BIEG WOŚP 30.01.2022

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Michał Kamiński Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
2 Joanna Skorek Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
3 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
4 Paweł Szulc Grudziądz TELE TAXI MERCEDES Open M Tak 2021-12-21
5 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
6 Joanna Sobczyk Grudziądz Park run Open K Tak 2021-12-21
7 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
8 Anita Rodzińska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
9 Angelika Karwowska Grudziądz Open K - 2021-12-21
10 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
11 Karolina Witczak Grudziądz Fit House Open K Tak 2021-12-21
12 Emilia Groszewska Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
13 Dariusz Jegierski Grudziądz Amator Open M Tak 2021-12-21
14 Dagmara Jagła Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
15 Joanna Babilińska Grudziadz Fit House Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
16 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
17 Sylwia Rutkowska GRUDZIĄDZ Open K Tak 2021-12-21
18 Monika Drumowska Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
19 Łukasz Drumowski Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
20 Małgorzata Adamska Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
21 Piotr Treichel Wierzbowo Open M Tak 2021-12-21
22 Beata Kłos Warlubie Open K Tak 2021-12-21
23 Joanna Cieślak Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
24 Anna Nalaskowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
25 Anna Targowska Morgi Open K Tak 2021-12-21
26 Magdalena Kardach Bydgoszcz #PUSZCZALSCY Open K Tak 2021-12-21
27 Andrzej Siębor Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-21
28 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2021-12-21
29 Lucyna Gogolin Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
30 Szymon Zimecki Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
31 Barbara Miazek Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2021-12-21
32 BEATA POLKOWSKA Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
33 Monika Przeczewska Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
34 RAFAŁ Przeczewski Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
35 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka Open K Tak 2021-12-21
36 Anna Jegierska Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
37 Dariusz Łuczak Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
38 Joanna Koszyńska Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
39 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
40 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Mama i bliźniaki team Open K Tak 2021-12-21
41 Zuzanna Rachoń Grudziadz SP 20 Open K Tak 2021-12-21
42 Anna Sójkowska Bąkowo Open K Tak 2021-12-21
43 Emilia Rachoń Grudziądz SP 20 Open K Tak 2021-12-21
44 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2021-12-21
45 Karolina Reuschel Nowe Open K Tak 2021-12-21
46 Monika Nakonieczna Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
47 Mariusz Borkowski Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
48 Jacek Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-12-21
49 Irena Koralewska Sadlinki Open K Tak 2021-12-21
50 Małgorzata Zimecka Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
51 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
52 Izabela Wysocka Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
53 Justyna Piątek Gdańsk Open K Tak 2021-12-21
54 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Open M Tak 2021-12-21
55 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
56 Rafał Heidek Grudziądz Nowa Lewica Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
57 Michalina Śliwoń Grupa Open K Tak 2021-12-21
58 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Open K - 2021-12-21
59 Adam Jeliński Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
60 Zuzanna Jagielska Łasin Dziki z Łasina Open K - 2021-12-22
61 Michał Sereda Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
