XC5 Kwidzyn - Północna Liga MTB XC z K3AGRO

Osoby zarejestrowane w systemie

Młodzik

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Dawid Kamiński Kwidzyn Młodzik Tak 2021-08-19
2 szymon więckiewicz grudziądz UKS NOWA WIEŚ Młodzik Tak 2021-08-20
3 Karol HARENDA Dolaszewo UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2021-08-30
4 Szymon Dorszewski Kwidzyn Młodzik Tak 2021-08-31
5 Jakub Topoliński Niemcz N-Bike Academy Młodzik - 2021-08-31
6 Jan Pałdyna Kwidzyn Młodzik Tak 2021-09-01
7 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2021-09-01
8 Jan Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2021-09-02
9 Oliwier Radzikowski Grudziądz UKS NOWA WIEŚ Młodzik Tak 2021-09-04
10 Krzysztof Gurzyński Brzozówka Kometa Obrowo Młodzik Tak 2021-09-04
11 Ignacy Golonko Toruń COPERNICUS Toruń Młodzik Tak 2021-09-05
12 JAN JACKOWIAK TORUŃ COPERNICUS Młodzik Tak 2021-09-05
13 Michał Bylewski Trzcianka UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2021-09-05


Do góry


Młodziczka

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Amelia Szymańska Rypin Cykliści Rypin Młodziczka Tak 2021-09-02
2 Maria Okrucińska Toruń COPERNICUS Młodziczka Tak 2021-09-05


Do góry


Junior

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Nikodem Jarząbek Karsin Junior Tak 2021-08-19
2 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Junior Tak 2021-08-21
3 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2021-08-30
4 Dawid Soczywko Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2021-09-02
5 Aleksander Talarski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Junior Tak 2021-09-05


Do góry


Juniorka

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team Juniorka Tak 2021-08-30
2 Katarzyna Guss Piła UKS Sportowiec Piła Juniorka Tak 2021-09-01


Do góry


Kobiety

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Edyta Jakubowska-Olech Świecie NWT MTB Świecie Kobiety Tak 2021-08-31
2 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL Kobiety Tak 2021-09-01
3 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Kobiety Tak 2021-09-05
4 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania TEAM MX SKÓRCZ Kobiety Tak 2021-09-05
5 Kinga Szczepańska Kwidzyn Kobiety Tak 2021-09-05


Do góry


M20

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Mateusz Romanowski Stare Pole M20 Tak 2021-08-24
2 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2021-08-30
3 Michał Śmiglewski Kwidzyn M20 Tak 2021-08-31
4 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M20 Tak 2021-08-31
5 Igor Józefowicz Kwidzyn M20 Tak 2021-08-31
6 Oskar Rozwadowski Toruń M20 Tak 2021-09-02
7 Miłosz Wojciechowski Piła M20 Tak 2021-09-02
8 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie AZS WSG Bydgoszcz M20 Tak 2021-09-03
9 Szymon Bruski Dziemiany KSR Kościerzyna M20 Tak 2021-09-03
10 Dawid Czernij Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M20 Tak 2021-09-05
11 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 Tak 2021-09-05


Do góry


M30

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 Tak 2021-08-16
2 Kajetan Golicki Tczew Tczewska Grupa Trailowa M30 Tak 2021-08-19
3 ŁUKASZ MIGOWSKI PIECHCIN SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2021-08-19
4 Łukasz Kwaśniewski Osiek lukaszcycling.com M30 Tak 2021-08-23
5 Paweł Gołębicki Gdańsk Torus Grom Gdańsk M30 Tak 2021-08-25
6 Bartosz Sobczyński Tczew M30 - 2021-08-25
7 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 Tak 2021-08-26
8 Paweł Marciniak Bydgoszcz M30 Tak 2021-08-26
9 Mateusz Kręgielewski Kwidzyn M30 Tak 2021-08-28
10 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2021-08-29
11 Maciej Sadurski Toruń SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2021-08-29
12 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M30 Tak 2021-08-31
13 Jacek Solarski Bydgoszcz Mrozbike Team M30 Tak 2021-08-31
14 Piotr Hinz Bydgoszcz M30 Tak 2021-08-31
15 Piotr Misiewicz Elbląg M30 Tak 2021-09-01
16 Marcin Jasiński Koło BMC Polska M30 Tak 2021-09-02
17 Piotr Koniuszewski Gdańsk WINAAR Cycling M30 Tak 2021-09-03
18 szymek kaminski kwidzyn M30 Tak 2021-09-03
19 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2021-09-04
20 Paweł Moch Kwidzyn zapytaj-dietetyka.pl M30 Tak 2021-09-05
21 Leszek Szczepański Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn M30 Tak 2021-09-05
22 Łukasz Giziński Warszawa dsv M30 Tak 2021-09-05


Do góry


M40

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Rafał Jaskólski Gniew M40 Tak 2021-08-16
2 Rafał Gruszczyński Chełmża ANC System M40 Tak 2021-08-18
3 Michał Falkowski Malbork M40 Tak 2021-08-18
4 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM M40 - 2021-08-19
5 Rafał Tłuszczak Gdynia HOTEL CZTERY BRZOZY M40 Tak 2021-08-19
6 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M40 Tak 2021-08-19
7 Marcin Suchomski ŚWIECIE TDCC M40 Tak 2021-08-23
8 Tomasz Rzepecki Bydgoszcz TrainingExplorer.app M40 Tak 2021-08-29
9 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M40 Tak 2021-08-30
10 Bartosz Koniuszewski Gdańsk WINAAR MTB! M40 Tak 2021-08-31
11 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M40 Tak 2021-09-01
12 Pictr Klapek Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2021-09-01
13 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 Tak 2021-09-02
14 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2021-09-03
15 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2021-09-05
16 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 Tak 2021-09-05
17 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2021-09-05


Do góry


M50+

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2021-08-16
2 Henryk Zieliński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M50+ - 2021-08-22
3 Janusz Szynkiewicz Kwidzyn Cyklo Kwidzyn/Aqua Bike M50+ Tak 2021-08-26
4 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2021-08-29
5 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2021-08-31
6 Adam Olpeter Kwidzyn AKJ Kwidzyn M50+ Tak 2021-09-02


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×