Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 5 Bydgoszcz

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Bartek Garbarczyk Bydgoszcz Młodzik Tak 2020-09-13
2 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Młodzik Tak 2020-09-13
3 Jakub Topoliński Niemcz KS N-Bike Academy Młodzik Tak 2020-09-15
4 Nikodem Jarząbek Karsin Młodzik Tak 2020-09-15
5 Jan Mioduszewski Niemcz KS N-Bike Academy Młodzik Tak 2020-09-18
6 Jakub Wiśniewski Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2020-09-20
7 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2020-09-22
8 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik - 2020-09-22
9 Dawid Soczywko Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2020-09-22
10 Mateusz Kuś Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik - 2020-09-24
11 Miłosz Błaszczyk Włocławek Bogdziewicz TEAM Młodzik Tak 2020-09-24


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Justyna Rydelek Osielsko KS N-Bike Academy Młodziczka - 2020-09-12
2 Amelia Szymańska Rypin Cykliści Rypin Młodziczka Tak 2020-09-24


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Jan Jóźwiak Grudziądz Junior Tak 2020-09-07
2 Filip Dorsch Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec Junior Tak 2020-09-07
3 Kamil Nowak Włocławek WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM Junior Tak 2020-09-07
4 Franciszek Donarski Bydgoszcz N-Bike Academy Junior Tak 2020-09-09
5 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior Tak 2020-09-13
6 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Junior - 2020-09-17
7 Kacper Pecyna Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2020-09-22
8 Mateusz Piechocki Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2020-09-23
9 Dawid Czechowski Bydgoszcz Bogdziewicz Team Junior - 2020-09-24


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy Juniorka Tak 2020-09-06
2 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2020-09-13
3 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2020-09-22
4 Wiktoria Łukaszewska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2020-09-25


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn Kobiety Tak 2020-09-04
2 Maria Świerczyńska Gruta Endorfina Fitness Club Kobiety Tak 2020-09-18
3 Bożena Lorkowska Gdańsk Belt Team Gdańsk Kobiety Tak 2020-09-22
4 Beata Lorkowska Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Kobiety - 2020-09-24
5 Edyta Jakubowska-Olech Świecie NWT MTB Świecie Kobiety - 2020-09-24
6 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety Tak 2020-09-24


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Damian Fysz Solec Kujawski M20 Tak 2020-09-03
2 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 Tak 2020-09-07
3 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 - 2020-09-11
4 Maciej Sadurski Toruń M20 Tak 2020-09-11
5 Oskar Rozwadowski Toruń M20 Tak 2020-09-14
6 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders M20 Tak 2020-09-14
7 Jakub Tylicki Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2020-09-18
8 Kacper Okruciński Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M20 Tak 2020-09-22
9 Przemek Skibiński Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M20 - 2020-09-22
10 Miłosz Zwierski Piła UKS Sportowiec Piła M20 Tak 2020-09-23
11 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 - 2020-09-24
12 Mateusz Hoppe Gdańsk ABCSURF TREK M20 - 2020-09-25


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Dariusz Boroski Osielsko MxWudzyn M30 Tak 2020-09-01
2 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 - 2020-09-04
3 Michał Lewandowski Wąbrzeźno MrozBike Team M30 Tak 2020-09-06
4 Przemysław Zalewski Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 Tak 2020-09-06
5 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2020-09-07
6 Roman Krześniak Świecie Bart J-Bike M30 Tak 2020-09-07
7 Dominik Świtalski Toruń M30 Tak 2020-09-07
8 Piotr Hinz Bydgoszcz M30 Tak 2020-09-07
9 Paweł Marciniak Bydgoszcz M30 Tak 2020-09-08
10 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 Tak 2020-09-08
11 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2020-09-08
12 Piotr Jurczak Bydgoszcz Zadroga Racing Team M30 - 2020-09-10
13 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 Tak 2020-09-10
14 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 Tak 2020-09-13
15 Adam Łowigus Łochowo SiSu OWB rowertour.com M30 Tak 2020-09-16
16 Sławomir Bethke Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2020-09-17
17 Przemysław Szałucki Toruń M30 Tak 2020-09-20
18 Jarek Szkuta Bydgoszcz 100% witaminy C M30 Tak 2020-09-20
19 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M30 Tak 2020-09-21
20 Rafał Janicki Bydgoszcz Skra Parerek M30 - 2020-09-22
21 Bartek Deba Małocin LZS Skra Paterek IT-ROS Team M30 Tak 2020-09-23
22 Robert Kowalski Banino M30 Tak 2020-09-23
23 Tomasz Juchniewicz Toruń M30 - 2020-09-23
24 Łukasz Damski Tryszczyn GardenFlora MTB Team M30 Tak 2020-09-23
25 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 - 2020-09-24
26 Szymon Rozmiarek Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 Tak 2020-09-25
27 Jacek Janusz Bydgoszcz FSD Sport M30 - 2020-09-25