62 Dorota Zadrożna Grudziądz Jack Runner Open K Tak 2021-12-22
63 Andzelika Dobrowolska Grudziądz Open K Tak 2021-12-22
64 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-22
65 Karolina Maliszewska Grudziądz Open K Tak 2021-12-22
66 Rafał Musalewski Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
67 Anna Kotewicz Grudziądz Stomil Crossfit Open K Tak 2021-12-22
68 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2021-12-22
69 Beata Stolp Grudziądz Open K Tak 2021-12-22
70 Patryk Śmiger Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
71 Bogdan Grzebieniewski Grudziądz SP 18 Open M Tak 2021-12-22
72 Katarzyna Koprowicz Świecie Open K Tak 2021-12-22
73 Marcel Majka Grudziądz Orka Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
74 Dawid Borowiak Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
75 Robert Mięsikowski Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
76 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
77 Karolina Kochanek-Jagielska Łasin Open K Tak 2021-12-22
78 SZYMON JAGIELSKI ŁASIN Dziki z Łasina Open M Tak 2021-12-22
79 Marcin Kulpa Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
80 Adam Koprowicz Świecie Open M Tak 2021-12-22
81 Anna Kempa Grudziądz Open K Tak 2021-12-22
82 Wojciech Okleja Grudziądz Open M Tak 2021-12-23
83 Sylwia GESEK Grudziądz Open K Tak 2021-12-23
84 Justyna SZMYCIŃSKA Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open K Tak 2021-12-23
85 Jerzy Groch Grudziądz Open M Tak 2021-12-23
86 Tomasz Wiśniewski Chełmno Hans Team Open M Tak 2021-12-23
87 Roman Wernik Świecie Open M Tak 2021-12-24
88 Michał Owczarczyk Grudziądz Amator Open M - 2021-12-24
89 Bartosz Wiatr Grudziądz Open M Tak 2021-12-25
90 Bartłomiej Popinski Grudziadz Open M Tak 2021-12-25
91 Izabela Nowacka Grupa Open K Tak 2021-12-25
92 Sylwia Grabowska Grudziądz Open K Tak 2021-12-25
93 PIOTR JURCZYK Grudziądz Virtual Runner Club Open M Tak 2021-12-25
94 Izabela Przanowska Łasin Dochodzeniówka Open K Tak 2021-12-25
95 Joanna Gesing Chełmno Open K - 2021-12-25
96 Piotr Gesek Grudziądz Open M Tak 2021-12-25
97 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M Tak 2021-12-26
98 Monika Miedzianowska Grudziądz Open K Tak 2021-12-26
99 Justyna Kornacka Grudziądz Open K Tak 2021-12-26
100 Ariel Kornacki Grudziądz Open M Tak 2021-12-26
101 Dalka Dalka Grudziądz Open K - 2021-12-27
102 MARZENNA CHMARA Świecie Open K Tak 2021-12-27
103 Michał Miszewski Świecie Open M Tak 2021-12-27
104 Paweł Fierek Grudziądz Open M Tak 2021-12-27
105 Marek Helak Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open M Tak 2021-12-27
106 Dominika Helak Grudziądz Open K Tak 2021-12-27
107 Marek Matczyński Piaski GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2021-12-27
108 Sylwester Kasprowicz Rybno Crazy Runners Rybno Open M Tak 2021-12-27
109 Radosław Pedynkowski Grodziczno Biegam U Kolesi Open M - 2021-12-27
110 Gabriel Łukaszewski Nowe Grodziczno Biegam U Kolesi Open M - 2021-12-27
111 Agnieszka Koprowska Lubawa Biegam U KOLESI Open K - 2021-12-27
112 Oliwia Strzelczyk Nowa Wieś Open K Tak 2021-12-28
113 Grzegorz Chabasiński Grudziądz Biegnij Tata Biegnij! Open M Tak 2021-12-28
114 Natalia Raciniewska Grudziądz Open K Tak 2021-12-28
115 Magdalena Polińska Grudziądz Open K Tak 2021-12-28
116 Kamila Wiśniewska Grudziądz Parkran Grudziądz Open K Tak 2021-12-28
117 Kacper Fierek Grudziądz Open M Tak 2021-12-28
118 Bartosz Pawlik Grudziądz SP 21 Open M Tak 2021-12-28
119 Przemysław Kozłowski Grudziądz Przemofryz Open M Tak 2021-12-28
120 Anna Pawlik Grudziądz Open K Tak 2021-12-28
121 Michał Wróbel Grudziądz Open M Tak 2021-12-28
122 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Open K Tak 2021-12-29
123 Weronika Folmer Grudziądz KST "Elektryk' Grudziądz Open K Tak 2021-12-29
124 Jarek Kornacki Dragacz Open M Tak 2021-12-29
125 Tomasz Kunke Grudziądz 13 WOG Grudziądz Open M Tak 2021-12-29
126 Filip Chyliński Grudziądz IV LO / STOMIL TRAINING Open M - 2021-12-29
127 Waldemar Chyliński Grudziądz UKS Tandem SP 20 Open M - 2021-12-29
128 Paweł Szydzik Grudziądz Open M - 2021-12-29
129 Michał Majka Grudziądz Open M Tak 2021-12-29
