Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 2 Świecie

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Dawid Soczywko Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2020-06-09
2 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2020-06-09
3 Miłosz Błaszczyk Włocławek Bogdziewicz TEAM Młodzik Tak 2020-06-09
4 Jakub Skowron Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2020-06-09
5 Nikodem Jarząbek Karsin Młodzik Tak 2020-06-09
6 Mateusz Witwicki Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2020-06-09
7 Wiktor Grzegorek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2020-06-09
8 Alex Myśliński Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik Tak 2020-06-09
9 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2020-06-10
10 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Młodzik Tak 2020-06-11
11 Bartek Garbarczyk Bydgoszcz Młodzik Tak 2020-06-12


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Justyna Rydelek Osielsko KS N-Bike Academy Młodziczka Tak 2020-06-10


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Filip Zawada Skłudzewo Junior Tak 2020-06-09
2 Mateusz Piechocki Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2020-06-09
3 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior Tak 2020-06-09
4 Jan Jóźwiak Grudziądz Junior Tak 2020-06-09
5 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Junior Tak 2020-06-09
6 Kacper Pecyna Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2020-06-09
7 Marcel Dłużniewski Rypin CYKLISCI RYPIN Junior Tak 2020-06-09
8 Franciszek Donarski Bydgoszcz N-Bike Academy Junior Tak 2020-06-10
9 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior Tak 2020-06-11
10 Dawid Czechowski Bydgoszcz Bogdziewicz Team Junior Tak 2020-06-17
11 Damian Kwiatkowski Gruczno ALKS Stal Intermax houge Grudziądz Junior - 2020-06-17
12 Mateusz Maleszka Dywity Centrum Rowerowe Olsztyn Team Junior Tak 2020-06-17


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy Juniorka Tak 2020-02-26
2 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2020-06-09
3 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2020-06-09


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Olga Żarlińska Bydgoszcz Bike Salon Team Kobiety Tak 2020-03-01
2 Monika Lemke Grudziądz Kobiety Tak 2020-03-23
3 Edyta Jakubowska-Olech Świecie NWT MTB Świecie Kobiety Tak 2020-06-09
4 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety Tak 2020-06-09
5 Marta Górska Gruczno Kobiety Tak 2020-06-09
6 Małgorzata Białecka Gdynia ASE Trek Gdynia Kobiety Tak 2020-06-10
7 EMILIA MARIAŃSKA ZAMOŚĆ LZS Skra Paterek IT-ROS Team Kobiety Tak 2020-06-10
8 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn Kobiety Tak 2020-06-10
9 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania TEAM MX SKÓRCZ Kobiety Tak 2020-06-13


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marcin Gołębiewski Ciechocinek M20 Tak 2020-02-22
2 Damian Fysz Solec Kujawski M20 Tak 2020-02-23
3 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders M20 Tak 2020-06-09
4 Jakub Tylicki Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2020-06-09
5 Marcin Kobiela Gdańsk Rowersi Cycling Team M20 Tak 2020-06-09
6 Bartosz Ryniec Włocławek Lumac WTR Włocławek M20 Tak 2020-06-09
7 Mateusz Adamczyk Śrem Klub Kolarski KOMETA ŚREM M20 Tak 2020-06-09
8 Maciej Sadurski Toruń M20 Tak 2020-06-09
9 Mariusz Rubach Brzoza M20 Tak 2020-06-09
10 Adam Kowalski Sopot Bogdziewicz.com M20 Tak 2020-06-09
11 Kacper Okruciński Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M20 Tak 2020-06-09
12 Mateusz Siejak KIEKRZ SZUKAM M20 Tak 2020-06-09
13 Oskar Rozwadowski Toruń M20 Tak 2020-06-09
14 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 Tak 2020-06-09
15 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2020-06-09
16 Michał Przekop Gdańsk/Suwałki #Przekop.Waty M20 Tak 2020-06-09
17 Mateusz Hoppe Gdańsk ABCSURF TREK M20 - 2020-06-10
18 Miłosz Zwierski Piła UKS Sportowiec Piła M20 Tak 2020-06-10
19 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2020-06-10
20 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia M20 Tak 2020-06-10
21 Mateusz Truszczyński Gdańsk M20 Tak 2020-06-10
22 Miłosz Czechowicz Piła UKS Sportowiec Piła M20 Tak 2020-06-11
23 Dominik Jakubowski Brodnica Sunrace MossoPolska.pl More Cycling M20 Tak 2020-06-14
24 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 Tak 2020-06-15
25 Piotr Andrzejczyk Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team M20 Tak 2020-06-19
26 Konrad Krauze Wysoka UKS Sportowiec Piła M20 Tak 2020-06-20


