XC4 Chełmno - Północna Liga MTB XC z K3AGRO

Osoby zarejestrowane w systemie

Młodzik

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 szymon więckiewicz grudziądz UKS NOWA WIEŚ Młodzik Tak 2021-08-20
2 Adam Hercke Starogard Gdański GK STG Młodzik Tak 2021-08-22
3 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2021-08-23
4 Karol HARENDA Dolaszewo UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2021-08-25
5 Jakub Topoliński Niemcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2021-08-25
6 Jan Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2021-08-25
7 Oliwier Radzikowski Grudziądz UKS NOWA WIEŚ Młodzik Tak 2021-08-28


Do góry


Młodziczka

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Amelia Szymańska Rypin Cykliści Rypin Młodziczka Tak 2021-08-19
2 Amelia Gratowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Młodziczka Tak 2021-08-25


Do góry


Junior

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Kamil Nowak Włocławek WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM Junior Tak 2021-08-09
2 Wiktor Grzegorek Piła Junior Tak 2021-08-11
3 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2021-08-13
4 Jan Jóźwiak Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior Tak 2021-08-13
5 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Junior Tak 2021-08-17
6 Nikodem Jarząbek Karsin Junior Tak 2021-08-19
7 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior Tak 2021-08-23
8 Franciszek Donarski Bydgoszcz N-Bike Academy Junior Tak 2021-08-25
9 Dawid Soczywko Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2021-08-25
10 Miłosz Błaszczyk Włocławek Bogdziewicz Team Junior Tak 2021-08-25
11 Bartek Garbarczyk Bydgoszcz Junior Tak 2021-08-26


Do góry


Juniorka

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2021-08-11
2 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team Juniorka Tak 2021-08-23
3 Weronika Luc Piła UKS Sportowiec Piła Juniorka Tak 2021-08-25
4 Katarzyna Guss Piła UKS Sportowiec Piła Juniorka Tak 2021-08-25


Do góry


Kobiety

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Kobiety Tak 2021-08-18
2 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn Kobiety Tak 2021-08-25
3 Edyta Jakubowska-Olech Świecie NWT MTB Świecie Kobiety Tak 2021-08-29


Do góry


M20

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Damian Fysz Solec Kujawski M20 Tak 2021-08-09
2 Oskar Rozwadowski Toruń M20 Tak 2021-08-11
3 Miłosz Wojciechowski Piła M20 - 2021-08-13
4 Mateusz Romanowski Stare Pole M20 Tak 2021-08-17
5 Adam Leśnik Chełmno M20 Tak 2021-08-22
6 Michał Hercke Starogard Gdański GK STG M20 Tak 2021-08-23
7 Maciej Autrieb Chełmno Brak klubu M20 Tak 2021-08-23
8 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 Tak 2021-08-24
9 Kacper Pecyna Piła Superior Zator racing team M20 Tak 2021-08-24
10 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie AZS WSG Bydgoszcz M20 Tak 2021-08-25
11 Miłosz Zwierski Piła Superior Zator Racing Team M20 Tak 2021-08-25
12 Szymon Bruski Dziemiany KSR Kościerzyna M20 Tak 2021-08-25
13 Mateusz Piechocki Piła Superior Zator racing team M20 Tak 2021-08-26


Do góry


M30

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 Tak 2021-08-09
2 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2021-08-09
3 Roman Krześniak Świecie Bart Bike Team Sulnowo M30 Tak 2021-08-09
4 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 Tak 2021-08-09
5 Mateusz Hoppe gdansk ABCSURF TREK M30 Tak 2021-08-10
6 Maciej Sadurski Toruń SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2021-08-11
7 Piotr Hinz Bydgoszcz M30 Tak 2021-08-11
8 Mateusz Rudzki Bydgoszcz Rajd Nietoperza M30 Tak 2021-08-13
9 Marcin Jasiński Koło BMC Polska M30 - 2021-08-16
10 Szymon Henclik Bydgoszcz M30 Tak 2021-08-17
11 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M30 Tak 2021-08-18
12 ŁUKASZ MIGOWSKI PIECHCIN SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2021-08-18
13 Paweł Gołębicki Gdańsk Torus Grom Gdańsk M30 Tak 2021-08-19
14 Sławomir Riebandt Rokitki lukaszcycling.com M30 Tak 2021-08-19
15 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2021-08-21
16 Szymon Rozmiarek Śrem GReeN BIKE Team M30 - 2021-08-23
17 Łukasz Kwaśniewski Osiek lukaszcycling.com M30 Tak 2021-08-23
18 Jacek Solarski Bydgoszcz Mrozbike Team M30 Tak 2021-08-25
19 Łukasz Lewicki Brodnica SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2021-08-25
20 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 - 2021-08-27
21 Jacek Janusz Bydgoszcz FSD Sport M30 - 2021-08-27
22 Remigiusz Gęsicki Golub-Dobrzyń SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2021-08-29


Do góry


M40

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Rafał Jaskólski Gniew M40 - 2021-08-10
2 Tomasz Rzepecki Bydgoszcz TrainingExplorer.app M40 Tak 2021-08-11
3 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 Tak 2021-08-11
4 Michał Felon Gdynia ZdrowyRower Team M40 Tak 2021-08-12
5 Jacek Frydrychowicz Gdańsk XTrack.com M40 - 2021-08-13
6 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-08-14
7 Rafał Gruszczyński Chełmża ANC System M40 Tak 2021-08-14
8 Marcin Suchomski ŚWIECIE TDCC M40 Tak 2021-08-15
9 Michał Falkowski Malbork M40 Tak 2021-08-18
10 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM M40 Tak 2021-08-19
11 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 Tak 2021-08-19
12 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M40 Tak 2021-08-19
13 Łukasz Kupper Stężyca M40 Tak 2021-08-22
14 Tomasz Nowakowski Bydgoszcz M40 Tak 2021-08-22
15 Artur Wszołek Chełmno Skoda Bieranowski M40 Tak 2021-08-24
16 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-08-25
17 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 Tak 2021-08-26
18 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M40 Tak 2021-08-29
19 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M40 Tak 2021-08-29
20 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-08-29
21 Arkadiusz Jasiński Bydgoszcz Rnew.pl MTB Team M40 Tak 2021-08-29


Do góry


M50+

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2021-08-10
2 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2021-08-16
3 Dariusz Nowak Koszalin M50+ - 2021-08-22
4 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2021-08-22
5 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2021-08-27


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×