Północna Liga XC 2019 - XC 5 Dobrzyń nad Wisłą

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Wyścig 1

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Igor Kujawa Gdańsk GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Młodzik - 2019-07-02
2 Dawid Czechowski Bydgoszcz Bogdziewicz Team Młodzik - 2019-07-04
3 Maria Świerczyńska Grudziądz Mundur na Rowerze Kobiety Tak 2019-07-15
4 Anna Nowak Toruń Kobiety - 2019-07-16
5 Alex Myśliński Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik - 2019-07-16
6 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Młodziczka - 2019-07-16
7 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka - 2019-07-21
8 Filip Dorsch Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec Młodzik Tak 2019-07-22
9 Jakub Wiśniewski Gdańsk K. S. Klif Chłapowo Młodzik Tak 2019-07-29
10 Aleksander Znaczko Świecie Klub Kolarski Wda Świecie Junior Tak 2019-07-29
11 Magdalena Stakuć Gdańsk Rowersi Cycling Team Kobiety - 2019-07-31
12 Blanka Matuszewska Nochowo Klub Kolarski KOMETA Śrem Młodziczka - 2019-08-01
13 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz KKK Dziki team Junior Tak 2019-08-03
14 Jakub Michalski Włocławek Młodzik - 2019-08-04
15 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Młodzik - 2019-08-05
16 Marcel Dłużniewski Rypin CYKLISCI RYPIN Młodzik - 2019-08-05
17 Katarzyna Maślana Gostynin Kobiety Tak 2019-08-05
18 Mateusz Maleszka Dywity Centrum Rowerowe Olsztyn Team Młodzik Tak 2019-08-06
19 Edyta Jakubowska-Olech Świecie MTB Świecie Kobiety - 2019-08-06
20 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety Tak 2019-08-07
21 Radosław Kreft Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Junior - 2019-08-07
22 Apolonia Grabowiecka Gdańsk Kobiety Tak 2019-08-07
23 Jakub Krzyżykowski Grębocin KS SPRINT GRĘBOCIN Junior - 2019-08-08
24 Wiktoria Łukaszewska Rypin CYKLISCI RYPIN Młodziczka Tak 2019-08-08
25 Oskar Muraszko Elbląg MKS TRUSO ELBLAG Junior - 2019-08-09
26 Eryk Grzędzicki Golub-Dobrzyń Młodzik - 2019-08-09
27 Franciszek Donarski Białe Błota SISU-OWB rowertour.com Młodzik - 2019-08-11
28 Michał Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Junior - 2019-08-11
29 Małgorzata Wojcieszek Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Młodziczka - 2019-08-11
30 Miłosz Frydrychowicz Gdańsk XTrack.com Młodzik - 2019-08-11
31 JAN SOBIERAJ GDANSK BELTA TEAM GDANSK Młodzik - 2019-08-11
32 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior - 2019-08-11


