XC3 Dobrzyń - Północna Liga MTB XC z K3AGRO

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Jakub Topoliński Niemcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2021-07-31


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Amelia Szymańska Rypin Cykliści Rypin Młodziczka Tak 2021-08-01


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Junior - 2021-07-16
2 Jan Jóźwiak Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior Tak 2021-07-30
3 Kamil Nowak Włocławek WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM Junior - 2021-07-31
4 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior Tak 2021-08-01
5 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2021-08-01


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2021-07-17
2 Katarzyna Guss Piła UKS Sportowiec Piła Juniorka - 2021-08-03
3 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team Juniorka Tak 2021-08-03


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Kobiety - 2021-07-27


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Mateusz Romanowski Stare Pole M20 Tak 2021-07-16
2 Damian Fysz Solec Kujawski M20 Tak 2021-07-17
3 Michał Płatonow GDAŃSK M20 Tak 2021-07-18
4 Kacper Wiśniewski Kwidzyn M20 - 2021-07-22
5 Miłosz Wojciechowski Piła M20 - 2021-07-25
6 Wojciech Kowalczyk Susz SISU-OWB rowertour.com M20 - 2021-07-30
7 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk M20 Tak 2021-08-01
8 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2021-08-02
9 Oskar Rozwadowski Toruń M20 Tak 2021-08-03
10 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M20 Tak 2021-08-03
11 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 Tak 2021-08-04


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Piotr Hinz Bydgoszcz M30 Tak 2021-07-16
2 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2021-07-16
3 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M30 Tak 2021-07-16
4 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 - 2021-07-16
5 Roman Krześniak Świecie Bart Bike Team Sulnowo M30 Tak 2021-07-16
6 Maciej Sadurski Toruń SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2021-07-31
7 Maciej Zielonka Banino VO2max MTB Team M30 - 2021-08-03


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Tomasz Budziński Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M40 - 2021-07-16
2 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM M40 Tak 2021-07-16
3 Marcin Suchomski ŚWIECIE TDCC M40 - 2021-07-22
4 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2021-07-23
5 Maciej Piwko Gdańsk Bogdziewicz Team M40 Tak 2021-07-31
6 Tomasz Rzepecki Bydgoszcz TrainingExplorer.app M40 Tak 2021-08-02
7 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 Tak 2021-08-03
8 Jacek Wiśniewski Bielsk PD Bielsk M40 - 2021-08-03
9 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M40 Tak 2021-08-03


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2021-07-16
2 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M50+ Tak 2021-07-17
3 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - team M50+ Tak 2021-07-30
4 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ - 2021-07-31


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×