Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 6 Dobrzyń nad Wisłą

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Kamil Nowak Włocławek WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM Junior - 2020-09-13


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2020-09-10


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn Kobiety Tak 2020-09-15


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 - 2020-02-29
2 Mariusz Rubach Brzoza M20 - 2020-03-03
3 Damian Fysz Solec Kujawski M20 Tak 2020-04-10
4 Maciej Sadurski Toruń M20 - 2020-09-11
5 Oskar Rozwadowski Toruń M20 Tak 2020-09-14
6 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders M20 - 2020-09-19


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Mateusz Groth Żukowo Atos Racing Team M30 - 2020-02-27
2 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 - 2020-03-01
3 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 - 2020-03-03
4 Dominik Świtalski Toruń M30 Tak 2020-09-11
5 Piotr Hinz Bydgoszcz M30 Tak 2020-09-13
6 Mateusz Płonka Malbork trek fabrykarowerów.com M30 - 2020-09-13
7 Roman Krześniak Świecie Bart J-Bike M30 Tak 2020-09-15
8 Przemysław Zalewski Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 - 2020-09-17


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Paweł Ochmański Bydgoszcz Ohman ink mtb team M40 Tak 2020-03-01
2 Rafał Gruszczyński Chełmża ANC System M40 - 2020-03-02
3 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU-OWB rowertour.com M40 Tak 2020-09-10
4 Janusz Maślany Gostynin M40 - 2020-09-10
5 Jacek Wiśniewski Bielsk PD Bielsk M40 - 2020-09-12
6 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN CYKLO KWIDZYN/SUDOŁ COOPERATION M40 - 2020-09-13
7 Paweł Mantycki Bydgoszcz BikeBoys.pl Orientujemy Team M40 Tak 2020-09-15
8 MARIUSZ IDZIKOWSKI BYDGOSZCZ www.H2Oshop.pl M40 Tak 2020-09-17
9 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2020-09-17
10 Dariusz Sibiński Płock Płocki Klub Kolarski M40 Tak 2020-09-19
11 Rafał Tłuszczak Gdynia HOTEL CZTERY BRZOZY M40 - 2020-09-24


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ - 2020-02-27
2 Krzysztof Więcławski Mokre - M50+ - 2020-03-27
3 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M50+ - 2020-09-21


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×