Bieg WOŚP 15-31.01.2021

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Radosław Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2021-01-14
2 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2021-01-14
3 Adrian Tekliński Gdynia Pobiegany Open M Tak 2021-01-14
4 Beata Stolp Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
5 Joanna Skorek Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
6 Barbara Skorek Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
7 Szymon Zimecki Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
8 Tatiana Nowicka Świecie Diabelskie Pioruny Open K Tak 2021-01-14
9 Michał Niewiadomski Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
10 Rafał Wiśniewski IŁAWA IŁAWA BIEGA Open M Tak 2021-01-14
11 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM Open M - 2021-01-14
12 Daniel Wiliński Gdańsk Open M Tak 2021-01-14
13 Paula Franczak Gdańsk Open K Tak 2021-01-14
14 Łukasz FLOREK Grupa run team Florasy Open M - 2021-01-14
15 PIOTR JURCZYK Grudziądz Virtual Runner Club Open M Tak 2021-01-14
16 Alicja Walczak Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
17 Anna Walczak Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
18 Filip Walczak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
19 Joanna Sobczyk Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2021-01-14
20 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
21 Jacek Walczak Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
22 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
23 Teresa Łepek Grudziądz Start Team Wąbrzeźno Open K Tak 2021-01-14
24 Adrian Machnikowski Sztumskie Pole Open M Tak 2021-01-14
25 Izabela Nowacka Grupa Open K Tak 2021-01-14
26 Aldona Lange Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
27 Paulina Fijałek Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
28 ADAM BAŁDYGA Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
29 Anita Rodzińska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
30 Dominika Ostrowicka Grudziądz Pascal Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
31 MAGDALENA GROMADZIŃSKA Grudziądz Virtual Runner Club Open K Tak 2021-01-14
32 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi Open K Tak 2021-01-14
33 Irena Koralewska Sadlinki Open K Tak 2021-01-14
34 Katarzyna Jankowska Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
35 Ryszard Deli Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
36 Justyna Jaworowska Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2021-01-14
37 Monika Nakonieczna Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
38 Radek Mosiołek Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
39 Andrzej Sosnowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
40 Izabela Lisiewicz Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
41 Piotr Gąceżewicz Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
42 Anna Kotewicz Grudziądz Stomil Crossfit Open K Tak 2021-01-14
43 MAŁGORZATA SKIBIŃSKA Warszawa Matner Running Team Open K Tak 2021-01-14
44 Miłosz Jankowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
45 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
46 Tomasz Laskowski Ruda Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-01-14
47 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś Open K Tak 2021-01-14
48 Anna Obuchowska Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
49 Anna Trojanowska Grupa Open K Tak 2021-01-14
50 Joanna Ziobro Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
51 Henryk Urban Kwidzyn ROCK70RUNER Open M Tak 2021-01-14
52 Mateusz Pawłowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
53 Andrzej Pawłowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
54 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open K Tak 2021-01-14
55 Dagmara Jagła Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
56 Wojciech Okleja Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
57 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziadz Open K Tak 2021-01-14
58 Daniel Kwiatkowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-01-14
59 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska Open K Tak 2021-01-14
60 Adam Jeliński Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
61 Monika Kaczerowska Iława Open K Tak 2021-01-14
62 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
63 Radosław Schulz Inowrocław Open M Tak 2021-01-14
64 Jakub Gogolin Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
65 Maja Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
66 Marek Jankowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
67 Małgorzata Łepek Płąchawy Open K Tak 2021-01-14
