Północna Liga XC - XC 5 Finał Grudziądz

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Roman Bloch Kwidzyn International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 Tak 2018-08-20
2 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-08-20
3 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M40 Tak 2018-08-20
4 Krzysztof FUJARSKI Grudziądz Team Grudziądz M30 Tak 2018-08-20
5 Tomasz Krupka Malbork M30 Tak 2018-08-20
6 Mariusz Koralewski Kwidzyn Traktor Team Kwidzyn M30 Tak 2018-08-20
7 Grzegorz Toruński Toruń M30 Tak 2018-08-20
8 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 Tak 2018-08-20
9 Łukasz Pisarski Piła M30 Tak 2018-08-20
10 Kamil Olszewski Grudziądz RowerowyGrudziądz.pl M30 Tak 2018-08-20
11 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM M40 Tak 2018-08-20
12 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2018-08-20
13 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 - 2018-08-20
14 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team M50+ Tak 2018-08-20
15 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30 Tak 2018-08-20
16 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M40 - 2018-08-21
17 Rafał Słapiński Golub - Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M30 Tak 2018-08-21
18 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M20 Tak 2018-08-21
19 Miłosz Wojciechowski Piła M20 Tak 2018-08-21
20 Łukasz Stryjewski GRUDZIĄDZ M20 Tak 2018-08-21
21 Jarosław Szych Wielki Lubień Orbit One Cycling M40 Tak 2018-08-21
22 Łukasz Felski Grudziądz M30 Tak 2018-08-22
23 Adrian Józefowicz Grudziądz M30 Tak 2018-08-23
24 Wojciech Kowalczyk Susz SISU-OWB rowertour.com M20 - 2018-08-23
25 Marcin Gratowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2018-08-23
26 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 Tak 2018-08-23
27 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2018-08-23
28 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-08-23
29 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie AZS WSG Bydgoszcz M20 Tak 2018-08-24
30 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M40 Tak 2018-08-24
31 Arkadiusz Formela Bolszewo Norda Active Team M30 Tak 2018-08-24
32 Krystian Gurba Elbląg Rowersi Cycling Team M30 Tak 2018-08-25
33 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń ZawszeDoCelu M40 - 2018-08-25
34 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2018-08-25
35 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-08-25
36 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2018-08-26
37 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2018-08-27
38 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL Open Tak 2018-08-28
39 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M30 - 2018-08-28
40 Jacek Olech Świecie NWT MTB Świecie M40 Tak 2018-08-28
41 Marta Białkowska Elbląg Open Tak 2018-08-30
42 Edward Tomaszewski Gdańsk Szukam! M30 - 2018-08-30
43 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open Tak 2018-08-30
44 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2018-08-30
45 Karol Żuchliński Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M40 Tak 2018-09-02
46 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott M20 Tak 2018-09-03
47 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M20 Tak 2018-09-03
48 Adam Żuchliński Gdynia M50+ Tak 2018-09-03
49 Damian Brąszkowski Grudziądz SŁOWIK TEAM M30 Tak 2018-09-04
50 Bartosz Formela Bolszewo 4Meister Team M20 Tak 2018-09-04
51 Bartosz Grędzińśki Mława Kross Staff Team M20 - 2018-09-05
52 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2018-09-06
53 Jarosław Jurkiewicz Grudziądz M30 Tak 2018-09-06
54 Michał Przybytek Gdynia ASE Trek Gdynia M30 - 2018-09-08
55 Seweryn Lewandowski Grudziądz M30 Tak 2018-09-08
