
264 Kamila Osuch Pniewite Aktywne Lisewo Open - 2020-02-11
265 Beata Smolińska Rakowiec Open Tak 2020-02-11
266 Karolina Pilarska Pniewite Aktywne Lisewo Open - 2020-02-11
267 Beata Felczak Grudziądz Open Tak 2020-02-11
268 Aneta Dobuszewska Grudziądz Morsy z Grudziądza Open Tak 2020-02-11
269 Izabela PIĄTKOWSKA Bzowo Open Tak 2020-02-11
270 Katarzyna Koszyńska Grudziądz Open Tak 2020-02-11
271 Marta Styczyńska Grudziądz Open Tak 2020-02-11
272 Anna Radtke Grudziądz Open Tak 2020-02-11
273 Agnieszka Szumachowska Radzyń Chełmiński Open Tak 2020-02-12
274 Dorota Kwasigroch Grupa Open Tak 2020-02-12
275 Monika Pruszkowska GRUDZIĄDZ Amatorka Open Tak 2020-02-12
276 Joanna Wróblewska Brodnica Open Tak 2020-02-12
277 Anna Dąbrowska Grudziądz Open - 2020-02-12
278 Joanna Rychlicka Grudziądz Open Tak 2020-02-12
279 Justyna Jaskulska Grudziądz Open Tak 2020-02-12
280 Beata Amroziewicz Toruń Open Tak 2020-02-12
281 Katarzyna Ruminska Wałdowo Open Tak 2020-02-12
282 Anna Łucka Grudziądz LA RIVE TEAM Open Tak 2020-02-12
283 Anna Olszewska Grudziądz Open Tak 2020-02-12
284 Katarzyna Wiktor Grudziądz LA RIVE TEAM Open Tak 2020-02-13
285 Małgorzata Zielińska Grudziądz Sp 9 Open Tak 2020-02-13
286 Arleta Meloch Grudziądz Open Tak 2020-02-13
287 Izabela Dorszewska Grudziądz Open Tak 2020-02-13
288 Marta Nowak grudziądz Open - 2020-02-13
289 Katarzyna Mrozińska Grudziądz Open Tak 2020-02-13
290 Zuzanna Domińska Grudziądz Brak klubu Open Tak 2020-02-13
291 Klaudia Wiśniewska NOWA WIEŚ Open Tak 2020-02-13
292 Anna Markowska Grudziądz SP 8 Open Tak 2020-02-13
293 Sylwia Nitkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-13
294 Marlena Simionkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-13
295 KATARZYNA SZPAK Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZA Open Tak 2020-02-13
296 Klaudia Miszewska Bukowiec Open Tak 2020-02-13
297 Anna Dembińska Świecie #czasem se biegam# Open Tak 2020-02-13
298 KAMILA WYRZYKOWSKA Grudziądz Open Tak 2020-02-14
299 Magda Kocikowska Świecie Open Tak 2020-02-14
300 Katarzyna Kowalska Bukowiec Open Tak 2020-02-14
301 Jolanta Ulatowska Mokre Open Tak 2020-02-14
302 Natalia Wojnowska Pniewite Aktywne Lisewo Open - 2020-02-15
303 Magdalena Grzybowska Grudziądz Open Tak 2020-02-15
304 Magdalena Pawlak Grudziądz Wtorkowy Trening Open - 2020-02-15
305 Asia Liedtke Grudziadz Open Tak 2020-02-15
306 Marta Serwatka Białochowo Open Tak 2020-02-15
307 Joanna Kotecka Open Tak 2020-02-16
308 Monika Szymańska Grudziądz - Open Tak 2020-02-16
309 Monika Lewandowska Grudziądz Open Tak 2020-02-16
310 Violetta Lewandowska Grudziądz Open - 2020-02-16
311 Joanna Bartoś Grudziądz Open Tak 2020-02-16
312 Natalia Młodochowska Dolna Grupa Open Tak 2020-02-16
313 Julia Braszka Grudziądz Open Tak 2020-02-16
314 Barbara Węsierska Grudziądz KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ Open Tak 2020-02-16
315 Kamila Trzcińska Kwidzyn RunEBELIA Open Tak 2020-02-16
316 Magdalena Kulpa-Malinowska Grudziądz Open - 2020-02-16
317 Beata Bukowska Grudziądz KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ Open Tak 2020-02-16
318 Monika Dybowska Grudziądz Brak Open Tak 2020-02-16
319 Dominika Kosakowska Toruń Open Tak 2020-02-16
320 Ewa Renkel-Bucha Nowe Miasto Lubawskie Kurzetnik Biega Open Tak 2020-02-16