130 Marzena Krzewińska Grudziądz Open K Tak 2021-12-29
131 Magdalena Ornatowska Kruszyn Krajeński Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2021-12-29
132 Piotr Bołka Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-29
133 Monika Tarkowska Grudziądz Stomil Crossfit Open K Tak 2021-12-29
134 Julia Krause Grudziądz Open K Tak 2021-12-29
135 WOJCIECH TARAKOWSKI GRUDZIĄDZ UKS Ruch Grudziadz Open M Tak 2021-12-29
136 Zbigniew Czajkowski Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-29
137 Aleksandra Krause Grudziądz Open K Tak 2021-12-29
138 Marcin Ornatowski Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-29
139 Cezary Santysiak Grudziądz Open M Tak 2021-12-29
140 Małgorzata Matuszewska Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2021-12-29
141 Grażyna Bukowińska Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2021-12-29
142 Paweł Matuszewski Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-29
143 Paweł Bukowiński Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-29
144 Sebastian Herdzik Grudziądz Open M - 2021-12-29
145 Małgorzata Czajkowska Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2021-12-30
146 Sonia Tarasenko Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2021-12-30
147 Piotr Golombek Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
148 Małgorzata Brodzińska Łasin Open K Tak 2021-12-30
149 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM Open M - 2021-12-30
150 Anna Sereda Grudziądz Łubudubu Open K Tak 2021-12-30
151 Jakub Gabrych Dobrcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-30
152 Alicja Walczak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
153 Jarosław Fałkowski Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2021-12-30
154 Monika Piasecka Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
155 Tomasz Chmura Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
156 Ewa Wojnowska Grudziądz Fit House Open K Tak 2021-12-30
157 Włodzimierz Michalak Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2021-12-30
158 Ewa Chmura Grudziadz Open K Tak 2021-12-30
159 Justyna Chmura Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
160 Jagoda Oberda Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
161 Michalina Sapalska Lubiewo Biegające Śliwice Open K Tak 2021-12-30
162 Łukasz Tarkowski GRUDZIĄDZ Open M Tak 2021-12-30
163 Iwona Salamon grudziadz Open K Tak 2021-12-30
164 Kamila Tarkowska GRUDZIĄDZ Open K Tak 2021-12-30
165 Przemysław Kakowski Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
166 Filip Walczak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
167 Krzysztof Roczyński Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
168 Joanna Roczyńska Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
169 Vadim Tarasenko Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-30
170 Michalina Migdalska Grudziądz Stomil Crossfit Open K - 2021-12-30
171 Tomasz Wichrowski Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
172 Paulina Andysz Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
173 Joanna Mroczkowska Kwidzyn Brak klubu Open K Tak 2021-12-30
174 Monika Gumienik Szarnoś Szarnoś Team Open K Tak 2021-12-30
175 Bożena Kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku Open K Tak 2021-12-30
176 Ewelina Giec Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
177 Sylwia Olszewska Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
178 Krzysztof Wtorek Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2021-12-30
179 Urszula Zielke Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K Tak 2021-12-30
180 Ryszard Bartosiak Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2021-12-30
181 Justyna Łabęcka Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2021-12-30
182 Mirosław Łabęcki Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-30
183 Iwona Kacprzyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
184 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2021-12-30
185 Grażyna Brac Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
186 Marian Brac Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