56 Maria Anna ŚWIERCZYŃSKA Gruta Wheel Brothers (wbmtb.pl) Open Tak 2018-09-09
57 Piotr Jurczak Bydgoszcz Zadroga Racing Team M30 Tak 2018-09-09
58 Leszek Szczepański Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn M20 Tak 2018-09-10
59 Sebastian Trzaska Poznań M40 Tak 2018-09-10
60 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2018-09-10
61 Piotr Kozłowski Golub-Dobrzyń GTR M40 Tak 2018-09-10
62 Tomasz Kuchta Grudziądz M30 Tak 2018-09-10
63 Krzysztof Wichowski Toruń M30 Tak 2018-09-10
64 Wiktor Gajda Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-09-10
65 Paweł Jurczak Grudziądz M30 Tak 2018-09-10
66 Mariusz Czajkowski Pienki krolewskie BST-Banach Sport Team M40 Tak 2018-09-10
67 Przemysław Krynicki Zielona SISU-OWB team M30 Tak 2018-09-10
68 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB rowertour.com M40 Tak 2018-09-11
69 Andrzej Mączewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ Tak 2018-09-11
70 Paweł Ochmański Bydgoszcz Ohman ink mtb team M30 Tak 2018-09-11
71 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2018-09-11
72 Marcin Suchomski ŚWIECIE TDCC M40 Tak 2018-09-12
73 Marcin Gałkowski Toruń 28 Torunska Druzyna Harcerzy Gromada Włóczęgow M40 Tak 2018-09-12
74 Dawid Bartos Grudziądz M30 Tak 2018-09-12
75 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2018-09-12
76 Marlena Roszczyniała Bydgoszcz mrozbike.pl Open Tak 2018-09-12
77 Michał Kaczerewski Ełk 2 RSy i Pajk M20 Tak 2018-09-12
78 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M40 Tak 2018-09-12
79 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M30 Tak 2018-09-13
80 Sławomir Misiaszek TOPORZYSKO Gromada Włóczęgów 28Toruńska Drużyna Harcerzy M50+ Tak 2018-09-13
81 Rafał Szpont Grudziądz M30 Tak 2018-09-13
82 Dariusz Piotrzkiewicz Lubicz Górny SISU‐OWB TEAM M40 Tak 2018-09-13
83 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2018-09-13
84 Rafał Najdrowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2018-09-13
85 Szymon Kobylinski Gdansk Rondo M40 Tak 2018-09-13
86 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-09-13
87 Patryk Mróz PRUSZCZ GDAŃSKI Tczewski Klub Rowerowy M20 Tak 2018-09-14
88 Dariusz Wybraniak Tczew GK Gryf Tczew M30 Tak 2018-09-14
89 Krzysztof Cebula karczemki M40 Tak 2018-09-15
90 Justyna Cebula Karczemki gks cartusia Open Tak 2018-09-15
91 Przemysław Dana Mały Rudnik M40 Tak 2018-09-15
92 Łukasz Kornak Grudziądz Zadroga Racing Team M30 Tak 2018-09-15
93 Tomasz Kellas Grudziądz M30 Tak 2018-09-16
94 Przemysław Kasierski Bydgoszcz Ohman ink mtb team M30 Tak 2018-09-16
95 Paweł Korgol Mały Rudnik M40 Tak 2018-09-16
96 Marcin Tytkiewicz Grudziądz Zadroga Racing Team M30 Tak 2018-09-16
97 Bartosz Koniuszewski Gdańsk WINAAR MTB! M30 Tak 2018-09-16
98 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-09-16
99 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-09-16
100 Rafał Grzędzicki Grudziądz M30 Tak 2018-09-16
101 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2018-09-16
102 Stanisław Piasecki Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2018-09-16
103 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN DZIKI TEAM KWIDZYN M40 Tak 2018-09-16
104 Szymon Bruski Dziemiany KSR Kościerzyna M20 Tak 2018-09-16
105 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 Tak 2018-09-16
106 Piotr Koniuszewski Gdańsk WINAAR Cycling M30 Tak 2018-09-16
107 Przemek Buczak LUBICZ GÓRNY SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2018-09-16
108 Adam Mróz Osielsko MrozBike Team M30 Tak 2018-09-16
109 Maciej Jaźwiński Bydgoszcz M20 Tak 2018-09-16
110 Iza Podpirko Olsztyn AGIZ Team Open Tak 2018-09-16
111 Nikodem Kotowski Grudziądz brak M30 Tak 2018-09-16


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×