321 Weronika Powłoka Toruń Open Tak 2020-02-16
322 Weronika Folmer Grudziądz Open Tak 2020-02-16
323 Delfina Maj Grudziądz Open Tak 2020-02-17
324 Ewa Szewczuk Chełmno Open Tak 2020-02-17
325 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open Tak 2020-02-17
326 Emilia Tomasik Świecie Open Tak 2020-02-17
327 Paulina Pudlewska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open - 2020-02-17
328 Oliwia Kęsik Bydgoszcz Open Tak 2020-02-17
329 Katarzyna Agacińska Grudziądz Open Tak 2020-02-17
330 Alina Borowska Grudziadz Open Tak 2020-02-17
331 Justyna Ołoszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-17
332 Joanna Ziobro Grudziądz Open Tak 2020-02-17
333 Alicja Olechowicz Grudziądz ZOŚKI Open Tak 2020-02-17
334 Ewa Domeracka Grudziądz Parkran Grudziądz Open Tak 2020-02-17
335 Katarzyna Misztal Grudziądz Open Tak 2020-02-17
336 Monika Chelminiak Piaski Open Tak 2020-02-17
337 Lucyna Smeja Grupa Open Tak 2020-02-17
338 Marlena Lewandowska Grudziądz Open - 2020-02-17
339 Agnieszka Stuczyńska Grupa Open Tak 2020-02-17
340 Joanna Bernady Grudziądz Open Tak 2020-02-17
341 IZABELA Dorau GRUDZIADZ Open Tak 2020-02-17
342 Agnieszka Gądek Grudziądz Open Tak 2020-02-18
343 Oliwia Strzelczyk Nowa Wieś Open Tak 2020-02-18
344 Klaudia Lonert Grudziądz Open Tak 2020-02-18
345 Jolanta Hartmann Turznice 4 Open Tak 2020-02-18
346 Krystyna Malinowska Grudziądz Open Tak 2020-02-18
347 Paulina Drzewińska Grudziadz Open Tak 2020-02-18
348 Krystyna Wiatrowska Mokre Open Tak 2020-02-18
349 Magdalena Piasta h Grudziadz Open Tak 2020-02-18
350 Emilia Jóźwik Kowale Kowale Open Tak 2020-02-18
351 Agnieszka Braszka-Rajnowska Drzycim Open Tak 2020-02-18
352 Magdalena Lewandowska Grudziądz Open Tak 2020-02-18
353 Beata Tołodziecka Kowale Open Tak 2020-02-18
354 Dorota Zygadlewicz Grudziądz Open Tak 2020-02-19
355 Anna Dulnikowska Grudziądz Open Tak 2020-02-19
356 Marta Kaszuba Gruta Open Tak 2020-02-19
357 MONIKA GRZYBEK Grudziądz Open Tak 2020-02-19
358 Lilianna Grzybek Grudziądz Open Tak 2020-02-19
359 Honorata Chirek Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-19
360 Katarzyna Szabłowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-19
361 Joanna Roczyńska Grudziądz Open Tak 2020-02-19
362 Emilia Rączkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-19
363 Kamila Musińska Wawrzyniak Grudziądz Open Tak 2020-02-19
364 Beata Chudecka Gródek Diabelskie Pioruny Open Tak 2020-02-19
365 Paulina Wiernicka Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open Tak 2020-02-20
366 Anna Ziętarska Grudziądz Open Tak 2020-02-20
367 Małgorzata Rusoń Zielnowo Open Tak 2020-02-20
368 Marzena Brąszkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-20
369 Dominika Witczak Grudziądz Moriw Open Tak 2020-02-20
370 Magdalena Kłosowska Grudziądz Fit Mania Open - 2020-02-20
371 Alina Sobieś Gardeja Gmina Gardeja Biega Open Tak 2020-02-20
372 Katarzyna Wodka Zielnowo Open Tak 2020-02-20
373 Karolina Neufeldt-wedrowska Grudziadz CNJO LINGUA Open Tak 2020-02-20
374 Lucyna Gogolin Grudziądz Open Tak 2020-02-20
375 Anna Wojda Grudziądz Open Tak 2020-02-20
376 Dominika Wojda Grudziądz Open Tak 2020-02-21
377 Anna Nogowska Grudziądz Open Tak 2020-02-21
378 Beata Nowicka Świecie Open Tak 2020-02-21