187 Agnieszka Strupczewska Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
188 Roman Godziuk Toruń Open M Tak 2021-12-30
189 Monika Lewandowska Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
190 Paweł Brac Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
191 Karol Robaczewski Grudziadz Open M Tak 2021-12-30
192 Tomasz Markowski Grudziądz BDD Open M Tak 2021-12-30
193 Aldona Wydrzyńska Grudziądz Open K Tak 2021-12-31
194 Ewa Wiśniewska Sadlinki Open K Tak 2021-12-31
195 Aneta Noch Grudziądz Fit Mania Open K Tak 2021-12-31
196 Anna Hagemes Grudziądz Open K Tak 2021-12-31
197 Piotr Chudziński Grudziądz Open M Tak 2021-12-31
198 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Open M Tak 2021-12-31
199 Dariusz Piotrowski Sulnowo Open M Tak 2021-12-31
200 Artur Meyer Grudziądz Open M Tak 2021-12-31
201 Emilia Kreja Michale Open K Tak 2021-12-31
202 Patryk Aleksandrowicz Michale DNT Open M Tak 2021-12-31
203 Bartek Łobocki Wielkie stwolno Open M Tak 2021-12-31
204 Karol Cackowski Grudziadz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-12-31
205 Bartosz Piasecki Grudziądz Open M Tak 2022-01-01
206 Mateusz Piechocki Dolna Grupa Open M Tak 2022-01-01
207 Agnieszka Świątek Grudziądz Open K Tak 2022-01-01
208 Karolina Purwin Grudziądz Open K Tak 2022-01-01
209 Milena Malinowska Cekcyn Open K Tak 2022-01-01
210 Marcin Olszewski Grudziądz Open M Tak 2022-01-01
211 Zuzanna OLSZEWSKA Grudziądz Open K Tak 2022-01-01
212 Marcin Glinowiecki Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2022-01-01
213 Małgorzata Czapiewska Brodnica Brodnica Biega Open K Tak 2022-01-01
214 Maciej Czapiewski Brodnica Brodnica Biega Open M Tak 2022-01-01
215 Teresa Sosik Grudziądz Open K Tak 2022-01-01
216 Magdalena Redmerska-Osińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-01
217 Katarzyna Gajewska Grudziądz Open K - 2022-01-01
218 Marcin Borcowski Grudziądz Open M - 2022-01-01
219 Jacek Piechocki Dolna Grupa Open M Tak 2022-01-02
220 Jarosław Klawiter Grudziądz Open M Tak 2022-01-02
221 Sebastian Sztubecki Nowa Wieś Open M Tak 2022-01-02
222 Małgorzata Pol Grudziądz Fit House Grudziądz Open K Tak 2022-01-02
223 Maria Świerczyńska Grudziądz Mundur na rowerze Open K Tak 2022-01-02
224 Tomasz Cerk Grudziądz Open M Tak 2022-01-02
225 Ewa Janik-Nazorek Kwidzyn Open K Tak 2022-01-02
226 Marek Jankowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-02
227 Gizela Jankowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-02
228 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2022-01-02
229 Marek Kędziorski Wąbrzeźno Open M - 2022-01-02
230 Mateusz Pawłowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-02
231 Andrzej Pawłowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-02
232 Paulina Fijałek Grudziądz Open K Tak 2022-01-02
233 Małgorzata Tomczuk-Buras Kruszyn Krajeński Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-02
234 Radek Buras Kruszyn Krajeński Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2022-01-02
235 Łukasz Kozłowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-02
236 Piotr Krajewski Grudziądz Open M Tak 2022-01-02
237 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska Open K Tak 2022-01-02
238 Katarzyna Jankowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-02
239 Krzysztof Nowacki Grudziadz Open M Tak 2022-01-02
240 Nikodem Berent Warszawa Open M Tak 2022-01-02
241 Anna Trojanowska Grupa Open K Tak 2022-01-03
242 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Open K Tak 2022-01-03
243 Rafał Sikorski Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2022-01-03
244 Anna Sikorska Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-03
245 Agnieszka Żubertowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2022-01-03
246 IGOR WSZELAK Pieńki Królewskie Łubudubu Open M Tak 2022-01-03
247 Mateusz Jurek Rogóźno Ochotnicza Straż Pożarna Rogóźno Open M Tak 2022-01-03
248 Olaf Rekowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-03
249 Aleksandra Rekowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-03
250 Michał Niewiadomski Grudziądz Open M Tak 2022-01-03