68 Piotr Kruczkowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
69 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
70 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-01-14
71 Dorota Dzierzyk Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
72 Marcelina Piechna Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K Tak 2021-01-14
73 Marcin Kotz Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
74 Monika Szymańska Grudziądz - Open K Tak 2021-01-14
75 Gizela Jankowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
76 Bożena Kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku Open K Tak 2021-01-14
77 Tomasz Chmura Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
78 Ewa Chmura Grudziadz Open K Tak 2021-01-14
79 Justyna Chmura Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
80 Bogdan Grzebieniewski Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
81 Anna Łucka Grudziądz LA RIVE TEAM Open K Tak 2021-01-14
82 Mirosław Łucki Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
83 Wojciech Krajnik Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-01-14
84 Marzena Krzewińska Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
85 Katarzyna Bilska Marusza Open K Tak 2021-01-14
86 Kamila Musińska Wawrzyniak Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
87 Natalia Gąceżewicz Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
88 Jakub FLOREK Grupa runteamFlorasy Open M - 2021-01-14
89 Paweł Szulc Grudziądz TELE TAXI MERCEDES Open M Tak 2021-01-14
90 Zuzanna Rachoń Grudziadz SP 20 Open K Tak 2021-01-14
91 Filip FLOREK Grupa runteamFlorasy Open M - 2021-01-14
92 Błażej Wika-Czarnowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
93 Monika Gajos-Czyrynda Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
94 Monika Piasecka Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
95 Klaudia Stąsiek Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
96 Paweł Grzonkowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
97 Dawid Śliwiński Grudziądz DSPRO Open M Tak 2021-01-14
98 Jan Zalikowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
99 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-01-14
100 Magdalena Sobieraj Grudziądz Open K - 2021-01-14
101 Karol Cackowski Grudziadz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-01-14
102 Sylwia Kamińska Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
103 Tomasz Sobiechowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-01-14
104 Monika Gumienik Szarnoś Szarnoś Team Open K Tak 2021-01-14
105 Andrzej Rutkowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
106 Beata Maksajdowska GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziadz Open K Tak 2021-01-14
107 Piotr Jurczyk Grudziądz II LO Open M Tak 2021-01-14
108 Ewa Jurecka Jabłonowo Pomorskie Open K Tak 2021-01-14
109 Patryk Paprocki Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
110 Justyna Borkowska Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Open K - 2021-01-14
111 Bogumiła Hineborg Wielki lubień KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ Open K Tak 2021-01-14
112 Michał Wróbel Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
113 MARIUSZ JANOWSKI Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
114 URSZULA JANOWSKA Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
115 MAGDALENA BABICKA Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
116 Piotr Purwin Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
117 Anna Danielewicz Bzowo Open K Tak 2021-01-14
118 Jacek Polski Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open M Tak 2021-01-14
119 Karina Ludwinowska Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
120 Monika Stępień Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
121 Henryk Kowalski Kwidzyn Open M Tak 2021-01-14
122 Emilia Lewandowska Grudziądz Open K Tak 2021-01-14
123 Dariusz Gumienik Szarnoś Szarnoś Team Open M Tak 2021-01-14
124 Dorota Wiśniewska Szarnoś Open K - 2021-01-14
125 Małgorzata Jarantowicz Świecie Open K Tak 2021-01-15
126 Beata Drewczyńska Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
127 ELŻBIETA KARASZEWSKA Grudziądz Grudziądzka fit mama Open K Tak 2021-01-15
128 Karolina Kochanek-Jagielska Łasin Open K Tak 2021-01-15
129 SZYMON JAGIELSKI ŁASIN Dziki z Łasina Open M Tak 2021-01-15
130 Pawel Lewandowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
131 Tomasz Wielgus Pieńki Królewskie Open M Tak 2021-01-15
132 Małgorzata Brodzińska Stare Błonowo Open K Tak 2021-01-15
133 Karolina Wróbel Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
134 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
