Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 3 Chełmno

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Jakub Wiśniewski Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik - 2020-08-12
2 Miłosz Błaszczyk Włocławek Bogdziewicz TEAM Młodzik - 2020-08-12
3 Borys Tylicki Grudziądz Młodzik Tak 2020-08-16
4 Jan Mioduszewski Niemcz KS N-Bike Academy Młodzik Tak 2020-08-18
5 Dawid Soczywko Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2020-08-20
6 Wiktor Grzegorek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2020-08-20
7 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Młodzik - 2020-08-21
8 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2020-08-24
9 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2020-08-25
10 Jakub Skowron Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2020-08-25


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Justyna Rydelek Osielsko KS N-Bike Academy Młodziczka Tak 2020-08-18
2 Natalia Wójcik Osielsko N-Bike Academy Młodziczka - 2020-08-18
3 Amelia Szymańska Rypin Cykliści Rypin Młodziczka Tak 2020-08-30
4 Natalia Walecka Chełmno Stal Grudziądz Młodziczka Tak 2020-08-30


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Junior Tak 2020-08-08
2 Kamil Nowak Włocławek WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM Junior Tak 2020-08-10
3 Franciszek Donarski Bydgoszcz N-Bike Academy Junior Tak 2020-08-14
4 Jan Jóźwiak Grudziądz Junior Tak 2020-08-16
5 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior Tak 2020-08-21
6 Kacper Pecyna Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2020-08-24
7 Mateusz Piechocki Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2020-08-24


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2020-08-06
2 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2020-08-18
3 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy Juniorka Tak 2020-08-19
4 Wiktoria Łukaszewska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2020-08-26


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn Kobiety Tak 2020-08-03
2 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania TEAM MX SKÓRCZ Kobiety Tak 2020-08-12
3 Maria Świerczyńska Gruta Endorfina Fitness Club Kobiety Tak 2020-08-12
4 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL Kobiety - 2020-08-22
5 Marta Górska Gruczno Kobiety Tak 2020-08-26
6 Edyta Jakubowska-Olech Świecie NWT MTB Świecie Kobiety Tak 2020-08-30


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Damian Fysz Solec Kujawski M20 Tak 2020-08-03
2 Mateusz Hoppe Gdańsk ABCSURF TREK M20 - 2020-08-03
3 Maciej Sadurski Toruń M20 Tak 2020-08-03
4 Mateusz Romanowski Stare Pole M20 Tak 2020-08-03
5 Oskar Rozwadowski Toruń M20 Tak 2020-08-11
6 Jakub Tylicki Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2020-08-14
7 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders M20 Tak 2020-08-17
8 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 Tak 2020-08-18
9 Miłosz Wojciechowski Piła Bryza Systemy Rynnowe Team M20 - 2020-08-24
10 Miłosz Zwierski Piła UKS Sportowiec Piła M20 Tak 2020-08-24
11 Miłosz Czechowicz Piła UKS Sportowiec Piła M20 Tak 2020-08-24
12 Kacper Okruciński Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M20 Tak 2020-08-26