251 Agnieszka Gamalczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2022-01-03
252 Janusz Nogalski Grudziądz Open M Tak 2022-01-03
253 Bożena Firfas Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-03
254 Ewa Pior Grudziadz MORSY Z GRUDZIADZA Open K Tak 2022-01-03
255 Oliwia Antczak Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-03
256 Miroslaw Pior Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA Open M Tak 2022-01-03
257 Dorota Wiśniewska Szarnoś Open K Tak 2022-01-03
258 Bartłomiej Koprowski Gubiny Parkrun Grudziądz Open M Tak 2022-01-03
259 EWELINA JAGUSZ GRUDZIĄDZ Open K Tak 2022-01-03
260 Szymon Kempa Grudziądz Open M Tak 2022-01-03
261 Seweryn Wolczynski Pienki krolewski Open M Tak 2022-01-04
262 Klaudia Stąsiek Grudziądz Open K Tak 2022-01-04
263 Paweł Kawałkowski Grudziądz KAWAŁKI TEAM Open M Tak 2022-01-04
264 Jacek Rydelski Świecie Open M Tak 2022-01-04
265 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2022-01-04
266 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2022-01-04
267 Dorota Wolska GRUDZIĄDZ Łubudubu Open K Tak 2022-01-04
268 Tomasz Modliszewski Grudziądz Open M Tak 2022-01-04
269 Mariusz Szygowski Grudziądz H2O TEAM Open M Tak 2022-01-04
270 Tomasz Wtorek Grudziądz H2O TEAM Open M Tak 2022-01-04
271 Piotr Cąbrowska Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2022-01-04
272 Damian Grzędzicki Grudziądz Open M Tak 2022-01-04
273 Teresa Łepek Grudziądz Start Team Wąbrzeźno Open K Tak 2022-01-04
274 Aleksandra Puczkowska Rogóźno Open K Tak 2022-01-04
275 Paulina Kowalewska Rogóźno Open K Tak 2022-01-04
276 Tomasz Laskowski Ruda Parkran Grudziądz Open M Tak 2022-01-04
277 Beata Długońska Grudziądz Open K Tak 2022-01-04
278 Patryk Kierzkowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-04
279 Justyna Gabrych Wudzyn Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-04
280 Rafał Urban Pruszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2022-01-04
281 Ewa Jurecka Jabłonowo Pomorskie Open K Tak 2022-01-04
282 Laura Warczak Grudziądz Open K Tak 2022-01-04
283 Jowita Dalke Gdańsk ZABIEGANE DWIE Open K Tak 2022-01-04
284 Tatiana Nowicka Świecie Diabelskie Pioruny Open K Tak 2022-01-05
285 Janusz Kempa Ruda Rudos Open M Tak 2022-01-05
286 ARTUR DASZKIEWICZ Tczew Open M Tak 2022-01-05
287 Daniel Wojdylo Lubiszewo Open M Tak 2022-01-05
288 Sylwia Urbanek Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
289 Anna Wojdylo Lubiszewo Open K Tak 2022-01-05
290 Justyna Ziółkowska Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
291 Karolina Liwandowska GRUDZIĄDZ Open K Tak 2022-01-05
292 Ewelina Mrozinska Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
293 Daria Pięta Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
294 Alicja Kotarska Grudziadz Open K Tak 2022-01-05
295 Agata Kasprzyk Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
296 Anna Gurzyńska Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
297 GRZEGORZ PĘK GRUPA Żołnierze Open M - 2022-01-05
298 Alicja Olechowicz Grudziądz Olki Open K Tak 2022-01-05
299 Kacper Kempa Grudziądz Open M Tak 2022-01-05
300 Tomasz Pastewski Grudziądz Tom_runner_g_dz Open M Tak 2022-01-05
301 Izabela Kucińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
302 Mariusz Kuciński Grudziądz Open M Tak 2022-01-05
303 Anna Falkowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
304 Tomasz Reiwer Wąbrzeźno miastoaktywni Open M Tak 2022-01-05
305 Małgosia Mioduszewska Grudziądz Fit House Grudziądz Open K - 2022-01-06
306 Monika Wiśniewska GRUDZIĄDZ Jak w Bajce Open K Tak 2022-01-06
307 Marta Radziminska Toruń Open K Tak 2022-01-06
308 Zbigniew Dul Wąbrzeźno Open M Tak 2022-01-06
309 Albert Filipowicz Tyrowo Albert Team Open M Tak 2022-01-06
310 KORNELIA WIŚNIEWSKA Gdańsk ZABIEGANE DWIE Open K Tak 2022-01-06
311 Dorota Józefiak Łasin Open K Tak 2022-01-07
312 Wiesław Perlik Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Open M Tak 2022-01-07
313 Kamilla Kantereit Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-07
314 Anna Łucka Grudziądz LA RIVE TEAM Open K Tak 2022-01-07
315 Janusz Gronek Grudziądz Open M Tak 2022-01-08
