Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 4 Kwidzyn

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Borys Tylicki Grudziądz Młodzik 2020-08-30
2 Miłosz Błaszczyk Włocławek Bogdziewicz TEAM Młodzik 2020-08-31
3 Jan Mioduszewski Niemcz KS N-Bike Academy Młodzik 2020-09-06
4 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik 2020-09-08
5 Wiktor Grzegorek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik 2020-09-08
6 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Młodzik 2020-09-08
7 Dawid Soczywko Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik 2020-09-09
8 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik 2020-09-09


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Justyna Rydelek Osielsko KS N-Bike Academy Młodziczka 2020-09-10
2 Jadwiga Kucharska Gdynia Belta Team Gdańsk Młodziczka 2020-09-11


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Aleksander Talarski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Junior 2020-08-26
2 Jan Jóźwiak Grudziądz Junior 2020-08-26
3 Kamil Nowak Włocławek WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM Junior 2020-08-30
4 Franciszek Donarski Bydgoszcz N-Bike Academy Junior 2020-08-30
5 Nico Stromecki Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM Junior 2020-09-06
6 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Junior 2020-09-08
7 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior 2020-09-08
8 Filip Dorsch Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec Junior 2020-09-09


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy Juniorka 2020-08-27
2 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka 2020-09-02
3 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka 2020-09-02
4 Wiktoria Łukaszewska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka 2020-09-09


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Joanna Grau Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Kobiety 2020-08-26
2 Agnieszka Kawska Kwidzyn Kobiety 2020-08-27
3 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania TEAM MX SKÓRCZ Kobiety 2020-08-29
4 Edyta Jakubowska-Olech Świecie NWT MTB Świecie Kobiety 2020-09-02
5 Maria Świerczyńska Gruta Endorfina Fitness Club Kobiety 2020-09-06
6 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL Kobiety 2020-09-09
7 Olga Żarlińska Bydgoszcz Bike Salon Team Kobiety 2020-09-10
8 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety 2020-09-11
9 Marta Górska Gruczno Kobiety 2020-09-12


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Mateusz Hoppe Gdańsk ABCSURF TREK M20 2020-08-25
2 Oskar Rozwadowski Toruń M20 2020-08-26
3 Dawid Czernij Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M20 2020-08-26
4 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders M20 2020-08-26
5 Damian Fysz Solec Kujawski M20 2020-08-26
6 Maciej Sadurski Toruń M20 2020-08-26
7 Mateusz Romanowski Stare Pole M20 2020-08-26
8 Robert Winiarz Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M20 2020-08-27
9 Adrian Arszyński Kwidzyn M20 2020-08-30
10 Wojciech Kowalczyk Susz MORE Cycling Team M20 2020-09-01
11 Michał Rozkocha Starogard Gdański Gk STG M20 2020-09-06
12 Bartosz Ryniec Włocławek Lumac WTR Włocławek M20 2020-09-07
13 Kacper Okruciński Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M20 2020-09-07
14 Bartosz Grochalski Kwidzyn M20 2020-09-07
15 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 2020-09-09
16 Miłosz Czechowicz Piła UKS Sportowiec Piła M20 2020-09-10
17 Jakub Pokwicki Kwidzyn M20 2020-09-10
18 Konrad Krauze Wysoka UKS Sportowiec Piła M20 2020-09-10
19 Jakub Tylicki Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 2020-09-11
20 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 2020-09-11
21 Konrad Ogielski Złoty Stok M20 2020-09-11