Do góry


Wyścig 2

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2019-07-02
2 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2019-07-02
3 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM M40 Tak 2019-07-02
4 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2019-07-02
5 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-07-02
6 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 - 2019-07-03
7 Szymon Henclik Bydgoszcz M30 - 2019-07-03
8 Mariusz Rubach Brzoza M20 - 2019-07-03
9 Miłosz Wojciechowski Piła SISU-OWB rowertour.com M20 Tak 2019-07-06
10 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-07-07
11 Patryk Pol Grudziądz M40 Tak 2019-07-07
12 Krzysztof Piątek Mełno ELEKTRO-TRANS TEAM M20 - 2019-07-08
13 Marcin Jaciubek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 - 2019-07-09
14 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-07-10
15 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott M20 - 2019-07-10
16 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-07-11
17 Paweł Ochmański Bydgoszcz Ohman ink mtb team M40 Tak 2019-07-11
18 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 Tak 2019-07-12
19 Michał Wyżlic WARSZAWA Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M30 - 2019-07-14
20 Robert Warchałowski Płock M50+ - 2019-07-15
21 Dariusz Sibiński Płock Płocki Klub Kolarski M40 - 2019-07-15
22 Michał Przybytek Gdynia Bertrand Okna Trek Gdynia M30 - 2019-07-15
23 Maciej Kluszczynski Dobrzyń nad wiska ASE Trek Gdynia M20 - 2019-07-15
24 Radosław Furmański Dobrzyń nad Wisłą Dobrzyński Klub Żeglarski M20 Tak 2019-07-15
25 Dariusz Wilewski Grudziądz Razzarowski M40 - 2019-07-15
26 Grzegorz Podgórski Sadlinki Cyklo Kwidzyn M20 - 2019-07-16
27 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ - 2019-07-16
28 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2019-07-16
29 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 - 2019-07-16
30 Jacek Wiśniewski Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB M30 Tak 2019-07-17
31 Mariusz Koprowski Płock M30 - 2019-07-18
32 Krzysztof Macieja Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M30 - 2019-07-18
33 Dariusz Pacuk Toruń DP Projekt M50+ Tak 2019-07-21
34 Rafał Tłuszczak Gdynia CX 46/36 Gdynia M40 - 2019-07-22
35 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 Tak 2019-07-22
36 Piotr Straszewski Włocławek NJS MTB Włocławek M30 - 2019-07-23
37 Jacek Frydrychowicz Gdańsk XTrack.com M40 Tak 2019-07-23
38 Paweł Alesksiński Włocławek NJS M30 - 2019-07-25
39 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski Team Dzika Ekipa M30 - 2019-07-25
40 Paweł Gołębicki Gdańsk Torus Grom Gdańsk M30 Tak 2019-07-29
41 Janusz Maślany Gostynin M30 - 2019-07-29
42 Jerzy Sandomierski KWIDZYN CYKLO KWIDZYN M30 Tak 2019-07-29
43 Michał Lewandowski Wąbrzeźno KKS Masters Brodnica M30 Tak 2019-07-29
44 ŁUKASZ MIGOWSKI PIECHCIN SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2019-07-29
45 Mateusz Rudzki Bydgoszcz Rajd Nietoperza M20 Tak 2019-07-29
46 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M40 Tak 2019-07-30
47 Przemysław Zalewski Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 Tak 2019-07-30
48 Dawid Łuczak Wągrowiec Niezrzeszony M20 - 2019-07-30
49 Andrzej Mączewski Grudziądz Parkran Grudziądz M50+ Tak 2019-07-31
50 Dominik Jakubowski Brodnica Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M20 Tak 2019-07-31
51 Damian Kmieciak Manieczki Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 Tak 2019-08-02
52 Mateusz Hoppe gdansk Bertrand Okna Trek Gdynia M20 Tak 2019-08-05
53 Krzysztof Wichowski Toruń M30 - 2019-08-05
54 Waldek Nowakowski DOBROW MTB Koło Team M40 Tak 2019-08-05
55 Robert Sobierajski Bydgoszcz M20 - 2019-08-06
56 Rafał Guss Tuchola M20 - 2019-08-06
57 Krzysztof Krupiński Koło MTB Koło Team M40 Tak 2019-08-06
58 Marek Matuszewski Śrem Runner's Power Śrem M40 - 2019-08-06
59 Grzegorz Maleszka Dywity Cryospace MTB Team Olsztyn M40 Tak 2019-08-06
60 Jacek Olech Świecie M40 - 2019-08-06
61 Marcin Sykuła Gdynia Bogdziewicz Team Cumulus M40 Tak 2019-08-06
62 Jakub Sykuła Gdynia BST-Banach Sport Team M20 Tak 2019-08-06
63 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie Auto Land MTB Team M20 - 2019-08-06
64 Ernest Wawrzyniuk Silno M40 - 2019-08-06
65 Bartosz Bejm Koło Velo A Bike M20 - 2019-08-07
66 Michał Felon Gdynia ZdrowyRower Team M40 - 2019-08-07
67 Radosław Jokiel Gdańsk Rowersi Cycling Team M30 Tak 2019-08-07
68 Mateusz Gurzyński Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-08-07
69 Patryk WICZLING Gdańsk Rowersi Cycling Team M20 Tak 2019-08-07
70 Dominik Maślany Gostynin M40 Tak 2019-08-07
71 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2019-08-08
72 Marcin Jasiński Koło BMC Polska M30 - 2019-08-08
73 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB rowertour.com M40 Tak 2019-08-09
74 Michał Bogdziewicz Gdańsk Bogdziewicz Team Cumulus M40 - 2019-08-09
75 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M30 - 2019-08-09
76 piotr gadaj lipno Kill M30 - 2019-08-09
77 Waldemar Cisło Bądki Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M40 - 2019-08-09
78 Radosław Tecław Bydgoszcz www.rowertour.com M30 - 2019-08-11
79 Marcin Kobiela Gdańsk Rowersi Cycling Team M20 - 2019-08-11
80 Przemysław Kasierski Bydgoszcz Ohman ink mtb team M30 - 2019-08-11
81 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 - 2019-08-11
82 Dariusz Piotrowski Świecie MTB Eldar Świecie M40 - 2019-08-11
83 Łukasz Derheld Gdynia Bertrand Okna Trek Gdynia M30 - 2019-08-11
84 Adam Smętkowski Włocławek PUT Motorsport M20 - 2019-08-11
85 Jacek Smętkowski Łódź M30 - 2019-08-11


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×