316 Beata Maksajdowska GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziadz Open K Tak 2022-01-08
317 Tomasz Sobiechowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2022-01-08
318 Justyna Borkowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-08
319 Piotr Kędzierski Grudziądz Open M Tak 2022-01-08
320 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Open M Tak 2022-01-08
321 maria Mołczyńska Borek Wielkopolski Albanners Open K Tak 2022-01-08
322 Przemysław Napieraj Siemowo Albanners Open M Tak 2022-01-08
323 Paweł Skóra Wielkie Lniska Open M Tak 2022-01-08
324 Sylwia Kamińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-08
325 Wioletta Kalachurka Świecie nad Osą Open K Tak 2022-01-08
326 Zdzisław Bartkowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-09
327 Janusz Wiśniewski Toruń Open M Tak 2022-01-09
328 Aleksandra Kołodyńska Czarnowo Open K Tak 2022-01-09
329 Sylwia Skórka Jabłonowo Pomorskie Open K Tak 2022-01-09
330 Krystyna Kaniecka Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2022-01-09
331 Joanna Nowak Grudziądz Open K Tak 2022-01-09
332 Bożena Gniot Minikowo Open K Tak 2022-01-09
333 Henryk Gniot Minikowo Open M Tak 2022-01-09
334 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2022-01-09
335 Roman Świtała Kwidzyn Amatot Open M - 2022-01-09
336 Beata Suchomska Świekatowo Open K Tak 2022-01-09
337 Magdalena Dukat Grudziądz Open K Tak 2022-01-09
338 Katarzyna Ruminska Wałdowo Szlacheckie Open K Tak 2022-01-09
339 Tomasz Lewandowski Grudziądz Open M - 2022-01-09
340 Iza Neumann Brodnica Open K - 2022-01-09
341 Bartosz Sośnicki Gródek Open M Tak 2022-01-09
342 Beata Chudecka Gródek Diabelskie Pioruny Open K Tak 2022-01-10
343 Krzysztof Gładysz Świecie Gładziorki Open M Tak 2022-01-10
344 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Open M Tak 2022-01-10
345 Justyna Wruk Grodek Diabelskie pioruny Open K Tak 2022-01-10
346 Jakub Paczkowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-10
347 Wojciech Krześniak Gródek Diabelskie pioruny Open M Tak 2022-01-10
348 Bartosz Podsiadły Węgrowo OSP Dragacz Open M Tak 2022-01-10
349 Luiza Galus Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2022-01-10
350 Krzysztof Łącz Grudziądz Open M Tak 2022-01-10
351 Alina Zalewska Sierosław Diabelskie Pioruny Open K Tak 2022-01-10
352 Małgorzata Łepek Płąchawy Open K Tak 2022-01-10
353 Barbara Kowalska Łasin Open K Tak 2022-01-10
354 Przemysław Tymiński Grudziądz LA RIVE TEAM Open M Tak 2022-01-10
355 Dariusz Błażejewski Świecie Open M Tak 2022-01-10
356 sławomir sotowicz Grudziadz Bez klubu Open M - 2022-01-10
357 Natalia Tepper-Bartkowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-11
358 Bernadeta Mandosik Grudziądz Teamochal Open K Tak 2022-01-11
359 Jerzy Mandosik Grudziądz Teamochal Open M Tak 2022-01-11
360 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi Open K Tak 2022-01-11
361 Robert Dyjach Gruczno Schumacher Team Bydgoszcz Open M Tak 2022-01-11
362 Krzysztof Sankowski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2022-01-11
363 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open K Tak 2022-01-11
364 Krzysztof Grodek Grudziądz Kurczak&PiskleRUN Open M Tak 2022-01-11
365 Justyna Grodek Grudziądz Kurczak&PiskleRUN Open K Tak 2022-01-11
366 Piotr Gąceżewicz Grudziądz Open M Tak 2022-01-11
367 Bartosz Leiss Grudziądz Open M Tak 2022-01-11
368 Joanna Czaja Grudziądz Terror Squad Open K Tak 2022-01-11
369 Bartosz Czaja Grudziądz Terror Squad Open M Tak 2022-01-11
370 Rafał Czaja Grudziądz Terror Squad Open M Tak 2022-01-11
371 Paulina Mojek Mokre GEODECI Open K Tak 2022-01-12
372 Kamil Mojek Mokre GEODECI Open M Tak 2022-01-12
373 Tomasz Szynkielewicz Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2022-01-12
374 Ewa Nowak Drzycim Diabelskie Pioruny Open K Tak 2022-01-12
375 Joanna Taczyńska Grudziądz Open K Tak 2022-01-12
376 Łukasz Kowarowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-12
377 Danuta Brzozowska Szczepanki Open K Tak 2022-01-12
378 Mirela Jaskulska Grudziądz Grudziądz Open K Tak 2022-01-12
379 Maciej Stanisław Zawarski Grudziądz Run50+ Open M Tak 2022-01-13