379 Karolina Witczak Grudziądz Fit House Open Tak 2020-02-21
380 IWONA KAMIŃSKA Świecie Open Tak 2020-02-21
381 Anna Miler Grupa CHMIELARZ TEAM Open Tak 2020-02-21
382 Beata Drewczyńska Grudziądz Open Tak 2020-02-21
383 Karolina Wiśniewska Świecie #czasem se biegam# Open Tak 2020-02-21
384 Beata Szymańska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open Tak 2020-02-22
385 Aleksandra Joanna Rutkowska Grudziadz Klub Wisła Open Tak 2020-02-22
386 Joanna Behrendt Grudziadz Open Tak 2020-02-22
387 Joanna Siedlecka Grudziądz Open Tak 2020-02-22
388 Dominika Niećko Grudziądz Parkrun Grudziadz Open Tak 2020-02-22
389 Katarzyna Koper Grudziądz Open Tak 2020-02-23
390 Agnieszka Kita-Podziawo Wielkie Lniska Zoski Open Tak 2020-02-23
391 Agnieszka Świątek Grudziądz Open Tak 2020-02-23
392 Justyna Wargiela Gardeja GGB Open Tak 2020-02-23
393 Marta Jaruzal Grupa Open - 2020-02-23
394 Justyna Błaszkiewicz Grudziądz Open Tak 2020-02-24
395 Kasia Manikowska Świecie FUNDACJA MAKOWO Open Tak 2020-02-24
396 Teresa Manikowska Świecie Fundacja Makowo Open Tak 2020-02-24
397 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Open Tak 2020-02-24
398 Jolanta Tadajewska Grudziądz Morsy Grudziądz Open - 2020-02-24
399 Emilia Markot-Borkowska Grudziądz WB' wives Open Tak 2020-02-24
400 Magdalena Michalska Grudziądz Open Tak 2020-02-24
401 Aleksandra Alachniewicz Toruń Open Tak 2020-02-24
402 Monika Wojciechowska Grudziądz Open Tak 2020-02-24
403 Grażyna Gąsior Grudziądz Open Tak 2020-02-24
404 Agata Szymanska Mełno Brak klubu Open Tak 2020-02-24
405 Karina Cieślakowska Grudziądz Open Tak 2020-02-24
406 Emilia Kreja Michale Open Tak 2020-02-24
407 Bernadeta Mandosik Grudziądz Teamochal Open Tak 2020-02-24
408 Anna Damazyn Grudziądz Open Tak 2020-02-25
409 Monika Cieszyńska Grudziądz FITLady Open Tak 2020-02-25
410 Katarzyna Bilska Marusza Open Tak 2020-02-25
411 Sylwia GESEK Grudziądz Open Tak 2020-02-25
412 Magda Ziółkowska Jeżewo Jeżewo Open Tak 2020-02-26
413 Martyna Szydzik Grudziądz K.B. Open Tak 2020-02-26
414 Agnieszka Grudzinska Jeżewo Open - 2020-02-26
415 Natalia Borkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-26
416 Klaudia Zofia Grudzinska Jezewo Open - 2020-02-26
417 Magdalena Kalisz Białystok Open Tak 2020-02-26
418 Patrycja Dąbrowska Grudziądz Open Tak 2020-02-26
419 Marzena Giemza Grudziądz Open Tak 2020-02-26
420 Monika Wiśniewska Grudziądz Open Tak 2020-02-26
421 Justyna Kolasińska Toruń Słodka babka Open - 2020-02-27
422 Anna Dąbkowska GRUDZIADZ Open Tak 2020-02-27
423 Agnieszka Mgłosiek Grudziądz Endorfina Open Tak 2020-02-27
424 Karina Milan-Szymańska Grudziądz Open Tak 2020-02-27
425 Nora Milan-Szymańska Grudziądz Open Tak 2020-02-27
426 Izabela Krawczyk Grudziądz Open Tak 2020-02-27
427 Aleksandra Matuszewska Grudziądz Open Tak 2020-02-27
428 Jola Kilichowska Grudziądz Open Tak 2020-02-27
429 Magda Jodko Grudziądz Open Tak 2020-02-27
430 Sylwia Osińska Rogóźno Open Tak 2020-02-27
431 Gabriela Nowacka Grudziądz Open Tak 2020-02-27
432 Julia Pająk Bzowo Open Tak 2020-02-27
433 Julia Danielewicz Bzowo Open Tak 2020-02-27
434 Aldona Lange Grudziądz Open Tak 2020-02-27
435 Ewelina Pająk Bzowo Open Tak 2020-02-27
436 Monika Słomska ŚWIECIE Brak Open Tak 2020-02-27


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×