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Bartek Mejka Pruszcz Gdański M30 Tak 2020-02-25
2 Jacek Janusz Bydgoszcz FSD Sport M30 Tak 2020-06-09
3 Szymon Rozmiarek Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 Tak 2020-06-09
4 Roman Krześniak Świecie Bart J-Bike M30 Tak 2020-06-09
5 Mateusz Płonka Malbork trek fabrykarowerów.com M30 Tak 2020-06-09
6 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 Tak 2020-06-09
7 Szymon Henclik Bydgoszcz M30 Tak 2020-06-09
8 Przemysław Zalewski Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 Tak 2020-06-09
9 Jacek Solarski Bydgoszcz Mrozbike Team M30 Tak 2020-06-09
10 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2020-06-09
11 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 Tak 2020-06-09
12 Sławomir Bethke Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2020-06-09
13 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 Tak 2020-06-09
14 Przemek Buczak LUBICZ GÓRNY SISU-OWB rowertour.com M30 - 2020-06-09
15 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2020-06-09
16 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2020-06-09
17 Łukasz Derheld Gdynia ASE Trek Gdynia M30 Tak 2020-06-09
18 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 Tak 2020-06-09
19 Piotr Hinz Bydgoszcz M30 Tak 2020-06-09
20 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M30 Tak 2020-06-09
21 Łukasz Damski Tryszczyn GardenFlora MTB Team M30 Tak 2020-06-09
22 Łukasz Lewicki Brodnica SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2020-06-10
23 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 Tak 2020-06-10
24 Volodymyr Koniaiev Kremenchuk TARPOL TEAM M30 Tak 2020-06-10
25 Michał Przybytek Gdynia ASE Trek Gdynia M30 Tak 2020-06-11
26 Marcin Jasiński Koło loco-ontheway.pl M30 Tak 2020-06-13
27 Krzysztof Wichowski Toruń M30 Tak 2020-06-13
28 Adam Ciesielski Nakło nad Notecią LZS Skra Paterek IT-ROS Team M30 Tak 2020-06-15
29 Tomasz Juchniewicz Toruń M30 Tak 2020-06-16
30 Karol Wróblewski Szubin SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2020-06-17
31 Kamil Łopatek Olsztyn Cryospace MTB Team Olsztyn M30 Tak 2020-06-17
32 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB Kwidzyn TEAM M30 - 2020-06-18


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Paweł Ochmański Bydgoszcz Ohman ink mtb team M40 Tak 2020-02-22
2 Mariusz Chmura Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2020-02-25
3 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2020-06-09
4 Tomasz Krupka Malbork M40 Tak 2020-06-09
5 Rafał Gruszczyński Chełmża ANC System M40 Tak 2020-06-09
6 Sebastian Trzaska Dąbrówka M40 Tak 2020-06-09
7 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU-OWB rowertour.com M40 Tak 2020-06-09
8 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 Tak 2020-06-09
9 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M40 Tak 2020-06-09
10 Rafał Tłuszczak Gdynia HOTEL CZTERY BRZOZY M40 Tak 2020-06-09
11 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M40 Tak 2020-06-09
12 Waldemar Trzciński Karsin KKWŚ Świecie M40 Tak 2020-06-09
13 Rafał Jaskólski Gniew Klub Kolarski Pelplin M40 - 2020-06-09
14 Jaroslaw Jastrzebski Wtelno Olimpia Wtelno M40 Tak 2020-06-09
15 Maciej Galewski Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M40 Tak 2020-06-09
16 Arkadiusz Jasiński Bydgoszcz Rnew.pl MTB Team M40 Tak 2020-06-09
17 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN CYKLO KWIDZYN/SUDOŁ COOPERATION M40 Tak 2020-06-10
18 Marcin Grzybek żnin M40 Tak 2020-06-10
19 Tomasz Rzepecki Bydgoszcz M40 Tak 2020-06-10
20 GRZEGORZ GOGULSKI Toruń SISU-OWB rowertour.com M40 Tak 2020-06-10
21 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 Tak 2020-06-11
22 Marek Matuszewski Śrem Runner's Power Śrem M40 Tak 2020-06-11
23 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M40 Tak 2020-06-13
24 Filip Fischer Białe Błota Brak M40 - 2020-06-13
25 Leszek Mariański Zamość LZS Skra Paterek IT-ROS Team M40 Tak 2020-06-13
26 Andrzej Kalich Rypin Cykliści Rypin M40 - 2020-06-14
27 Artur Wszołek Chełmno Chełmno M40 Tak 2020-06-14
28 Zibi Szymański Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2020-06-15
29 Krzysztof Piasecki Rypin Cykliści Rypin M40 Tak 2020-06-15
30 MARIUSZ IDZIKOWSKI BYDGOSZCZ www.H2Oshop.pl M40 - 2020-06-15
31 Radosław Kosiński Iława PROjekt MTB M40 - 2020-06-15
32 Tomasz Łazarski Łasin M40 - 2020-06-16
33 Sławomir Ćwikła Nakło nad Notecią LZS Skra Paterek IT-ROS Team M40 Tak 2020-06-16
34 Dariusz Wilewski Grudziądz Razzarowski M40 Tak 2020-06-16
35 Dariusz Piotrowski Świecie MTB Eldar Świecie M40 Tak 2020-06-16
36 Michał Łomnicki Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M40 Tak 2020-06-17
37 Grzegorz Maleszka Dywity Cryospace MTB Team Olsztyn M40 Tak 2020-06-17
38 Łukasz Pisarski Piła M40 Tak 2020-06-19
39 Andrzej Poczopko Olsztyn Cryospace Olsztyn M40 Tak 2020-06-21


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2020-06-09
2 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2020-06-09
3 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - rowertour.com M50+ Tak 2020-06-09
4 Jacek Olech Świecie NWT MTB Świecie M50+ Tak 2020-06-09
5 Tomasz Jarząbek Górki Euro Bike Kaczmarek Electric Team M50+ - 2020-06-09
6 Dariusz Kurek Bydgoszcz SISU-OWB rowrtour.com M50+ - 2020-06-10
7 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M50+ Tak 2020-06-10
8 Adam Żuchliński Gdynia M50+ Tak 2020-06-11
9 Sławomir Misiaszek TOPORZYSKO Gromada Włóczęgów 28Toruńska Drużyna Harcerzy M50+ Tak 2020-06-11
10 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2020-06-14
11 Andrzej Mączewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ Tak 2020-06-17


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×