380 Mirosław Hajdukiewicz Wąbrzeźno Open M Tak 2022-01-13
381 Marta Stępniewska Bydgoszcz Kotłowski Run Team Open K - 2022-01-13
382 Łukasz Klimek Blizno H2O TEAM Open M - 2022-01-13
383 Natalia Wiśniewska-Jaworska Grudziądz Open K Tak 2022-01-13
384 MAGDALENA BABICKA Grudziądz Open K Tak 2022-01-14
385 Stanisław Szarmach Gródek Diabelskie Pioruny Open M Tak 2022-01-14
386 Janusz Gołębiewski Rogóźno Open M Tak 2022-01-14
387 Monika Kowalska-Czarnewicz Grudziądz Biegam z Alfredem Open K Tak 2022-01-14
388 Radek Klimkowski Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2022-01-14
389 Kamil Hulewicz ROGÓŹNO Noir_team Open M Tak 2022-01-14
390 Martyna Pankowska Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZ Open K Tak 2022-01-14
391 Grzegorz Wydra Grudziądz Open M Tak 2022-01-14
392 Paulina Drzewińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-14
393 Emilian Kotecki Grudziadz FRT Poznań Open M Tak 2022-01-14
394 Anna Lange Grudziądz Open K Tak 2022-01-14
395 Anna Radtke Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2022-01-14
396 Krzysztof Granica Grudziądz Gkm Open M Tak 2022-01-15
397 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Open K Tak 2022-01-15
398 Dominika Jagodowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-15
399 Patryk Kuberski Wielkie Lniska Parkrun Grudziadz Open M Tak 2022-01-15
400 Radosław BŁASZKIEWICZ Książki Open M Tak 2022-01-15
401 Artur Kamiński Grudziądz 13WOG Open M Tak 2022-01-15
402 Małgorzata Filipek Grudziądz Open K - 2022-01-15
403 Arleta Meloch Grudziądz Open K Tak 2022-01-15
404 Maciej Rakoczy Grudziądz Open M Tak 2022-01-16
405 Ksawier Bukowski Skurgwy Open M Tak 2022-01-16
406 Mateusz Prietz Grudziadz Open M - 2022-01-16
407 Natalia Dziewirz Grudziądz Open K Tak 2022-01-16
408 Piotr Goliński Grudziądz Open M Tak 2022-01-16
409 Dominika Golińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-16
410 Marek Pawłowski Wałdowo Szlacheckie Wojskowe Zakłady Uzborejnia Grudziądz Open M Tak 2022-01-16
411 Aneta Szwaracka Grudziądz Open K Tak 2022-01-16
412 Sławomir Szwaracki Grudziądz Open M Tak 2022-01-16
413 Zbigniew Królik Grudziądz Open M Tak 2022-01-16
414 Mariusz Krzyżykowski Piaski Open M Tak 2022-01-16
415 Oliwia Zalewska Sierosław Open K Tak 2022-01-16
416 Zbigniew Wojanowski Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2022-01-16
417 Dawid Oberda GRUDZIĄDZ Open M Tak 2022-01-16
418 Joanna Manteufel Grudziądz Open K Tak 2022-01-16
419 MARYLA WOJANOWSKA Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open K Tak 2022-01-16
420 Jarosław Kocieniewski Grudziadz Open M Tak 2022-01-16
421 Anna Meller Grudziądz Open K Tak 2022-01-16
422 Daniel Gniefkowski Grudziadz Open M Tak 2022-01-16
423 Magdalena Szram Grudziądz Open K Tak 2022-01-17
424 Mateusz Holk-Łebiński Sierakowice Kujawscy Runners Open M Tak 2022-01-17
425 Izabela MODRZEJEWSKA Grudziądz Open K Tak 2022-01-17
426 Michał Lewandowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-17
427 Natalia Zagol Dolna Grupa Open K Tak 2022-01-17
428 Damian Zagol Dolna Grupa Open M Tak 2022-01-17
429 Barbara Chodyna Grudziądz Open K Tak 2022-01-17
430 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz Open M Tak 2022-01-17
431 Ariel Mathiak Grudziądz Open M Tak 2022-01-17
432 Karol Dąbrowski Jabłonowo Pomorskie Open M Tak 2022-01-17
433 Małgorzata Morgut-Klimkowska Bydgoszcz Open K - 2022-01-17
434 Adrian Pietruszka Grudziądz RD ELEKTRONIKA Open M Tak 2022-01-17
435 Małgorzata Świstowska Grupa Open K - 2022-01-17
436 Michał Niebojewski Wałdowo Szlacheckie Open M Tak 2022-01-17
437 Aleksandra Wicińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-17
438 Szymon Włoszek Grudziądz Open M Tak 2022-01-17
439 Łukasz Cackowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2022-01-17
440 Dariusz Gruszeczka Grudziądz Open M Tak 2022-01-18
441 Monika Kabzińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-18
442 Hanna Asensky Grudziądz Open K Tak 2022-01-18
443 Michał Figurski Grudziądz Open M Tak 2022-01-18
444 Piotr Ciszewski Grudziądz Open M Tak 2022-01-18
445 Wojciech Andysz Grudziądz Open M Tak 2022-01-18
