XC2 Bydgoszcz- Północna Liga MTB XC z K3AGRO

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Jakub Topoliński Niemcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2021-06-01
2 Oliwier Janicki Bydgoszcz NbikeAkademy Młodzik Tak 2021-06-03
3 Michał Kołodziej Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2021-06-04
4 szymon więckiewicz grudziądz UKS NOWA WIEŚ Młodzik Tak 2021-06-04
5 Jan Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2021-06-05
6 Damian Milewski Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2021-06-07
7 Michał Bylewski Trzcianka UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2021-06-08
8 Borys Chodyna Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik Tak 2021-06-09
9 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2021-06-09
10 Wojciech Gierach Niemcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2021-06-09
11 JAN JACKOWIAK TORUŃ COPERNICUS Młodzik Tak 2021-06-10
12 Oliwier Radzikowski Grudziądz UKS NOWA WIEŚ Młodzik Tak 2021-06-13
13 Krzysztof Gurzyński Brzozówka Kometa Obrowo Młodzik Tak 2021-06-13
14 Piotr Rohde Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz Młodzik Tak 2021-06-13
15 Jakub Wielgosz Białe Błota EMDEK Bydgoszcz Młodzik Tak 2021-06-13


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Jadwiga Kucharska Gdynia Belta Team Gdańsk Młodziczka Tak 2021-06-09
2 Julia Słomion Borkowo Belta Team Gdańsk Młodziczka Tak 2021-06-09
3 Natalia Wójcik Osielsko N-Bike Academy Młodziczka Tak 2021-06-09
4 Amelia Szymańska Rypin Cykliści Rypin Młodziczka Tak 2021-06-10


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Kamil Nowak Włocławek WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM Junior Tak 2021-06-01
2 Dawid Czechowski Bydgoszcz Bogdziewicz Team Junior Tak 2021-06-04
3 Jan Jóźwiak Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior Tak 2021-06-05
4 Franciszek Donarski Bydgoszcz N-Bike Academy Junior - 2021-06-06
5 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior Tak 2021-06-07
6 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2021-06-07
7 Dawid Soczywko Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2021-06-08
8 Nikodem Jarząbek Karsin Junior Tak 2021-06-09
9 Wiktor Grzegorek Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2021-06-09
10 Bartek Garbarczyk Bydgoszcz Junior Tak 2021-06-09
11 Przemysław Sulima Żołędowo N-Bike Academy Junior Tak 2021-06-11
12 Łukasz Rohde Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz Junior Tak 2021-06-13


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2021-06-01
2 Katarzyna Guss Piła UKS Sportowiec Piła Juniorka Tak 2021-06-09
3 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy Juniorka Tak 2021-06-09
4 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team Juniorka Tak 2021-06-09
5 Justyna Rydelek Osielsko KS N-Bike Academy Juniorka Tak 2021-06-09
6 Weronika Luc Piła UKS Sportowiec Piła Juniorka Tak 2021-06-12


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn Kobiety Tak 2021-06-01
2 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Kobiety Tak 2021-06-04
3 Aleksandra Cieślik Gdańsk Kobiety - 2021-06-07
4 Bożena Lorkowska Gdańsk Belta Team Gdańsk Kobiety Tak 2021-06-08
5 Dominika Zygmunt Piła UKS Sportowiec Piła Kobiety Tak 2021-06-09


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Michał Urmański Skórcz Team MX Skórcz M20 Tak 2021-06-01
2 Mateusz Romanowski Stare Pole M20 Tak 2021-06-01
3 Damian Fysz Solec Kujawski M20 Tak 2021-06-02
4 Szymon Bruski Dziemiany KSR Kościerzyna M20 Tak 2021-06-02
5 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 Tak 2021-06-03
6 Miłosz Wojciechowski Piła M20 Tak 2021-06-07
7 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk M20 Tak 2021-06-07
8 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2021-06-08
9 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2021-06-09
10 Michał Śmiglewski Kwidzyn M20 Tak 2021-06-09
11 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M20 Tak 2021-06-09
12 Piotr Walda Bydgoszcz M20 Tak 2021-06-09
13 Oskar Rozwadowski Toruń M20 Tak 2021-06-11
14 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders M20 Tak 2021-06-11