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Rafał Gruszczyński Chełmża ANC System M40 Tak 2020-09-03
2 Tomasz Rzepecki Bydgoszcz M40 Tak 2020-09-04
3 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2020-09-04
4 MARIUSZ IDZIKOWSKI BYDGOSZCZ www.H2Oshop.pl M40 Tak 2020-09-05
5 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN CYKLO KWIDZYN/SUDOŁ COOPERATION M40 Tak 2020-09-06
6 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU-OWB rowertour.com M40 Tak 2020-09-07
7 Sławomir Sobolewski Bydgoszcz Zła Passa M40 - 2020-09-07
8 Rafał Tłuszczak Gdynia HOTEL CZTERY BRZOZY M40 Tak 2020-09-08
9 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M40 Tak 2020-09-09
10 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 Tak 2020-09-09
11 Paweł Ochmański Bydgoszcz Ohman ink mtb team M40 Tak 2020-09-09
12 Maciej Piwko Gdańsk Bogdziewicz.com M40 Tak 2020-09-12
13 Jacek Frydrychowicz Gdańsk XTrack.com M40 - 2020-09-13
14 Michał Felon Gdynia ZdrowyRower M40 - 2020-09-13
15 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 Tak 2020-09-14
16 Paweł Mantycki Bydgoszcz BikeBoys.pl Orientujemy Team M40 Tak 2020-09-14
17 Czesław Anolik Gdańsk M40 - 2020-09-14
18 Jaroslaw Jastrzebski Wtelno Olimpia Wtelno M40 Tak 2020-09-15
19 Patryk Pol Grudziądz M40 Tak 2020-09-16
20 Arkadiusz Jasiński Bydgoszcz Rnew.pl MTB Team M40 Tak 2020-09-17
21 Mykhailo Hrushenko Żnin M40 - 2020-09-20
22 Mariusz Kuciński Grudziądz M40 Tak 2020-09-21
23 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M40 Tak 2020-09-23
24 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M40 - 2020-09-23
25 krzysztof kowalski bydgoszcz M40 Tak 2020-09-23


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2020-09-04
2 Piotr Winklewski Nakło nad Notecią LZS Skra Paterek IT-ROS Team M50+ Tak 2020-09-07
3 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M50+ Tak 2020-09-10
4 Piotr Santus Nowa Wieś Wielka LKT Wyczół Gościeradz. Bike Boys. Pl. M50+ Tak 2020-09-13
5 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - rowertour.com M50+ Tak 2020-09-18
6 Dariusz Kurek Bydgoszcz SISU-OWB rowrtour.com M50+ Tak 2020-09-20
7 Jacek Olech Świecie NWT MTB Świecie M50+ Tak 2020-09-20
8 Piotr Bregier Płock M50+ Tak 2020-09-21
9 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2020-09-25


Do góry




"Super Żak"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Staś Łysiak Niemcz N-Bike Academy Super Żak [Brak opłaty] 2020-09-20
2 Joachim Łowigus Łochowo SiSu OWB rowertour.com Super Żak [Brak opłaty] 2020-09-21
3 Antoni Gosławski Gdańsk Belta Team Gdańsk Super Żak [Brak opłaty] 2020-09-21
4 Mateusz Procyk Niemcz N Bike Super Żak [Brak opłaty] 2020-09-22
5 Leon Nowak Osówiec N-Bike Academy Super Żak [Brak opłaty] 2020-09-23
6 Tomasz Cieślik Gdańsk Belt Team Gdańsk Super Żak [Brak opłaty] 2020-09-25
7 Jakub Gierach Niemcz N-Bike Academy Super Żak [Brak opłaty] 2020-09-25
8 Grzegorz Gierach Niemcz N-Bike Academy Super Żak [Brak opłaty] 2020-09-25


Do góry




"Super Żaczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Rita Łowigus Łochowo SiSu OWB rowertour.com Super Żaczka [Brak opłaty] 2020-09-22
2 Martyna Janicka Bydgoszcz Nbikeacademy Super Żaczka [Brak opłaty] 2020-09-22
3 Lena Florczak Kowale Belta Team Gdanśk Super Żaczka [Brak opłaty] 2020-09-23
4 Weronika Nowak Osówiec N-Bike Academy Super Żaczka [Brak opłaty] 2020-09-23
5 Tosia Kucharska Gdynia Belta Team Gdańsk Super Żaczka [Brak opłaty] 2020-09-24
6 Anna Kamińska Świecie Super Żaczka [Brak opłaty] 2020-09-25


Do góry




"Żak"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Paweł Mioduszewski Niemcz KS N-Bike Academy Żak [Brak opłaty] 2020-09-21
2 Maksymilian Janicki Bydgoszcz Nbikeacademy Żak [Brak opłaty] 2020-09-22
3 Damian Milewski gdańsk Belta Team Gdańsk Żak [Brak opłaty] 2020-09-22
4 Wojciech Gierach Niemcz N-Bike Academy Żak [Brak opłaty] 2020-09-25


Do góry




"Żaczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Aleksandra Białek Osielsko KS N-Bike Academy Żaczka [Brak opłaty] 2020-09-22
2 Julia Słomion Borkowo Belta Team Gdańsk Żaczka [Brak opłaty] 2020-09-25


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×