446 Tomasz Ziółkowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-18
447 Zosia Tarkowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-18
448 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Open M - 2022-01-18
449 Krzysztof Jagodziński Grudziądz Open M Tak 2022-01-18
450 Tomasz Woźniak Grudziądz Open M Tak 2022-01-18
451 Mariusz Mroziński Świerkocin Open M - 2022-01-19
452 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Open M Tak 2022-01-19
453 Mirosław Bączkowski Grupa CSLog Open M Tak 2022-01-19
454 Arkadiusz Guzowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-19
455 Sebastian Adamski Grudziądz CSLog Open M Tak 2022-01-19
456 Michał Kęska Świecie PSP Świecie Open M Tak 2022-01-19
457 Mieczysław Cysewski Grudziądz Open M Tak 2022-01-19
458 Sebastian Kocaja Grudziądz CSLog Open M Tak 2022-01-19
459 Maria Dulcet Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-19
460 Ula Tarkowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-19
461 Aleksandra Chudecka Gródek Diabelskie Pioruny Open K Tak 2022-01-19
462 Sebastian Sosnowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-19
463 Elżbieta Kucharczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2022-01-19
464 Ryszard Deli Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2022-01-19
465 Daniel Kwiatkowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2022-01-19
466 Marlena Podwojska Grudziądz Open K Tak 2022-01-19
467 Justyna Skwiercz Świecie Open K Tak 2022-01-19
468 Wiesław Zalewski Brodnica Brodnica Open M Tak 2022-01-20
469 Anita Zalewska Brodnica Brodnica Open K Tak 2022-01-20
470 Marek Grzebieniewski Grudziądz Open M Tak 2022-01-20
471 Monika Gajos-Czyrynda Grudziądz Open K Tak 2022-01-20
472 Hanna Derebecka Grudziądz Open K Tak 2022-01-20
473 Łukasz Bordewicz Nowe Open M Tak 2022-01-20
474 Agnieszka Scherff Kamionka Open K Tak 2022-01-20
475 Krystian Konkolewski Nowe Open M Tak 2022-01-20
476 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziadz Open K Tak 2022-01-20
477 adam kargiński grudziądz K.S.Tęcza Open M - 2022-01-20
478 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2022-01-20
479 Irek Simson Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno Open M - 2022-01-20
480 Karolina Ulik Lubiszewo Tczewskie Open K Tak 2022-01-20
481 zuzanna kargińska grudziądz K.S.Tęcza Open K - 2022-01-20
482 Marcin Jędrak Grudziądz Open M Tak 2022-01-20
483 Paweł Mazur Grudziądz Najmowicz Triathlon/TRS Susz/Agrolok Open M Tak 2022-01-20
484 Krzysztof Niedbalski Bydgoszcz Open M Tak 2022-01-20
485 Agata Kędziorska Wąbrzeźno Open K Tak 2022-01-20
486 Paweł Lasek Grudziądz Ossp Siemkowo Open M - 2022-01-20
487 Adrianna Urbanska Golina Open K Tak 2022-01-20
488 Agnieszka Foryś Kwidzyn Open K Tak 2022-01-21
489 Grzegorz Kolano Lubiewo Open M Tak 2022-01-21
490 Patryk Wysocki TUCHOLA Open M Tak 2022-01-21
491 Jan Gumienik Szarnoś Szarnoś Team Open M Tak 2022-01-21
492 Anetta Pelzner Grudziądz Open K Tak 2022-01-21
493 Katarzyna Wojnowska Dolna Grupa Open K Tak 2022-01-21
494 Alfred Czarnewicz Grudziądz Biegam z Monisią Open M Tak 2022-01-21
495 Dawid Dolata BYDGOSZCZ Open M Tak 2022-01-22
496 Zosia Karasińska GRUDZIĄDZ Brak klubu Open K Tak 2022-01-22
497 Wojciech Okoński Grudziądz Open M Tak 2022-01-22
498 Małgorzata Zielińska Grudziądz Fit House Grudziądz Open K - 2022-01-22
499 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2022-01-22
500 Patryk Lachowicz Grudziądz Open M - 2022-01-22
501 Katarzyna Agacińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-22
502 Wojciech Agaciński Grudziądz Open M Tak 2022-01-22
503 Tomasz Asensky Grudziadz Open M Tak 2022-01-22
504 Jacek Szewczak Grudziądz Darzbór DL Open M - 2022-01-23
505 Paweł Sałacki Grudziądz MEL-KAN Grudziądz Open M Tak 2022-01-23
506 Aleksandra Wesołowska Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-23
507 Dariusz Wesołowski Bydgoszcz Open M Tak 2022-01-23
508 Dominik Bieliński Nowe NB Team Open M Tak 2022-01-23
509 Magda Jodko Grudziądz Open K Tak 2022-01-23
510 Rafał Jasiński Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Open M Tak 2022-01-23


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×