135 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
136 Jacek Gniot Grudziądz Wojska Obrony Terytorialnej Open M Tak 2021-01-15
137 Daria Bunk Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
138 Rafał Bunk Grudziadz Open M Tak 2021-01-15
139 Jowita Dalke Gdańsk ZABIEGANE DWIE Open K Tak 2021-01-15
140 Małgorzata Kosowicz Grudziądz Czopki Kolczaste Open K Tak 2021-01-15
141 Sylwia Kosowicz Grudziądz Czopki Kolczaste Open K Tak 2021-01-15
142 Piotr Tarnowski Warszawa-Ursus Czopki Kolczaste Open M Tak 2021-01-15
143 Michał Kosowicz Grudziądz Czopki Kolczaste Open M Tak 2021-01-15
144 IZABELA Dorau GRUDZIADZ Open K - 2021-01-15
145 Tomasz Kaleta Miechowicka Grupa Biegowa Bytom Open M Tak 2021-01-15
146 Marian Brac Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
147 Sylwester Makoś Toruń Open M Tak 2021-01-15
148 Grażyna Brac Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
149 KORNELIA WIŚNIEWSKA Gdańsk ZABIEGANE DWIE Open K Tak 2021-01-15
150 Weronika Góralska Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
151 Anna Majorkowska Bydgoszcz Open K Tak 2021-01-15
152 Beata Szymańska Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
153 Iwona Kacprzyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
154 Adam Jarantowicz Świecie Open M Tak 2021-01-15
155 Anna Kempa Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
156 Katarzyna Adamska Piła Open K Tak 2021-01-15
157 Piotr Cąbrowska Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
158 Piotr Danielewicz Bzowo Open M Tak 2021-01-15
159 Sylwia Rutkowska GRUDZIĄDZ Open K Tak 2021-01-15
160 MICHAŁ URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2021-01-15
161 Marek Mieczkowski Grudziądz Samotny wilk Open M Tak 2021-01-15
162 Ewa Sałacka Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
163 Mirela Jaskulska Grudziądz Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
164 Mieczysław Cysewski Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
165 Piotr Krajewski Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
166 Michał Borkowski Grudziadz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2021-01-15
167 Joanna Mroczkowska Kwidzyn Brak klubu Open K Tak 2021-01-15
168 Daria Pieczonka Grudziądz Open K - 2021-01-15
169 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie LA RIVE TEAM Open K - 2021-01-15
170 Kamila Wnęk Mątawy Open K Tak 2021-01-15
171 Emilia Podsiadła Brodnica Open K Tak 2021-01-15
172 SzynakaDariusz Szynaka Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
173 Jerzy Mandosik Grudziądz Teamochal Open M Tak 2021-01-15
174 DARIUSZ JEGIERSKI Grudziadz Niespełniony Open M Tak 2021-01-15
175 Maciej Mączkowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
176 Witold Kaczmarek Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
177 Bernadeta Mandosik Grudziądz Teamochal Open K Tak 2021-01-15
178 Anna Bryska-Zawadzka Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
179 Anna Jegierska Grudziądz Kardiolożki Open K Tak 2021-01-15
180 Mateusz Mączkowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
181 Łukasz Cackowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
182 Aleksandra Kwasigroch Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
183 Anna Nalaskowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
184 Paweł Sałacki Grudziądz MEL-KAN Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
185 Lucyna Gogolin Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
186 Sebastian Grucza Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
187 Milena Kwasigroch Grudziądz SP 21 Open K Tak 2021-01-15
188 Weronika Folmer Grudziądz KST "Elektryk' Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
189 Agnieszka Zdrojewska Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
190 Julia Podsiadła Brodnica Open K Tak 2021-01-15
191 Dominika Kryształ Dolna Grupa Open K Tak 2021-01-15
192 Krzysztof Grodek Grudziądz Kurczak&PiskleRUN Open M Tak 2021-01-15
193 Aneta Tylicka Górzno Górzno Biega Open K Tak 2021-01-15
194 Iwona Rzepkowska Grudziądz LA RIVE TEAM Open K Tak 2021-01-15
195 Sebastian Kaczmarek Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
196 Anna Sójkowska Bąkowo Open K Tak 2021-01-15
197 Robert Karpus Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
198 Karol Robaczewski Grudziadz Open M Tak 2021-01-15
199 Magdalena Cackowska Grudziadz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
200 Anna Malinowska Grudziądz BiegamBoLubie Open K Tak 2021-01-15
201 Iwona Kaczmarek Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
202 Edward Żołnowski Grudziądz Patyczaki Grudziadz Open M Tak 2021-01-15
203 Agnieszka Mielczarek Dolna Grupa Agnieszka Mielczarek Open M - 2021-01-15
