Północna Liga XC - XC 1 Grudziądz

niedziela, 8 kwietnia 2018

Powrót

Lista

Po cieszącym się pozytywną opinią treningu XC, który odbył się we wrześniu ub. r. (👉dla przypomnienia👈), postanowiliśmy wspólnie z kolegami z Kwidzyna, Golubia-Dobrzynia i Torunia stworzyć serię wyścigów XC/XCO.
Tak powstała Północna Liga MTB XC, której jednym z celów, poza dobrą zabawą, rywalizacją w najbliższym-lokalnym gronie, jest promowanie tej, wg. nas, bardzo ciekawej odmiany kolarstwa górskiego.

Pierwszy wyścig XC 1 Grudziądz odbędzie się w Lasku Strzemięcińskim, na podobnej trasie jaką mieliście okazje poznać we wrześniu. Po raz kolejny mocny nacisk stawiamy na singletracki... 😀
Pętla o długości 4,8 km zawiera wszystkie elementy XC - wąskie, kręte, szerokie i szybkie singletracki, techniczne podjazdy, zjazdy, a nawet drop... Ale nie ma powodu się stresować! Alternatywne ściezki będą wszędzie tam gdzie wymaga tego trasa! Wszyscy, którzy nie czują się na siłach, będą mogli skorzystać z objazdów.

Data: Niedziela, 8 kwietnia 2018, start godz. 12:00
Lokalizacja: Lasek Strzemięciński (w pobliżu Śniadeckich 46, Grudziądz)
Opłata startowa: 20 PLN płatne przelewem do 04.04.2018 włącznie lub 30 PLN płatne gotówką w dniu wyścigu.

Nagrody 🏆: Nagradzamy 3 pierwsze miejsca open.

Punktacja 💯: Wszyscy uczestnicy otrzymują punkty, których to suma roztrzygnie zwycięzców z każdej kategorii na Finale Ligi we wrześniu.

Limit miejsc 150 osób!

Serdecznie zapraszamy!

Rejestracja online jest zamknięta. Lista

Regulamin

Regulamin Północnej Ligi MTB XC 2018

Regulamin

Profil trasy

Podstawowe dane

  • Długość okrążenia : 5 km
  • Ilość okrążeń : 4
  • Czas trwania wyścigu : 60-85 min.
  • Przewyższenia : 79 m/okrążenie
  • Śr. czas okrążenia : 15 min
Profil trasy z serwisu ridewithgpx.com...

Trasa Plik .gpx
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×