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 Tak 2021-06-01
2 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 - 2021-06-01
3 Piotr Hinz Bydgoszcz M30 Tak 2021-06-01
4 Maciej Sadurski Toruń SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2021-06-01
5 Mateusz Płonka Malbork trek fabrykarowerów.com M30 - 2021-06-02
6 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M30 Tak 2021-06-02
7 Łukasz Kwaśniewski Osiek lukaszcycling.com M30 Tak 2021-06-02
8 ŁUKASZ MIGOWSKI PIECHCIN SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2021-06-03
9 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M30 Tak 2021-06-03
10 Paweł Marciniak Bydgoszcz M30 - 2021-06-03
11 Kajetan Golicki Tczew Tczewska Grupa Trailowa M30 Tak 2021-06-04
12 Sławomir Bethke Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2021-06-07
13 Michał Lewandowski Wąbrzeźno AZS WSG Bydgoszcz M30 Tak 2021-06-07
14 Dominik Świtalski Toruń M30 Tak 2021-06-07
15 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M30 Tak 2021-06-08
16 Roman Krześniak Świecie Bart Bike Team Sulnowo M30 Tak 2021-06-08
17 Bartosz Sobczyński Tczew M30 Tak 2021-06-08
18 Volodymyr Koniaiev Kremenchuk TARPOL TEAM M30 Tak 2021-06-09
19 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 Tak 2021-06-09
20 Łukasz Damski Tryszczyn GardenFlora MTB Team M30 Tak 2021-06-09
21 Dawid Drapiewski Wąbrzeźno M30 - 2021-06-09
22 Anthony McFarlane Bydgoszcz Oceanic Racing M30 Tak 2021-06-10
23 Marcin Jasiński Koło BMC Polska M30 Tak 2021-06-10
24 Łukasz Derheld Gdynia ASE Trek Gdynia M30 Tak 2021-06-11
25 Piotr Koniuszewski Gdańsk WINAAR Cycling M30 - 2021-06-11
26 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2021-06-12
27 Damian Ciba Rumia M30 Tak 2021-06-13


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team M40 - 2021-06-01
2 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 - 2021-06-01
3 Jacek Frydrychowicz Gdańsk XTrack.com M40 Tak 2021-06-01
4 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM M40 Tak 2021-06-01
5 Marcin Suchomski ŚWIECIE TDCC M40 Tak 2021-06-01
6 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 Tak 2021-06-01
7 Michał Falkowski Malbork M40 Tak 2021-06-01
8 Maciej Piwko Gdańsk Bogdziewicz Team M40 Tak 2021-06-01
9 Tomasz Rzepecki Bydgoszcz TrainingExplorer.app M40 Tak 2021-06-02
10 Bartosz Koniuszewski Gdańsk WINAAR MTB! M40 Tak 2021-06-03
11 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 - 2021-06-05
12 PIOTR WUNSCH LUZINO MAJBIKE TEAM M40 Tak 2021-06-07
13 Łukasz Iwaszko Bydgoszcz Bikeboys.pl M40 Tak 2021-06-07
14 Arkadiusz Jasiński Bydgoszcz Rnew.pl MTB Team M40 Tak 2021-06-07
15 Rafał Gruszczyński Chełmża ANC System M40 - 2021-06-08
16 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M40 Tak 2021-06-08
17 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M40 Tak 2021-06-09
18 Maciej Jeziorowski Bydgoszcz M40 Tak 2021-06-09
19 Paweł Mantycki Bydgoszcz BikeBoys.pl Orientujemy Team M40 Tak 2021-06-10
20 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M40 Tak 2021-06-11
21 Andrzej Leszczyński Gdańsk Team Wielki Ptak M40 Tak 2021-06-13
22 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-06-13
23 Andrzej Podpirko Olsztyn Warmia Aktywnie M40 Tak 2021-06-13
24 Adam Mróz Osielsko MrozBike Team M40 Tak 2021-06-13