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Piotr Hinz Bydgoszcz M30 - 2020-08-02
2 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 Tak 2020-08-02
3 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 Tak 2020-08-02
4 Dominik Świtalski Toruń M30 Tak 2020-08-03
5 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 Tak 2020-08-03
6 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M30 - 2020-08-03
7 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2020-08-03
8 Roman Krześniak Świecie Bart J-Bike M30 Tak 2020-08-03
9 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 - 2020-08-03
10 Paweł Marciniak Bydgoszcz M30 Tak 2020-08-03
11 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2020-08-04
12 Piotr Waleszczyk Toruń M30 Tak 2020-08-05
13 Jacek Solarski Bydgoszcz Mrozbike Team M30 Tak 2020-08-06
14 Przemysław Zalewski Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 Tak 2020-08-11
15 Sławomir Riebandt Rokitki KUKUŁA HEALTHY M30 Tak 2020-08-12
16 Szymon Rozmiarek Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 Tak 2020-08-13
17 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Bart J-BIKE M30 Tak 2020-08-16
18 Rafał Kensik Bydgoszcz Mrozbike Team M30 Tak 2020-08-17
19 Volodymyr Koniaiev Kremenchuk TARPOL TEAM M30 Tak 2020-08-17
20 Kajetan Golicki Tczew Las Tczewski M30 Tak 2020-08-18
21 Krzysztof Wichowski Toruń M30 Tak 2020-08-18
22 Michał Lewandowski Wąbrzeźno MrozBike Team M30 - 2020-08-18
23 Marcin Jasiński Koło loco-ontheway.pl M30 Tak 2020-08-18
24 Mateusz Czubak Leszno UKS Krupiński Suszec M30 - 2020-08-22
25 Łukasz Lewicki Brodnica SISU-OWB rowertour.com M30 - 2020-08-23
26 Paweł Gołębicki Gdańsk Torus - Damen M30 Tak 2020-08-24
27 Wiktor Gajda Świecie MTB Eldar Świecie M30 Tak 2020-08-24
28 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2020-08-24
29 Dariusz Boroski Osielsko MxWudzyn M30 - 2020-08-25
30 Remigiusz Gęsicki Golub-Dobrzyń SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2020-08-26
31 Sławomir Bethke Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2020-08-26
32 Mateusz Płonka Malbork trek fabrykarowerów.com M30 Tak 2020-08-26
33 Łukasz Damski Tryszczyn GardenFlora MTB Team M30 Tak 2020-08-26
34 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 Tak 2020-08-26
35 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M30 Tak 2020-08-28
36 Piotr Baryła Chełmno Klub Kolarski Wda Świecie M30 Tak 2020-08-30


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Tomasz Rzepecki Bydgoszcz M40 Tak 2020-08-03
2 Michał Falkowski Malbork M40 Tak 2020-08-03
3 Rafał Gruszczyński Chełmża ANC System M40 Tak 2020-08-03
4 Rafał Tłuszczak Gdynia HOTEL CZTERY BRZOZY M40 Tak 2020-08-03
5 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 Tak 2020-08-03
6 MARIUSZ IDZIKOWSKI BYDGOSZCZ www.H2Oshop.pl M40 Tak 2020-08-03
7 Jacek Frydrychowicz Gdańsk XTrack.com M40 Tak 2020-08-03
8 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M40 Tak 2020-08-03
9 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU-OWB rowertour.com M40 Tak 2020-08-04
10 Przemysław Troszczyński Łukęcin M40 - 2020-08-04
11 Arkadiusz Jasiński Bydgoszcz Rnew.pl MTB Team M40 Tak 2020-08-05
12 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN CYKLO KWIDZYN/SUDOŁ COOPERATION M40 - 2020-08-06
13 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 Tak 2020-08-06
14 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2020-08-12
15 Artur Wszołek Chełmno Chełmno M40 Tak 2020-08-14
16 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 Tak 2020-08-18
17 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M40 Tak 2020-08-19
18 Sławomir Sobolewski Bydgoszcz Zła Passa M40 - 2020-08-19
19 Łukasz Pisarski Piła M40 Tak 2020-08-20
20 Sebastian Trzaska Dąbrówka M40 Tak 2020-08-21
21 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2020-08-24
22 Jaroslaw Jastrzebski Wtelno Olimpia Wtelno M40 Tak 2020-08-24
23 Patryk Pol Grudziądz M40 Tak 2020-08-24
24 Mariusz Kuciński Grudziądz M40 Tak 2020-08-25
25 Michał Felon Gdynia ZdrowyRower M40 - 2020-08-25
26 Tomasz Krupka Malbork M40 Tak 2020-08-26


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2020-08-03
2 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2020-08-03
3 Adam Kamrowski Gniew M50+ - 2020-08-06
4 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M50+ - 2020-08-07
5 Dariusz Kurek Bydgoszcz SISU-OWB rowrtour.com M50+ - 2020-08-09
6 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - rowertour.com M50+ Tak 2020-08-10
7 Jacek Olech Świecie NWT MTB Świecie M50+ Tak 2020-08-18
8 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2020-08-24
9 Krzysztof Więcławski Mokre - M50+ - 2020-08-28


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×