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 2020-08-26
2 Mariusz Koralewski Kwidzyn Traktor Team Kwidzyn M30 2020-08-26
3 Przemysław Zalewski Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 2020-08-26
4 Adrian Talarski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 2020-08-26
5 Marcin Jasiński Koło loco-ontheway.pl M30 2020-08-26
6 Roman Krześniak Świecie Bart J-Bike M30 2020-08-26
7 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 2020-08-26
8 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 2020-08-26
9 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Bart J-BIKE M30 2020-08-26
10 Paweł Marciniak Bydgoszcz M30 2020-08-26
11 Dominik Świtalski Toruń M30 2020-08-26
12 Tomasz Kwiatkowski Kwidzyn KWIDZYN BIEGA M30 2020-08-26
13 Mateusz Kręgielewski Kwidzyn AQUA BIKE KWIDZYN M30 2020-08-27
14 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M30 2020-08-27
15 RAFAŁ Masiak Kwidzyn M30 2020-08-28
16 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 2020-08-29
17 Kajetan Golicki Tczew Las Tczewski M30 2020-08-31
18 Mateusz Płonka Malbork trek fabrykarowerów.com M30 2020-09-01
19 Dariusz Boroski Osielsko MxWudzyn M30 2020-09-01
20 Bartłomiej Tokarski Gdańsk M30 2020-09-01
21 Adrian Klekowski Kwidzyn Orbit One Cycling M30 2020-09-01
22 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 2020-09-02
23 Piotr Koniuszewski Gdańsk WINAAR Cycling M30 2020-09-02
24 Szymon Rozmiarek Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 2020-09-03
25 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 2020-09-04
26 Paweł Sosna Kwidzyn Orbit One M30 2020-09-06
27 Michal Wilk Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M30 2020-09-06
28 Piotr Hinz Bydgoszcz M30 2020-09-07
29 Mariusz Marowski Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M30 2020-09-09
30 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB Kwidzyn TEAM M30 2020-09-10
31 Karol Dymek Kwidzyn AQUA BIKE KWIDZYN M30 2020-09-10
32 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 2020-09-11
33 Robert Kowalski Banino M30 2020-09-11


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Tomasz Rzepecki Bydgoszcz M40 2020-08-25
2 Rafał Gruszczyński Chełmża ANC System M40 2020-08-26
3 Michał Falkowski Malbork M40 2020-08-26
4 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 2020-08-26
5 Jacek Hillar Kwidzyn Kwidzyn Biega M40 2020-08-26
6 Jacek Frydrychowicz Gdańsk XTrack.com M40 2020-08-26
7 Michał Felon Gdynia ZdrowyRower M40 2020-08-26
8 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40 2020-08-26
9 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU-OWB rowertour.com M40 2020-08-27
10 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 2020-08-28
11 MARIUSZ IDZIKOWSKI BYDGOSZCZ www.H2Oshop.pl M40 2020-08-29
12 Czesław Anolik Gdańsk M40 2020-08-29
13 Arkadiusz Jasiński Bydgoszcz Rnew.pl MTB Team M40 2020-08-31
14 Łukasz Pisarski Piła M40 2020-09-01
15 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN CYKLO KWIDZYN/SUDOŁ COOPERATION M40 2020-09-02
16 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 2020-09-02
17 Wojciech Lesiczka Kwidzyn M40 2020-09-03
18 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 2020-09-04
19 Tomasz Jagodziński Kwidzyn GKW M40 2020-09-09
20 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M40 2020-09-09
21 Paweł Ochmański Bydgoszcz Ohman ink mtb team M40 2020-09-09
22 Tomasz Krupka Malbork M40 2020-09-10
23 Andrzej Dzich Kwidzyn Alive! M40 2020-09-10
24 Bartosz Koniuszewski Gdańsk TURBO CHVJE M40 2020-09-11
25 Bartłomiej Galicki Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M40 2020-09-11
26 Rafał Jackowski Nowe Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 2020-09-13
27 Michał Łomnicki Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M40 2020-09-13


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestracji
1 Janusz Szynkiewicz Kwidzyn Cyklo Kwidzyn/Aqua Bike M50+ 2020-08-27
2 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M50+ 2020-08-27
3 Henryk Zieliński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M50+ 2020-08-28
4 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ 2020-08-30
5 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50+ 2020-08-30
6 Jacek Olech Świecie NWT MTB Świecie M50+ 2020-08-31
7 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - rowertour.com M50+ 2020-09-03
8 Adam Olpeter Kwidzyn AKJ Kwidzyn M50+ 2020-09-08


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×