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2021-06-01
2 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - team M50+ Tak 2021-06-04
3 Dariusz Kurek Bydgoszcz SISU-OWB rowrtour.com M50+ Tak 2021-06-05
4 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2021-06-06
5 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M50+ Tak 2021-06-06
6 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2021-06-07
7 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB rowertour.com M50+ - 2021-06-08
8 Piotr Santus Nowa Wieś Wielka LKT Wyczół Gościeradz. Bike Boys. Pl. M50+ Tak 2021-06-10


Do góry




"Super Żak"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Staś Łysiak Niemcz N-Bike Academy Super Żak [Brak opłaty] 2021-06-01
2 Alexander Fernandez Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz Super Żak [Brak opłaty] 2021-06-07
3 Adam Chyliński Gdańsk Belta Team Gdanśk Super Żak [Brak opłaty] 2021-06-07
4 Filip Deptuła Gdańsk Belta Team Gdańsk Super Żak [Brak opłaty] 2021-06-07
5 Antoni Gosławski Gdańsk Belta Team Gdańsk Super Żak [Brak opłaty] 2021-06-08
6 Dawid Kruszewski Gdańsk Belta Team Gdanśk Super Żak [Brak opłaty] 2021-06-09
7 Adam Kruszewski Gdańsk Belta Team Gdanśk Super Żak [Brak opłaty] 2021-06-09
8 Grzegorz Gierach Niemcz KS N-Bike Academy Super Żak [Brak opłaty] 2021-06-09
9 Leon Rutkowski Bydgoszcz N-Bike Academy Super Żak [Brak opłaty] 2021-06-09
10 Szymon Kamiński Gdynia Super Żak [Brak opłaty] 2021-06-09
11 Igor Gardzielewski Gdańsk Belta Team Gdańsk Super Żak [Brak opłaty] 2021-06-10
12 Franek Frydrychowicz Gdańsk XTrack.com Super Żak [Brak opłaty] 2021-06-10
13 Maks Migała Niemcz N-Bike Academy Super Żak [Brak opłaty] 2021-06-13
14 Nikodem Michałek Tryszczyn Super Żak [Brak opłaty] 2021-06-13


Do góry




"Super Żaczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Martyna Janicka Bydgoszcz NbikeAkademy Super Żaczka [Brak opłaty] 2021-06-03
2 Lena Florczak Kowale Belta Team Gdanśk Super Żaczka [Brak opłaty] 2021-06-07
3 Kinga Słomion Borkowo Belta Team Gdańsk Super Żaczka [Brak opłaty] 2021-06-09
4 Kinga Nowak Włocławek Super Żaczka [Brak opłaty] 2021-06-09


Do góry




"Żak"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Bruno Michalak Bydgoszcz NbikeAkademy Żak [Brak opłaty] 2021-06-03
2 Maksymilian Janicki Bydgoszcz Nbikeacademy Żak [Brak opłaty] 2021-06-03
3 Paweł Mioduszewski Niemcz KS N-Bike Academy Żak [Brak opłaty] 2021-06-05
4 Tomasz Cieślik Gdańsk Belt Team Gdańsk Żak [Brak opłaty] 2021-06-07
5 Kacper Gardzielewski Gdańsk Belta Team Gdańsk Żak [Brak opłaty] 2021-06-09
6 Antek Koniuszewski Gdańsk Belta Team Gdanśk Żak [Brak opłaty] 2021-06-09
7 Jakub Gierach Niemcz N-Bike Academy Żak [Brak opłaty] 2021-06-09
8 Maksymilian Hermelin Bydgoszcz NbikeAkademy Żak [Brak opłaty] 2021-06-11


Do góry




"Żaczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Tosia Kucharska Gdynia Belta Team Gdańsk Żaczka [Brak opłaty] 2021-06-09
2 Roksana Kopowska Bydgoszcz N Bike Żaczka [Brak opłaty] 2021-06-10
3 Julia Kopowska Bydgoszcz N Bike Żaczka [Brak opłaty] 2021-06-10
4 Aleksandra Białek Osielsko KS N-Bike Academy Żaczka [Brak opłaty] 2021-06-10
5 Klaudia Borkowska Bydgoszcz Okole Żaczka [Brak opłaty] 2021-06-10


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×