204 Waldek Liszewski Grupa Open M Tak 2021-01-15
205 Anna Wiącek Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
206 Kasia Crouse Brodnica Open K - 2021-01-15
207 Natalia Dziewirz Grudziądz Open K - 2021-01-15
208 Ewa Szajda Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
209 Ewa Jurczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
210 Alicja Olechowicz Grudziądz Olki Open K - 2021-01-15
211 Dawid Kozłowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
212 Małgorzata Pol Grudziądz Fit House Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
213 Małgosia Mioduszewska Grudziądz Fit House Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
214 Joanna Gesing Chełmno Open K Tak 2021-01-15
215 Aneta Peplinska Grudziądz Open K Tak 2021-01-15
216 Dariusz Peplinski Grudziądz Open M Tak 2021-01-15
217 Łukasz Kowalczyk Grudziądz Bezpieczny Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
218 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie Open K Tak 2021-01-16
219 Marzena Szydzik Grudziadz K.B. Open K - 2021-01-16
220 Ewelina Wrzos Grudziądz Fit House Open K Tak 2021-01-16
221 Filip Wrzos Grudziądz Fit House Open M Tak 2021-01-16
222 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu Open M Tak 2021-01-16
223 Katarzyna Piór Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
224 Katarzyna Szulc Ząbki Open K Tak 2021-01-16
225 Urszula Zielke Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K Tak 2021-01-16
226 Emilia Grochowska Grudziądz Fit House Open K Tak 2021-01-16
227 Klaudia Piasecka Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
228 Cezary Santysiak Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
229 Joanna Mróz-Pyszora Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
230 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team Open M Tak 2021-01-16
231 Agnieszka Kopeć Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
232 Monika Drumowska Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
233 Tomek Rosłoń Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
234 Paulina Muszyńska Grudziądz Open K - 2021-01-16
235 Łukasz Drumowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
236 Justyna Szewczyk Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
237 Sebastian Krasnodębski Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
238 Krzysztof Jagodziński Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
239 Justyna Grodek Grudziądz Kurczak&PiskleRUN Open K Tak 2021-01-16
240 Wojciech Krasnodębski Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
241 Oskar Kaczmarek Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
242 Radosław Szewczyk Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
243 Marek Helak Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open M Tak 2021-01-16
244 Magdalena Zastawna Grudziadz Open K Tak 2021-01-16
245 Krzysztof Więcławski MOKRE - Open M Tak 2021-01-16
246 Klaudia Kacprzak Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
247 Anita Knopik Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
248 Agnieszka Kraińska Halle (Saale) Open K Tak 2021-01-16
249 Danuta Brzozowska Szczepanki Open K Tak 2021-01-16
250 Jacek Zielke Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open M Tak 2021-01-16
251 Małgorzata Zimecka Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
252 Jakub Predel Grudziądz KW WISŁA Open M Tak 2021-01-16
253 Ariel Kornacki Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
254 Justyna Kornacka Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
255 Monika Miedzianowska Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
256 Maciej Kukawka Grudziądz LA RIVE TEAM Open M Tak 2021-01-16
257 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
258 Weronika Jabłońska Grudziądz KW Wisła Open K Tak 2021-01-16
259 Grażyna Tobolska Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open K Tak 2021-01-16
260 Natalia Bajerska Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
261 Tomasz Markowski Grudziądz BDD Open M Tak 2021-01-16
262 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
263 Filip Chudziński Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
264 Krzysztof Roczyński Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
265 Katarzyna Mrotek Grudziadz Open K Tak 2021-01-16
266 Joanna Babilińska Grudziadz Fit House Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
267 Anna Ratkowska Górna Grupa Open K Tak 2021-01-16
268 Joanna Roczyńska Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
269 Beata Kraińska Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
270 Mateusz Skorek Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
