Bieg WOŚP 15-31.01.2021

niedziela, 31 stycznia 2021

Powrót

ListaMiejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku wraz z organizatorem Międzynarodowych Biegów im. B. Malinowskiego zapraszają na 8. Edycję Biegu dla WOŚP.

W tym roku zapraszamy do wirtualnego biegania. Pokonujemy 5 km trasę w wybranym przez siebie miejscu i terminie pomiędzy 15 do 31 stycznia. Zrzut z aplikacji dokumentujący bieg należy przysłać na adres biuro@polmaratongrudziadz.pl do 7 lutego. Wpisowe w wysokości 30 zł w całości zostanie przeznaczone na WOŚP. Liczba miejsc jest ograniczona do 330 osób.
Dla wszystkich uczestników, dzięki Sztabowi Miejskiemu WOŚP mamy piękne pamiątkowe medale, które odbierać będzie można w Marinie Grudziadz przez cały luty.

Drodzy Biegacze!

Epidemia koronawirusa zabrała nam przez ten rok bardzo wiele. Nie pozwólmy, by odebrała nam też coś bardzo cennego – dar dawania. Przez 7 poprzednich lat grudziądzcy biegacze zebrali na styczniowych biegach ponad 176 tys zł! O tym jak służba zdrowia potrzebuje naszego wsparcia przekonaliśmy się w minionym roku. A jeszcze bardziej o tym, jak bardzo, bardzo w tych ciężkich czasach potrzebujemy solidarności. Zapraszamy do udziału w wirtualnym biegu z nadzieją, że pomimo iż nie możemy się spotkać, dołożymy swoja cegiełkę do zbiórki WOŚP i że za rok spotkamy się ponownie na ścieżkach Lasu Rudnickiego.

Iza Piwowarska (MORiW), Marcin Jędrak (Międzynarodowe Biegi im. B. Malinowskiego)


Serdecznie zapraszamy!

Opłata startowa: 30zł płatne tylko za pośrednictwem Przelewy24.
Limit: 330 osób opłaconych.

Regulamin

Regulamin Biegu WOŚP 2021

Regulamin
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×