271 WIKTOR CERSKI Pieńki Królewskie SP 8 w Grudziądzu Open M Tak 2021-01-16
272 MARZENNA CHMARA Świecie Open K Tak 2021-01-16
273 Wojciech Barczak Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
274 Alina Borowska Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
275 Joanna Taczyńska Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
276 Tomasz Będziechowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
277 Mirosław Chyliński Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
278 Karol Maksajdowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
279 Adam Kitzermann Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
280 Milosz Menka Osiek Open M Tak 2021-01-16
281 Magdalena Menka Osiek Open K Tak 2021-01-16
282 Marzena Lewandowska Grudziadz Open K - 2021-01-16
283 Michał Jakubowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
284 Anna Jakubowska Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
285 Janusz Przybył Grudziądz Open M Tak 2021-01-16
286 Marta Bojdo Skurgwy Open K Tak 2021-01-16
287 Sylwia Bojdo Skurgwy Open K Tak 2021-01-16
288 Mariola Żal Grudziądz Open K Tak 2021-01-16
289 Jagoda Oberda Grudziądz Open K Tak 2021-01-17
290 Natalia Wiśniewska-Jaworska Grudziądz Open K Tak 2021-01-17
291 Katarzyna Dziewońska Gniewino Open K Tak 2021-01-17
292 Wojtek Andrzejczak Grudziądz Zitadelle Open M Tak 2021-01-17
293 Barbara Kowalska Łasin Open K Tak 2021-01-17
294 Robert Mięsikowski Grudziądz Open M - 2021-01-17
295 Wioleta Iwankowska Brodnica Open K Tak 2021-01-17
296 Arleta Jabłońska Łasin Open K Tak 2021-01-17
297 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Open K Tak 2021-01-17
298 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Open M Tak 2021-01-17
299 Agata Kędziorska Tczew Biegające Beboki Open K Tak 2021-01-17
300 Amelia Cerska Pieńki Królewskie Sp8 Grudziądz Open K Tak 2021-01-17
301 Krzysztof Niedbalski Bydgoszcz Biegające Beboki Open M Tak 2021-01-17
302 Marek Kędziorski Wąbrzeźno Open M Tak 2021-01-17
303 BEATA KĘDZIORSKA Wąbrzeźno Open K Tak 2021-01-17
304 Agnieszka Piotrowska Grudziądz Open K Tak 2021-01-17
305 Krzysztof Domian Grudziądz 2Lazy2Run Open M Tak 2021-01-17
306 Małgorzata Czapiewska Brodnica Brodnica Biega Open K Tak 2021-01-17
307 Maciej Czapiewski Brodnica Brodnica Biega Open M Tak 2021-01-17
308 Krzysztofa Palak Gać Open K Tak 2021-01-17
309 Rafał Jasiński Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open M Tak 2021-01-17
310 Zuzanna Ludwinowska Grudziądz Open K Tak 2021-01-17
311 Sławomir Ludwinowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-17
312 Klaudia Lonert Hamburg Open K Tak 2021-01-17
313 Grzegorz Niedbalski Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ Open M Tak 2021-01-17
314 Zbigniew Królik Grudziądz Open M Tak 2021-01-17
315 Natalia Borkowska Grudziądz Open K Tak 2021-01-17
316 ANNA KOWALSKA Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open K Tak 2021-01-18
317 Karol Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2021-01-18
318 Tomasz Konkolewski Kwidzyn KWIDZYN BIEGA / OSP-KWIDZYN Open M Tak 2021-01-18
319 Justyna Michna Świecie Open K Tak 2021-01-18
320 Anna Wolska Grudziądz LabRun Open K Tak 2021-01-18
321 MONIKA GRZYBEK Grudziądz Open K Tak 2021-01-18
322 Paulina Witkowska Mędrzyce Biegam Sobie Open K Tak 2021-01-18
323 Magdalena Cybula Krusze Open K Tak 2021-01-18
324 Maciej Lewandowski Grudziądz Open M Tak 2021-01-18
325 Paulina Piotrowicz Grudziądz Open K Tak 2021-01-18
326 Ewa Szewczuk Chełmno Open K Tak 2021-01-18
327 Paweł Grzybek Grudziądz Open M Tak 2021-01-18
328 Michał Kamiński Grudziądz Open M - 2021-01-18
329 Marcin Zygmunt Grudziądz MaxWork Team Open M Tak 2021-01-18
330 MACIEJ JAWORSKI Grudziądz Open M Tak 2021-01-18
331 Damian Dichting Grudziądz TCH Cycling Punks Open M Tak 2021-01-18
332 Monika Gogolin Grudziądz ParkRUN Open K Tak 2021-01-18
333 Wojciech Drobienko Grudziądz Open M Tak 2021-01-18
334 Aleksandra Cyrankowska Grudziądz Open K Tak 2021-01-18
335 Magdalena Zygmunt Grudziądz Open K Tak 2021-01-18
336 Marcin Jędrak Grudziądz Open M Tak 2021-01-18
337 Magda Jodko Grudziądz Open K Tak 2021-01-18
338 Grzegorz Chabasiński Grudziądz Biegnij Tata Biegnij! Open M Tak 2021-01-18
339 Paulina Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Open K Tak 2021-01-18
340 Paweł Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Open M Tak 2021-01-18
341 Mirosław Pior Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZA Open M Tak 2021-01-18
342 Piotr Puczkowski Rogóźno Open M Tak 2021-01-18
343 Beata Chudecka Gródek Diabelskie Pioruny Open K Tak 2021-01-18


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×